Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Mucoo

Testo tren insülin danabol

Önerilen İletiler

Mucoo    36

1. Hafta 
500mg testo e 
40mg dianabol gunluk

2. Hafta 
500mg testo e 
40mg dianabol gunluk

3.hafta 
750mg testo e 
400mg tren e 
40-50mg dianabol gunluk 

4. 5..6.Hafta 
750mg testo e 
400mg tren e 
40-50mg dianabol gunluk

7.8.9.10 hafta 
1000mg testo e 
600mg tren e 

11.12.13.14.15. Hafta 
750mg testo e 
1ml androx 
400mg tren e 
50mg winstrol tab gunluk 

Gun asiri 1mg arimidex 
0.5mg cabaser

P.tesi küre başlıyorum insüline de p.tesi baslicam 4 hafta kullanip 2 hafta ara vercem kürün sonuna kadar kullancam growht kullanicaktm ama para dayanmıyor bakalım ölmezsek gelişmeleri paylaşırım :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

zafer44    121
Mucoo, 6 saat önce yazdı:

1. Hafta 
500mg testo e 
40mg dianabol gunluk

2. Hafta 
500mg testo e 
40mg dianabol gunluk

3.hafta 
750mg testo e 
400mg tren e 
40-50mg dianabol gunluk 

4. 5..6.Hafta 
750mg testo e 
400mg tren e 
40-50mg dianabol gunluk

7.8.9.10 hafta 
1000mg testo e 
600mg tren e 

11.12.13.14.15. Hafta 
750mg testo e 
1ml androx 
400mg tren e 
50mg winstrol tab gunluk 

Gun asiri 1mg arimidex 
0.5mg cabaser

P.tesi küre başlıyorum insüline de p.tesi baslicam 4 hafta kullanip 2 hafta ara vercem kürün sonuna kadar kullancam growht kullanicaktm ama para dayanmıyor bakalım ölmezsek gelişmeleri paylaşırım :)

Başarılar arkadaşım takibe alıyorum before after yaparsan inan çok iyi olur bende benzer bir küre girmeyi düşünüyorum testo bolde (BOLDE kararsızım şuan) tren danabol senden feyz alabilirim bol şans 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mucoo    36

@zafer44Bolde ben eklemedim çünkü ona verdiğim para resmen çöp oluyor çünkü trenin yanında etkisiz eleman kalıyor gerek yok bence onun yerine peptid ekle daha iyi

tarihinde Mucoo tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zafer44    121
Mucoo, 7 dakika önce yazdı:

@zafer44Bolde ben eklemedim çünkü ona verdiğim para resmen çöp oluyor çünkü trenin yanında etkisiz eleman kalıyor gerek yok bence onun yerine peptid ekle daha iyi

Değerli görüşün için sağol dostum haklı olabilirsin tren yanına ne ekleyebilirsin ki o kadar anabolik gücün yanında hepsi çöp oluyor testo tren danabol belki peptid bol şans 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171
Mucoo, 6 saat önce yazdı:

Tren yanında bolde çok iyi olur yüklü karb isteyen bi ilaç boldenin iştahı kabartan etkisi treni çalıştırır kanaatindeyim  hiç tren kullanmadım ama deca dan daha masum duruyor gözümde:)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zafer44    121
Deity, 16 dakika önce yazdı:

Tren yanında bolde çok iyi olur yüklü karb isteyen bi ilaç boldenin iştahı kabartan etkisi treni çalıştırır kanaatindeyim  hiç tren kullanmadım ama deca dan daha masum duruyor gözümde:)

Deca konusunda katılıyorum size deca mağdurları çok çok fazla var benimde asla yanaşmayacağım tek ilaç deca sanırım saygılarımla 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mucoo    36

@Deity @zafer44 aklınız varsa decayi vücudunuza bile sokmayn illet pislik bi ilac vucuttan 18 ay çıkmaz hormonlari trenden daha cok bozar ayrıca trenle karşılaştırılamaz kullanicaksaniz testo tren danabol bulk icin ideal ilaçlardır decaya boldeye verceniz paraya tavsiyem ghrp6 cjc dac mgf igf folli gibi peptidlerle güzel kombinasyonlar yapılabilir şahsi görüşümce 

Sağlıklı sporlar :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Adanalı    70

Tren yüksek karb istiyen ilaç olduğunu nerden çıkardınız yarışmacılar düşük karb giderkende tren kullanıyor ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zafer44    121
Mucoo, 39 dakika önce yazdı:

