Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Eparygon

Kür yapmadım ama doğal şekilde testo arttırmak istiyorum

Önerilen İletiler

Eparygon    1

Elimde proviron, klomen, arimidex, tamoksifen gibi ilaçlar var. Daha önce hiç kür yapmadım. Fazla mastürbasyon yapıyorum (sadece bazen boşalıyorum), karbonhidratı az tüketiyorum, kaslarım çok yumuşak. Prolaktinim çoktur diye dostinex kullandım 1 tablet iyi geldi. Bu ilaçlarla doğal yolla testosteronumu nasıl artırırım? Nasıl kullanmalıyım? 

Boy 178 kilo 75. Göbeksizim ama karın kaslarım pek belli olmuyor. Deri altı sulu yağlı falan. Karbonhidratı az alıyorum dediğim gibi ama beslenme şeklim çok iyi. Vitamin mineral sağlıklı  yağ protein eksiğim yok. Fakat kendimi biraz güçsüz hissediyor gibiyim ve kaslarımın sertleşmesini istiyorum.

Bu bilgilere göre bana bir tavsiye verirseniz sevinirim.

tarihinde Eparygon tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ferhat82    447
Eparygon, 6 dakika önce yazdı:

Fazla mastürbasyon yapıyorum (sadece bazen boşalıyorum),

Benimde merak ettiğim sorulardan biri bu  Mast yapıpta boşalmamak  testo arttırıyor mu acaba. Takipteyim....

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Eparygon    1

Konuyu yeniden düzenleyemediğim için ek olarak birkaç bilgi daha vereyim. Libidom çok iyi değil az buçuk iyi. Ben kendi kendimi zorluyorum mastürbasyona çoğu zaman. Erekte olma konusunda da sıkıntı yaşamıyorum. Böylesi güzel hissettiriyor. Uyku düzenim de kötü sayılabilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    383

Mastürbasyon meselesi yanlış anlama ama saçmalıyorsun sürekli yapma yapıp boşalmama sana bi yararı kesinlikle olmicak tam tersi zarar ihtiyacın olduğu kadar haftada bir kere iki kere neyse.Doğal olarakta;soğuk sıkım keçiboynuzu,azgın teke otu,çemen otu,ginseng,arı poleni takviye olarak arginine tribulus önerebilirim.Uyku düzeni kesinlikle onemli en az 8 saat uyumalısın fazla uyuyup tembelliğe alıştırma testoda zaten 8 saate bir yenileniyor boşalınca.

tarihinde Ironmann tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Eparygon    1
Ironmann, 2 saat önce yazdı:

Mastürbasyon meselesi yanlış anlama ama saçmalıyorsun sürekli yapma yapıp boşalmama sana bi yararı kesinlikle olmicak tam tersi zarar ihtiyacın olduğu kadar haftada bir kere iki kere neyse.Doğal olarakta;soğuk sıkım keçiboynuzu,azgın teke otu,çemen otu,ginseng,arı poleni takviye olarak arginine tribulus önerebilirim.Uyku düzeni kesinlikle onemli en az 8 saat uyumalısın fazla uyuyup tembelliğe alıştırma testoda zaten 8 saate bir yenileniyor boşalınca.

Tavsiye için çok teşekkür ederim. Peki bu yukarıda bahsettiğim ilaçları kullanmama gerek var mı? Bugün mesela 2 doz toplamda 50mg proviron aldım. İyi hissettirdi.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447
Eparygon, 28 dakika önce yazdı:

Tavsiye için çok teşekkür ederim. Peki bu yukarıda bahsettiğim ilaçları kullanmama gerek var mı? Bugün mesela 2 doz toplamda 50mg proviron aldım. İyi hissettirdi.

Provironda bir steroid.Kürde değilsen testonu baskılar testo yükseltcem derken dibe çekersin testoyu birdha kullanma

tarihinde Ferhat82 tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Eparygon    1
Ferhat82, 22 dakika önce yazdı:

Provironda bir steroid.Kürde değilsen testonu baskılar testo yükseltcem derken dibe çekersin testoyu birdha kullanma

Proviron ile ilgili dolu makale okudum. Herkes günde 150mg'ı geçmemek kaydıyla testoyu fazlaca baskılamaz diyor.

