Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

trenimebinniga

Kilo artıyor ama hacim yok

Önerilen İletiler

Selamın aleyküm değerli abilerim kardeşlerim daha önceki konularda da bahsetmiştim şuan testo-tren-insulin kullanıyorum sormak istediğim bazı sorular var

1-)Her geçen gün kilom artıyor ama kas olarak değil yağ ve su olarak bunun nedeni nedir 

2-)Şuan 84 kiloyum fakat 75 kilo olup benden iri olan arkadaşlarım var spor salonunda bunun sebebini anlamış değilim

Sizce genetiğimde mi bir hata var yoksa başka birşey mi. Beslenmemde problem yok günlük 3600-4000 civari kalori alıyorum ve bunların hepsi temiz makro olarak 250protein-450 500karb-30yağ 

Lütfen bilgili olan birisi yardım etsin ciddi düşüde geçtim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ferhat82    447

Formunu atabilme durumun varmi  . Psikolojik olarakta etkilenmiş olabilirmisin malum işin içinde tren var :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82, 59 dakika önce yazdı:

Formunu atabilme durumun varmi  . Psikolojik olarakta etkilenmiş olabilirmisin malum işin içinde tren var :)

Kardeşim yanlış anlama ama mimlenmek istemediğim için fotoğraf atmıyorum gerçekten kusura bakma

piskolojik olarak ciddi zorluyor farkındayım ama kafayı yiyeceğim yani gerçekten anlamıyorum 84 kilo %8-9 yağ oranlarında geziyorum(ilk 4 karın kasım belli)ama gerçekten benden zayıf insanların daha kütleli olmasını anlayamıyorum beni görenler max 75 kilo falansındır diyor

aynı spor salonunda arkadaşım var ve aynı kilodayız yağ oranlarımızda nerdeyse aynı ama arkadaşla ölçülerimizde minumum 5-6 cm fark var(tamamen örnek amacıyla yazılmıştır)

Denemediğim yol kalmadı bunun acıklamasını yapacak bir hocamız yokmudur

tarihinde trenimebinniga tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Adanalı    70
trenimebinniga, 1 saat önce yazdı:

Kardeşim yanlış anlama ama mimlenmek istemediğim için fotoğraf atmıyorum gerçekten kusura bakma

piskolojik olarak ciddi zorluyor farkındayım ama kafayı yiyeceğim yani gerçekten anlamıyorum 84 kilo %8-9 yağ oranlarında geziyorum(ilk 4 karın kasım belli)ama gerçekten benden zayıf insanların daha kütleli olmasını anlayamıyorum beni görenler max 75 kilo falansındır diyor

aynı spor salonunda arkadaşım var ve aynı kilodayız yağ oranlarımızda nerdeyse aynı ama arkadaşla ölçülerimizde minumum 5-6 cm fark var(tamamen örnek amacıyla yazılmıştır)

Denemediğim yol kalmadı bunun acıklamasını yapacak bir hocamız yokmudur

Genetik faktörler 

kemik yapısı 

kemik kütlesi vs vs 

hiç kafana takma herşey psikolojik ve kıskançlık 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Adanalı, 13 dakika önce yazdı:

Genetik faktörler 

kemik yapısı 

kemik kütlesi vs vs 

hiç kafana takma herşey psikolojik ve kıskançlık 

Sağolasın kardeşim kıskançlık hariçinde sanırım haklısın. Kimseyi kıskanmıyorum yani herkes umarım daha iyi yerlere gelir. Asıl yaptığım hırs sanırım ve dediğin gibi genetik faktör kemik vs şeyler engel oluyor bana. teşekkür ederim değerli yorumun için

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Adanalı    70
trenimebinniga, 53 dakika önce yazdı:

Sağolasın kardeşim kıskançlık hariçinde sanırım haklısın. Kimseyi kıskanmıyorum yani herkes umarım daha iyi yerlere gelir. Asıl yaptığım hırs sanırım ve dediğin gibi genetik faktör kemik vs şeyler engel oluyor bana. teşekkür ederim değerli yorumun için

Diğer kişilerin seni kıskanmasından bahsediyorum o yüzden sana küçüksün vs gibi sözler kullanıyorlar

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Adanalı, 8 dakika önce yazdı:

Diğer kişilerin seni kıskanmasından bahsediyorum o yüzden sana küçüksün vs gibi sözler kullanıyorlar

Sağolasın kardeşim biraz olsun içim rahatladı ❤️

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.227

Ben tek bir soru sorayım herkesin aksine tek ana soru bir kac alt soru desekte olur cevabı kendin vereceksin emin ol :)

1. Büyük soru (sorduklarimi geçmişte yazmış olsan da forum da misal tekrar yaz sen.)

1.Günlük gr ve saatine kadar beslenmeni yaz.(sıvı tüketimi dahil)

Makro ve mikrolarina kadar ihtiyacın olan ve senin tükettiğin?

