Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

khantheros

Kürümü size bırakıyorum

Önerilen İletiler

khantheros    39

Evet arkadaşlar form paylaştım 27 yaşındayım ortalama 10 yaşından beri spor yapmaktayım hertürlü dövüş sporlarını amatör olarak yaptım güreş hariç vücut geliştirme ile 17 yaşından beri ilgileniyorum yaklasık 10 11 senedir uzun süre doğal yaptım sonrasında 3 kür yaptım çok eski formlarımda var ben son formumu paylaşacağım. 

Amacım bu kür sonucu aynı kalıpta kalıp yağı sıyırıp atmak istiyorum tavsiyelerinizi bekliyorum 

attığım resim kür sonrası 3 ay yeni bitti omuz triceps idman sonrası kesinlikle sağlam pump halim tabiki normalde bu kadar sert ve iri durmuyorum ufak bi sansür kullandım nacizane kusura bakmayın malzeme belliydi çok fazla :)

özellikle forumdaki hocalarımdan bilgi rica ediyorum @zubonk @TheShoulder bildiklerim diğer hocalarım darılmasın lütfen forumdaki herkesi hocam olarak görüyorum 🙏

D2EF4BA1-534B-415D-8FBB-6AD9C9432613.thumb.jpeg.86b317a1f9f91d2c4ed8d0c0a0158dcb.jpegnE71FCC41-8FB9-4498-A965-962E7788D354.thumb.jpeg.e2b03e5f2adbd4a9e77da15ccbb4f836.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

khantheros, 9 saat önce yazdı:

Evet arkadaşlar form paylaştım 27 yaşındayım ortalama 10 yaşından beri spor yapmaktayım hertürlü dövüş sporlarını amatör olarak yaptım güreş hariç vücut geliştirme ile 17 yaşından beri ilgileniyorum yaklasık 10 11 senedir uzun süre doğal yaptım sonrasında 3 kür yaptım çok eski formlarımda var ben son formumu paylaşacağım. 

Amacım bu kür sonucu aynı kalıpta kalıp yağı sıyırıp atmak istiyorum tavsiyelerinizi bekliyorum 

attığım resim kür sonrası 3 ay yeni bitti omuz triceps idman sonrası kesinlikle sağlam pump halim tabiki normalde bu kadar sert ve iri durmuyorum ufak bi sansür kullandım nacizane kusura bakmayın malzeme belliydi çok fazla :)

özellikle forumdaki hocalarımdan bilgi rica ediyorum @zubonk @TheShoulder bildiklerim diğer hocalarım darılmasın lütfen forumdaki herkesi hocam olarak görüyorum 🙏

Kardeşim haftalık 300 tren ace 300 test p işini görür diye tahmin ediyorum daha önce kür geçmişinde var hiç düşünmeden bunu uygulardım kilo verme durumun nasıl bilmiyorım ama 5 hafta veya 8 hafta yeterli olur senin için çok arttırmak istersen yağ yakıkımını yanına clen ,efedrin tarzı koyabilirsiniz son 4 hafta

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zafer44    121
khantheros, 01.08.2019 - 01:19 yazdı:

Genetiğin güzel kardeşim benim görüşüm 

1-5 hafta testo propionat 300 5-12 400 mg

1-10 tren ace 300 mg sabit 

4-10 masteron 300 mg 

Bana gore bu yeterli clen kalp ritmini fena bozuyor kendimden biliyorum önün yerine efedrin kullanılabilir 

Not:sana tavsiyem ürünleri loving ten temin et kardeşim macera arama ortalık sahte ürün kaynıyor bilgine bol şans 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
khantheros    39
trenimebinniga, 52 dakika önce yazdı:

Kardeşim haftalık 300 tren ace 300 test p işini görür diye tahmin ediyorum daha önce kür geçmişinde var hiç düşünmeden bunu uygulardım kilo verme durumun nasıl bilmiyorım ama 5 hafta veya 8 hafta yeterli olur senin için çok arttırmak istersen yağ yakıkımını yanına clen ,efedrin tarzı koyabilirsiniz son 4 hafta

