Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Trench

Pct yardim

Önerilen İletiler

Trench    0

IMG_5788.thumb.jpg.4ca200bf75c6a66245ebbae71777405f.jpgIMG_5787.thumb.jpg.148cf6b4f5a4478c63483a4868af6468.jpgIMG_5786.thumb.jpg.cbaf0c28ccb8a5f5e29dc2f54846bb2e.jpgIMG_5785.thumb.jpg.312dd2283fce14c66966bfd1437c284b.jpg

bu sonuclara göre pct neler yapılmalıdır

12 hafta 250 mg testo e ve 250 mg bolde son 3 hafta test e yerine sustanon kullandım ve 1 kutu danabol bitirdim kürden 35 gün sonra bu değerlerim tedavi yapmalımıyım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ferhat82    447

Testleri  ters atmişsin pek birşey anlayamadım  yeniden düz olarak atarsan ona göre birşeyler yazalım

Lh  fsh  iyi seviyeye gelmiş ama  testislerde üretim başlamiş   35 gün sonrada pct baya geç oluyor

Testis durumun nasıl herhangi bir küçülme varmı kasıklara kadar çekiyor mu özellikle sabahları

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447
Trench, 18 dakika önce yazdı:

testisler kücüldü hala kücük kasıklarda cekiliyor hocam.

Sustanonun yarılanma süresi 18 gün Bu süre geçtikten sonra herhangi bir  prengly(choriomon) tedavisi uygulamadiysan  hemen  bulman lazım  testisleri toparlamak için  Diğer PCT ilaçları için biraz geç olmuş.

Demir  çok düşük çıkmış kesinlikle Zinco220  alman lazım  1 ay boyunca düzenli kullan

Total Free testo Prolaktin değerlerini göremedim   Onlarıda görebilseydin duruma göre PCT önerebilirdik

WBC Dikkat et 

Böbrek-karaciğer durumu iyi sayılır ama ters oldugu için tam bakamadım ama sen yinede milk thistle al

tarihinde Ferhat82 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hrnftm01    6

Kardeş bu kurden neler kazandın aynisina bende girmeyi düşünüyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Asaletim
      Burak @Loving hocamla küre başlıyoruz ,
      Ürünler : 
      SR-9009 / STENABOLIC + GW-501516/ CARDARINE
      MK-677 / IBUTAMOREN
      Çarşamba veya persembe günü başlıyorum .
      Günlük 3500-4000 kalori almayı hedefliyorum , iştah artışı metabolizma hızı artışına göre 5000 e bile çıkarım belki .
      Hafta içi salonda 4 gün idman , haftasonu da cumartesi evde ağırlık setimle minik bir idman atarım. Amatör bisiklet yarışcısıyım, haftanın 5 günü 10-15 km 30-50 hızda bisiklet sürüyorum ek olarak .
      Hipertrofi ve beslenme konusunda yeterli bilgiye sahibim diye düşünüyorum hocalarım , beni tanıyorsunuz zaten hadi hayırlısı . 
      Başlangıç :
      yaş 19 boy 180 kilo 88.6
      Omuz 136 bel 85-86 kol 38-39 