Kür geçmişin?

Bu ve geçmis kürlerindeki beklenti ve hedeflerin nelerdi?

Kas oluşumuna tam destek veren steroid veya benzerleri midir?

Kür sisteminden hafta bazında görsel beklentin nedir? Misal; bu ilaçlar doğruysa ben x haftada kendimi böyle görmeliyim dediğin süre nedir?

Etrafındaki bu sporu yapanların vücutları seni negatif etkiliyor ve onların sözlerine inanıyor musun? Misal; Arkadaşım çok iyi ben hala neden böyleyim? Vücudun iyiymiş dediğin birisine ne kullandın dediğinde şu kadar ilâç aldım bu kadar yedim dediğinde buna inanıyor musun? 

1. Sorum ana soru diğerleri alt başlık soruları gibi algıla ve cevap ver bakalım 😊 Sorun nerede görelim. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving, 23.08.2019 - 21:16 yazdı:

Ben tek bir soru sorayım herkesin aksine tek ana soru bir kac alt soru desekte olur cevabı kendin vereceksin emin ol :)

1. Büyük soru (sorduklarimi geçmişte yazmış olsan da forum da misal tekrar yaz sen.)

1.Günlük gr ve saatine kadar beslenmeni yaz.(sıvı tüketimi dahil)

Makro ve mikrolarina kadar ihtiyacın olan ve senin tükettiğin?

Kür geçmişin?

Bu ve geçmis kürlerindeki beklenti ve hedeflerin nelerdi?

Kas oluşumuna tam destek veren steroid veya benzerleri midir?

Kür sisteminden hafta bazında görsel beklentin nedir? Misal; bu ilaçlar doğruysa ben x haftada kendimi böyle görmeliyim dediğin süre nedir?

Etrafındaki bu sporu yapanların vücutları seni negatif etkiliyor ve onların sözlerine inanıyor musun? Misal; Arkadaşım çok iyi ben hala neden böyleyim? Vücudun iyiymiş dediğin birisine ne kullandın dediğinde şu kadar ilâç aldım bu kadar yedim dediğinde buna inanıyor musun? 

1. Sorum ana soru diğerleri alt başlık soruları gibi algıla ve cevap ver bakalım 😊 Sorun nerede görelim. 

Hocam öncelikle değerli yorumunuz için çok teşekkür ederim hemen sorularınızı cevaplıyayım

1.) saat8.00 60 gr protein 70gr karbonhidrat 7gr yağ

Saat 10.00 20 gr protein 50 gr karbonhidrat 2 yağ

saat 12.00-12.300 60 gr protein 110-120gr karbonhidrat 10gr yağ

antrenman saati

saat 15.30 60gr protein 150gr karbonhidrat 20gr yağ

saat 19.30 60gr protein 110-120gr karbonhidrat 10gr yağ

2.) normalde makrolarımın kat kat fazlasını verdiğimi düşünüyorum

3.) kür geçmişim şuan 4.Kürümdeyim

4.) ilk kürümde ki verimim saf 6 kg almıştım ve hiç kayıbım olmadı üstünden 1 yıl’ı aşkın süre geçti tabi ki bu kadar kütle beklemiyorum zaten kilom artıyor ama cm olarak ilerliyemiyorum(ölçülerde)

5.) hocam steroidler kas yapmaz biliyorum ne yersen o’sundur sadece süreç hızlanır

6.) misal hocam şuan tren ve insulin gibi sağlam şeyler kullanmama rağmen en ufak gelişimi göremiyorum ayna karşısında

7.)inanıyorum hocam ama ne kadar doğrudur muamma

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Adanalı    70
trenimebinniga, 19 saat önce yazdı:

Hocam öncelikle değerli yorumunuz için çok teşekkür ederim hemen sorularınızı cevaplıyayım

antrenman saati

4.) ilk kürümde ki verimim saf 6 kg almıştım ve hiç kayıbım olmadı üstünden 1 yıl’ı aşkın süre geçti tabi ki bu kadar kütle beklemiyorum zaten kilom artıyor ama cm olarak ilerliyemiyorum(ölçülerde)

5.) hocam steroidler kas yapmaz biliyorum ne yersen o’sundur sadece süreç hızlanır