İştah konusunda kendini durduramayan biriyim fast food abur cubur kendimi frenlemesem günde 10000 kcal bulurum diye düşünüyorum kilo verme sorunum çok katı diyette bile ağır ilerliyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.478
khantheros, 12 dakika önce yazdı:

İştah konusunda kendini durduramayan biriyim fast food abur cubur kendimi frenlemesem günde 10000 kcal bulurum diye düşünüyorum kilo verme sorunum çok katı diyette bile ağır ilerliyor 

Aşırı iştah sorunun varsa kürüne oxandrolon ekle...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zubonk    287

Öncelikle 10 yıl civarı doğal bir şekilde vücut geliştirme ile uğraşman çok güzel bir olay seni tebrik ediyorum. Vücut formun iyi sayılır fakat external oblique kısmındaki yanların yağlı, bu şekerin göstergesi. Abur cubur, fastfood çok nadir tüketmen hatta biliyorsun kesmen gerekiyor. Kür konusunda aynı pozisyonda kalıp yağ yakmak istiyorum demişsin ama bence beslenmene dikkat ettikten sonra hacim odaklı bir kür ile yine kontrollü bir şekilde yağ yakabilirsin. Boy-kilo durumun nedir? Geçmiş kürlerinde neler kullandın ve hangi ilaçlardan nasıl verim aldın? Bilgisini verirsen bir yol çizebiliriz.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
khantheros    39
zubonk, 21 saat önce yazdı:

Öncelikle 10 yıl civarı doğal bir şekilde vücut geliştirme ile uğraşman çok güzel bir olay seni tebrik ediyorum. Vücut formun iyi sayılır fakat external oblique kısmındaki yanların yağlı, bu şekerin göstergesi. Abur cubur, fastfood çok nadir tüketmen hatta biliyorsun kesmen gerekiyor. Kür konusunda aynı pozisyonda kalıp yağ yakmak istiyorum demişsin ama bence beslenmene dikkat ettikten sonra hacim odaklı bir kür ile yine kontrollü bir şekilde yağ yakabilirsin. Boy-kilo durumun nedir? Geçmiş kürlerinde neler kullandın ve hangi ilaçlardan nasıl verim aldın? Bilgisini verirsen bir yol çizebiliriz.

182 boy 94 kilodayım şuanda hocam

daha önce 1-) testo deca bolde danabol

2-) propionat tren acet ox wins

3-) enantat tren mix anapolon

2 ve 3. Maddelerdeki kürü ard arda kesmeden toplamda 6 ay kullandım şuanda değerlerimde herhangi bir problem yok

bu ilaçları kullandım şuanda elimde 4 kutu orjinal iran caspian var arkadaşım getirdi irandan kutusuna 50 tl verdim baya uyguna geldi ne eklemeliyim sizce dozajlar nasıl olmalı

bu iştah konusuna kendimde dur diyemiyorum gerçekten etrafımdaki insanlar bile şaşırıyor bu biraz genetik olabilir ailemde de var iştah sorunu ilk kür deca bolde kullanırken günde belki 5 k kalori alıyordum şekere hayır diyemiyorum bir türlü çikolataya hayır diyemedim hayatım boyunca 😁

değerli cevapların için sağol hocam

metinav, 22 saat önce yazdı:

Aşırı iştah sorunun varsa kürüne oxandrolon ekle...

Orjinalini bulabilirsem olabilir hocam :)

zafer44, 23 saat önce yazdı:

Genetiğin güzel kardeşim benim görüşüm 

1-5 hafta testo propionat 300 5-12 400 mg

1-10 tren ace 300 mg sabit 

4-10 masteron 300 mg 

Bana gore bu yeterli clen kalp ritmini fena bozuyor kendimden biliyorum önün yerine efedrin kullanılabilir 

Not:sana tavsiyem ürünleri loving ten temin et kardeşim macera arama ortalık sahte ürün kaynıyor bilgine bol şans 

Efedrim kalp ritmini bozmuyormu ?

tarihinde khantheros tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zafer44    121
khantheros, 31 dakika önce yazdı:

Efedrim kalp ritmini bozmuyormu ?