Bu sarmları seçmemin sebebi daha yaşım genç 19 um , androjen reseptörlerine bağlanmayan sadece bu üç sarms var , diğerleri bağlanıyor . Amacım 22-23 yaşına kadar hormonlara dokunmamak .
      Kaldırdığım ağırlıklar :
      Bench press 80x12 Squat 110x12 Deadlift 135x12  Lets GO
    • Yazan: parzival
      öncelikle selamun aleyküm... arkadaşlar ayın 12 sinde mk677 ve rad140 mix olanı kullanmaya başladım.. ( @Loving desteği ile ) günlük tutmuştum ama hergün buraya yazmayı daha uygun görüyorum.. ilk 4 gün yazdıklarımı paylaşacağım ve hergün aynı şekilde devam edeceğim. belki kafasında sorular olan arkadaşlar da bu şekilde cevap bulmuş olur hem de bilgi paylaşımı yapmış oluruz... herkese sağlıklı ve uzun bir spor hayatı dilerim...
      Not: ilk gün çok detaya girdim ama diğer günler daha az ve öz bir şekilde yazacağım..
      12.03.2021
      mk677-rad140 ilk gün
      sabah kalktım. protein tozu , arjinin , pre workout ilr birlikte 10ml karıştırıp kullandım. 15 dk sonra parmak uçlarımda karıncalanma ve hafif terleme başladı.
      salona gittim sırt ve bacak günüydü. normal ağırlığın ortalama olarak son seti 35 - 40 kg olarak bar rowing hareketinde son seti 50 kg ile bitirdim aynı şekilde makine çekiş 85 - 90 kg bitirirken
      100kg ile bitti. lat pulldown 60 kg ile son set biraz zorlanırken 65 kg da zorlanmadan bitirdim. son olarak deadlift de 60 kg biraz kasarken ilk set 50kg olmak üzere her set 10kg arttırarak son set
       70 kg da bitirdim. set ve tekrar sayısı 3x15,12,10 veya 8 olarak sürdürdüm. sırt bitince deadlift ardına squat ile başladım normalde sırt ardından bacak zor oluyordu ama sıkıntı yaşamadım. 
      kalp atışım normalden biraz fazlaydı bunu hissettim çünkü nefes alış verişimi set arasında kontrol altına alırken bu sefer biraz kontrolü zor oldu... vücudumda aşırı bir terleme yoktu ama sanki soğukta duruyormuşum da
       kullaklarım yanıyormuş gibi hissiyatı vardı ve yorgunluk belirtisi yoktu.. sırt çalışırken enerjimin çoğunu kullandığım için squat biraz hafif  girdim son set ağırlık bar hariç 40 kg'dı. ama zorlamadan ve sanki yeni 
      başlıyormuş gibi 10 tekrar sayısını rahat bir şekilde çıkarttım.. ardından leg extention ve leg curl girdim.. her ikiside 45kg ile başlayıp 55 kg da bitirdim. aynı şekilde set ve tekrar sayısı değişmeden.. idman bitince
      en güzel kısmı şu oldu 15 dk dinlenme sonrası enerjim yerinde ve hiç bir yorgunluk belirtisi yoktu... eve geldim gelirken dışarısı daha renkli ve canlı görünüyordu gözüme.. ayna karşında göz bebeklerimin büyük olduğunu farkettim..
      bu yazdıklarım arjinin,pre workout ürünün etkisi olduğunu fazla düşünmüyorum daha öncede kullandım çünkü ve idman sonrası o yorgunluk hissi bir süre devam ediyordu ve 1 , 2 saat sonra ancak toparlanıyordum ama şuan 
      o süre daha aza indi ve gayet iyiyim salondan çıktığımdan beri.. ilk gün böyleydi arkadaşlar kullanım bitene kadar yine size günlük bilgi aktarmaya devam edeceğim..
      13-14.3.2021
      haftasonu antreman günüm değil ama kullanmaya devam ettim ve işim aşırı yoğun ve koşturma içinde olduğu için yorgunluk yoktu bittiği zaman etrafıma odaklanma da öncesine göre daha kontrolüm vardı.. normalde çok fazla dalardım
      ve dikkatim dağılabiliyordu. şu ana kadar bir yan etki görmedim.
      15.03.2021
      haftanın ilk günü ve yoğun bir program başlangıcının ilk günü bugün. sabah kalktım supplement rutinim ile birlikte sarms kullandım ve 5 dk sonrasında hafif bir sıcaklık ilk parmak uçlarıma doğru karıncalanma başladı. bu sefer 
      ilk kullanıma göre daha kısa sürdü. odasklanmam iyiydi sabah dinç bir şekilde kalktım. programım genel olarak 3 ve 4 set 12 tekrardan oluşan 2 mide, 8 gögüs hareketi içeriyor. genelde kimse bu kadar hareket yapmaz ama ben 
      alt, orta ve üst gögüs çalışıp sonrasında izole hareket ile bitiriyorum.. en son 2 hareket de sınırımı belirledim kaldırabileceğim kiloda ama geniş tutuş benç press de
      60kg 2 tekrar yapabildim ve bu hareket 4 setden oluşuyor.. en son crunch ve sit up süper set halinde çalıştım kilo ile normalde yapamadığım için hafif güne bırakırdım mide hareketini ama bu sefer çok rahat yapabildim.. 
      yan etkiler hala görülmedi , güç konusunda bir değişiklik söz konusu , herhangi bir terleme çok fazla olmuyor ama vücut ısısı hissedilir şekilde arttı.. bugün de bu şekilde bitti... iilaç etkileri kişiden kişiye değişebilir 
      o yüzden benim yaşadığım deneyimler bu şekilde ve bir dhaa ki sefere program bitiminde toplam kaldırdığım ağırlık ilk bir öncekini de not alacağım aradaki fark daha belirgin hale gelir..

• Yazan: powerlifter
      Merhabalar ben Burak hocadan iran enanth bolde ve anapolan desteği aldım bazı yerlerde destek sağladığı gruplar hakkında çalışmıyor veya ürünler sahte konusunda yorumlar gördüm bende onlara göstermek için daha kürün ortasında test yaptırmaya karar verdim sonuçlar böyle Kısaca meyve veren ağaç  taşlanır.

• Yazan: aerlyn
      Burak hocadan iran enanth ve boldenon desteği aldım facebookta malzemeler çalışmıyor öyle böyle diyenler varmış
      Onlara inat bugün test yaptırdım ve sonuç.

• Yazan: Yusufekinci2434
      İlk kürüme burak hocayla girdim verilen destek süperdi destek hızı güveni samimiyeti ile hocaların hocası çok teşekkür ediyorum Burak hocaya herkes güvenerek alabilir ve başka yerden aldığına da çok dikkat etsin. 

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.