6.) misal hocam şuan tren ve insulin gibi sağlam şeyler kullanmama rağmen en ufak gelişimi göremiyorum ayna karşısında

100 gram pirinç =80 gram karbonhidrat yapar umarım karbonhidrattan kastın bu şekildedir 

yoksa oraya pirinç miktarını yazdıysan kesinlikle yetersiz 

birkaç tane önerim olacak 

süper setler ekle veya triset 

örnek veriyorum 

bench press-yana açış-bench press ( 3 hareket ard arda ve 1 set say) 

çift drop ekle son set örneğin 100 kg latpull down yapıyorsun istedğin tekrarı bitirince %40 düş ne olursa olsun 20 tekrar çıkar gerekirse 3-4 saniye bekle arkasından çok düşük kilo ile max tekrar 

tarihinde Adanalı tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.227
trenimebinniga, 17 saat önce yazdı:

antrenman saati

Merhaba; Su tüketimi ? Kg boy hedef oranınıza dönük makrolarınız ihtiyaç olan? 

Var sayım ve eksik bilgiler ile dolu geldi cevap tahmin ettiğim gibi.

Saf 6 kg kas ? Vücut 1 kür'de 6 kg et üretebiliyor mu hacmini geliştirebiliyor mu yani öyle mi anlamalıyım ?

Ne yersen o sundur demek değil esasen doğru ürünlerle yediklerinin üstünde performans alırsın diyelim ona. 

Sağlam şeyler olarak değerlendirdiğiniz ürünlere '' SAĞLAM '' damgasını vurmanızdaki sebep nedir? Hayatınız da kaç kere insulin girdiniz?

insülin den faydalanmak emin olun tecrübeden faydasını istiyor. Tren nor19 grubu ürünlerin en güncel formülize edilmiş morphlarından birisi

zira gh,tren,insülin,testosteron gibi ilaçların referanslarına güvenip hayal kurmak inanın zaman kaybıdan baika bir şey değil. Ben 10 yıllık sporcuyum

tren kullanmak için 100 kere düşünürüm. GH altından daha değerli ama bedava 1 kamyon önüme getirseler kullanmaktan şüphe ederiz çünkü

çok zor çalıştırması öyle ver parayı al karşılığını yok. İnsülin keza en önemli kriterlerinden birisi vurduğunuz saatlerde minicik değişikliikler olsa işler

sarpa sarmaya başlar elde devamlı jelibonlar,colalar ile dolaşma gibi alışkanlıkların sıralı şekilde gelmesi vs vs.

Yani tek tez ben ilaç vurdum sabah akşam şunları yedim ama olmuyor ? Zaten ne bekleniyor ki?

İlk kürde sizin deneyiminizle 6 KİLO KAS (ebedi baki kalan) tecrübeniz her kürde böyle devam edecek diye bir şey yok.

İlaç doğru beslenme doğru = BİR ŞEY YOK ? Ya ilaçta sorun var ya beslenme de kaçırılan detaylar var veya ilaç doğru ama tecrübeniz yetersiz.

Başka açıklaması yok. 4. kürde insülin deneyimleminizi sağlayan hissiyat nedir bilmiyorum zira ben beklenti / ilaç / ve tecrübelerinizin ortak payda da

buluşmadığı kanısındayım şu şu demek imkansız zira yazılanlardan anladığım kadarıyla kopukluklar var.

Sürecin sonun da 3 seçenekten birisine tüm şikayetlerinizi yükleyeceksiniz umarım böyle yapmak yerine vitesi boşa alıp 

Çok ilaç veya sözde en iyi diye tabir edilen altın gruplardan vaz geçer vücudunuzu tamamen tanır kendi kendinizin doktoru,diyetisyeni,eğitmeni

hatta çok daha fazlası olur çok veya iyi ilaç çok kas , hızlı kas bakış açınızı değiştirir az ama öz şekilde kür hayatınıza devam edersiniz.

Başarılar / Keyifli forumlar.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving, 5 dakika önce yazdı:

Merhaba; Su tüketimi ? Kg boy hedef oranınıza dönük makrolarınız ihtiyaç olan? 

Var sayım ve eksik bilgiler ile dolu geldi cevap tahmin ettiğim gibi.

Saf 6 kg kas ? Vücut 1 kür'de 6 kg et üretebiliyor mu hacmini geliştirebiliyor mu yani öyle mi anlamalıyım ?

Ne yersen o sundur demek değil esasen doğru ürünlerle yediklerinin üstünde performans alırsın diyelim ona. 