Clen gibi değil kardeşim clen değişik bisey ellerim zangır zangır titriyor oturduğum yerde hiç bisey yapmadan nabzım spor modunda oluyor yada bende böyle reaksiyon gösteriyor bilmiyorum denemeden bilemezsin saygılar 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
khantheros    39
zafer44, 58 dakika önce yazdı:

Clen gibi değil kardeşim clen değişik bisey ellerim zangır zangır titriyor oturduğum yerde hiç bisey yapmadan nabzım spor modunda oluyor yada bende böyle reaksiyon gösteriyor bilmiyorum denemeden bilemezsin saygılar 

Anladım çok teşekkür ederim kral 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
corey    40

dostum zamanında sadece enantate  ve boldenon kürüyle paramparça kupkuru bir vücut çıkarmıştım. anladım ki olayın beslenme ile alakası var. o güzel vücudu da sabah 5 yumurta beyazı, öğlen 200 gram tavuk ve az bulgur pilavı, akşam yine 200 gram tavuk ve az bulgur pilavı  yanında da vitamin mineral takviyeleri vs ile yapmıştım.

ve annladım ki bazen anabolik ve androjenin ester yapısından ziyade beslenme daha çok etkiliyor.

Bence basit bir döngü  (kısa zincir bir testo  örneğin propionate  ve yanına masteron) ve güzel bir beslenme ile paramparça çıkabilirsin. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
khantheros    39
corey, 2 saat önce yazdı:

dostum zamanında sadece enantate  ve boldenon kürüyle paramparça kupkuru bir vücut çıkarmıştım. anladım ki olayın beslenme ile alakası var. o güzel vücudu da sabah 5 yumurta beyazı, öğlen 200 gram tavuk ve az bulgur pilavı, akşam yine 200 gram tavuk ve az bulgur pilavı  yanında da vitamin mineral takviyeleri vs ile yapmıştım.

ve annladım ki bazen anabolik ve androjenin ester yapısından ziyade beslenme daha çok etkiliyor.

Bence basit bir döngü  (kısa zincir bir testo  örneğin propionate  ve yanına masteron) ve güzel bir beslenme ile paramparça çıkabilirsin. 

Çok teşekkür ediyorum deniycem söylediklerini kardeşim 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zubonk    287
khantheros, 01.08.2019 - 12:30 yazdı:

182 boy 94 kilodayım şuanda hocam

daha önce 1-) testo deca bolde danabol

2-) propionat tren acet ox wins

3-) enantat tren mix anapolon

2 ve 3. Maddelerdeki kürü ard arda kesmeden toplamda 6 ay kullandım şuanda değerlerimde herhangi bir problem yok

bu ilaçları kullandım şuanda elimde 4 kutu orjinal iran caspian var arkadaşım getirdi irandan kutusuna 50 tl verdim baya uyguna geldi ne eklemeliyim sizce dozajlar nasıl olmalı

bu iştah konusuna kendimde dur diyemiyorum gerçekten etrafımdaki insanlar bile şaşırıyor bu biraz genetik olabilir ailemde de var iştah sorunu ilk kür deca bolde kullanırken günde belki 5 k kalori alıyordum şekere hayır diyemiyorum bir türlü çikolataya hayır diyemedim hayatım boyunca 😁

değerli cevapların için sağol hocam

Benim tavsiyem;

1-15 testosteron propionate 400 mg

(iran testo e kullanacaksan o da olur, haftalık 500 mg) 

1-15 primobolan 500-600 mg

6-15 parabolan 400 mg

10-15 anavar 50 mg

Opsiyonel olarak kalan suyu atmak adına son dört haftaya günlük 30 mg wins tablet ekleyebilirsin.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
khantheros    39
zubonk, 17 saat önce yazdı:

Benim tavsiyem;

6-15 parabolan 400 mg

10-15 anavar 50 mg

Opsiyonel olarak kalan suyu atmak adına son dört haftaya günlük 30 mg wins tablet ekleyebilirsin.

