Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

QuheyLaN

Ilk kür ( deca - testo enanthat - danabol )

Önerilen İletiler

QuheyLaN    71

Merhabalar arkadaşlar ilk kürüme yarın itibariyle başlıyorum.Deca , testesteron enanthat ve danabol ile başlayacağım.Max 14-16 hafta sürecek.Yaklaşık 2 senedir BB yapıyorum.Boy 1.81 Güncel kg 78.Resimlerle güncelleyeceğim haftalık olarak.

IMG_20190702_152030.thumb.jpg.fb48b9fa17dab5920e799cbc49df7132.jpg

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

xax1    34

Deca çıkar tesno enanthe danabol bolde git 16 hafta yeter sana deca ile işk kürde tanışma boşver

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    401

Decayı boşver boldenon testo anapolon git derim 16 hafta kullanicagini varsayalım anapolonu 6.hafta kesebilirsin 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171
QuheyLaN, 8 saat önce yazdı:

Merhabalar arkadaşlar ilk kürüme yarın itibariyle başlıyorum.Deca , testesteron enanthat ve danabol ile başlayacağım.Max 14-16 hafta sürecek.Yaklaşık 2 senedir BB yapıyorum.Boy 1.81 Güncel kg 78.Resimlerle güncelleyeceğim haftalık olarak.

IMG_20190702_152030.thumb.jpg.fb48b9fa17dab5920e799cbc49df7132.jpg

Deca sıkıntı ama girersen konuyu güncel tut mct pct ve kür sonu libido için takipteyim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
QuheyLaN    71
Ironmann, 02.07.2019 - 19:06 yazdı:

Decayı boşver boldenon testo anapolon git derim 16 hafta kullanicagini varsayalım anapolonu 6.hafta kesebilirsin 

2. Kürde boldenon düşünüyorum hocam bakalım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
QuheyLaN, 10 saat önce yazdı:

3. Haftadayım güncelleyeceğim sürekli

IMG_20190717_141612.jpg

Kardeşim tebrikler cok iyi genetiğin var 8. Haftada ucarsın diye tahmin ediyorum başarılar dilerim 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
QuheyLaN    71

Kür sonu form bu kg 87 ile kapattım ilk kürü.

IMG_20200312_094517.jpg

tarihinde QuheyLaN tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
QuheyLaN    71
Hasan3542, 9 dakika önce yazdı:

Fena değil libido ne durumda

İlk 1.5 ay problemler yaşadım ama şuan bir sorun kalmadı.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
QuheyLaN    71

Kürü sonlandırdım 2.5 ay geçti üzerinden ve 2. Kürüme yine bir bulk kürü deca t.enanthat ile başladım.12-14 hafta sürecek.Clean bulk devam edeceğim.Güncel kg 86 güncelleyeceğim sürekli.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542    67
QuheyLaN, 1 dakika önce yazdı:

Kürü sonlandırdım 2.5 ay geçti üzerinden ve 2. Kürüme yine bir bulk kürü deca t.enanthat ile başladım.12-14 hafta sürecek.Clean bulk devam edeceğim.Güncel kg 86 güncelleyeceğim sürekli.

hocam decayı bırak artık yahu :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542    67
QuheyLaN, 44 dakika önce yazdı:

Kür sonu formum bu arkadaşlar 91 kg.Yağ oranı yüzde 15 falan tahmini.

IMG_20200502_232352.thumb.jpg.3b525f519fed2c200817d660a26ca162.jpg

gayet iyi ama artık deca harbiden bırak başına iş açacak 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
QuheyLaN, Bir saat önce yazdı:

Kür sonu formum bu arkadaşlar 91 kg.Yağ oranı yüzde 15 falan tahmini.

IMG_20200502_232352.thumb.jpg.3b525f519fed2c200817d660a26ca162.jpg

Çok güzel form tutmuşsun , tebrikeler başarılar dilerim . Kür içerisinde neler kullandığını ve ilaçların dozajını söyler misin rica etsem .

