Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Ferhat82

Yeniden küre gireceğimde test sonuçları kafamı kariştirdi tavsiye verebilecek var mi

Önerilen İletiler

Ferhat82    447

Kortizolum yüksek Alt yüksek B12 yüksek ve bazi sonuçlarda ucu ucuna ref araliğinda

Testo vs diğerlerinde sıkıntı yok Bu kortizolu vs nasıl dengeleyebilirim.Küre girmemde sıkıntı yaratır mı acaba Yardımcı olursaniz çok sevinirim.

043407C3-1695-47C2-9610-65AE03F73660.jpeg EE527F2C-FD88-4DDB-B0AF-E25F4A26C799.jpeg 15D298AB-CD8B-40F0-9C92-DEBA1BF74B68.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ferhat82    447

Total testo   2.8 -  8  arası  5.12

E2              7.6  - 43 arası  19

LH  2.73

FSH  3.60

PROLAKTİK      4.6-21 arası  11

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447

Küre  gireceğim ama  Şu kortizol  ast ve kolestrol  morelimi bozdu  diğerlerinde pek birşey yok gibi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447
Borosan25, 11 dakika önce yazdı:

Testlerin gayet güzel hemoglobin in sınırda yüksek sigara kullanıyorsan bırakmanı tavsiye ederim

Hayatım boyunca hiç kullanmadim ne sigara nede turevlerini dumanina bile dayanamıyorum. 

Kortizolun yüksek olmasininda nedeni spor olabilir mi acaba çunku haftada 6 gun yapiyorum ve max ağırlık hep , vücuda çok stres biniyor olabilir mi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
Ferhat82, 1 saat önce yazdı:

Küre  gireceğim ama  Şu kortizol  ast ve kolestrol  morelimi bozdu  diğerlerinde pek birşey yok gibi

Kortizol biraz genetik biraz da stresle alakalı bir değer.Yoğun stresli bir dönemdeysen veya aşırı kahve vb. tüketiyorsan yükselebilir.Küre gimene engel yok.Anabolikler kortizolü baskılıyor genelde. :)

Karaciğer değerlerini yükseltecek, suplement veya bazı ilaçlar aldıysan yüksek çıkabilir.Trenbolon veya anapolon danabol winstrol kullanmadıktan sonra karaciğerine kürün çok bir etkisi olmayacaktır...Kolesterol beslenmeyle alakalı çok önemli değil senin yaşında :)

tarihinde metinav tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447
metinav, 19 dakika önce yazdı:

Kortizol biraz genetik biraz da stresle alakalı bir değer.Yoğun stresli bir dönemdeysen veya aşırı kahve vb. tüketiyorsan yükselebilir.Küre gimene engel yok.Anabolikler kortizolü baskılıyor genelde. :)

Karaciğer değerlerini yükseltecek, suplement veya bazı ilaçlar aldıysan yüksek çıkabilir.Trenbolon veya anapolon danabol winstrol kullanmadıktan sonra karaciğerine kürün çok bir etkisi olmayacaktır...Kolesterol beslenmeyle alakalı çok önemli değil senin yaşında :)

Abi birde bende deca dick sıkıntısı var Ama yuzde 80-90 geçti diyebilirim . İnş büyük bir sıkıntı yaşamam gerçi yaşarsamda artık pek sorun etmiyorum kafaya koydum yani 😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
Ferhat82, 1 dakika önce yazdı:

Abi birde bende deca dick sıkıntısı var Ama yuzde 80-90 geçti diyebilirim . İnş büyük bir sıkıntı yaşamam gerçi yaşarsamda artık pek sorun etmiyorum kafaya koydum yani 😂

Deca kullanmadıktan sonra yaşamazsın :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Borosan25    24

Hayatım boyunca hiç kullanmadim ne sigara nede turevlerini dumanina bile dayanamıyorum. 

