Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

DAYIOĞLU

Biz de sahte anabolizan olmaz ! )

Önerilen İletiler

F26s26    7

@Loving harici ürün temin etmek pişmanlıktır. Boyle satekarlarla 3 4 kez alisverisim oldu hepsinin sonu hüsran..

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447
F26s26, 45 dakika önce yazdı:

@Loving harici ürün temin etmek pişmanlıktır. Boyle satekarlarla 3 4 kez alisverisim oldu hepsinin sonu hüsran..

Kortizolu dayıyorlar satiyorlar bunlardan 1 kere aldım sonra uzun bir süre kendime gelemedim . Çevrenizde kullanan herkesi uyarın  internetten  bu ürünler alınmaz

Çok güvendiğiniz  birçok  referansı olan kişilerden alirsaniz daha iyi sonuç alirsiniz bunun içinde fiyat farkını kafaya takmayın  zaten 3-5 in hesabını yapacak adam hiç bulaşmasın bu işe 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zafer44    121
Adanalı, Bir saat önce yazdı:

T.f aflı kişide öyle sadece testo çalışıyor

Kardeş kimse yoğurdum ekşi demez herkesin mali on numara çalışıyor zaten ama hepsi tirt bana gorede şahıs youtube da atıyor tutuyor ama bir sürü laf eden var onları söylemiyor yorumları siliyor vs biz hep diyoruz hepte diyeceğiz burak hoca dan alın arkadaşında dediği gibi 300 500 hesabı yapanlar bu işlere hiç bulaşmasın sonuna labs ekleyen roid ı piyasaya basıyor bir sürü sahtekar kaynıyor zaten bir kur yapmak şöyle bir hesaba girersek layiki ile yapmak en basit kür bile 5 bin tl bana göre beslenmesi koruyucuları vs 12 haftalık sağlam bir küre görmek 7.5 ila 10 bin arası ha bunu yapan kişi veya kişilerde illaki bundan para kazanmanın derdindedir yoksa öyle görünüp plajda gezeyim derdi yokturdur zaten hep söyleyeceğiz loving(BURAK) hoca şaşmayın birde çok çok güvendiğiniz birileri olmadan almayın saygılar 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447
Adanalı, 1 saat önce yazdı:

T.f aflı kişide öyle sadece testo çalışıyor

Dini felan çok kullanıyor bu şahıs  Her videosunda yok şöyle mal satan adamda allah korkusu yoktur ;yok işte böyle adamlar milletin sağlığını düşünmüyor diyor ama ayni ürünleri kendi satiyor hemde daha pahlıya bu yüzden bu şahisa ben hiç güvenmiyorum

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu t.f adlı arkadaşa inanmıyorum şahsen @zafer44 kardeşimiz haklı dini kullanıp üzerinden prim yapıyorlar ş.... ve binbir çeşit insanı kandırıyorlar

biz elbet bi şekilde anlıyoruz bunu pişman oluyoruz olan paramıza oluyor oda sıkıntı değil bir şekilde yine gelir ama sağlık gittiğinde geri dönüşü olmuyor ve biz bunlarla başbaşa kalıyoruz allah hepimizin yolunu açık etsin kardeşlerim bu sahtekarlara gün yüzü göstermesin

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
murat159    10
Ferhat82, 16 saat önce yazdı:

Kortizolu dayıyorlar satiyorlar bunlardan 1 kere aldım sonra uzun bir süre kendime gelemedim . Çevrenizde kullanan herkesi uyarın  internetten  bu ürünler alınmaz

Çok güvendiğiniz  birçok  referansı olan kişilerden alirsaniz daha iyi sonuç alirsiniz bunun içinde fiyat farkını kafaya takmayın  zaten 3-5 in hesabını yapacak adam hiç bulaşmasın bu işe 

Koetizoldan ne gibi etkiler aldını hocam yakın zamanda kaza ile bende kullandım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.