Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

AxtoR

Clen yerine ventolin kullanılır mı?

Önerilen İletiler

AxtoR    45

Yurt dışında olduğum için clen bulamıyorum ama ventolin buldum. Amacım 1 ay güzel bi yağ yakımı sağlayıp sonra bulk kürüne girmek. Ventolin kullanımı, piramit şekli nasıl oluyor?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

AxtoR, 8 saat önce yazdı:

Yurt dışında olduğum için clen bulamıyorum ama ventolin buldum. Amacım 1 ay güzel bi yağ yakımı sağlayıp sonra bulk kürüne girmek. Ventolin kullanımı, piramit şekli nasıl oluyor?

Kardeşim clen kadar etkili değil ama iştah kesmek olsun,ayık tutmak olsun yinede işini görür ventolin 

Kullanımına gelecek olursak sabah öğle akşam 1 tab yeterli bence piramite hiç gerek yok

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447

Dostum clen -ventolin   tercihi yapacak olsam  ventolin derdim. Çünkü clen  bana çok yan etki yapiyor  nabzım öyle bir atiyorki sanki ölecekmişim gibi hissediyorum.

Etki bakımından iyi olabilir ama kalp ritmini bozuyor diyebilirim .  Ventolinde etki tepki bakımından en azından o kadar yapmasada iyidir işini görür yani mantıklı tercih

sen en düşük dozdan başla verim alamadiğini hissettiğin zaman arttirirsin :D

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Clen yerine hep ventolin kullanırım dedikleri gibi yan etki biraz daha az hissediyor. Tabi yağ yakımını her ikisi de doğrudan etkilemiyor dolaylu yoldan su kaybı yapıyor ilaç 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
chaylak06    13

@trenimebinniga hocam bu clen iştah kaybı felan yapar mı ya da nasıl bir etkisi var daha önce kullandıysanız lütfen bana bir akıl verin benim bir arkadaşım bayan kendisi benim bu işlerle az da olsa içinde olduğumu bildiği için şuan yağ yakmak için uğraştığımı bildiği için kendisi de bana sordu kilo problemi var ve clen i o da kullanıp antreman yapabilir mi nasıl bir etkisi var lütfen bu bilgilere çok ihtiyacım var çok teşekkür ederim herkese clen yan etkisi ne olur benden yana problem yok ama arkadaşıma eğer söylersem ona nasıl bir etkisi olur aslında hiç vermek istemiyorum ona ama Allah korusun bir sıkıntı olursa sonuçta ben kendimi asla affetmem... @Ferhat82 @heavyweight35

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447
chaylak06, 39 dakika önce yazdı:

@trenimebinniga hocam bu clen iştah kaybı felan yapar mı ya da nasıl bir etkisi var daha önce kullandıysanız lütfen bana bir akıl verin benim bir arkadaşım bayan kendisi benim bu işlerle az da olsa içinde olduğumu bildiği için şuan yağ yakmak için uğraştığımı bildiği için kendisi de bana sordu kilo problemi var ve clen i o da kullanıp antreman yapabilir mi nasıl bir etkisi var lütfen bu bilgilere çok ihtiyacım var çok teşekkür ederim herkese clen yan etkisi ne olur benden yana problem yok ama arkadaşıma eğer söylersem ona nasıl bir etkisi olur aslında hiç vermek istemiyorum ona ama Allah korusun bir sıkıntı olursa sonuçta ben kendimi asla affetmem... @Ferhat82 @heavyweight35

Dozunda Kullanıldıgı sürece çok bi sıkıntı yaratmaz kardeşim.Yani kazara haddiden fazla alınsa bir gün sürecek çarpıntı ve terleme haricinde olumsuz bir etki yaratmaz. Tabi öyle yüksek dozaj aşimindan bahsetmiyorsak.Kalp çarpıntısı,nefes almada güçlük çekme ve ellerde titreme gibi yan etkilerini hissettim ben Tabi sen yine vaz geçirmeye çaliş illa kullanacaksada en düşük dozajdan başlanırsa herhangi bir sıkıntı yaşatmaz kanımca ama tabi illa kullanmak istiyorsa bunları söyleyebilirim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
chaylak06    13

@Ferhat82 daha önce +20 kilo verip tekrar aldı bazı sıkıntıları oldu ve hızlı bir şekilde kilo aldı şimdi çok kararlı 1 ay oldu sporuna gidiyor asla aksatmadan ve baya da hızlı kilo vermeye başladı clen i ikimizde 2 hafta kullanıp 2 hafta dinlenip vucudu dinlendirip devam etmek sence mantıklı mı bana biraz mantıklı geldi size de sorayım dedim benim dediğim gibi yağ oranım 20-25 arası ben güzel bir küre girmek istiyorum istesem şimdi de girerim sonuçta ama ben yağ fıçısı değil de adam gibi bir vucut yapayım istiyorum dostlar ben en basta kendıme guzel gozukmek ıstıyorum ona buna degıl bunu tekrar söylemek istiyorum şekil yapmak için değil bana biri oooooooooooo vücüda bak la dese yemin ederim umrumda olmaz açıkcası g*tüm kalkmaz yani ben öyle bir adam değilim hep hayalim benim bu vucut bunu kürsüz yapamam cunku belli ulasabılecegım yer bellı kendımızı kandırmayalım o yüzden herkesin dediği gibi yani yağ oranını 15-16 düşürüp küre girmek şimdi ben bu yağ oranıyla küre girsem ne olur birde şimdi ben dışardan bakınca göbekli bir adam değilim 1.86 boyum var 95 kiloyum kollarım 41 cm gögüs omuz felan ölçmedim bilmiyorum dediğim gibi ben bu işi yarışma için yapmıyorum benim ölçüm aynadan kendime baktığım zaman kendimi tatmin ederse tamamdır kollarım 35 dir mesela kendimi öyle mutlu hissedersem o kol bana yeter ben bu işi içimde kalan ukte için bir de kendime güzel gözükmek için yapıyorum çok teşekkür ederim şimdiden yorumun için 