Fakat prostatımı baya uyarıyor şuan gıdıklanmalardan hissediyorum. Prostat meselesinden korkuyorum. Sırf bu nedenle kullanmam sanırım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zubonk    287

Merhabalar, saydığın ilaçlarla sadece bakir olan hormonlarını bozmuş olacaksın, olay bundan ibaret. Hiçbir kas gelişimi, hiçbir pozitif etki görmeden aksine hormonlarının gereksiz yere ayarlarıyla oynadığın için vücudun da ne varsa kayıp bile edebilirsin. Bu işler çocuk oyuncağı değil. Derhal proviron alımını kes. Yaşını söylememişsin ama orta yaşlı olduğunu sanmıyorum, hormonların gayet iyi durumdadır şu anda. Eğer ki testosteron seviyeni arttırmak istiyorsan sağlam antrenmanlara ve düzenli beslenmeye önem vermen gerek. Keçiboynuzu, d vitamini, bal-polen karışımı, istiridye, karides, kuşkonmaz gibi testosteron salınımını arttıran besinleri kullanabilirsin. Kendi üzerimde deneyim ettiğim bir doğallıktan da bahsedeyim zeytinyağı, kesinlikle libidomu arttırıyor :) tüm yemeklerini zeytinyağı ile hazırla. Prolaktinim çoktur diye dostinex kullandım demek nasıl bir durumdur? Bu şekilde vücuduna parkinson hastalığında kullanılan bir ilacı alıyorsun. Bu saçmalıkları kafandan silmen dileğiyle ve her şeyden önce doğal hormon düzeylerini görmek için bir kan testi yaptırmanı da tavsiye ediyorum. Başarılar... 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    383

Ekliyim havyar bulursan en büyük testo havyar bence ama hem pahalı hemde fazlası rahat bırakmaz ben ilk yedigimde bilmeden fazla yemistim 2 gün baş agrisindan doktora gittim 😂😅

tarihinde Ironmann tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
corey    40

bahsettiğiniz ilaçları kullanmayın. çok yanlış şeyler yapıyorsunuz. o ilaçlar testosteronunuzu yükseltmezler. 25 yaşlarında bir erkekte 1-8 birim arası testo üretilir. üretebileceğiniz en yüksek değer olan 8 birimi doğal olarak geçemezsiniz bu imkansız.

ben geçen sene doğal testosteron oranım 2,5 -3 lerde seyrediyordu. bu sene 5-5, larda ama hiç bir fark yok görmedim.

kas gelişimi için diğer hormonların da (growth vs) yüksek olması gerektiğini ve hepsinin bir bütün olduğunu anladım.

kullandığınız ve sorduğunuz ilaçları asla kullanmayın kendinizi mahfedersiniz o ilaçlar testosteronu artırmaz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Eparygon    1
corey, 2 saat önce yazdı:

bahsettiğiniz ilaçları kullanmayın. çok yanlış şeyler yapıyorsunuz. o ilaçlar testosteronunuzu yükseltmezler. 25 yaşlarında bir erkekte 1-8 birim arası testo üretilir. üretebileceğiniz en yüksek değer olan 8 birimi doğal olarak geçemezsiniz bu imkansız.

ben geçen sene doğal testosteron oranım 2,5 -3 lerde seyrediyordu. bu sene 5-5, larda ama hiç bir fark yok görmedim.

kas gelişimi için diğer hormonların da (growth vs) yüksek olması gerektiğini ve hepsinin bir bütün olduğunu anladım.

kullandığınız ve sorduğunuz ilaçları asla kullanmayın kendinizi mahfedersiniz o ilaçlar testosteronu artırmaz.

Bilgiler için teşekkürler.

