Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Volkansvdk

Arkadaşlar şu ilaçlara bakın bi

Önerilen İletiler

Volkansvdk    8

Arkadaslar ben kullanmadım bilmiyorm bir tane kursta denk düştügüm bi hoca sürekli stroy atıyor bunları bi bakarmısınız nedir ne değildir

20190807_231927.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Arda34    13

İlk defa denk geldim ama eczane ürününe benziyor. Böyle sorup kuşku ile kullanmaktansa @Loving hocadan al için rahat olsun :) 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
Arda34, 2 saat önce yazdı:

İlk defa denk geldim ama eczane ürününe benziyor. Böyle sorup kuşku ile kullanmaktansa @Loving hocadan al için rahat olsun :) 

O arkadaşın amacı bilgi almak değil, bizzat sattığı ürünleri masum konu başlıkları açarak pazarlamak reklam yapmak :) Bu forumda bilinçsiz ve tecrübesiz bir çok genç var.Hergün girip çıkıyorlar kafalarına takılan konularla ilgili...Böyle bir ortamı steroid satan tüccarlar ve esnaf zihniyetli insanlar es geçer mi ? Bir çoğu ya bireysel yada takım halinde müşteri avlıyorlar :)

Ben şahsen birilerinin alıcı, birilerinin satıcı olmasına kızmıyorum bu gayet doğal.Talep varsa arz da olacaktır.Senden almasa gidip başkasından alır...Ama mesele sahte içi boş ve kendi uydurup ürettikleri para tuzağı maddeleri kakalamaları...Bu yanlış.

Orjinal olsa ve sağlığı tehlikeye sokmasa neyse.,Ayrıca gençleri bilinçsiz insanları özendirip tavsiye ve yönlendirme yapmaları büyük bir hatadır.Ben yıllardır tecrübe ettiğim deneyimlediğim etki-yanetki paylaşıyorum kendi adıma...Çoluk çocuk sahibi olmayan ve evlenmemiş insanların steroid kullanması çok büyük hatadır.Yarın yuva kurmaya kalktığınızda çok fazla sorunlar yaşamanız kaçınılmaz olacaktır.16-22 yaşında daha toy neyin ne olduğunu bilmeyen tecrübesi sadece abilerinden yada salondaki hocalarından duyduğu kadar olan gençlerin hiç bir şekilde bulaşmaması ve kullanmaması gerekiyor...

Ben kendi oğluma bile bırak steroidi kreatin bile kullandırtmıyorum.Bunlar öcü olduğundan değil, bilgi sahibi olmadan herkesin kullanmaması gereken, yanlış kullanımda vucuda zarar verebilen maddeler olmasından dolayıdır...

Her zaman sağlık ve zindelik ilk tercihimiz olmalı bence...

Gelirsin 35-40 lı yaşlara, çoluğun çocuğun büyür ve bu saatten sonra artık düşen testonu yerine koymak vb. ihtiyaçlar oluşur kafana koyarsın yaparsın vucudunu dinleyerek gözlemleyerek kürünü...İlla yarışmaya girmek gerekmiyor.İnsan kendi için yapmalı ne yapıyorsa...Birileri egosunu pohpohlasınlar diye steroid kullanılıp kür yapılmaz...Böbreği bozdun karaciğeri mahvettin, ya iyileşemezsen ya kronik ağır hastalıklara yakalanırsan, o çevrendeki gaz veren palavra övgüler düzen insanlar kurtarabilir mi o dertten ? Mantıklı ve bilinçli olalım.Bu testo, aynı dopamin reseptörleri üzerinden etkileyen uyuşturucular gibi bağımlılık yaratıcı bir hormon.Verdiği yüksek haz yüksek ego yüksek zindelik, insanı yoldan çıkarabiliyor.Bunu az çok kullananları gözlemleyenler farkeder...

Herkesin kendi hayatı, kendi bedeni, kendi sorumluluğu...Bize düşen doğruyu söyleyip yol göstermek...

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
corey    40

bunlar testosteron. ve bence resimdekiler çöp. multi testo görüyorum resimde. uzun ve kısa esterlerden oluşan bir testosteron. dengeyi bozmaktan başka hiç bir boka yaramaz. 2 ay kullanmaya müteakip kısa zincir olan propionate kullanılıp diğer uzun zincirler birikeceğinden bir çok zarara sebep olur. mix karışımları asla kullanmam cunkü ne zaman vuracağını bilemezsin. haftada iki kere vursan uzun esterler birikir. haftada 1 vursan  dozaj az kalır. bok gibi bişy işte...  asla tavsiye etmem. kullanmayın kullandırtmayın.

birde başlığı açan arkadaş, asla bilgin olmadan kullanma alma. hayatını mahfedebilirsin. bunlar öyle tek başlarına kullanılan şeyler değiller. en az onlarca ilaç kullanıyorsun bunların yanında..

ilaçla işin olmasın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zafer44    121
metinav, Bir saat önce yazdı:

O arkadaşın amacı bilgi almak değil, bizzat sattığı ürünleri masum konu başlıkları açarak pazarlamak reklam yapmak :) Bu forumda bilinçsiz ve tecrübesiz bir çok genç var.Hergün girip çıkıyorlar kafalarına takılan konularla ilgili...Böyle bir ortamı steroid satan tüccarlar ve esnaf zihniyetli insanlar es geçer mi ? Bir çoğu ya bireysel yada takım halinde müşteri avlıyorlar :)

Ben şahsen birilerinin alıcı, birilerinin satıcı olmasına kızmıyorum bu gayet doğal.Talep varsa arz da olacaktır.Senden almasa gidip başkasından alır...Ama mesele sahte içi boş ve kendi uydurup ürettikleri para tuzağı maddeleri kakalamaları...Bu yanlış.

