Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

chaylak06

Küre girmem de herhangi bir sakınca var mı değerli hocalarım

Önerilen İletiler

chaylak06    13

Değerli kardeşlerim ve değerli hocalarım son haftadır belki konu açıyorum sizlerden bilgi almak için bazı arkadaşlar gibi kafama göre iş yapıp kendime zarar vermek istemiyorum o yüzden bu işi bilen insanlara sormaktan her zaman fayda gördüm hiç zarar görmedim mesajımı açıp okuyan hocalarım ve kardeşlerim başta olmak üzere cevap veren herkese çok teşekkür ederim fotoları yüklüyorum lütfen bana yardımcı olun çok teşekkür ederim.Burak abimle irtibata geçtikten sonra ben deca dan biraz tırsıyorum arkadaşlar yaşım 27 daha önce dediğim gibi deca nın getirisi olduğu gibi götürüsü de çok tamam kabul belki 1000 insandan 1 ine denk geliyor ama o kesin ben olurum öyle bir kader var bende

Testo enanhte 

boldenon 

ve anapolon kürünü düşünüyorum eğer testlerimden yana bir sıkıntı olmazsa lütfen fikirlerinizi gönderin çok teşekkür ederim...

IMG_20190809_225404.jpg

IMG_20190809_225413_BURST002.jpg

IMG_20190809_225455.jpg

IMG_20190809_225514.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

xax1    34

Bu işten para kazanacaksan gir gösteriş için gireceksen girme   neden diceksin hobi olarak girip bıraktıktan sonra pişman oluylrsun ne kadar olmam desende keşke doğal hormonlarımı bozmasaydım diyorsun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
chaylak06    13

@xax1kardeşim yorumun için teşekkür ederim ben aşçıyım ne spor salonum var ne yarışmaya gircem ama 1.5 senedir sporumu yapıyorum düzenli bir biçimde önceden de topluydum ama şimdi daha iyiyim ve tamam yalan söyleyip burda ne sizi ne de kendimi kandırmaya asla çalışmam yani hayvan gibi gezmek istiyorum şuan kollarım 41-42 mesela 45-46 olsun istiyorum tshirti giydiğim zaman erkek gibi görünmek istiyorum benim amacım bu o yüzden küre girip kollarımın dermanı kalmayacak yaşa kadar bu sporu yapmak istiyorum

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447

Dostum decadan vaz geçmene sevindim :D

Küre girmeden  e2 bu seviyedeyse büyük iğtimal girince  fırlar  3 gunde  1 armidex kullan

Demir  çok düşün  çinkoyu eksik etme  özellikle eczaneden  zinco220

Diğer değerlerde referans aralıgına yakın sayılır  - Küre girmende pek sıkıntı göremedim

Senin düşündüğün gibi düşünüp küre  girdim  ve  deca dick oldum bayadırda böyleyim  ama kürüde birakamıyorum eroğin gibi bağımlılık yaptı bana

O testonun verdiği  haz  hiçbir şeyde yok  biraktiğim an kendimi boşlukta hissediyorum :D

Küründe başarilar kardeşim

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82, 1 dakika önce yazdı:

Dostum decadan vaz geçmene sevindim :D

Küre girmeden  e2 bu seviyedeyse büyük iğtimal girince  fırlar  3 gunde  1 armidex kullan

Demir  çok düşün  çinkoyu eksik etme  özellikle eczaneden  zinco220

Diğer değerlerde referans aralıgına yakın sayılır  - Küre girmende pek sıkıntı göremedim

Senin düşündüğün gibi düşünüp küre  girdim  ve  deca dick oldum bayadırda böyleyim  ama kürüde birakamıyorum eroğin gibi bağımlılık yaptı bana

O testonun verdiği  haz  hiçbir şeyde yok  biraktiğim an kendimi boşlukta hissediyorum :D

Küründe başarilar kardeşim

Kardeşim decayı hala kullanıyomusun da dick devam ediyor yoksa kestinmi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447
trenimebinniga, 7 dakika önce yazdı:

