Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

DAYIOĞLU

Yine bir steroid baskını.

Önerilen İletiler

metinav    4.474
DAYIOĞLU, 2 saat önce yazdı:

Bunların orjinal olmadığı açık.Balkan için konuşursak, eczanede satılan ve devlet kontrolünden geçen bir farma'nın, fabrika dışına ne kutu-prospektüsü ne de dolum yapılmış ampülü-bilister tableti çıkartılamaz.Ayrıca bu baskınla ilgili tv de 17 ton steroid de ele geçirildiği söylenmişti.Adamlar düzeneği kurmuş, sulandırıp  sulandırıp şişeliyorlar :)  hapa makinasında tabletliyorlar...Yazık günah ya, birileri köşeyi dönüyor böyle sahtekarlıkla.Birileri de, hem sağlığından hemde parasından oluyor...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447

Abi adamlar her şeyi basmiş kim bilir ne kadarlık ilaç vardır burda baksana şuna ya. Barkod etiket metiket her şeylerini basmişlar . Afedersiniz en ucuz olan provironu bile üretmişler . Benimde internetten aldiğim ürünler antalyadan yurtiçi ile gelmişti kesin bunlar yollamiştir 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xax1    34

Bizim mahallede bastılar gözaltıma alınan kişileri 10 seneyi aşkındır tanıyorum . Millete azmı sahte mal kakaladı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xax1    34

Allah kitap ağızlarından düşmezdi . Abili kardeşli  allahta allah sahte steroid paralarıyla hacca gitti geldi birde hahhaha . 

Bu şahıslardan mal alıp benim yanıma geldiklerinde malın sahte olduğunu dışardan bakınca bile anlıyorsun elimdeki orjinal ilaçlarımda karşılaştırdığımda ben sahteyim diye bağırıyordu ilaçlar . Yazık çor cocuğun umut sahibi insanların sırtından geçinip günahına girdiler allah iyi demedi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.474
xax1, 1 saat önce yazdı:

Bizim mahallede bastılar gözaltıma alınan kişileri 10 seneyi aşkındır tanıyorum . Millete azmı sahte mal kakaladı 

Tek kendileri satmıyor ki, piyasaya tüm satıcılara ulaşıyor...Ana dağıtıcı 2 kişiydi şimdi ne halde bilmiyoruz.Ama genesis menesis hiç bir şey alınmaz.Adamlar provironu bile basmışlar :) Düşünüyorum bende ilaç fabrikasında çalıştım ve barkodlama öncesinde, bir kaç ampül veya bir kaç blister hap ilaç alabiliyorduk göz yumuyorlardı.Fakat ambalaja geçildiği anda karekod basıldıktan sonra bir daha ilacı yok etmek imkansız.Karekod sisteminde bilgi hem devlete gidiyor hemde şirketin bilgi deposuna aktarılıyor.Sistemsel değişiklik ancak imhaya, fireye ayrılmasında mümkün.O da, bir sürü imza işini, müdürlere hesap vermeyi, muhasebe işlemlerini gerektiriyor ve çok sıkıntılı.Birde kontrole tabi yeşil kırmızı reçeteli bir ilaçsa hepten dert.Bakanlıktan denetlemeye geliyorlar.Kısacası bunların çalıntı veya orjinal olması mümkün değil.Alenen oturup üretmişler.Şimdi satıcılara söyleyin piyasada binlerce sahte steroid yakalanmış diye, bizimkiler orjinal insanlar abartıyor derler :) Çalışmayınca da, sende sorun var herkeste çalışıyor bir sen fayda görmemişsin derler. (Yalancı muamelesi yaparlar) Yersen :)

• Beğen 3
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.474
xax1, 1 saat önce yazdı:

Allah kitap ağızlarından düşmezdi . Abili kardeşli  allahta allah sahte steroid paralarıyla hacca gitti geldi birde hahhaha . 

Bu şahıslardan mal alıp benim yanıma geldiklerinde malın sahte olduğunu dışardan bakınca bile anlıyorsun elimdeki orjinal ilaçlarımda karşılaştırdığımda ben sahteyim diye bağırıyordu ilaçlar . Yazık çor cocuğun umut sahibi insanların sırtından geçinip günahına girdiler allah iyi demedi

Ne geliyorsa, dine dayanıp insanların hassas noktalarından sömürenlerden geliyor.Biz yolda bir kuruş bulsak el sürmeyiz bunlarda yalanın bini bir para...Sorsan hepsi on numara müslüman geçinirler.Bu mu inancınız, bu mu dininiz ? Ama çalışıyor içinde testo var diyenler çıkar.Ben bir kür yaptım acaip geliştim diyen veledler, satıcıların fake arkadaşları gelir yorum yaparlar. :) Çalışıyor olabilir de, senden onu alanlar markasına bakıp parayı bayılıp alıyorlar.Yoksa yaz üzerine ürettiğin şeyin ahmet-mehmet alan da bilsin senin üretimin olduğunu ve ona göre alsın.En azından dolandırmış olmazsın insanları...