T....r F...t doğal kişilere proviron önermişti bir videosunda akşam yatmadan önce bir tablet şeklinde. Nasıl bakıyorsunuz buna? O da tıpkı okuduğum makalelerdeki gibi bir müddet düşük doz alımın sistemi bozmayacağını söylüyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447
Eparygon, 9 dakika önce yazdı:

Bilgiler için teşekkürler.

T....r F...t doğal kişilere proviron önermişti bir videosunda akşam yatmadan önce bir tablet şeklinde. Nasıl bakıyorsunuz buna? O da tıpkı okuduğum makalelerdeki gibi bir müddet düşük doz alımın sistemi bozmayacağını söylüyor.

O adama hiç güvenme her şeyi ofsayt .Benim ve çevremdekiler için,Din iman ile duyar kasan biri İyice arastırsaydin saglikli doğal bir insanin kullanmayacagi bir şey oldugunu kesin bilirdin birdahakine dikkat et 😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Eparygon    1
Ferhat82, 20 saat önce yazdı:

Benimde merak ettiğim sorulardan biri bu  Mast yapıpta boşalmamak  testo arttırıyor mu acaba. Takipteyim....

Bu da oldukça merak ettiğim bir şey. Arkadaş yine zararlı dedi ama neye dayanıyor bu? Bana kalırsa testisleri daha fazla aktive ediyor bu davranış ve vücut daha fazla su atmaya başlıyor. 1 haftalık deneyimim bu şekildeydi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447
Eparygon, 25 dakika önce yazdı:

Bu da oldukça merak ettiğim bir şey. Arkadaş yine zararlı dedi ama neye dayanıyor bu? Bana kalırsa testisleri daha fazla aktive ediyor bu davranış ve vücut daha fazla su atmaya başlıyor. 1 haftalık deneyimim bu şekildeydi.

Bu konu hakkında biraz araştirma yapayım dedim Hiç bir kötü yorum görmedim ama olabilir de bilmiyorum yani . metin abi veya zubonk bunu görseydi her turlu yorumlari olurdu bizi birazda olsa aydinlatirlardi diye düşünüyorum 😂

tarihinde Ferhat82 tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Eparygon    1
Ferhat82, Bir saat önce yazdı:

Bu konu hakkında biraz araştirma yapayım dedim Hiç bir kötü yorum görmedim ama olabilir de bilmiyorum yani . metin abi veya zubonk bunu görseydi her turlu yorumlari olurdu bizi birazda olsa aydinlatirlardi diye düşünüyorum 😂

Umarım görüp yardımcı olurlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Metafor    3

Doğal seviyelerde artan testosteronun gözle görülür bir etkisi yoktur.

Doğal sporcuların hormonlara dikkat etmesi saçma. Çünkü sen 100mg'lik testonu sağlıklı yağlar tüketerek, düzenli egzersiz yaparak vs. 120'ye anca çıkartabilirsin. Steroid kullandığınızda doğal seviyelerinizin 5-6 kat üstünde testo alıyorsunuz ki o yüzden işe yarıyor. Doğal sporcularda hormonlar belli bir seviyenin üstüne çıkamaz. Zaten sağlıklı bir yaşam tarzınız varsa hormonlarınız üst sınırında düzgün şekilde çalışıyordur... 

- Sağlıklı yağlardan tüket: Zeytinyağı, fıstık, avokado, ceviz, badem...

- Düzenli uyu.

- Kuvvet antrenmanı yap ve beslenmene dikkat et.

Mastürbasyon konusuna gelirsek hiçbir şeye etkisi yoktur. Faydalı/zararlı diyemeyiz. Yapmakta özgürsünüz sporunuzu hiçbir şekilde etkilemez.

Testosteron mastürbasyon sırasında değil de daha çok seks sırasında artış gösteriyor. Fakat bu da doğal seviyelerde seyrettiği için kas gelişimi açısından bir etkisi yok.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kenjirro59    49

Kardeşim kafana göre dostinex filan neden kullanıyorsun ? hangi hastalıklarda kullanılıyo bi araştırmanı öneririm. Vücut yapıcam diye sağlığınızdan olmayın.

tarihinde kenjirro59 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.