Kardeşim decayı hala kullanıyomusun da dick devam ediyor yoksa kestinmi

Kestim dostum 3 ay oldu keseli  biraz gelişme var decadan önce 1 haftada 4- 5 kere ilişki yaşardim şimdi   2 haftada 1 cinsellik aklıma ya geliyor ya gelmiyor :D Uzun sürede böyle devam edecek büyük iğtimal Şuan  %50 de bile değilim . O yuzden kullanan kişilerinde dikkatli olması gerekir her şeyi düşünüp tartip ona göre kullanmasi daha iyi olacaktir

tarihinde Ferhat82 tarafından düzenlendi
  • Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82, 1 dakika önce yazdı:

Kestim dostum 3 ay oldu keseli  biraz gelişme var decadan önce 1 haftada 4- 5 kere ilişki yaşardim şimdi   2 haftada 1 cinsellik aklıma ya geliyor ya gelmiyor :D Uzun sürede böyle devam edecek büyük iğtimal Şuan  %50 de bile değilim . O yuzden kullanan kişilerinde dikkatli olması gerekir her şeyi düşünüp tartip ona göre kullanmasi daha iyi olacaktir

Anladım geçmiş olsun kardeşim inşalah kısa zamanda düzelir şahsen bende öyle birşey olmamıştı ürünler sahte desem oda değil orj olduğunu biliyorum garip ya 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447
trenimebinniga, 2 dakika önce yazdı:

Anladım geçmiş olsun kardeşim inşalah kısa zamanda düzelir şahsen bende öyle birşey olmamıştı ürünler sahte desem oda değil orj olduğunu biliyorum garip ya 

Herkesin genetiği farklı kardeşim bizide ayiran bunlar sende sıkıntı olmadıysa çok iyi :)  Çok kafayada takmıyorum zaten bu durumu artık böyle şeyleri kullanmaya göze aldiysak bunlarıda olacağini göze almişiz demektir  yani bile bile ladeslendik . Ama eskileride özlemiyor değilim  performansım çok düştüğü için  kızın yaninda acayip özgüvensizim canımı sıkan bi bu var :D

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
chaylak06    13

@trenimebinniga@Ferhat82 evet decadann vazgeçtim decaya gerek yok e2 ne işe yarıyor tam bilmiyorum bir araştırayım en iyisi yorumunuz için çok teşekkür ederim çok sağolun ne gerekirse alayım eczaneden sağlıktan önemli hiçbir şey yok tamam kabul hormonları bozacam ama 1 avuç bok yemek var 10 avuç yemek var demi 😁😁 ne gerekirse yapmaya hazırım şuan bundan biraz daha yağlıyım elimde bu foto var ondan dolayı bunu atıyorum 

Screenshot_20190805_190312_com.google.android.apps.photos.jpg

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kardeşim testo bolde 12 -14 hafta yeter diye tahmin ediyorum eğer hacim yönelik planlıyorsan e2 biraz yüksek tutmakta fayda var su tutması amacıyla baktın işler kötüye gidiyor armidex veya nolvadex e başlarsın göğüslerini kontrol et ve durumuna bak inşallah istediğin verimi alırsın kardeşim ürünlerini sağlam yerden almayı sakın ama sakın es geçme

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
chaylak06    13

@trenimebinniga anapolon Kullanma diyorsun yani az araştırdım anapolon resmen ölümüne tehlikeli bir ilaç gibi geldi bana yazanlardan ben bunu anladım sence nasıl evet hacime yönelik kür olacak e2 yükseltmek için biraz araştırma yapayım

Internette yazan 

Erkeklerde testislerde az miktarda üretilen E2 spermlerin erken ölmesini engellemektedir. Normal estradiol değerleri aşağıdaki gibidir.

– Erkekte: Her mililitrede 10 – 50 pg/ml 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447

Kardeşim e2 yüksekliği öyle iyi birşey değil  kürde zaten büyük bir ihtimal istemediğin kadar yukselecek bunu kontrol etmek için 3 günde 1 arimidex alman lazım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447

Arimidex eczanelerde var dostum sadece eczaneden temin et  karaborsada olan ilaçlardan biri oda pağlıya satıyorlar nette felan 

Sağlam anapolon bulursan acayip bir güç artişi görürsün. Benim partner anapolan kullandıgı zaman ayi gibi oluyordu vicdansız güç konusunda yetişemiyorum adama

Şahsen bana dianabol mu anapolan mı desen ben Anapolanı tercih ederim . Ama eczane anapolanıda çok sağlam gelmıyor bana düşük dozda olabilir bilmiyorum :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
chaylak06    13