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    401
Hasan3542, 40 dakika önce yazdı:

gayet iyi ama artık deca harbiden bırak başına iş açacak 

Neden açsın o zaman dünyadaki bütün pro sporcuların ve yarışmacıların başına iş açıyor adamın tecrübesi bilgisi varsa değerleri kontrol altında tutabiliyorsa sıkıntısı olmaz

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
QuheyLaN    71
Spartacus, 8 saat önce yazdı:

Çok güzel form tutmuşsun , tebrikeler başarılar dilerim . Kür içerisinde neler kullandığını ve ilaçların dozajını söyler misin rica etsem .

Teşekkürler dostum.Kür içinde omega 3 , multivitamin , Çinko , b6-b12 , C vitamini , alpha liquit acid , nac600 , armidex aldım.Toplamda 3 4 lt enginar suyu içtim.750 750 deca enanthat kullandım son ay 1000 e çıktım.Kesmeden masteron , acetad  , testo cyp , winstol ile parçalayacağım.Yoracak baya ama değecek.

tarihinde QuheyLaN tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Spartacus    167
QuheyLaN, Bir saat önce yazdı:

Teşekkürler dostum.Kür içinde omega 3 , multivitamin , Çinko , b6-b12 , C vitamini , alpha liquit acid , nac600 , armidex aldım.Toplamda 3 4 lt enginar suyu içtim.750 750 deca enanthat kullandım son ay 1000 e çıktım.Kesmeden masteron , acetad  , testo cyp , winstol ile parçalayacağım.Yoracak baya ama değecek.

Gelişmeleri takipteyim , değeceği çok net belli :)

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Montrey    0

Merhaba, öncelikle tebrikler. Bence çok çok iyi bir gelişme olmuş.

Beslenme olarak macro, micro ve öğün zamanlarından da bahsedebilir misiniz? Ek olarak antreman set x rep, süre, drop, süperset, giant set, tükenişe kadar, compound ağırlıklı mı, izole ağırlıklı mı, günde 2 kere mi 1 mi? vs. bilgilerini de verirseniz bizler için çok yararlı olacaktır düşüncesindeyim.

Şimdiden teşekkür ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
QuheyLaN    71
Montrey, 1 dakika önce yazdı:

Merhaba, öncelikle tebrikler. Bence çok çok iyi bir gelişme olmuş.

Beslenme olarak macro, micro ve öğün zamanlarından da bahsedebilir misiniz? Ek olarak antreman set x rep, süre, drop, süperset, giant set, tükenişe kadar, compound ağırlıklı mı, izole ağırlıklı mı, günde 2 kere mi 1 mi? vs. bilgilerini de verirseniz bizler için çok yararlı olacaktır düşüncesindeyim.

Şimdiden teşekkür ederim.

Teşekkür ederim.Macro kişiden kişiye değişiklik gösterebilir.Ben kendi sistemimden bahsedeceğim size.5 öğün alıyorum fix.Kahvaltı 7 gibi yapıyorum.ortalama 3 saat arayla öğünlerimi alıyorum.Toplam 600 baldo , 1 kg et şeklinde(genelde karışık tek bir kaynaktan değil bkz: somon , t.göğsü , kırmızı et)Günde 10 ceviz ve 12 13 gr tuz aldım.Mikro olarak bol yeşillik her öğün aldım.Haftada 2 kerede sağlam bi detoks yaptım.(Havuç , elma , portakal , zencefip , nane , maydanoz , ....)

