Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Bay-T

Genesis pharma yerli üretim olduğu ispatladı

Önerilen İletiler

Bay-T    4.213

İstanbul ve Mersin'de sahte ilaç operasyonu: 4 gözaltı

20604596_821702178012190_2771607787895338476_n.jpg

İstanbul ve Mersin'de düzenlenen operasyonda vücut geliştirme sporcularının kullandığı kas geliştirme ilaçlarının sahtesini üretip sattıkları öne sürülen 4 şüpheli yakalandı.

İstanbul ve Mersin'de düzenlenen kaçakçılık operasyonunda 4 kişi gözaltına alındı. İstanbul Kaçakçılık Suçlarıyla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, vücut geliştirme sporcularının kullandığı kas geliştirme ilaçlarının sahtesinin üretilip satıldığı ihbarına ilişkin çalışma başlattı. Yaklaşık 4 ay süren teknik ve fiziki takibin ardından polis, 19 Haziran'da İstanbul ve Mersin'de belirlenen adreslere eş zamanlı baskın düzenledi. Operasyonda 3 bin 107 steroid içerikli ilaç, 424 hap, 94 boş şırınga, 80 ilaç hologramı, 100 ilaç kutusu, 41 etiket, 11 bin 700 ilaç prospektüsü ve içeriği henüz belirlenemeyen 15 litre sıvı ele geçirildi. Adreslerde bulunan Zülfikar A., Gökberk A., Ali S. ve Ömer Faruk D. gözaltına alındı. Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen şüpheliler adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

istanbul-ve-mersindesahte-ilac-operasyon

kaynak: https://www.ntv.com.tr/turkiye/istanbul-ve-mersindesahtİstanbul ve Mersin'de düzenlenen operasyonda vücut geliştirme sporcularının kullandığı kas geliştirme ilaçlarının sahtesini üretip sattıkları öne sürülen 4 şüpheli yakalandı.-ilac-operasyonu-4-gozalti,jips70YPJ0yqSLjvFunixQ?fbclid=IwAR3Ku9hJ-XTn45I3UmXVEtGx2NqjFwVefmUt9JQsAHAvUTppW1C4VXevyhM

tarihinde Bay-T tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

metinav    4.553
Bay-T, 32 dakika önce yazdı:

İstanbul ve Mersin'de sahte ilaç operasyonu: 4 gözaltı

20604596_821702178012190_2771607787895338476_n.jpg

İstanbul ve Mersin'de düzenlenen operasyonda vücut geliştirme sporcularının kullandığı kas geliştirme ilaçlarının sahtesini üretip sattıkları öne sürülen 4 şüpheli yakalandı.

İstanbul ve Mersin'de düzenlenen kaçakçılık operasyonunda 4 kişi gözaltına alındı. İstanbul Kaçakçılık Suçlarıyla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, vücut geliştirme sporcularının kullandığı kas geliştirme ilaçlarının sahtesinin üretilip satıldığı ihbarına ilişkin çalışma başlattı. Yaklaşık 4 ay süren teknik ve fiziki takibin ardından polis, 19 Haziran'da İstanbul ve Mersin'de belirlenen adreslere eş zamanlı baskın düzenledi. Operasyonda 3 bin 107 steroid içerikli ilaç, 424 hap, 94 boş şırınga, 80 ilaç hologramı, 100 ilaç kutusu, 41 etiket, 11 bin 700 ilaç prospektüsü ve içeriği henüz belirlenemeyen 15 litre sıvı ele geçirildi. Adreslerde bulunan Zülfikar A., Gökberk A., Ali S. ve Ömer Faruk D. gözaltına alındı. Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen şüpheliler adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

istanbul-ve-mersindesahte-ilac-operasyon

kaynak: https://www.ntv.com.tr/turkiye/istanbul-ve-mersindesahtİstanbul ve Mersin'de düzenlenen operasyonda vücut geliştirme sporcularının kullandığı kas geliştirme ilaçlarının sahtesini üretip sattıkları öne sürülen 4 şüpheli yakalandı.-ilac-operasyonu-4-gozalti,jips70YPJ0yqSLjvFunixQ?fbclid=IwAR3Ku9hJ-XTn45I3UmXVEtGx2NqjFwVefmUt9JQsAHAvUTppW1C4VXevyhM

Sahtekarların hepsini tek tek yakalasalar keşke...İnsan sağlığıyla oynamak bu kadar ucuz olmamalı.Hadi başka ülkede ruhsatlı olarak üretilse, kontrol edilebilen eczane vb. de satılsa sorun yok da.Bunların ki hem sahte hem ne idüğü belirsiz...Resmen zeytinyağı ve kortizonla köşeyi dönüyorlar :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tom07    20

3 bin flakon ilaçla yakalan ve adli kontrol şartıyla serbest bıraksınlar, harika bi kanun açığı var o yüzden hergün korkusuzca zart pharma zurt pharma çıkıyor.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
deeph29    9

Başlıkta genesis pharma yazmışsınız, haberde bu markaya dair bir kanıt yok. Ayrıca haberin içeriğindeki fotoğraf flu ve belirsiz. Haberde bahsi geçen markanın olduğuna dair gerçek bir kanıtınız var mı? (İnternet haberleri dışında) . 