@Ferhat82 ilaçları Burak hocadan temin edeceğim o en iyisini en güvenilirini verir Allahın izniyle Testo enant boldenon anapolon kürü sence nasıl kardeşim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447
chaylak06, 9 dakika önce yazdı:

@Ferhat82 ilaçları Burak hocadan temin edeceğim o en iyisini en güvenilirini verir Allahın izniyle Testo enant boldenon anapolon kürü sence nasıl kardeşim 

Bana göre çok iyi bir kombin özellikle şişmek istiyorsan ilaçlarda iyi çikarsa sağlam bir ölçü alabilirsin

Kollar vucuda gore daha iyi duruyor ve kısa buda çok iyi bir avantaj 

16 haftadan az kullanma bence boldeyi max seviyeye 16 da çikar sonra kürü kesmek istersen kesersin

Benimde bu sene kısın gireceğim kürede çok benziyor kürün 

Bendede fazladan rimabolan olucak dht için ekledim onuda hayırlısı bakalım neler olucak 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
chaylak06    13

@Ferhat82 kollarım aslında uzundur fotoda öyle çıkmış olabilir sende ürünlerini Burak hocadan mı temin ediyorsun ben öyle e yapacam hani hiç söylemedin kardeşim Burak hocadan al sağlamdır felan diye acaba dedim başka bir yerden mi alıyor sorayım dedim kardeşim bu kürün bitiminden sonra çok fazla kaybım olur mu hani YouTubede felan videolarda burda olsun yorumlarda çoğu gider diyorlar sanki balona hava basmış gibi birde benim göbek var göbek dediysem yani oturunca ufak iki kat oluyor yağ ama 93 94 kiloyum hani skiny fát mi ne var ya ben oyum işte düz durunca mümkün değil bana 93 94 demezsin sence diyet yapıp hafif göbeği eritip mi gireyim yoksa direk Allah ne verdiyse gireyim mi 8 9 gündür spor yapmadım şimdi de bayramdan dolayı salon kaplı 4 5 gün yani bu hafta açığım var motivasyonum çok düştü partnerim şehir dışına çalışmaya gitti o gitti gideli spora gitme hevesim azaldı resmen sırf kürün hatıra giderim sabah akşam ne gerekirse yaparım en iyi yorumu almak için sırf o yüzden küre gircrm eskiden bomba gibiydim Tshirti giyince dönen bakan bir daha bakıyordu şimdi kendimi sopa gibi hissediyorum Kardeşim bir akıl ver akıl akıldan üstünden benim sadece dış görünüşe takıntım oldu kendimi eskiden daha sağlam hissederdim şimdi lanet bir sopa 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kardeşim

1-) ben sana anapolon kullanma demedim karıştırıyorsun sanırım

2-) ben kürünü sadece testo bolde olduğunu var sayarak e2 yi yüksek tut dedim ki 2 hafta içinde su tutsun sende motivasyon ile devam et eğer anapolon varsa zaten 2 haftadan sonra olacaklar belli her uyandığın gün biraz daha iri uyanacaksın

3-) ve anapolon kullanıcaksan zaten gerek kalmıcak e2 ye anapolon su tutacak o yüzden @Ferhat82 dediği gibi armidex kullanabilirsin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447
chaylak06, Bir saat önce yazdı:

@Ferhat82 kollarım aslında uzundur fotoda öyle çıkmış olabilir sende ürünlerini Burak hocadan mı temin ediyorsun ben öyle e yapacam hani hiç söylemedin kardeşim Burak hocadan al sağlamdır felan diye acaba dedim başka bir yerden mi alıyor sorayım dedim kardeşim bu kürün bitiminden sonra çok fazla kaybım olur mu hani YouTubede felan videolarda burda olsun yorumlarda çoğu gider diyorlar sanki balona hava basmış gibi birde benim göbek var göbek dediysem yani oturunca ufak iki kat oluyor yağ ama 93 94 kiloyum hani skiny fát mi ne var ya ben oyum işte düz durunca mümkün değil bana 93 94 demezsin sence diyet yapıp hafif göbeği eritip mi gireyim yoksa direk Allah ne verdiyse gireyim mi 8 9 gündür spor yapmadım şimdi de bayramdan dolayı salon kaplı 4 5 gün yani bu hafta açığım var motivasyonum çok düştü partnerim şehir dışına çalışmaya gitti o gitti gideli spora gitme hevesim azaldı resmen sırf kürün hatıra giderim sabah akşam ne gerekirse yaparım en iyi yorumu almak için sırf o yüzden küre gircrm eskiden bomba gibiydim Tshirti giyince dönen bakan bir daha bakıyordu şimdi kendimi sopa gibi hissediyorum Kardeşim bir akıl ver akıl akıldan üstünden benim sadece dış görünüşe takıntım oldu kendimi eskiden daha sağlam hissederdim şimdi lanet bir sopa 