@Deity @zafer44 aklınız varsa decayi vücudunuza bile sokmayn illet pislik bi ilac vucuttan 18 ay çıkmaz hormonlari trenden daha cok bozar ayrıca trenle karşılaştırılamaz kullanicaksaniz testo tren danabol bulk icin ideal ilaçlardır decaya boldeye verceniz paraya tavsiyem ghrp6 cjc dac mgf igf folli gibi peptidlerle güzel kombinasyonlar yapılabilir şahsi görüşümce 

Sağlıklı sporlar :)

Mucoo haklı bence bolde aman aman bir ilaç değil ki kaldiki roid dünyasının en temiz ilacı diye biliniyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zafer44    121
Adanalı, 28 dakika önce yazdı:

Tren yüksek karb istiyen ilaç olduğunu nerden çıkardınız yarışmacılar düşük karb giderkende tren kullanıyor ?

Bu konu tam duymak istediğim şey düşük karb mi yüksek karb mi yada kullanıcının genetigine bakarak mi nasıl olmalı mesela benim boy 1.84 kg 88 yağ oranım % 13 14 arası yaş 41 nasıl olmalı gerçekten merak icerisindeyim mucoo nun dediği gibi testo tren danabol kur girmeyi planlıyorum ve bu kürü burak hocadan temin edeceğim cevaplayacak hocalar varsa yorum yaparlarsa seviniriz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171

amaç önemli tabi bulk gittiğim için oradan örnek verdim  boldenon temiz hafif vs. olabilir ama net söyleyebilirim büyük etkisini gördüm tabi benim 37 haftayı aşkın bi bolde kullanımım söz konusu geçen hafta bolde kestim şuan only testo 250 gidiyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zafer44    121
Deity, 29 dakika önce yazdı:

amaç önemli tabi bulk gittiğim için oradan örnek verdim  boldenon temiz hafif vs. olabilir ama net söyleyebilirim büyük etkisini gördüm tabi benim 37 haftayı aşkın bi bolde kullanımım söz konusu geçen hafta bolde kestim şuan only testo 250 gidiyorum

Deity 20 hafta üzeri kullanımı tavsiye edilmiyor genelde herkes 20 hafta deniyor artısı eksisi ne oldu yada oldu mu boldenon yani ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mucoo    36

@Deity 35 haftami aga sen naptn öyle ya vur testo treni 12 hafta yap araya danabol yapstr ye yemegini yap sporunu bak keyfine okadar uzun kür çok gereksiz ve saçma

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171
zafer44, 11 saat önce yazdı:

Deity 20 hafta üzeri kullanımı tavsiye edilmiyor genelde herkes 20 hafta deniyor artısı eksisi ne oldu yada oldu mu boldenon yani ?

konularda anlatıyorum lafı geldikçe üst mesajımdada belirttim çok güzel verim aldığımı bir başka mesajımda tansiyon vs. yan etki görmediğimi belirttim

Mucoo, 8 saat önce yazdı:

@Deity 35 haftami aga sen naptn öyle ya vur testo treni 12 hafta yap araya danabol yapstr ye yemegini yap sporunu bak keyfine okadar uzun kür çok gereksiz ve saçma

trende olsa min 20 hafta yaparım diye düşünüyorum :) senin bu kaçıncı tren kürün biraz bahset + - yan etkide ne yapıyorsun hangi değerleri hangi seviyede tutuyorsun seneye girmeyi düşünüyorum deca konusu burada herkesi soğuttu testo bolde primo gibi ilaçlar bu yönden zararsız bide şu 1-test cyp var bayadır bilirsin denemeyi düşünüyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    401

Arkadaşlar doğru ve kontrollu yaptiginiz surece deca dan bir şey olmaz adam ilk defa küre giriyor sıfır bilgi 12 hafta deca kullanıyor bir kere bile sonuçlarına baktırmadan sonra bana şöyle oldu böyle oldu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mucoo    36

@zafer44 sonuç böyle baya bi hatlar kapandı göbek felan çıktı hafiften🙂Screenshot_20191109-021508.thumb.jpeg.ed1030c41d8e206c9770b79378ed1762.jpeg

Screenshot_20191109-021438.jpeg

Screenshot_20191109-021639.jpeg

IMG_20191109_022306_529.jpg

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.