Ayrıca bu haberin gerçek olduğuna dair bir kanıtınız var mı? Haber yayınlanmış olabilir. İnternette yüzlerce saçma sapan haber çıkıyor. NTV olması haberin kaynağının sağlam olduğu anlamına gelmez. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Volkansvdk    8
deeph29, 8 dakika önce yazdı:

Başlıkta genesis pharma yazmışsınız, haberde bu markaya dair bir kanıt yok. Ayrıca haberin içeriğindeki fotoğraf flu ve belirsiz. Haberde bahsi geçen markanın olduğuna dair gerçek bir kanıtınız var mı? (İnternet haberleri dışında) . 

Ayrıca bu haberin gerçek olduğuna dair bir kanıtınız var mı? Haber yayınlanmış olabilir. İnternette yüzlerce saçma sapan haber çıkıyor. NTV olması haberin kaynağının sağlam olduğu anlamına gelmez. 

Kardesm bunlar ota boka laf atan kendini beğenmiş kişiler takma fazla her şeye sahte derler ilacı daha önce eline almamıs insanlar ahkam kesiyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.213

deeph29, 35 dakika önce yazdı:

Volkansvdk, 26 dakika önce yazdı:

Kardesm bunlar ota boka laf atan kendini beğenmiş kişiler takma fazla her şeye sahte derler ilacı daha önce eline almamıs insanlar ahkam kesiyor

ikili genesis çetesi :D kanıt var mı? :D yuhh yuhhh!!!!! bakar kör diye bir şey vardı 40 yaşımda şahitlik ediyorum sözün anlam doğruluğuna.

gen.thumb.jpg.fc78f6c7189d5190236dc57094358c17.jpg

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
deeph29    9
Bay-T, 4 saat önce yazdı:

ikili genesis çetesi :D kanıt var mı? :D yuhh yuhhh!!!!! bakar kör diye bir şey vardı 40 yaşımda şahitlik ediyorum sözün anlam doğruluğuna.

gen.thumb.jpg.fc78f6c7189d5190236dc57094358c17.jpg

Hala aynı haberden aynı imajı kopyala yapıştır ile gönderip duruyorsunuz. Ben hala somut kanıt göremedim.

Bu arada sizin için bir ekleme daha yapayım. Biliyorsunuz günümüzde habercilikte sizin yaptığınız gibi kopyala yapıştırdan ibaret. Öyleyse Hürriyetin kopyala yapıştırındaki imajı bari kullanında, vücut yapıcı ilaç olarak "Protein tozu kapağı" bari farklı bir imaj olsun.

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/istanbul-ve-mersindeki-sahte-vucut-gelistirme-ilaci-operasyonu-4-gozalti-41260280

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.213
jacklorenzo, 27 dakika önce yazdı:

bak bu aklıma gelmemişti :D %1 koysalarmış bari tamamen boş :D ama dur bu lab dan vergi denetimi isterler şimdi :D:D:D Hiç bu kadar eğlenmedim bizim milletimizi dolandırmak cebindeki parasını almak salak yerine koymak hak bence bunu gördüm ben doğruyu gösteriyorsun hala yanlış olan doğru diyor o yüzden artık eskiden forum da şöyle dolandırıldım böyle oldu dediklerinde üzülüyordum hiç üzülmüyorum artık :) Daha beter olsunlar bakıp da göremeyenler.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447
Bay-T, 17 dakika önce yazdı:

bak bu aklıma gelmemişti :D %1 koysalarmış bari tamamen boş :D ama dur bu lab dan vergi denetimi isterler şimdi :D:D:D Hiç bu kadar eğlenmedim bizim milletimizi dolandırmak cebindeki parasını almak salak yerine koymak hak bence bunu gördüm ben doğruyu gösteriyorsun hala yanlış olan doğru diyor o yüzden artık eskiden forum da şöyle dolandırıldım böyle oldu dediklerinde üzülüyordum hiç üzülmüyorum artık :) Daha beter olsunlar bakıp da göremeyenler.