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheNoahSystem    158

İlk görünce yaklaşık bir milyonluk ilaç gitmiş dedim orjinal sandım, fakat xax1 tanıyorum sahte diyince iyi olmuş dedim. Balkan marka da moldovyada sistem ne kadar türkiyedeki gibi sıkıdır tartışılır hani 1000 kutu danabol alacaksan belki bu şekilde teslim yapabilirler diye düşünüyorum fakat proviron da var yani onu geçtim 2-3 tane daha farklı marka var biri orginal labs biri genesisti galba tam göremedim ama ilk gördüğümde bu kadar büyük bi üretim yapabilecek sistemi nasıl kurdular diye düşündüm ürettikleri ortam da leş steril bişey çıkması imkansız o ortamdan. Sonra üretim yapan biri neden balkan al sat veya eczane malı al sat yapar diye düşündüm fakat sahte olması herşeyi açıklıyor, yazık milletin sağlığıyla oynuyorlar.

Bu arada bir süre daha baskınlar devam edecek interpol genelde her yıl yılın belirli bi döneminde bir süreliğine bu konu üzerinde yoğunlaşıyor, bu sene gözlemim o ki türkiye de katılmış bu olaya, şu anda avrupada da devam eden ciddi baskınlar var

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zafer44    121

Loving ten temin edin ne başınız ağrısın nede paranız çöp olsun nede sagliginizdan olun fiyat ı biraz yukarıda ama o da iste kalite farkı yani gerçek ürün adan tek tek geziyorum ülke ülke temin ediyorum diyor bunu belkide bu ülkede yapan 3 5 kişiden biridir saygılar 

• Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xax1    34

Arkadaşlar bu daha hiçbişey evde klacibert bidonların içinde testolar boldeler var ampül harici adamlar kendileri üretime geçmişlerdi bokunu. Çıkardılar baskın yemesinin sebebi bu . Telefonda kendi izletti bana yakalanan şahıs daha genç 25 yaşında abisiyle birlikte paket oldu birde ortakları vardı . Testo enanthe veriyor adamın kanında masteron dolaşıyor aynı kapta dolum yapıyorlar yani bildiğiniz gibi değil  bizzat görseniz ulan bu ciddimi nasıl bi yer burası dersiniz . Çocuk fakir biriyken krediyle bu işe girip altına bmw çekip 2 tane suplement dükkanı açıp ayrıyeten imalathane tuttu kendine . Deli gibi para bastı . Neler neler var gözünüzle görseniz hadi lan ordan dersiniz o kadar leş ortamda inanılmaz şeyler . ben buraya detay anlatsam yazar yazar dururum bitmez kolay kolay

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DAYIOĞLU    54

beyler ben ağzım açık izledim defalarca o yüzden kısa başlık atıp açıklama yazmadım hiç, ben artık steroid vs. elimi ayağımı çekiyorum bu kadar da olmaz ya her marka var markayı geç proviron bile var arkadaşım eczacı bana 10tlden veriyordu eczaneye gelişi kaça bilemem 10t'lik ilacın sahtesini üretenler daha neler neler yapıyordur Allah bilir.
Dini karıştırmayın Allah'tan korkan kuldan utanan biri bunları yapmaz bunlar dini maske olarak kullanıyor bizim ülkede 2 güçlü maske var biri Din biri Atatürk  bu maskeleri takıp gerçek yüzlerini göstermiyorlar malesef neyse konu dağılmasın.
Resmen şok geçirdim rehberimde 3 tane güvendiğim alışveriş yaptığım steroid satıcısı vardı sildim numaralarını hemen  deca anavar lazımdı almıcam aman aman uzak dursunlar elimde kalan steroidlerle  2 uzun kür yapıcam eczaneden primobolan eklerim yeter bundan sonra babam bile satsa güvenip almam.

• Beğen 2
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ken Kaneki    14

Kendim Antalya'da yım aldığım ilaçların hepsi var burada gülsem mi ağlasam mı bilemedim.Allahtan Burak hocayı bulduk yoksa bir 5 sene daha sahtelerle devam ederdik 😂

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hendricks    14

Abicim şok oldum şuanda .  Antalya da yaşıyorum . Bir memlekette bu kadar dolandırıcı bir arada olabilir mi ya? Küçük texas anasını satayim ne ararsan antalyada , uyuşturucu, fuhuş,kumar,silah,sahte steroid..😁

Allah ıslah etsin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
frombitly    7
agfitness, 12.02.2020 - 11:14 yazdı:

Adamlar utanmasa pazarda satacaklar yakında. Aynı pazarda satılan marka ayakkabı ve kıyafetlerin çakmaları gibi:

- Gel abi gel Boldenon'un iyisi burda geeel !
- Buyur yenge al götür bey amcamıza testo 250 hangisinden istersen, gençleşsin yüzüne can gelsin her derde deva evlere şenlik.
+ Yok 23 senedir bir hayrını göremedim bu saatten sonra da kalsın istemem !

+ Kardeş ne zamanın Deca'sı bunlar ?
- Daha bu sabah abi sıcak sıcak, hangisinden olsun Gamma, Dragon, Genesis ?
+ Benim biraderlere alicam, Gamma kilosu ne kadar ?
- Tane hesabı abi, kutusunu yüzden vereyim sana sabah siftahı olsun !
+ Tamam, sen oradan 4 kutu balkan testo ver, 4 kutu da Gamma Deca. Turinabolun var mı taze ?
- Var abi ayıpsın !
+ Tamam  o zaman 6 kutu da turinabol ekle. Düz ....tl vereyim sana 2 kutu proviron da senden ama !
- Canın sağolsun abi, buyur Allah bereket versin :D

Sağlıklı sporlar...

ahahahaa

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kerem kurt    67
DAYIOĞLU, 13.07.2019 - 14:29 yazdı:

Bu kadar balkan pharma ilacı  nereden bulmus kar 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.