Sağlam şeyler olarak değerlendirdiğiniz ürünlere '' SAĞLAM '' damgasını vurmanızdaki sebep nedir? Hayatınız da kaç kere insulin girdiniz?

insülin den faydalanmak emin olun tecrübeden faydasını istiyor. Tren nor19 grubu ürünlerin en güncel formülize edilmiş morphlarından birisi

zira gh,tren,insülin,testosteron gibi ilaçların referanslarına güvenip hayal kurmak inanın zaman kaybıdan baika bir şey değil. Ben 10 yıllık sporcuyum

tren kullanmak için 100 kere düşünürüm. GH altından daha değerli ama bedava 1 kamyon önüme getirseler kullanmaktan şüphe ederiz çünkü

çok zor çalıştırması öyle ver parayı al karşılığını yok. İnsülin keza en önemli kriterlerinden birisi vurduğunuz saatlerde minicik değişikliikler olsa işler

sarpa sarmaya başlar elde devamlı jelibonlar,colalar ile dolaşma gibi alışkanlıkların sıralı şekilde gelmesi vs vs.

Yani tek tez ben ilaç vurdum sabah akşam şunları yedim ama olmuyor ? Zaten ne bekleniyor ki?

İlk kürde sizin deneyiminizle 6 KİLO KAS (ebedi baki kalan) tecrübeniz her kürde böyle devam edecek diye bir şey yok.

İlaç doğru beslenme doğru = BİR ŞEY YOK ? Ya ilaçta sorun var ya beslenme de kaçırılan detaylar var veya ilaç doğru ama tecrübeniz yetersiz.

Başka açıklaması yok. 4. kürde insülin deneyimleminizi sağlayan hissiyat nedir bilmiyorum zira ben beklenti / ilaç / ve tecrübelerinizin ortak payda da

buluşmadığı kanısındayım şu şu demek imkansız zira yazılanlardan anladığım kadarıyla kopukluklar var.

Sürecin sonun da 3 seçenekten birisine tüm şikayetlerinizi yükleyeceksiniz umarım böyle yapmak yerine vitesi boşa alıp 

Çok ilaç veya sözde en iyi diye tabir edilen altın gruplardan vaz geçer vücudunuzu tamamen tanır kendi kendinizin doktoru,diyetisyeni,eğitmeni

hatta çok daha fazlası olur çok veya iyi ilaç çok kas , hızlı kas bakış açınızı değiştirir az ama öz şekilde kür hayatınıza devam edersiniz.

Başarılar / Keyifli forumlar.

Hocam değerli yorumlarınız ve zamanınızı ayırıp ilgilendiğiniz için çok teşekkür ederim aklımda ki soruların tamamını özetlemişsiniz çok teşekkürler ❤️

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Adanalı, 12 dakika önce yazdı:

100 gram pirinç =80 gram karbonhidrat yapar umarım karbonhidrattan kastın bu şekildedir 

yoksa oraya pirinç miktarını yazdıysan kesinlikle yetersiz 

birkaç tane önerim olacak 

süper setler ekle veya triset 

örnek veriyorum 

bench press-yana açış-bench press ( 3 hareket ard arda ve 1 set say) 

çift drop ekle son set örneğin 100 kg latpull down yapıyorsun istedğin tekrarı bitirince %40 düş ne olursa olsun 20 tekrar çıkar gerekirse 3-4 saniye bekle arkasından çok düşük kilo ile max tekrar 

Sağolasın kardeşim karbonhidrat konusu 500 veya 600 gram kuru pirinç tüketiyorum günde ve araya sıkıştırdığım bazı şeylerde oluyor dediklerini uygulayacağım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Adanalı    70
trenimebinniga, Bir saat önce yazdı:

Sağolasın kardeşim karbonhidrat konusu 500 veya 600 gram kuru pirinç tüketiyorum günde ve araya sıkıştırdığım bazı şeylerde oluyor dediklerini uygulayacağım

600 pirinç 120 yulaf yap reis 🤙

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Adanalı, 4 dakika önce yazdı:

600 pirinç 120 yulaf yap reis 🤙

Yulafı haftada 2-3 yapıyorum onun yerine ekşi maya ekmek veya kepekli ekmek yapıyorum kral. Gayet memnunum kilo artışı olarak

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Adanalı    70
trenimebinniga, 11 dakika önce yazdı:

Yulafı haftada 2-3 yapıyorum onun yerine ekşi maya ekmek veya kepekli ekmek yapıyorum kral. Gayet memnunum kilo artışı olarak