tarihinde chaylak06 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kalple ilgili bir sorunu yoksa sorun olacağını sanmıyorum ama psikolojik olarak o çarpıntıdan korkabilir arkadaşın ne kullandığını bilmesi taraftarıyım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
chaylak06    13

@heavyweight35 Allaha şükür kalple ilgili bir problemimiz yok ikimizinde bizim yağ oranlarımız yüksek olduğu için bu ilaçlar bizde fayda eder mi hocam sence 2 hafta kullanıp 2 hafta kullanmayacaz 2 on 2 off şeklinde

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Süreyi neden o kadar kısa tuttunuz ? Bence sağlam bir keto yada karbonhidrat döngüsü ile 1 1.5 ayda yağ oranınızı düşürürsünüz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
wezlard    10
heavyweight35, 12.08.2019 - 21:53 yazdı:

Clen yerine hep ventolin kullanırım dedikleri gibi yan etki biraz daha az hissediyor. Tabi yağ yakımını her ikisi de doğrudan etkilemiyor dolaylu yoldan su kaybı yapıyor ilaç 

ventolinde clen gibimi ben clen kullandım pek bir yan etki olmadı bende sabah öğlen ve antrenman öncesi aldıgım oldu.Ventolin kullanımını nasıl yapıyosunuz ve calıstıgını nasıl anlıyosunuz ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MenPowers    51
wezlard, 5 dakika önce yazdı:

ventolinde clen gibimi ben clen kullandım pek bir yan etki olmadı bende sabah öğlen ve antrenman öncesi aldıgım oldu.Ventolin kullanımını nasıl yapıyosunuz ve calıstıgını nasıl anlıyosunuz ? 

Ben ventolin, only testo 500mg gibi ufak doz ilaç kullanımları belirli bir kas kütlesi üzeri kişilerde etki etmiyor tecrube ile sabit. bu durumda da doz arttırmak gerekiyor clen ventolin gibi kalp üzerinde ciddi etkileri olan ilaçlarda doz aşımı da çok ciddi sonuçlar doğurabilir o yüzden şahsi görüşüm 180 boy 90 kilo gibi orantıda iseniz bence bırakın ventolini felan clen yine bir nebze ama ventolin tamamen boş bahsettiğim kişiler için zaten kas kütleniz fazla 10 dk ekstra kardio o ventolinden daha çok kalori harcatacaktır tahminimce.
(bahsettiğim etki alamama durumları tamamen geçirdiğim kürler ve kullandığım ilaçlardan aldığım sonuçtur ve bu konuda bilgili insanlardan da tam olarak yukarıda yazdıklarımı duyunca sorun bende değilmiş dedim ve ufak tecrubelerimi size aktarmak istedim)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
wezlard    10
MenPowers, 5 dakika önce yazdı:

Ben ventolin, only testo 500mg gibi ufak doz ilaç kullanımları belirli bir kas kütlesi üzeri kişilerde etki etmiyor tecrube ile sabit. bu durumda da doz arttırmak gerekiyor clen ventolin gibi kalp üzerinde ciddi etkileri olan ilaçlarda doz aşımı da çok ciddi sonuçlar doğurabilir o yüzden şahsi görüşüm 180 boy 90 kilo gibi orantıda iseniz bence bırakın ventolini felan clen yine bir nebze ama ventolin tamamen boş bahsettiğim kişiler için zaten kas kütleniz fazla 10 dk ekstra kardio o ventolinden daha çok kalori harcatacaktır tahminimce.
(bahsettiğim etki alamama durumları tamamen geçirdiğim kürler ve kullandığım ilaçlardan aldığım sonuçtur ve bu konuda bilgili insanlardan da tam olarak yukarıda yazdıklarımı duyunca sorun bende değilmiş dedim ve ufak tecrubelerimi size aktarmak istedim)

yas 27 boy 1,90 kilo 102 ne önerirsiniz  peki ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
chaylak06    13

@heavyweight35 yok 2 hafta on 2 hafta off sonra tekrar 2 hafta on 2 hfta off şeklinde devam Edeceğiz yoksa 2 hafta sadece kullanım olmayacak hocam 2 ay felan düşünüyorum böyle sence güzel bir diyetle sonuç alır mıyız 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kardeşim 2 hafta on 2 hafta off yapmanın sebebi nedir anlayamadım fakat önerim hiç kesmeden 1 ay kullanmak

etkisi azaldığında zaditen alırsın 1 tablet gece yatmadan önce atarsın bir nebze fayda sağlar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
oppomer    10

bende ventolin pıspıs var astım hastalarının fısfısı gibi bebek rahatsızlandığında ondan verıyoruz. bahsettiğiniz ventolin o ventolin değil dimi :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.