Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Burak3434

Ilk kür / profesyonel eşliğinde. (fotolu)

Önerilen İletiler

Burak3434    28

Tüm forum üyelerine selamlar 😊

İlaçlarım dün itibari ile elime ulaştı bu işe gönül vermis meslek edinmiş camia tarafından sevgi ve saygıyla karşılanan bi hoca ile 12 haftalık bi yola baş koyacağım.

• Şuan güncel kilom 66 boy 1.81
  • Omuz 116 / göğüs 102 / bel 79 / kol 33

Ölçülerim ise bu şekilde.

Gelelim ilaçlara; body balance marka ve orijinalliğini ilaçların üzerindeki etiketi kazıyarak siteden sorgulatabiliyorsunuz hocam garanti ve kefil olduğu için o kısma pek takılmadım 1 2 tanesini sorguladım ve üretim tarihinden tüketim tarihine tüm bilgiler uyuştu. Vakit oldukça güncellemeler yapacağım siz değerli hocalarımında görüşlerini ve kür boyu tavsiyelerini almak isterim.

20190809_110018.jpg 20190809_110037.jpg 20190809_110050.jpg IMG-20190801-WA0003.jpg IMG-20190801-WA0002.jpg IMG-20190801-WA0001.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Burak3434, 6 saat önce yazdı:

Tüm forum üyelerine selamlar 😊

Ilaclarim dün itibari ile elime ulaştı bu işe gönül vermis meslek edinmiş camia tarafindan sevgi ve saygiyla karşılanan bi hoca ile 12 haftalık bi yola baş koyacağım.

Suan güncel kilom 66 boy 1.81

Omuz 116 / göğüs 102 / bel 79 / kol 33

Ölçülerim ise bu şekilde.

Gelelim ilaçlara; body balance marka ve orjinalliğini ilaçların üzerindeki etiketi kazıyarak siteden sorgulatabiliyorsunuz hocam garanti ve kefil olduğu icin o kisma pek takilmadim 1 2 tanesini sorguladim ve üretim tarihinden tüketim tarihine tüm bilgiler uyuştu.

Vakit oldukça güncellemeler yapacağım siz değerli hocalarımında görüşlerini ve kür boyu tavsiyelerini almak isterim.

Başarılar dilerim kardeşim inşallah umduğun gibi gider 

sanırım çok fazla yağlanmayan vücut tipin var eğer böyleyse( en sevdiğim) karbonhidrata saldır yiyebildiğin kadar yemek ye temiz olarak ve tavsiyem ant sonrası insulini fırlatman biraz yağlanabilirsin ama ciddi verim alırsın (basit şeker) 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zafer44    121

Güncel tuttuğun sürece takip edeceğim ürünler çalışıyor mu çalışmıyor mu görmek için o da bol şans umarım hayal kırıklığı yaşamazsın sağlıklı sporlar 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447

Bu markayı buradaa ilk defa görüyorum  iyi taniyip güvendiğin biriyse çok birşey diyemeyeceğim inşallah sıkıntı yaşamassın ve güzel verim alırsın

Artık bu roidler hakkında paranoya oldum satan babam dahi olsa zor güvenirim :) 

Eskiden tanıdım bi hocadan almiştim güvendiğim eskidende aliş veriş yaptiğim biri    testo bolde dianabol gh6 aldım

Testo sağlam çıkmıştı   - bolde kortizol  basmiş  -  dianabol desen  tahlillerde  karaciğerim taş gibiydi aspirin kullansam daha çok yükseltirdi değerleri 

Peptide hiç girmiyorum bile :D 

Eczane ilaçları kullan onlardan verim alamayacağını düşünüyorsanda   Burak hoca gibi birçok referansı olan kişi veya kişilerden al . Aldiğin kişiyde böyle birisiyse sıkıntı yok. Şahsen ben alıcak olursam Rczane ürünleri hariç kalan ürünleri buradan alirim neden dersende koskoca forumda daha 1 kere Burak hocadan ve sattiği ürünlerden şikayet göremedim 

Bu orjinallik çekin kodlarıda kolay şeyler  sorgulayınca orjinal yazdiğina bakma  artık tüm dolandırıcılar bunu yapıyor

Üürnleride kullanmaya başladıktan 3-4 hafta sonra kesinlikle kan testini yaptir ve bak ürünler çalışıyor mu diye

tarihinde Ferhat82 tarafından düzenlendi
  • Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Burak3434    28
trenimebinniga, 09.08.2019 - 12:55 yazdı:

Başarılar dilerim kardeşim inşallah umduğun gibi gider 

sanırım çok fazla yağlanmayan vücut tipin var eğer böyleyse( en sevdiğim) karbonhidrata saldır yiyebildiğin kadar yemek ye temiz olarak ve tavsiyem ant sonrası insulini fırlatman biraz yağlanabilirsin ama ciddi verim alırsın (basit şeker) 

Öncelikle güzel dilekleriniz için çok teşekkür  ederim 😊

Evet ektomorf bi yapiya sahibim tabiri caizse yediklerim direk adeleye gidiyor ayriyetten doğuştan testesteron ve prolaktin hormonum normal sağlıklı bi erkeğe göre daha yüksek çıkıyor. Dediğiniz gibi karbonhidrata saldırıyorum temiz beslenip elimden geldigince günlük 4000 kalorinin altina inmemeye çalışıyorum fakat meslegim gereği gün içinde fazlasiyla efor sarfediyorum onun için yediklerim yaktığımi anca karşılıyor. Ayrica iştahsızlık problemi yaşıyorum insülin hassasiyetini arttirmak yedigim besinlerden maksimum faydalanmak icin ne yapmam gerek bi fikriniz var mi bu yönde?

zafer44, 09.08.2019 - 13:59 yazdı:

Güncel tuttuğun sürece takip edeceğim ürünler çalışıyor mu çalışmıyor mu görmek için o da bol şans umarım hayal kırıklığı yaşamazsın sağlıklı sporlar 

Teşekkür ediyorum konu güncel tutulacak 🤙

Ferhat82, 09.08.2019 - 14:39 yazdı:

Bu markayı buradaa ilk defa görüyorum  iyi taniyip güvendiğin biriyse çok birşey diyemeyeceğim inşallah sıkıntı yaşamassın ve güzel verim alırsın

Artık bu roidler hakkında paranoya oldum satan babam dahi olsa zor güvenirim :) 

Eskiden tanıdım bi hocadan almiştim güvendiğim eskidende aliş veriş yaptiğim biri    testo bolde dianabol gh6 aldım

Testo sağlam çıkmıştı   - bolde kortizol  basmiş  -  dianabol desen  tahlillerde  karaciğerim taş gibiydi aspirin kullansam daha çok yükseltirdi değerleri 

Peptide hiç girmiyorum bile :D 

Eczane ilaçları kullan onlardan verim alamayacağını düşünüyorsanda   Burak hoca gibi birçok referansı olan kişi veya kişilerden al . Aldiğin kişiyde böyle birisiyse sıkıntı yok. Şahsen ben alıcak olursam Rczane ürünleri hariç kalan ürünleri buradan alirim neden dersende koskoca forumda daha 1 kere Burak hocadan ve sattiği ürünlerden şikayet göremedim 

Bu orjinallik çekin kodlarıda kolay şeyler  sorgulayınca orjinal yazdiğina bakma  artık tüm dolandırıcılar bunu yapıyor

Üürnleride kullanmaya başladıktan 3-4 hafta sonra kesinlikle kan testini yaptir ve bak ürünler çalışıyor mu diye

Güven konusunda kesinlikle katılıyorum size fakat bu ise baslamak için birilerine ilk etapta güvenmek zorunda kalıyoruz. Ben aslinda ilk kürümü burak hocadan temin edecektim fakat ilkini uzaktan eğitim seklinde benim herseyim ile ilgilenen birinden almaya karar verdim ve birlikte çalıştığım kişide rüştünü ispat etmiş biri. Artik 2. Ve 3. Kürleri burak hocadan temin edeceğim biraz öğrenip bilgilenip tek başıma sürdürebilir seviyeye geldiğimde yani :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447
Burak3434, 23 dakika önce yazdı:

Güven konusunda kesinlikle katılıyorum size fakat bu ise baslamak için birilerine ilk etapta güvenmek zorunda kalıyoruz. Ben aslinda ilk kürümü burak hocadan temin edecektim fakat ilkini uzaktan eğitim seklinde benim herseyim ile ilgilenen birinden almaya karar verdim ve birlikte çalıştığım kişide rüştünü ispat etmiş biri. Artik 2. Ve 3. Kürleri burak hocadan temin edeceğim biraz öğrenip bilgilenip tek başıma sürdürebilir seviyeye geldiğimde yani :)