Dostum Bilerek Burak hocadan al demiyorum ki hani hakkımda yanliş düşünme diye . Eğer ben kür alacak olursam kesinlikle ondan temin ederim fiyat farkıda öyle uçurum değil gerçi uçurum olsada alirim temiz ürün en azından 😂

Kürden sonra tabi suyu felan kaybedersin güçten düşer kilo verirsin ama bu senin performansına beslenmene bagli  3/2 sini  3/3 ünü tutarsin demeyeceğim o yuzden sana 😁Kür sonu psikolojisi çok farklı 

Bana kalırsa sağlam bi diyet düzenli beslenme devam et şuan Kışa kadar en azından bu şekilde git biraz yağ oranida düşer Hem o zamana kadar ürünleri temin edersin hemde Mct Pct ürünlerinide tamamlamiş olur küre kafan rahat girersin

Sendeki bu tişört olayinin aynisi bebdede var.Dikkat et onun uğruna ben deca dick oldum Sizde olmayin diye uyarılarımı yapiyorum.Temiz ürün alın o yüzden önce eczane kürü öneriyorum he onlar sana göre değilse dediğim gibi Burak abiye forumdan ulaş kafan rahat olsun 

Tekrar söylüyorum kışı bekle ve eğer çok güvendiğin tanidik biri yoksa. Burak abiden al kafan rahat olsun

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
chaylak06    13

@trenimebinniga  @Ferhat82    valla açık konuşayım hiç hakkınızda kötü düşünmem o kdar bana burda yardımcı oluyorsunuz kardeşlerim spora gitme hevesim kırıldı merhaba işte psikolojik olarak kendimi iyi hissetmediğim için bir anda çöküşe geçtim birde 5 ay oldu yeni iş yeri değiştirdim 10 saat boyunca full koşuyorum çok yoğun geçiyor sabah inan yataktan kalkarken sanki biri canımı alıyor gibi geliyor ama işte sırf kür b*Kuna derim ki kalk diye kendimi motive ederim bir şekilde kışı beklersem belki kışa kadar spora gitme hevesimi geri kazanamam  diye korkuyorum acilen kendime gelmem lazım tavsiye verin bana lütfen ne yapmam lazım bu motivasyonumu kazanmam lazım İnan kafama sıkacam öyle kafam bozuk kardeşim ya 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zafer44    121
chaylak06, 5 dakika önce yazdı:

@trenimebinniga  @Ferhat82    valla açık konuşayım hiç hakkınızda kötü düşünmem o kdar bana burda yardımcı oluyorsunuz kardeşlerim spora gitme hevesim kırıldı merhaba işte psikolojik olarak kendimi iyi hissetmediğim için bir anda çöküşe geçtim birde 5 ay oldu yeni iş yeri değiştirdim 10 saat boyunca full koşuyorum çok yoğun geçiyor sabah inan yataktan kalkarken sanki biri canımı alıyor gibi geliyor ama işte sırf kür b*Kuna derim ki kalk diye kendimi motive ederim bir şekilde kışı beklersem belki kışa kadar spora gitme hevesimi geri kazanamam  diye korkuyorum acilen kendime gelmem lazım tavsiye verin bana lütfen ne yapmam lazım bu motivasyonumu kazanmam lazım İnan kafama sıkacam öyle kafam bozuk kardeşim ya 

Yaw etme eyleme güzel kardeşim kafama sikacam filan dünyanın sonu değil spor yapmamak lakin motive diyorsan form durumuna göre sert olmayan bir kur yap ve ona göre beslen güzel bi motive olursun kanımca ilaçlar çalıştığı zaman güzel bir beslenme ile aynada ki görüntün değiştikçe motivasyon kendi gelir zaten kaç yaşındasın bilmiyorum hayat herşeye rağmen yaşamaya değer güzel kardeşim unutma içinde bulunduğun beden senin değil sen sadece çobanısın saygılar 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
chaylak06    13