Antrenmana odaklan o zaman reis set aralarını kısa tut çok sert geçsin idman 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.561

İnsülini ben olsam en kısasını kullanırdım.Kullanım zamanları da sabah kahvaltıdan hemen önce ve öğlen spordan hemen sonra yükleme yapmadan önce.Sabah kahvaltisinda ve spor sonunda yuksek karbolu bol proteinli olmali.İnsülini vurdugunda aç olmalisin.5-15 dakika icinde yemegi yemen lazim.İnsülin dozu da önemli.Seker düşmesi yasamamak icin bu zamanlari cok iyi ve muntazam ayarlamalisin.İsler ters giderse bayilma durumun var ac oldugun icin onun tedbirini almalisin.En ucuzu kolayi kesme seker...Dekstroz icerenler de olabilir.Trenbolon bana hacim kazandirmiyor.Baskalari ne olur bilemiyorum.Ama östrojen agirlikli bir roid daha etkili olur bence.Ostrojenle insulin iyi anlasıyor.Deca olsaydi tren yerine insulinle daha fazla verim alirdin.Gerci o da dick yapma riskine sahip 😅 Yorumu kurunu okumadan yaziyorum.Eger östrojeni engelleyen bir sey kullaniyorsan birak onu sal gitsin.Biraz libido sorunu yasasanda kur sonuna dogru dengelersin yine...Hacim icin östrojen sart.İnsülin yerine diyabet hapları var onlar daha güvenli.Üstelik dogal üretimi arttiriyor disardan almana gerek kalmiyor riski de yok.Kilo almak kacinilmaz gibi.Trenbolon kandaki sekeri yakiyor ve yetmiyor depolardakini de bitiriyor.İnsulin kandaki sekeri hucrelere tasimaya calisiyor.Ters etkide aslina bakarsan...Teoride yazilan anlatilan bir cok sey uygulamada farkli oluyor bunu hep gördük.En iyisi vucudunu dinle neye nasil tepki veriyor ona göre degerlendir...Umutsuz olma kolay gelsin.

tarihinde metinav tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav, 26.08.2019 - 01:13 yazdı:

İnsülini ben olsam en kısasını kullanırdım.Kullanım zamanları da sabah kahvaltıdan hemen önce ve öğlen spordan hemen sonra yükleme yapmadan önce.Sabah kahvaltisinda ve spor sonunda yuksek karbolu bol proteinli olmali.İnsülini vurdugunda aç olmalisin.5-15 dakika icinde yemegi yemen lazim.İnsülin dozu da önemli.Seker düşmesi yasamamak icin bu zamanlari cok iyi ve muntazam ayarlamalisin.İsler ters giderse bayilma durumun var ac oldugun icin onun tedbirini almalisin.En ucuzu kolayi kesme seker...Dekstroz icerenler de olabilir.Trenbolon bana hacim kazandirmiyor.Baskalari ne olur bilemiyorum.Ama östrojen agirlikli bir roid daha etkili olur bence.Ostrojenle insulin iyi anlasıyor.Deca olsaydi tren yerine insulinle daha fazla verim alirdin.Gerci o da dick yapma riskine sahip 😅 Yorumu kurunu okumadan yaziyorum.Eger östrojeni engelleyen bir sey kullaniyorsan birak onu sal gitsin.Biraz libido sorunu yasasanda kur sonuna dogru dengelersin yine...Hacim icin östrojen sart.İnsülin yerine diyabet hapları var onlar daha güvenli.Üstelik dogal üretimi arttiriyor disardan almana gerek kalmiyor riski de yok.Kilo almak kacinilmaz gibi.Trenbolon kandaki sekeri yakiyor ve yetmiyor depolardakini de bitiriyor.İnsulin kandaki sekeri hucrelere tasimaya calisiyor.Ters etkide aslina bakarsan...Teoride yazilan anlatilan bir cok sey uygulamada farkli oluyor bunu hep gördük.En iyisi vucudunu dinle neye nasil tepki veriyor ona göre degerlendir...Umutsuz olma kolay gelsin.

Hocam çok haklısınız. Evet tren ve insulin çok mantıksız geliyor ama şöyle ifade ediyim daha önce çoğu kez deca kullandım ve ne kadar temiz beslensemde kür sonu tulumba gibi cıktım yağlı sulu yani. Çok cabuk yağlanıp su tutuyorum ö yüzden sectim treni ve haklısınız tren hacim aldırmıylr bence de onu desteklemek içinde insulin kullandım ve 9 kilo aldım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.