Hayırlı olsun kardeşim kürün; başarılar  :D Testlerini yaptirmayi iğmal etme kür öncesi ve ortasi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Burak3434, 30 dakika önce yazdı:

Öncelikle güzel dilekleriniz için çok teşekkür  ederim 😊

Evet ektomorf bi yapiya sahibim tabiri caizse yediklerim direk adeleye gidiyor ayriyetten doğuştan testesteron ve prolaktin hormonum normal sağlıklı bi erkeğe göre daha yüksek çıkıyor. Dediğiniz gibi karbonhidrata saldırıyorum temiz beslenip elimden geldigince günlük 4000 kalorinin altina inmemeye çalışıyorum fakat meslegim gereği gün içinde fazlasiyla efor sarfediyorum onun için yediklerim yaktığımi anca karşılıyor. Ayrica iştahsızlık problemi yaşıyorum insülin hassasiyetini arttirmak yedigim besinlerden maksimum faydalanmak icin ne yapmam gerek bi fikriniz var mi bu yönde?

Kardeşim en iyi vücut tipi şahsi görüşüm sadece ant sonra insulini yükseltip yani basit karbonhidrat şekerli (abartılmayacak şekilde) insulini yükseltip daha da verim alabilirsin zaten yağlanıcağın cok zor bi ihtimal eğer yağlanırsanda 2 hafta 3 haftada toparlarsın geri kalan öğünlerinde bulgur pilav tarzı kompleks karbonhidratlar alırsın 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Burak3434    28
Ferhat82, 09.08.2019 - 17:13 yazdı:

Hayırlı olsun kardeşim kürün; başarılar  :D Testlerini yaptirmayi iğmal etme kür öncesi ve ortasi

Teşekkürler yaptıracağım :)

trenimebinniga, 09.08.2019 - 17:16 yazdı:

Kardeşim en iyi vücut tipi şahsi görüşüm sadece ant sonra insulini yükseltip yani basit karbonhidrat şekerli (abartılmayacak şekilde) insulini yükseltip daha da verim alabilirsin zaten yağlanıcağın cok zor bi ihtimal eğer yağlanırsanda 2 hafta 3 haftada toparlarsın geri kalan öğünlerinde bulgur pilav tarzı kompleks karbonhidratlar alırsın 

Antrenmandan sonra baldo pirinç tavuk göğsü tüketiyorum bazi günlerde 3 4 tane jelibon yiyorum ant sonrası ögünle beraber

Merhabalar ufak bi güncelleme yapayım dedim sonuçlar ile birlikte.

Burada yaklasik 2 3 ay önce yaptırdığım sperm ve hormon testi mevcut. Bilen arkadaşlarım hocalarım yorumlarsa sevinirim. Ilk enjeksiyonuma yaklaşık 2 gün kaldı tüm hazirliklar (gıda,vitamin,mineraller,supplemenler,enjeksiyonlar) tamam. Ayrica cok heyecanlıyım günler geçmek bilmiyor 😁

Screenshot_20190817-122853.jpg Screenshot_20190817-122851.jpg Screenshot_20190817-122849.jpg

Dün itibari ile ilk enjeksiyonumu oldum 1ml bolde 1ml testo ilk 4 hafta günde 3 danabol alicam suanlik hersey olmasi gerektiği gibi ilerliyor. Vitaminler koruyucular takviyeleri düzenli bi şekilde kullaniyorum. Beslenmemde oldukça iyi. Haftalik fotoğraf atmaya karar verdim pazar günü ilki gelecek herkese iyi forumlar..

Merhabalar kürün 11. Günündeyim herşey yolunda çok şükür antrenmanda muhteşem bi güç artışı ve pump yakaladım. 65 kg başladım şuan tartida 68 çıkıyorum. Vücuttaki yüksek testo orani nedeniyle hastalıklara karşı bağışıklığım biraz düşmüş durumda en ufak bişeyde bademciklerim falan şişiyor. Müsait oldukça güncellemeler devam edecek.

Buyrun güncel form;

IMG_20190828_113941_330.jpg IMG-20190825-WA0004.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
Burak3434, 17.08.2019 - 12:29 yazdı:

Merhabalar ufak bi güncelleme yapayım dedim sonuçlar ile birlikte.

