Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Metafor

90kg 16 yaşında natural wtf?

Önerilen İletiler

Metafor    3

Boy:1.75

Kilo:93 KG

Deneyim: 2 yıl

Fotoğraf: kdWLi8.png

Diğer fotoğraflarına instagram M.... K....den bakabilirsiniz. Beli ince ve bulkingde olduğunu söylüyor. Natural olarak bu kadar su tutmak mümkün mü? Kafasından büyük kol yapmış. Üstelik 16 yaşında. Steroidler konusunda bilgi ve tecrübeye sahip arkadaşların fikirlerini bekliyorum...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Metafor    3
corey, Bir saat önce yazdı:

instagramını yazabilir misin? merak ettim. foto bende çıkmadı.

Yazmıştım ama adminler sansürlemiş. Neden bilmiyorum.

Link: https://instagram.com/m....

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
corey    40

ilgilinin yabancı olduğunu sanmıştım, Türk imiş, bu yüzden 18 yaşından küçük birinin isminin ve fotografının paylaşılması doğru olmadığından admin gerekli müdahaleyi yapmış olabilir. bence yerinde de bir müdahale olmuş; eğer mesaj içeriğini editleme özelliği şu an sende açık ise,  sen de ismini soy ismini silip ilgilinin yüzünü sansürleyerek sadece vücudunu paylaşmalısın diye düşünüyorum.

ilgilinin fotoğraflarını gördüm. Benim öğrendiğim kadarıyla bu tip bir vücudu yapabilmek için bir çok peptit ve growth manipülasyonu yapıp defalarca küre girmek lazım.

yani bence  bir iki kürle böyle bir vücut çıkabileceğini tahmin etmiyorum, en azından 16 yaşında... 

tartışma ortamı olması açısından da lütfen aksini iddia eden, benim savlarımı çürütsün. yanlış biliyorsam ben de öğrenmiş olayım.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
chahovery    9
Metafor, 13 saat önce yazdı:

Boy:1.75

Kilo:93 KG

Deneyim: 2 yıl

Diğer fotoğraflarına instagram M.... K....den bakabilirsiniz. Beli ince ve bulkingde olduğunu söylüyor. Natural olarak bu kadar su tutmak mümkün mü? Kafasından büyük kol yapmış. Üstelik 16 yaşında. Steroidler konusunda bilgi ve tecrübeye sahip arkadaşların fikirlerini bekliyorum...

Aga büyük bir emek olduğu aşikar fakat natural olarak 2 yılda bu form imkansız değil ama çok zor gibi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    401

Yaş konusunda ironi yapmış olabilir belki ama lise bire giderken bizim sınıfta da böyle bir arkadaş vardı hocalardan büyük duruyordu genetik olarak hormonları fazla mı diyim ne diyim ergenliğe filanda erken girmişti baya tipinden belli abisinin de salonu vardı çantasında danabol hapla geziyordu hep her öğlen görürdüm yemek yerken atiyordu bizde merak acaba bu pembe haplar ne diye tartışırdık lise ikide de köpek gibi kurumuştu bedencilere filan artistlik yapardı ama geçen gördüm kalmiş öyle şu an aramızda fark yok bunuda anlatmak istedim ;))

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447

İyi bir genetik düzenli beslenme antrenman ve destek ürünleriyle bence yapılabilir bu form Testo vs hormonlarida max seviyededir bu yaşta zaten Boyuda tabi işin içine katarsak bence imkansiz değil 

İleride ortaya gerçekten iyi birşeyler çıkacak gibi duruyor 😂

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DAYIOĞLU    54

8. sınıfın sonunda (14 yaş)  Avel dayım beni berbere çırak vermişti (Avel dememin sebebi sbsden 480 puan almışım bilim adamı olmak istiyorum beni berbere çırak veriyor Avel :) )   o zamanlar boy 1.50cm kilo 30 kg  çocuk gibiyim zaten çocuğumda yani herkes benle dalga geçiyor sen nasıl liseye gidicen bu boyla,KIZ ÇOCUĞU gibisin baya dalga geçiyorlar, benim kızın omuzları bile senden geniş vs. hele bir tane su taşıyan amele var 1.90 boyu var bilirsiniz öyle insanları hiç bir vasfı yok ilkokul mezunu g*tü göbeği salmış obezin teki ama sorsan omuzları çok geniş (ramazan karabulut temsili) :) ,hayatta hiç bir şeyi başarmamış, instagram biosuna bile sadece 1.90cm yazar çünkü başka  bir özelliği yok :)   her neyse anladınız o tipleri bu bana baya yükleniyor sen nasıl liseye gidicen ben liseye giderken 1.90 boyum vardı senin 1.50 yok kızlar bile seni döver vs. vs. vs.