Bende burada görüyorum  bu markanın testesu ve boldesi  100-130 a satıyorlar  peptidleri hiç bilmiyorum doğrusu :

Bende yakında küre başlayacağım boş ilaç alip zamanımdan  olacağina  buradan biraz farkla alip garanti olsun istiyorum en azından kafa rahat olur macera aramıyım :)

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zafer44    121
Ferhat82, 14 dakika önce yazdı:

Bende burada görüyorum  bu markanın testesu ve boldesi  100-130 a satıyorlar  peptidleri hiç bilmiyorum doğrusu :

Bende yakında küre başlayacağım boş ilaç alip zamanımdan  olacağina  buradan biraz farkla alip garanti olsun istiyorum en azından kafa rahat olur macera aramıyım :)

En doğru karar kardeşim bende aynı senin gibi yapicam ne şeytani gör ne selavat getir demiş eskiler macera aramaya gerek yok bol şans 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
eaheryerdr    8

Ee bizimkiler neden calisiyor ozaman test verince >1500 cikiyor.. trde tabikide sahtesini uretenler olucak hermarkanin var bu sahte olayi ben zamaninda omega meds aldim ilk kurumde dedim kesin sahtedir o bile calismisti az doz olsa 3.haftada 1500 uzeri cikmaz die dusunuyorum bence onemli olan satici belli basli ciddi dandik markalar disinda..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ShawSHanK    4
eaheryerdr, 5 saat önce yazdı:

Ee bizimkiler neden calisiyor ozaman test verince >1500 cikiyor.. trde tabikide sahtesini uretenler olucak hermarkanin var bu sahte olayi ben zamaninda omega meds aldim ilk kurumde dedim kesin sahtedir o bile calismisti az doz olsa 3.haftada 1500 uzeri cikmaz die dusunuyorum bence onemli olan satici belli basli ciddi dandik markalar disinda..

Only testo yapıyorsan problem değil fakat tren deca bolde gibi anabolikler bu tip markalarda her zaman düşük dozdur ya da anabolik diye testo alıyor bile olabilirsin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447
ShawSHanK, 2 dakika önce yazdı:

Only testo yapıyorsan problem değil fakat tren deca bolde gibi anabolikler bu tip markalarda her zaman düşük dozdur ya da anabolik diye testo alıyor bile olabilirsin 

Boş kardeşim ben kendim kullandım bırak testonun yukselmesini düşmüştü ve Kortizolum çok yüksekti değerin 2 katı . Yüksek iğtimal kortizol basmişlar tabi %90 ı aynı yerden cıkıyor Antalya'dan gönderiyorlar.   %10 lık kısmıda satıcı ve üreticiye kalmiş testo koyuyorsa ne ala Gerçi en ucuz ham madde testo onu bile koymuyorlar ilaci 120 ye satıyorlar maliyet 10 tl :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
eaheryerdr    8
Ferhat82, 05.09.2019 - 12:16 yazdı:

Boş kardeşim ben kendim kullandım bırak testonun yukselmesini düşmüştü ve Kortizolum çok yüksekti değerin 2 katı . Yüksek iğtimal kortizol basmişlar tabi %90 ı aynı yerden cıkıyor Antalya'dan gönderiyorlar.   %10 lık kısmıda satıcı ve üreticiye kalmiş testo koyuyorsa ne ala Gerçi en ucuz ham madde testo onu bile koymuyorlar ilaci 120 ye satıyorlar maliyet 10 tl :)

Iste saticin onemli bizde 3.haftalarda 1500 ustu cikiyor ucuz diye aliyoruz hep calisiyor boşuna denk gelmedim baskasindan alsam denk gelirdi tabi o yuzden saticinizi cok iyi secin bir ondan bir bundan almayin carparlar bizde ilk zamanlar carpildik leon adli salak sacma markadan :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Borann
      Merhabalar abilerim, ben drostanolone propionate ve testosterone propionate aldım fakat bu 2 ürün içinde doğrulama yapamıyorum. Genesis in kendi sitesine giremiyorum burada yazan site aynı şekilde. Nasıl anlayabilirim sahte ve ya orjinal ürün olup olmadığını. 

• Yazan: ELITE
      Fikri olanlar yazabilir mi?
    • Yazan: DAYIOĞLU
      BİZ DE SAHTE ANABOLİZAN OLMAZ !    HAHAAHAHHA  170 TL genesis bolde ama vergiler hariç  

• Yazan: Volkansvdk
      Alalım yorumları sessiz kalmayın bilip bilmeden konusmak serbestt

• Yazan: Volkansvdk
      Arkadaslar 5inci haftam kürde haftada 2şer ml enjekte ediyorm iyi verim aldım sizler ne düşünüuorsunuz insanlar sahte diyor boş konusuyor bilgili insanları alalım konuya ben ciddiyim 3senelk spor geçmişim var  iyi verim verdigini düşünüyorm lütfen konuya bi bakarmısınız full aktifim

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.