Burada yaklasik 2 3 ay önce yaptırdığım sperm ve hormon testi mevcut. Bilen arkadaşlarım hocalarım yorumlarsa sevinirim. Ilk enjeksiyonuma yaklaşık 2 gün kaldı tüm hazirliklar (gıda,vitamin,mineraller,supplemenler,enjeksiyonlar) tamam. Ayrica cok heyecanlıyım günler geçmek bilmiyor 😁

Bu hormon değerlerin normalse ve ilaç vb. yoksa, kür yapmanın bir katkısı olmaz.Teston çok çok iyi süpermen gibisin :) Az bir lh hormonuna karşı testislerin maksimum hassasiyette testo üretiyor bu çok iyi bir şey.Bunu kürle bozacaksın ve yarın bu değerleri görmen imkansız olacak bilesin.Free testonu arttırsan yeter kas gelişimin için.Prolaktini düşürsen hiç bir sorunun kalmaz emin ol...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
corey    40

sürekli bademcik , farenjit larenjit gibi sorunlar yaşayan kime şunu önersem bana dua ediyor.

dostum düzenli olarak, her gün 2-3 bardak adacayı tüketmeye başlarsan artık bademciğinin zırt bırt şişmediğini göreceksin ve de bana dua edeceksin.

bu ve bunun gibi bir çok taktik bilyiorum yaklaşık 10 yıldır grip dahi olmadım.

bunun yanında senin o 9 birim salgılanan testona hayran kalmıştım. ve konunun takipçisi oluyorum  pct sonrasında bakalım 9 birim nolacak doğal olarak kaç birim dogal testo üreteceksin onu çok merak ediyorum.  benim doğal testom 2,5 larda iken  kürden sonra daha da artmıştı :D  5,75 lerde seyrediyor şu an. belki senin de artar bi bakarsın 12 olur cünkü hipofiz bezinde yüksek üretime yatkınlık var.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Burak3434    28
metinav, 29.08.2019 - 11:44 yazdı:

Bu hormon değerlerin normalse ve ilaç vb. yoksa, kür yapmanın bir katkısı olmaz.Teston çok çok iyi süpermen gibisin :) Az bir lh hormonuna karşı testislerin maksimum hassasiyette testo üretiyor bu çok iyi bir şey.Bunu kürle bozacaksın ve yarın bu değerleri görmen imkansız olacak bilesin.Free testonu arttırsan yeter kas gelişimin için.Prolaktini düşürsen hiç bir sorunun kalmaz emin ol...

Hocam özel kuvvetlere başvurdum zaman (6 ay önce) yaptırdığım testler bunlar. Söylediğin gibi dogal olarak aşırı hızlı gelişim vardi suan küreyim insallah bu testo değeri bozulmaz tek korkum ve endişem o... yani o testleri yaptırdığım esnada vücudumda ilaç yoktu hatta ve hatta cinsel birliktelik sonrasi o testi yaptirmistim 😀

corey, 29.08.2019 - 12:04 yazdı:

sürekli bademcik , farenjit larenjit gibi sorunlar yaşayan kime şunu önersem bana dua ediyor.

dostum düzenli olarak, her gün 2-3 bardak adacayı tüketmeye başlarsan artık bademciğinin zırt bırt şişmediğini göreceksin ve de bana dua edeceksin.

bu ve bunun gibi bir çok taktik bilyiorum yaklaşık 10 yıldır grip dahi olmadım.

bunun yanında senin o 9 birim salgılanan testona hayran kalmıştım. ve konunun takipçisi oluyorum  pct sonrasında bakalım 9 birim nolacak doğal olarak kaç birim dogal testo üreteceksin onu çok merak ediyorum.  benim doğal testom 2,5 larda iken  kürden sonra daha da artmıştı :D  5,75 lerde seyrediyor şu an. belki senin de artar bi bakarsın 12 olur cünkü hipofiz bezinde yüksek üretime yatkınlık var.

Hocam bademcik mevzusunu çözdüm dişimde çürük olmuş ondan dolayı sürekli iltihap sorunuyla karşılaştım. Bu testi mevzusu bana babamdan genetik onda değerler 12.5 ve yaşi 54  genetik olduğu için kür sonrasi düşüş yaşayacağımı zannetmiyorum. Bünye yorulmak bilmiyor maşallah sabah attığım idmani isten geldikten sonra tekrar atasim geliyor kendimi zor tutuyorum. Şuan kürün 2. Haftasi bitti fakst testislerde hala küçülme yok hala ceviz büyüklüğünde  😁

Kürün 3. Haftasi ve son durum;

Yorum tavsiye ve görüşlerinizi bekliyorum. Simdiden 4 kg almış bulunmaktayım.