Orjinal olsa ve sağlığı tehlikeye sokmasa neyse.,Ayrıca gençleri bilinçsiz insanları özendirip tavsiye ve yönlendirme yapmaları büyük bir hatadır.Ben yıllardır tecrübe ettiğim deneyimlediğim etki-yanetki paylaşıyorum kendi adıma...Çoluk çocuk sahibi olmayan ve evlenmemiş insanların steroid kullanması çok büyük hatadır.Yarın yuva kurmaya kalktığınızda çok fazla sorunlar yaşamanız kaçınılmaz olacaktır.16-22 yaşında daha toy neyin ne olduğunu bilmeyen tecrübesi sadece abilerinden yada salondaki hocalarından duyduğu kadar olan gençlerin hiç bir şekilde bulaşmaması ve kullanmaması gerekiyor...

Ben kendi oğluma bile bırak steroidi kreatin bile kullandırtmıyorum.Bunlar öcü olduğundan değil, bilgi sahibi olmadan herkesin kullanmaması gereken, yanlış kullanımda vucuda zarar verebilen maddeler olmasından dolayıdır...

Gelirsin 35-40 lı yaşlara, çoluğun çocuğun büyür ve bu saatten sonra artık düşen testonu yerine koymak vb. ihtiyaçlar oluşur kafana koyarsın yaparsın vucudunu dinleyerek gözlemleyerek kürünü...İlla yarışmaya girmek gerekmiyor.İnsan kendi için yapmalı ne yapıyorsa...Birileri egosunu pohpohlasınlar diye steroid kullanılıp kür yapılmaz...Böbreği bozdun karaciğeri mahvettin, ya iyileşemezsen ya kronik ağır hastalıklara yakalanırsan, o çevrendeki gaz veren palavra övgüler düzen insanlar kurtarabilir mi o dertten ? Mantıklı ve bilinçli olalım.Bu testo, aynı dopamin reseptörleri üzerinden etkileyen uyuşturucular gibi bağımlılık yaratıcı bir hormon.Verdiği yüksek haz yüksek ego yüksek zindelik, insanı yoldan çıkarabiliyor.Bunu az çok kullananları gözlemleyenler farkeder...

Herkesin kendi hayatı, kendi bedeni, kendi sorumluluğu...Bize düşen doğruyu söyleyip yol göstermek...

Bizde millete dediginiz gibi diyoruz metin hoca e sen kullaniyon ben niye kullanmiyayim yav kardeşim ben 42 yaşındayım neredeyse 3 çocuk babasıyım kaldiki ilk defa 39 yaşında yaptım ilk kurumu masumane o da eski bir boksörüm ayni zamanda ee sen 20 22 25 yaşında yolun başındasın dediğin gibi birileri sana woow owww desin diye yapıyorsan yapma diyoruz ben düşen testomu biraz artırmak ve sert bir görünüme sahip olmak için yapıyorum artı dediğim gibi bundan sonra çocuk yapacam derdim yok yaş 40 ı aştı testo düşüyor yukarı taşıyorum burdan genç ve profosyonel olmayan arkadaşlara sesleniyorum kullanmayın güzel kardeşlerim bu işten para kazanmıyorsanız yarışma vs derdiniz yoksa kullanmayın ha kullanıyorsanız piyasanın sahtekârlarına kanmayın profosyonel ler ile çalışın saygılar 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447
metinav, 2 saat önce yazdı:

Metin abi keşke şu kürlere bulaşmadan önce  seni tanısaymişim :D Banada bağımlılık yaptı  şuan kasımı bekliyorum ve roid  olmadan spor salonunda kendimi çok güçsüz zayif hissediyorum sanki zorla spor yapıyormuş gibiyim anlıyacağin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
Ferhat82, 3 saat önce yazdı:

Metin abi keşke şu kürlere bulaşmadan önce  seni tanısaymişim :D Banada bağımlılık yaptı  şuan kasımı bekliyorum ve roid  olmadan spor salonunda kendimi çok güçsüz zayif hissediyorum sanki zorla spor yapıyormuş gibiyim anlıyacağin.

:) 

Hep aynı, psikolojik motivasyon eksikliği yaşıyoruz...

Hedef ve amaç belirlemek gerekli.Kür yapmak bir ritüel gibi plasebo etkisi yapıyor insanda.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
zafer44, 5 saat önce yazdı:

Bizde millete dediginiz gibi diyoruz metin hoca e sen kullaniyon ben niye kullanmiyayim yav kardeşim ben 42 yaşındayım neredeyse 3 çocuk babasıyım kaldiki ilk defa 39 yaşında yaptım ilk kurumu masumane o da eski bir boksörüm ayni zamanda ee sen 20 22 25 yaşında yolun başındasın dediğin gibi birileri sana woow owww desin diye yapıyorsan yapma diyoruz ben düşen testomu biraz artırmak ve sert bir görünüme sahip olmak için yapıyorum artı dediğim gibi bundan sonra çocuk yapacam derdim yok yaş 40 ı aştı testo düşüyor yukarı taşıyorum burdan genç ve profosyonel olmayan arkadaşlara sesleniyorum kullanmayın güzel kardeşlerim bu işten para kazanmıyorsanız yarışma vs derdiniz yoksa kullanmayın ha kullanıyorsanız piyasanın sahtekârlarına kanmayın profosyonel ler ile çalışın saygılar 

Aynen haklısın...Benimde 44 oldu ve bu saatten sonra hormon seviyeleri ister istemez düşüyor.Ama genç yaşlarda bir hevesle yola çıkan insanlara üzülüyorum.Umarım daha bilinçli olurlar, yazdığımız paylaştığımız yorumlar sayesinde...

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.