Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Volkansvdk

Genesis marka düşünceler acill peptid

Önerilen İletiler

Volkansvdk    8

Arkadaslar igf nasıl kullanılır bilgileriniz paylaşırmısınız birde ilaç hakkında ne düşünüyorsunuz

20190807_232332.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ferhat82    447

Dostum bu genesisin her şeyi sıkıntılı gibi geriyor bana     testo ve boldesini kullandım çöp çıktı

İnşallah bu peptid sağlamdırda işini görür   ama  bu marka nedense bana hiç güven vermiyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.215

Marka süper dostum sen yaşımız kadar kür yaptın şimdi yorum yapmak olmaz ama bunu kullanan başka bir şey kullanmıyor.

86354 kere soracaksın galiba genesis nasıl diye? :D 

DOXEGGHW0AE1Mnw.jpg

Burada sordun yetmedi bir daha sorayım dedin herhalde? :D @Loving forum kirliliği diyordun olmasın diyordun?bu forum neyi oluyor hocam?

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
murat159    10

Etki almama ihtimalin yüksek başkan çoğu ürünü türkiyede üretiliyor malesef,  inşallah çalışır ama sanmıyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Volkansvdk    8
Bay-T, 10 saat önce yazdı:

Marka süper dostum sen yaşımız kadar kür yaptın şimdi yorum yapmak olmaz ama bunu kullanan başka bir şey kullanmıyor.

86354 kere soracaksın galiba genesis nasıl diye? :D 

Burada sordun yetmedi bir daha sorayım dedin herhalde? :D @Loving forum kirliliği diyordun olmasın diyordun?bu forum neyi oluyor hocam?

1.si güzel kardesm boş yapma senin agzın çok laklak yapıyor daha önce igf sormadım tavrını akıllı takın yoksa üslubunu iyice ..... senin aslanım a... ol gel k...

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.225

Merhaba;  @Volkansvdk

Aslan terbiyecisi gördüm de insan terbiyecisi ilk defa görüyorum. En başından beri konularınızı takip ediyorum.

Herkesi bir aşağılama ben eğitmenim ben bilirim düşünce tarzı ve bu platformda asla olmasını kabul edemeyeceğim

birden çok negatif davranış. Burası dingonun ağırı değil bu yaşınıza kadar almadığınız aile ve toplum terbiyesini bu saatten

sonra ben size aşılayamam. Diğer konularda yaptığınız başka üyelerimizi küçük düşürücü ya da bu kısımda savurduğunuz

içi boş tehtllerinizi kendinize saklayın bir konu varsa bana rapor edersiniz ben çözmeye çalışırım siz değil.

Forum kurallarına aykırı hareket etmekten sınırsız süre ile uzaklaştırıldınız.

• Beğen 5
  • Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Yasinakda
      Arkadaşlar Perşembe Günü Urolojiden Randevu aldım Testler İçin Hemogram
      Aclik kan sekeri
      HbA1c
      Total kolesterol
      HDL kolesterol
      LDL kolesterol
      T3
      T4
      TSH
      BUN
      Kreatinin
      Ure
      SGOT
      SGPT
      GGT
      ALP
      CK
      Testosteron total
      Testosteron free
      Estradiol
      Prolaktin
      FSH
      LH
      PSA
      bunları yaptırıcam Uroloji Doktoru Sıkıntı çıkarırmı ?
    • Yazan: gdogan208
      Hocalarım merhaba igf1 lr 3 kullanacağım antrenman sonrasında günlük 30 mcg olacak şekilde dozu uygun mu arttırmam gerekir mi , 2. sorum şu antrenman sonrası çalıştığım bölgeye vururken bazen deri altından çok kasa gidiyor gibi hissediyorum özellikle kanattan yaparken 45 derece değilde dik yapıoyrum daha rahat oluyor şimdi soruma geleyim igf 1 i insülin iğnesi ile vururken kasa denk getirirsek sorun olur mu @metinav
    • Yazan: Kk1198.
      Bilgi ve tecrübe sahibi arkadaşlara sormak istediğim bazı şeyler var.
      Boy : 1.82 kiko : 95 Definasyon yapacağım;
      testesteron propinat tren acetat igf-lr3 Eklemeyi düşünüyorum. Streoid tecrübem var;
      400 prop 300 tren girmeyi düşünüyorum marka olarak dragon kullacam.  PEPTİD hakkında çok bilgim yok daha öncede kullanmadım, araştırdığım kadarıyla yağ yakımı destekleyip kütle koyan bi ürünmüş. Fakat günde kaç mcg igf-lr3 kullanmam gerekiyor bunu bilmiyorum İgf maliyeti yüksek bi ürün o yüzden verim alıp aynı zamanda tasarruf dağlayabileceğim bi dozaj da kullanmak istiyorum.
      Sizce mantıklı dozajı kaç olmalı günlük? Bir diğer sorum igf den verim almak için kaç hafta kullanmak gerekiyor?
    • Yazan: gdogan208
      Hocalarım merhaba Ramazan büyük bir şans olarak kürümün dinlenme sürecine denk geldi , ramazandan sonra sağlam bir bulk kürü yapacağım aşırı uzun sürmeyen fakat bir kaç sorum olacak öncelikle planladığım kürü belirteyim
      500 Testo 500 Bolde 300 npp 200 rimo 
      Sorularım şu şekilde kürde ekstra olarak igf yada growth kullanmak istiyorum ikisini aynı anda kullanabilir miyim veya bunun yerine kürde önerebileceğiniz bir peptid varmı , aklımdaki düşünce önce igf kullanıp sonrasında growth kullanmak , salondan bir hocam ikisini aynı anda kullanabileceğimi belirtti sizlere de sormak istedim , @rastlantisal
    • Yazan: d3lici
      Arkadaşlar selamlar Humatrope 24 Mg. (72 IU) başlayacağım, kalemini hiç bir yerde bulamadım. Konuya gelecek olursak 1 MG yani 3 iu kullanabilmek için 0.50ML lik Insulin iğnesine ne kadar ilaç çekmem gerekiyor, emin olamadım yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim sağlıklı sporlar 

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.