20190904_125155.jpg 20190904_125132.jpg 20190904_125105.jpg 20190904_125046.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Burak3434    28

Kürün 4. Haftasi bitti danabolu kestim şimdiden yaklaşık 6 kg aldim yağlanma bekliyordum aksine yağ yakımı gerçekleşip bel bölgesinden incelme yaşadım. Ilk gün ki istikrarla devam ediyorum en ufak bi kaçamak ve idman eksiği olmadı. Değerli yorumlarınızı bekliyorum 🙃

20190916_210943.jpg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447

Omuzlar felan kür sonuna iyi patlıyacak belli 😁 İnce vucut yapın var . Poz verirken karın kaslarınıda sık . Koldaki damarlar efsane duruyor birde pumpliyken kim bilir nasıldır 😂

1 aylık süreçte iyi değişim .

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Burak3434    28
Ferhat82, 19 saat önce yazdı:

Omuzlar felan kür sonuna iyi patlıyacak belli 😁 İnce vucut yapın var . Poz verirken karın kaslarınıda sık . Koldaki damarlar efsane duruyor birde pumpliyken kim bilir nasıldır 😂

1 aylık süreçte iyi değişim 

Omuzlarim gerçekten harika bi gelişim gösterdi fakat sol sağdan küçük kaldı ayni sekilde göğüste. Antrenmanda aşırı pump oluyorum vücudumda daha önce görmedigim damarlari gördüm 😄  poz vermek gerçekten çok zormus fakat öğreneceğim 😊 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
corey    40

harika gidiyorsun. karbonhidrata abanmalısın. ne kadar karbonhidrat yüklerse( senin vücudun için geçerli) o kadar verim alacaksın. bas baba proteini karbonhidrati. yarışmalarda bile efsane olabilirsin. genetik müthişş. verdikce cayır cayır alıyor vücut. damarlara baaaak  efsanesin

bacakları da ihmat etme.

tarihinde corey tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
  • Şaşkın 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Burak3434    28
Hasan3542, 19.09.2019 - 10:03 yazdı:

Danabol boldenon bunlar zaten damarlanmayı arttırır bi de arjinin kullanırsan bunlarla beraber patlayacak zannedersin :)

Antrenmandan önc gazi alınmış soda tuz fistik ezmesi ve arjinin alıyorum antrenman esnasinda asiri pump oluyorum hatta bazen korkutuyor beni 😄

Bazen seytan dürtüyor asprinde yutuyorum (kan sulanmasi) makinelere saldirasim geliyo😄

corey, 19.09.2019 - 10:45 yazdı:

harika gidiyorsun. karbonhidrata abanmalısın. ne kadar karbonhidrat yüklerse( senin vücudun için geçerli) o kadar verim alacaksın. bas baba proteini karbonhidrati. yarışmalarda bile efsane olabilirsin. genetik müthişş. verdikce cayır cayır alıyor vücut. damarlara baaaak  efsanesin

bacakları da ihmat etme.

Elimden geldigince abaniyorum hocam fakat mesleğim gereği 6 ile gece 12 arasi nefes almaktan biseye vaktim olmuyor o esnada biraz düşüşe geciyor beslenmem ama o ölü vaktide 150gr yulaf unu ve 1 ölçek protein içiyorum. Inanin o fotoğrafta poz veremedim bile formum suan çok daha iyi ve ilaclari henüz yeni hissetmeye basladim tam anlamiyla. Yorumunuz için icin cok tesekkur ederim sabah sabah idman öncesi motive oldum sayenizde 😊😊🙌

Kürün 5. Haftasi bitri ve 6. Haftaya girmiş bulunuyorum.

5 hafta önceki ölçüler;

• Kol:32
  • Omuz:116
  • Bel:79
  • Göğüs: 102
  • Güncel ölçüm;
  • Omuz:122
  • Göğüs:109
  • Bel: 79
  • Kilo 65 // 71.400
  • Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171

6 kilo almışsın omuz 6 göğüs 7cm ölçü almış bel aynı yanlışlık yoksa süper :D

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Burak3434    28
Deity, 24.09.2019 - 20:14 yazdı:

6 kilo almışsın omuz 6 göğüs 7cm ölçü almış bel aynı yanlışlık yoksa süper :D

Bende inanamadim 2 kez ölçüm yaptirdim sonuç ortada :)

Meali, 25.09.2019 - 02:53 yazdı:

Kolu unutmuşsunuz

20190924_205210.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447
Burak3434, 25.09.2019 - 10:28 yazdı:

...