Tüm bu olumsuzluklar olunca ben şehir dışına yatılı liseyi yazdım çünkü ailem dahil herkesten nefret ediyordum.

Liseye başladım,BEN EVRİM GEÇİRDİM ! Tabi çok çabaladım  her sabah 5te kalkar okulun çevresinde 2 saat koşar mekik şınav barfiks çekerdim sonra okula giderdim okuldan sonra spor salonuna gidip en az 3 saat çalışırdım ne bulsam yerdim , şampuan diş macunu vs. kullanmazdım çünkü o parayla çökelek alırdım günde en 1 kg çökelek yerdim (270gr protein demekti bu)  2 sene boyunca devam etti  bu ve 178cm 85kg oldum yağ oranım max %10 olmuştu yaşımda 16 :) Sonra insanlar konuşmaya başladı ilaçla yapmış yok yok protein tozu içmiş  hatta annem fazla kaslanma seni döverler demişti bende neden dedim ? Komşunun çocuğu çok kas yapmış yolda yürürken 2 tane keko varmış diğerine demiş ki bu çocuk kaslı sen onu dövemezsin öbürüde demiş döverim ve dövmüş :) hayatta çok az şeye böyle gülmüşümdür hahahahha:) 

Siz yapamadığınız diye "HERKES" yapamıcak diye bir şey  yok bize düşen TEBRİK etmek gerisi Fesatlığa Hasetliğe girer diyelim ki 16 yaşında değil ve ilaç kullanmış hiçbir şey değişmez 10 numara vücudu var  yüzünden belli çok genç daha yolun başında ve böyle bir vücut MaşAllah kardeşime vücut geliştirme camiasının %90'nından daha iyi vücudu var bu yaşta Helal olsun.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
weldan    157
DAYIOĞLU, 06.08.2019 - 23:48 yazdı:

8. sınıfın sonunda (14 yaş)  Avel dayım beni berbere çırak vermişti (Avel dememin sebebi sbsden 480 puan almışım bilim adamı olmak istiyorum beni berbere çırak veriyor Avel :) )   o zamanlar boy 1.50cm kilo 30 kg  çocuk gibiyim zaten çocuğumda yani herkes benle dalga geçiyor sen nasıl liseye gidicen bu boyla,KIZ ÇOCUĞU gibisin baya dalga geçiyorlar, benim kızın omuzları bile senden geniş vs. hele bir tane su taşıyan amele var 1.90 boyu var bilirsiniz öyle insanları hiç bir vasfı yok ilkokul mezunu g*tü göbeği salmış obezin teki ama sorsan omuzları çok geniş (ramazan karabulut temsili) :) ,hayatta hiç bir şeyi başarmamış, instagram biosuna bile sadece 1.90cm yazar çünkü başka  bir özelliği yok :)   her neyse anladınız o tipleri bu bana baya yükleniyor sen nasıl liseye gidicen ben liseye giderken 1.90 boyum vardı senin 1.50 yok kızlar bile seni döver vs. vs. vs.

Tüm bu olumsuzluklar olunca ben şehir dışına yatılı liseyi yazdım çünkü ailem dahil herkesten nefret ediyordum.

Liseye başladım,BEN EVRİM GEÇİRDİM ! Tabi çok çabaladım  her sabah 5te kalkar okulun çevresinde 2 saat koşar mekik şınav barfiks çekerdim sonra okula giderdim okuldan sonra spor salonuna gidip en az 3 saat çalışırdım ne bulsam yerdim , şampuan diş macunu vs. kullanmazdım çünkü o parayla çökelek alırdım günde en 1 kg çökelek yerdim (270gr protein demekti bu)  2 sene boyunca devam etti  bu ve 178cm 85kg oldum yağ oranım max %10 olmuştu yaşımda 16 :) Sonra insanlar konuşmaya başladı ilaçla yapmış yok yok protein tozu içmiş  hatta annem fazla kaslanma seni döverler demişti bende neden dedim ? Komşunun çocuğu çok kas yapmış yolda yürürken 2 tane keko varmış diğerine demiş ki bu çocuk kaslı sen onu dövemezsin öbürüde demiş döverim ve dövmüş :) hayatta çok az şeye böyle gülmüşümdür hahahahha:) 

Siz yapamadığınız diye "HERKES" yapamıcak diye bir şey  yok bize düşen TEBRİK etmek gerisi Fesatlığa Hasetliğe girer diyelim ki 16 yaşında değil ve ilaç kullanmış hiçbir şey değişmez 10 numara vücudu var  yüzünden belli çok genç daha yolun başında ve böyle bir vücut MaşAllah kardeşime vücut geliştirme camiasının %90'nından daha iyi vücudu var bu yaşta Helal olsun.