Antrenman sistemim işim nedeniyle 2 günde bir salona gidebildiğim için 2 bölgeye böldüm.Giant set uyguladım her bölge için.Bunun dışında ortalama 4x12 şeklinde ağırlık artırarak çalıştım.Aralarda 8  set girdiğim omuz bacak da var.Comp izole karışıktı antrenman programım ve açıkçası herkesin kaldırabileceği bir program değil.2 2.5 saat sürüyor bazı günler ve gerçekten çok tempolu.6-8 haftada bir düzenliyorum programımı.Ama kişiden kişiye amaca yönelik hazırlanmalı antrenman programları bu bana ve amacıma özel.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

abov hocam bu nedir tıfıldan makina olmussun masallah bana düşmez ama gözünü karartma istiyorsan harika vucudun olmus zaten yarismaya hazirlanmiyorsun anladigim kadarıyla

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
QuheyLaN    71
gothcharlotte1, Bir saat önce yazdı:

abov hocam bu nedir tıfıldan makina olmussun masallah bana düşmez ama gözünü karartma istiyorsan harika vucudun olmus zaten yarismaya hazirlanmiyorsun anladigim kadarıyla

Aynen ara vercem en az 6 ay ama parçalamadan sonra.Seneye düşünebilirim galiba yarışma tecrübe kazanma amaçlı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Diver
      Selam arkadaşlar.
      @Loving hocamın desteğiyle büyümeye kaldığımız yerden devam edicez inşallah  Ramazanda istediğim diyeti yapamadım. İşte çok yoğun bir dönemdeyiz uzun süreli dalışlar hem yoruyor hemde sıfır karbonhidrat çekilmez kıldı gözümü açamıyordum 1-2 kere bayılma derecesinde şekerim düşünce iftara pilav ekledim. Antrenman konusunda kendimi iyi hissettiğimde yaptım genel olarak dinlendirdim vücudumu.İstediğim yağ oranına inemedim lakin hocamın tavsiyesiyle hem mental hemde fiziki olarak dinlendim. Ramazandan sonra karbonhidratı 200gr pirinç ile sınırladım hem işte hemde sporda kendime geldim. Neden bilmiyorum antrenmanda aşırı derecede pump oluyorum tabi şikayetçi değilim 😁 Kütlemde çok bir değişiklik olmadığını düşünüyorum. Şimdilik 104 kgda sabitim. Yeni kürde;
      500 Testo
      500 Bolde
      400 Deca olacak.
      @rastlantisal @Rdm @Askabar @otopsicikedi @Tr3n @GHOST @SPECTRE @SERKO @metinav @crosfredy @Semih Erarslan @Emrah
      3500 kalori ile başlayıp duruma göre yavaş yavaş artıracam.Bol yeşillik, bol balık, zeytinyağlı enginar yemeği vs cleanbulk mantığıyla ilerleyecez inşallah. 
      Yine sağlam stok yaptım😁. Sağolsun hocam hediye göndermiş çok hoşuma gitti teşekkür ederim.
      Sağlam amele yanığı olduk😄
      Tavsiyelerinizi uyarılarınızı bekliyorum saygılar.

• Yazan: cicekselcukk
      Merhabalar, kürümün 5.haftasındayım, haftalık 500 Testosteron + 250 Deca Durobolin alıyorum. Kan değerlerim beklendiği gibi, testosteron değerlerim yüksek fakat prolaktin değerlerim çok düşük. 
      Deca'nın çalışmadığından şüpheleniyorum, gözle görülür bir hacim artışı ve su tutumu yok vücudumda, kan değerlerimi paylaşıyorum bakabilirseniz sevinirim. @Diver

• Yazan: Tr3n
      Arkadaşlar deca haftada kaç mg vuruyorsunuz, haftada kaç mg daha etkili olur?
      Yeni küre atladım testesteron propionat boldonon deca durabolin.
    • Yazan: toronto21
      Merhaba kısa bir süre içerisinde küre girmeyi planlıyorum.
      Kürden önce kan testleri için randevu tarihini beklemekteyim kür detaylarım şu şekilde:
      TESTO BOLDE DİANABOL Almam gereken  vitamin ve koruyucular neler olmalı şimdiden teşekkür ederim 

• Yazan: gainzavcısı
      Merhaba, ilaçlarla ilgili aklıma takılan şey vardı.
      Büyümek için Boldenon yada rimobolon yerine Deca eklemek nasıl bir etki yaratır diğer 2 ilaca göre?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.