Bro kol sanki biraz az büyümüş gibi 1 cm 😂 Diğer bölgeler muazzam 😁

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Burak3434    28
Ferhat82, 10 dakika önce yazdı:

Bro kol sanki biraz az büyümüş gibi 1 cm 😂 Diğer bölgeler muazzam 😁

Evet çünkü kola ayri bi gün ayirmadim idmanin sonuna bi kaç hareket şeklinde ekledim ama parcalive yağsız olduğu için neredeyse 37 38 cm gibi görünüyor 😊

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Diver
      Selam arkadaşlar.
      @Loving hocamın desteğiyle büyümeye kaldığımız yerden devam edicez inşallah  Ramazanda istediğim diyeti yapamadım. İşte çok yoğun bir dönemdeyiz uzun süreli dalışlar hem yoruyor hemde sıfır karbonhidrat çekilmez kıldı gözümü açamıyordum 1-2 kere bayılma derecesinde şekerim düşünce iftara pilav ekledim. Antrenman konusunda kendimi iyi hissettiğimde yaptım genel olarak dinlendirdim vücudumu.İstediğim yağ oranına inemedim lakin hocamın tavsiyesiyle hem mental hemde fiziki olarak dinlendim. Ramazandan sonra karbonhidratı 200gr pirinç ile sınırladım hem işte hemde sporda kendime geldim. Neden bilmiyorum antrenmanda aşırı derecede pump oluyorum tabi şikayetçi değilim 😁 Kütlemde çok bir değişiklik olmadığını düşünüyorum. Şimdilik 104 kgda sabitim. Yeni kürde;
      500 Testo
      500 Bolde
      400 Deca olacak.
      @rastlantisal @Rdm @Askabar @otopsicikedi @Tr3n @GHOST @SPECTRE @SERKO @metinav @crosfredy @Semih Erarslan @Emrah
      3500 kalori ile başlayıp duruma göre yavaş yavaş artıracam.Bol yeşillik, bol balık, zeytinyağlı enginar yemeği vs cleanbulk mantığıyla ilerleyecez inşallah. 
      Yine sağlam stok yaptım😁. Sağolsun hocam hediye göndermiş çok hoşuma gitti teşekkür ederim.
      Sağlam amele yanığı olduk😄
      Tavsiyelerinizi uyarılarınızı bekliyorum saygılar.

• Yazan: Testocu
      Merhaba!
      En son b12 enjektemi 17 martta yaptım şu an kürdeyim  ve boldenone eklemek istiyorum 17 sinde b12 yapmayıp boldenone eklesem olur mu veya ne kadar beklemem gerekli cevaplarsanız sevinirim.
      Teşekkürler.
    • Yazan: gainzavcısı
      Merhaba, ilaçlarla ilgili aklıma takılan şey vardı.
      Büyümek için Boldenon yada rimobolon yerine Deca eklemek nasıl bir etki yaratır diğer 2 ilaca göre?
    • Yazan: supzero
      Merhabalar hocalarım kolay gelsin öncelikle
      susta 250 mg bolde 200 mg anapolon ise günlük 50 mg (sabah akşam yarım alıyorum) Konuya gelecek olursak üç gün önce ilk enjeksiyonumu yaptım ve o günden sonra sürekli acıkma ve sürekli susama geliyor normalde sabah öğlen akşam yerken yemeğimi bu sefer daha fazla yiyesim geliyor (yiyorum ve içiyorumda) daha çok susuyorum bunun nedeni nedir acaba yardım gerekiyor?
    • Yazan: Aslar
      Merhaba arkadaşlar,
      Şuan ki kür detaylarım:
      Testesteron Enanthate Boldenon Kullanıyorum ilk haftam bitti 4.haftam bitince yaklaşık5 haftalık günde 30mg danabol kullanmayı düşünüyorum sizce dozajlar? Nasıl MCT için danabole başlayınca arimidex nac600 almayı düşünüyorum ayriyeten şuanda e vitamini omega ve b vitamini kullanıyorum başka ne gibi koruyucular ekleyebilirim?
      Kür sırasında testislerimin ve libidomun daha az etkilenmesi için ne tavsiye edersiniz?
      Teşekkürler

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.