@zafer44 yaşım 27 bakma öyle kafama sıkacam dediğime o işin şakası bir yana tabi ki 50 kg hacim alsam tırnağımı vermem ben sadece kafaya koyduğumu ne kadar ciddi olduğumu göstermek amaçlı öyle dedim 😁😁 ama bir küre girip şöyle akmak istiyorum 1 küre girdim mi devamı gelecek demi kendimizi kandırmayalım diyecem ama elimden geldiği kadar 2. Olmaması için formu en kadar az kaybedersem diye uğraşacam yani zaten daha da ötesine çok para harcayamam yoksa 2. Yaparsam 3 4 5 6 gelir gider hiç gerek yok benden de saygılar sevgiler hocam çok sağol yorumun için 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: havabukucu
      Herkese merhaba saygılar testo enanthate 250 mg kürümün 9.haftasındayım bir diyetisyenle anlaşıp beslenme programı çıkarttım ama programda azar azar kaçamaklar yapabileceğimi söyledi bir rivayete göre kürde beslenme önemli değilmiş bu doğru mu bana aşırı saçma geldiği için soruyorum. 
    • Yazan: Nynex
      Arkadaşlar merhaba,
      Kürümün 5.haftasında test vermiştim total testo yükselmemiş ancak e2 baya yükselmişti.
      Benim sormak istediğim: 2009 dan kalma sol göğüste hafif jinekomasti var şimdi ise sol göğsümde hafif kaşınma ve rahatsızlık hissi oluyor sizce tamoksifen kullanmalı mıyım?

• Yazan: Eyzel2
      Selamlar abilerim kardeşlerim, 
      neredeyse hiç bulk tecrübem yok güncel 1.76 105 kg😅 fikirlerinize açığım ilk defa deka kullanacağım dozajlarım şöyle olacak :
      500 mg sustanon yada enant 
      500 deka yada 300 npp
      750 boldenon 
      200 mg masteron enant 
      2 ünite gh 

Tavsiye yada önerilerinize açığım eksikleri doldurmak istiyorum 10 kg daha kütle koymam gerekiyor insülin eklemeli miyim bilmiyorum 400-500 gram pirinç için kullanılır mu ondan da emin olamadım sormak istedim teşekkürler şimdiden.

• Yazan: Diver
      Selam arkadaşlar.
      @Loving hocamın desteğiyle büyümeye kaldığımız yerden devam edicez inşallah  Ramazanda istediğim diyeti yapamadım. İşte çok yoğun bir dönemdeyiz uzun süreli dalışlar hem yoruyor hemde sıfır karbonhidrat çekilmez kıldı gözümü açamıyordum 1-2 kere bayılma derecesinde şekerim düşünce iftara pilav ekledim. Antrenman konusunda kendimi iyi hissettiğimde yaptım genel olarak dinlendirdim vücudumu.İstediğim yağ oranına inemedim lakin hocamın tavsiyesiyle hem mental hemde fiziki olarak dinlendim. Ramazandan sonra karbonhidratı 200gr pirinç ile sınırladım hem işte hemde sporda kendime geldim. Neden bilmiyorum antrenmanda aşırı derecede pump oluyorum tabi şikayetçi değilim 😁 Kütlemde çok bir değişiklik olmadığını düşünüyorum. Şimdilik 104 kgda sabitim. Yeni kürde;
      500 Testo
      500 Bolde
      400 Deca olacak.
      @rastlantisal @Rdm @Askabar @otopsicikedi @Tr3n @GHOST @SPECTRE @SERKO @metinav @crosfredy @Semih Erarslan @Emrah
      3500 kalori ile başlayıp duruma göre yavaş yavaş artıracam.Bol yeşillik, bol balık, zeytinyağlı enginar yemeği vs cleanbulk mantığıyla ilerleyecez inşallah. 
      Yine sağlam stok yaptım😁. Sağolsun hocam hediye göndermiş çok hoşuma gitti teşekkür ederim.
      Sağlam amele yanığı olduk😄
      Tavsiyelerinizi uyarılarınızı bekliyorum saygılar.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.