Kesinlikle bazısının genetiği gerçekten çok yatkın oluyor. Asker arkadaşım deri işleme fabrikasında çalışıyormuş. Askerdeyken inanılmaz vücudu vardı. Adam ne proteine ne yağa hiçbir şeye dikkat etmezdi. Sporcu beslenmesini bile daha önce duymamış olduğuna kalıbımı basarım. Ama adam fabrikada akşama kadar ham dana derilerini indirip kaldıra kaldıra inanın bu forumdaki bir çok kişinin hayal ettiği fiziği vardı. Benim içinde geçerli. Büyüme konusunda sıkıntı yok. İnanın nereye kadar gider acaba denediğim zamanlar oldu. Çok büyük kütlelere ulaştım. Benim problemim definasyona girince kaliteli kas kütlesi yeteri kadar vücudumda tutamıyorum. Dediğim gibi bir şampiyonla bizi ayıran fark bu. Yoksa Big Ramy gibi adamım :P gel gör ki definasyona girince Tarık Mengüç'e dönüyoruz :D Çünkü Allah bize çekirge iştahı vermiş. Tek öğünde en fazla yiyen biriyle yarışamam ama 24 saatlik dilimde isteyen herkesle yarışırım :) Bazen iştahıma ben bile şaşıyorum 2 saatte aralıklarla normal bir insanın yediği öğünü rahatlıkla yiyebiliyorum. O yüzdendir ki definasyon sevmem :D Bu arkadalın kütlesi bence hayal değil. Yaşı itibariyle nükleer santral gibidir. Beslenmesine dinlenmesine dikkat ediyorsa şahsen ilaçsızda yapılır. Kendimden bilirim. Çünkü inanılmaz düşük bir yağ oranı yok. Yine de umarım devam eder. Belki bir gün bu ülkeden birini Mr. Olimpiya sahnesinde görebiliriz. Gerçi inanılmaz zor ama imkansız değil..

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167

Helal olsun on numara yorumlamışssın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DAYIOĞLU    54
eaheryerdr, 53 dakika önce yazdı:

2 yilda naturel yada ilacli farketmez demekki biz bu işi boşuna yapiyoruz

herkesin kendi genetiği  dünyanın en kötü genetiği bile olsa   hiç yapmamaktan iyidir 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
weldan    157
eaheryerdr, 14.09.2019 - 02:14 yazdı:

2 yilda naturel yada ilacli farketmez demekki biz bu işi boşuna yapiyoruz

İnanılmaz derecede yanlış düşünüyorsun. Bunun çok daha iyisine ilaç kullanmadan çıkılır. Sadece onu yapacak delikanlı lazım. İdmanda canını ne kadar yakabiliyorsun? Ya da günde ne kadar düzgün kalori alabilirsin? 3000 kalori ile böyle vücut yapamazsın. Kaldı ki yağ oranı çok da düşük değil.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
eaheryerdr    8
weldan, 18.09.2019 - 13:16 yazdı:

İnanılmaz derecede yanlış düşünüyorsun. Bunun çok daha iyisine ilaç kullanmadan çıkılır. Sadece onu yapacak delikanlı lazım. İdmanda canını ne kadar yakabiliyorsun? Ya da günde ne kadar düzgün kalori alabilirsin? 3000 kalori ile böyle vücut yapamazsın. Kaldı ki yağ oranı çok da düşük değil.

Sen yaptinmi mesela bn yapamadim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Zelgu    9

16 yaşında böyle bir vücut yapabilmek için anne karnından sonra spora başlaması lazım bu çocuğun buna naturel diyene gülerim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.561
weldan, 18.09.2019 - 13:16 yazdı:

Bu iş idmanla değil, % 80 genetik faktörler etkin.Gerisi idman, beslenme ve dinlenme...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.561
Zelgu, 2 saat önce yazdı:

16 yaşında böyle bir vücut yapabilmek için anne karnından sonra spora başlaması lazım bu çocuğun buna naturel diyene gülerim

Eğer 16 yaşında hormon alıp böyle olduysa kendine yazık etmiş ilerde çok pişmanlık yaşar.Ama iş işten geçmiş olur...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
weldan    157
eaheryerdr, 21.09.2019 - 01:34 yazdı:

Sen yaptinmi mesela bn yapamadim

Hala anlamıyorsun demi güzel kardeşim :) Altını çizerek söylüyorum. Yağ oranı o kadar da düşük değil. Yani bu vücudu yapamadıysan problemi kendinde araman lazım. Ben yüzde 13 yağ oranı ile 117 kiloyu gördüm. Bu benim en top noktam. Boyum 1.81 cm. Ama definasyona girdiğim zaman genetiğim yüzünden kaliteli kas kitlesini tutamıyorum. Daha önce de yazdım. Bir şampiyonla bizim gibi normal insanları ayıran şey yüzde 5 yağ oranına indiğin zaman. Yani yarışma formu. Sonrası ile senin genetik olarak estetikliğine kalmış.  Çok iyi tripsepslerim var. Ama bicepslerimde tam tersine inanılmaz kötü. Bu genetiktir işte. Vücudunun orantıları açısından gelişimin farklılaşması. Bizde genetik biraz yanlış anlaşılıyor. Tabii ki ilacın receptitörlere bağlanması genetik. Bunun ne kadar uzun süreceği de genetik. Yani receptitörlerinin geç kapanması. Ama inan konu bu arkadaşın özeline indiğinde yapamdıysan suçu bence kendinde ara. Çünkü benim çevremde yeteri kadar kendini disipline edebilen herkes bu çocuk kadar iyi durumlara geldi. Bak yine söylüyorum. Yeteri kadar disipline edebilen. Haa şurda haklı olabilirsiniz. Eğer doğu asya kökenliler bu iş için yeterli değil derseniz orası tamam. Çünkü adamların gerçekten genetiklerinde yok. Ama geri kalanını açıklayamayız. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
weldan    157

Yine de her şeyden önce kendine ne kadar iyi çalıştığınızı itiraf etmek zorundasınız. Herkesi kandırabilirsiniz ama kendinizi kandıramazsınız. Bu yüzden bu resimdeki arkadaş için konuşanların bence özeleştiri yapmalar gerekir..

tarihinde weldan tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
eaheryerdr    8
weldan, 22.09.2019 - 15:51 yazdı:

Hala anlamıyorsun demi güzel kardeşim :) Altını çizerek söylüyorum. Yağ oranı o kadar da düşük değil. Yani bu vücudu yapamadıysan problemi kendinde araman lazım. Ben yüzde 13 yağ oranı ile 117 kiloyu gördüm. Bu benim en top noktam. Boyum 1.81 cm. Ama definasyona girdiğim zaman genetiğim yüzünden kaliteli kas kitlesini tutamıyorum. Daha önce de yazdım. Bir şampiyonla bizim gibi normal insanları ayıran şey yüzde 5 yağ oranına indiğin zaman. Yani yarışma formu. Sonrası ile senin genetik olarak estetikliğine kalmış.  Çok iyi tripsepslerim var. Ama bicepslerimde tam tersine inanılmaz kötü. Bu genetiktir işte. Vücudunun orantıları açısından gelişimin farklılaşması. Bizde genetik biraz yanlış anlaşılıyor. Tabii ki ilacın receptitörlere bağlanması genetik. Bunun ne kadar uzun süreceği de genetik. Yani receptitörlerinin geç kapanması. Ama inan konu bu arkadaşın özeline indiğinde yapamdıysan suçu bence kendinde ara. Çünkü benim çevremde yeteri kadar kendini disipline edebilen herkes bu çocuk kadar iyi durumlara geldi. Bak yine söylüyorum. Yeteri kadar disipline edebilen. Haa şurda haklı olabilirsiniz. Eğer doğu asya kökenliler bu iş için yeterli değil derseniz orası tamam. Çünkü adamların gerçekten genetiklerinde yok. Ama geri kalanını açıklayamayız. 

Kardesim bende zaten ben yapamadim dedim okumadinmi suan 97-99 arasiyim 47 48 cm kol yaptim ama 2 yilda boyle yapamadim diyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
freeagle    3

şu anlattığın çoğu anabolikten daha çok motivasyon verdi bana keşke yaşı ufak arkadaşlarda bu kadar aceleci olmayıp natural olarak bu sporun hakkını verdikten sonra ve bi takım zararların farkına vardıktan sonra bu işlere kalkışsalar, şuanki nesil 3. ay dan sonra ilk kür başlığı altında testo-bolde mi yoksa testo-deca mı diye konu açıyor yazık gerçekten..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

90kg olduğunu pek düşünmüyorum ve ayrıca abartılacak bir vücut degil sıradan aldanmayın açılara ışıklara 

tarihinde steroidnediryahu tarafından düzenlendi
bozuldu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AhmetBalcı    131

Bazi insanlarin dogustan miyostatin baskilanmama sorunu var. Dolayisiyla diledigi kadar buyuyebiliyor. Bu bir hormonal hastalik olsa dahi boyle avantajlari da var. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.