5 ml primobolan çok maliyetli olmazmı hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kardeşim tekrardan yazıyorum aklını hiiiiç karıştırma 

1-) testo p (enanthate da olur e2yi kontrol et) tren a 300 - 300 bunlar zaten yetiyorda artıyor

2-) iştah için gerçekten işin zor clen kullanmak istemezsen efedrin iş görür iştah konusunda

3-) masteron-oxandrolone-winstrol bunlara hiç girme parana yazık edersin gelip geçici ilaçlar bence

4-) kendini 5 haftacık sıkıver çokta birşey değil 

başarılar

Bide sana önerebileceğim klişe şeyler var

1-) sabah aç karnına kardio(çok ciddi işe yarıyor

2-) kaloriyi düşürebildiğin kadar düşürmek bunun çoğu kişiye göre yanlış olduğunu biliyorum ama sen 200-400 calorie kısıp 2-3 ayda define olucağına hele ki bu iştahla zaten 2-3 ay içinde vazgecersin 5 hafta 1000 calorie kısıp sonrasında devam etmen daha uygun olur kas kayıplarının olucağını sanmıyorum çünkü dışardan hormon alıyosun hele ki tren var imkansız gibi birşey cok takılma bunlara

3-) ağırlıklar düşebilir halsiz hissedebilirsin önemli olan yaptığın kardiolar ve sakın kücüldüğünde kas kaybettim bırakıyım kafasına girme (zaten bunları biliyosundur kardeşim) glikojen depoları boş olacağı için pump olsun doluluk olsun biraz kacabilir

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zubonk    287
khantheros, Bir saat önce yazdı:

5 ml primobolan çok maliyetli olmazmı hocam

Maliyetli olacak orası öyle ama güzel kombin olacaklar yerine boldenon veya sadece testo parabolan yapabilir, son 6 haftaya yine anavar ekleyebilirsin. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
khantheros    39
trenimebinniga, 2 saat önce yazdı:

Kardeşim tekrardan yazıyorum aklını hiiiiç karıştırma 

1-) testo p (enanthate da olur e2yi kontrol et) tren a 300 - 300 bunlar zaten yetiyorda artıyor

2-) iştah için gerçekten işin zor clen kullanmak istemezsen efedrin iş görür iştah konusunda

3-) masteron-oxandrolone-winstrol bunlara hiç girme parana yazık edersin gelip geçici ilaçlar bence

4-) kendini 5 haftacık sıkıver çokta birşey değil 

başarılar

Bide sana önerebileceğim klişe şeyler var

1-) sabah aç karnına kardio(çok ciddi işe yarıyor

2-) kaloriyi düşürebildiğin kadar düşürmek bunun çoğu kişiye göre yanlış olduğunu biliyorum ama sen 200-400 calorie kısıp 2-3 ayda define olucağına hele ki bu iştahla zaten 2-3 ay içinde vazgecersin 5 hafta 1000 calorie kısıp sonrasında devam etmen daha uygun olur kas kayıplarının olucağını sanmıyorum çünkü dışardan hormon alıyosun hele ki tren var imkansız gibi birşey cok takılma bunlara

3-) ağırlıklar düşebilir halsiz hissedebilirsin önemli olan yaptığın kardiolar ve sakın kücüldüğünde kas kaybettim bırakıyım kafasına girme (zaten bunları biliyosundur kardeşim) glikojen depoları boş olacağı için pump olsun doluluk olsun biraz kacabilir

5 haftada nasıl define olabilicem çok az bi süre değilmi

zubonk, 2 saat önce yazdı:

Maliyetli olacak orası öyle ama güzel kombin olacaklar yerine boldenon veya sadece testo parabolan yapabilir, son 6 haftaya yine anavar ekleyebilirsin. 

Çok teşekkür ediyorum hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

5 hafta kısa bir süre değil kardeşim eğer podyuma cıkmayacaksan. Zaten bu vg işinde zor olan kas kazanmak cutting o kadar gözünü korkutmasın eğer kaloriyi ciddi bir seviye düşürürsen zaten tren ile 5 hafta yeter

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    828
zubonk, 03.08.2019 - 22:50 yazdı:

Benim tavsiyem;

6-15 parabolan 400 mg

10-15 anavar 50 mg

bencegüzel düşünülmüş primobolan olmasın derdim ben sadece gerisi gayet tadında :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.