Kortizolun yüksek olmasininda nedeni spor olabilir mi acaba çunku haftada 6 gun yapiyorum ve max ağırlık hep , vücuda çok stres biniyor olabilir mi 

Kortizol stresle ileşkili bir hormon kesinlikle doğru bir çıkarım nerede yaşıyorsunuz yaşadığınız yere görede hemoglobin seviyeleri yüksek olabiliyor

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447
metinav, 1 saat önce yazdı:

Deca kullanmadıktan sonra yaşamazsın :) 

Abi son olarakta danabol mu  anapolon mu  elimde eczane anapolon var ama 2 si arasında kaldım kickstar olarak hangisini önerirsin  eksikleri tamamlamaya az kaldı yakında başlarım :D

Borosan25, Bir saat önce yazdı:

Kortizol stresle ileşkili bir hormon kesinlikle doğru bir çıkarım nerede yaşıyorsunuz yaşadığınız yere görede hemoglobin seviyeleri yüksek olabiliyor

İstanbul Kçekmece  . Aslında streslik bir durumum pek yok çok relax biriyim aklıma dediğim gibi sağlam antrenman yapıyorum o yuzden olmuş olabileceği geliyor ama zaten  küre yakında start vereceğim inşallah bir sıkıntı yaşamam  ama havalar çok sıcak bi kötü yanı orasi çok terliyorum su atıyorum. Ben ise kütle ve hacim istiyorum :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
HallOfFame    62

Kortizol tek bir tahlille bir anlam ifade etmez. B12 içinse eğer takviye alıyorsan normal. Aynı şekilde ilaç kullanıyorsan AST değerinde normal.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
Ferhat82, 12 saat önce yazdı:

Abi son olarakta danabol mu  anapolon mu  elimde eczane anapolon var ama 2 si arasında kaldım kickstar olarak hangisini önerirsin  eksikleri tamamlamaya az kaldı yakında başlarım :D

Anapolon danabolden daha ağır ama, ona göre de daha güçlü :) Açıkçası ben ikisini de kullanmıyorum, endomorf olduğum için.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447
metinav, 2 saat önce yazdı:

Anapolon danabolden daha ağır ama, ona göre de daha güçlü :) Açıkçası ben ikisini de kullanmıyorum, endomorf olduğum için.

En iyisi deneyerek görmek abi 😂

16 hafta sustanon  haftada 500mg

16 hafta bolde.       Haftada 500 mg

12 hafta Rimobolan. Haftada 300 mg

1-6. Anapolan           Haftada 50mg

ile sağlam bir kür dönemi geçireceğim inş

boldeyide buradan temin edeceğim Biraz fark var ama değer çakma alacağima garanti ürün olur en azından 😂

Sanada bol şans abi sende susta girceksin heralde dick olayı için😀

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553

boldeyide buradan temin edeceğim Biraz fark var ama değer çakma alacağima garanti ürün olur en azından 😂

Evet :) 

Kürün güzel hayırlısı olsun...Teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.219
Ferhat82, 2 saat önce yazdı:

hayırlı olsun kardeşim ama bolde varken rimabolan çok gereksiz ikisi de elma biri yeşil biri kırmızı :) anapolon 1,5 yeter bence anapolonsa özellikle. sustanon yerine enantaht kullan derim o dalgalanma ile başa çıkmak yerine mix ve sert bir ilaç enantht derim yine sen bilirsin.gelişmeleri paylaşırsın.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447
Bay-T, 16 dakika önce yazdı:

hayırlı olsun kardeşim ama bolde varken rimabolan çok gereksiz ikisi de elma biri yeşil biri kırmızı :) anapolon 1,5 yeter bence anapolonsa özellikle. sustanon yerine enantaht kullan derim o dalgalanma ile başa çıkmak yerine mix ve sert bir ilaç enantht derim yine sen bilirsin.gelişmeleri paylaşırsın.

Sağol abi  bende enantaht düşünüyodum ama  piyasayı biliyorsun Burdanda baya baskında paylaştilar bende dedim tanıdıklar vasıtasıyla eczaneden  alayım

28 e rimobolan    21 ede  sustanon aldım :D

Diğer yaza doğru  1 bulk 1 definasyon kürü planım var inşallah bomba gibi gireceğim bir aksilik yaşamazsam 

Paramıda ona göre ayarladım 4 ay çaliştim kenara koydum :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.