Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Deity

Kürde 265. gün test sonuçlarım

Önerilen İletiler

Deity    171

sonuçlar bu şekilde enjeksiyonu dün yaptım boldeyi 4 hafta kesip only 250 testo gidicem sonrasında yine 500 500 şeklinde 8 hafta kadar devam edip 12 haftalık pct sürecine giricem

@Loving hocam testo düşük ama bu ayın 11 inde 500mg enjekte etmiştim sonrasında senden aldığım aburaihan ayın 19 unda ilk enjekteyi yaptım 3. iğneyi dün vurdum aburaihan daha yükselmemiştir kanda tabi

test.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

zubonk    287
Deity, Bir saat önce yazdı:

sonuçlar bu şekilde enjeksiyonu dün yaptım boldeyi 4 hafta kesip only 250 testo gidicem sonrasında yine 500 500 şeklinde 8 hafta kadar devam edip 12 haftalık pct sürecine giricem

@Loving hocam testo düşük ama bu ayın 11 inde 500mg enjekte etmiştim sonrasında senden aldığım aburaihan ayın 19 unda ilk enjekteyi yaptım 3. iğneyi dün vurdum aburaihan daha yükselmemiştir kanda tabi

test.jpg

Ben farklı ve daha önemli bir konuya değineceğim, LH ve FSH sıfır. Üretim hiç yok. Bu denli uzun kür de neden haftalık düşük dozlarda HCG kullanmadın? Kendi görüşüm; testisleri bu kadar uzun süre inaktif bırakmak, kumar oynamak gibidir. Tedavi başlamanı öneriyorum. 

• Vayyyy!! 1
  • Şaşkın 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171
zubonk, 2 saat önce yazdı:

Ben farklı ve daha önemli bir konuya değineceğim, LH ve FSH sıfır. Üretim hiç yok. Bu denli uzun kür de neden haftalık düşük dozlarda HCG kullanmadın? Kendi görüşüm; testisleri bu kadar uzun süre inaktif bırakmak, kumar oynamak gibidir. Tedavi başlamanı öneriyorum. 

Peki nasıl bi pct önerirsiniz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zubonk    287
Deity, 28.06.2019 - 00:05 yazdı:

Peki nasıl bi pct önerirsiniz 

Kür süren oldukça uzun olmuş ve bu süreçte leydiglerin işlevini yitirmiş durumda. Önlem almadığın için gayet normal. Sperm çıkışlarından ne durumda olduğunu anlıyorsundur büyük ihtimal. Yapılması gereken kesinlikle kısa bir PCT olmamalı. Önerim:

Son enjekte edeceğin ilaca, dozaja (250mg testo enanthate ile 1000mg aynı anda yarılanmaz. Hesaplamak için http://steroidcalc.com adresini kullanabilirsin) ve estere göre hesabını yaptıktan sonra testosteron seviyen referans aralığına girdiği an HCG başla.

1-4. hafta günaşırı 1000iu HCG. 

1-4. hafta üç günde bir 12.5mg Aromasin. (Aromatizasyon kontrolü için Armidex yerine Aromasin daha uygun olacaktır, östrojeni adex gibi sıfır noktasına kadar çekmez ve tamoksifen ile birlikte kullanılabilir)

4. hafta sonu HCG bitir ve 2-3 gün bekledikten sonra 4 haftalık SERM kullanımına başla. 

5-6. hafta günlük 50mg Klomen.

5-6. hafta günlük 40mg Nolvadex.

5-6. hafta dört günde bir 12.5mg Aromasin.

7-8. hafta günlük 25mg Klomen.

7-8. hafta günlük 20mg Nolvadex.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171
zubonk, 22 saat önce yazdı:

Kür süren oldukça uzun olmuş ve bu süreçte leydiglerin işlevini yitirmiş durumda. Önlem almadığın için gayet normal. Sperm çıkışlarından ne durumda olduğunu anlıyorsundur büyük ihtimal. Yapılması gereken kesinlikle kısa bir PCT olmamalı. Önerim:

Son enjekte edeceğin ilaca, dozaja (250mg testo enanthate ile 1000mg aynı anda yarılanmaz. Hesaplamak için http://steroidcalc.com adresini kullanabilirsin) ve estere göre hesabını yaptıktan sonra testosteron seviyen referans aralığına girdiği an HCG başla.

1-4. hafta günaşırı 1000iu HCG. 

1-4. hafta üç günde bir 12.5mg Aromasin. (Aromatizasyon kontrolü için Armidex yerine Aromasin daha uygun olacaktır, östrojeni adex gibi sıfır noktasına kadar çekmez ve tamoksifen ile birlikte kullanılabilir)

4. hafta sonu HCG bitir ve 2-3 gün bekledikten sonra 4 haftalık SERM kullanımına başla. 

5-6. hafta günlük 50mg Klomen.

5-6. hafta günlük 40mg Nolvadex.

5-6. hafta dört günde bir 12.5mg Aromasin.

7-8. hafta günlük 25mg Klomen.

7-8. hafta günlük 20mg Nolvadex.

15k hcg yanlış okumuyorsam? fazla gibi geldi ama süreç ve değerler böyle olunca olağan olabilir şimdi 5000hcg gün aşırı 1000 yapıcam sistemi bi ateşlemek için sonrasında haftalık 500 yapabilirim düzenli testlere devam ediyorum biran evvel kürü bitirip 12 haftalık bi pct geçicem

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171

bu sonuçlar yeni gelmiş

serbest testo: 8,3 - 40,1 sonuç: 95,3

IGF: 3,5 - 7,6 sonuç: 3,4

2mg lık 6 flakon cjc1295 dac ve ipa kullandım 5 hafta kadar önce

diğer sonuçlarla beraber yorumlar mısın @metinav

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.468
Deity, 15 saat önce yazdı:

bu sonuçlar yeni gelmiş

serbest testo: 8,3 - 40,1 sonuç: 95,3

IGF: 3,5 - 7,6 sonuç: 3,4

2mg lık 6 flakon cjc1295 dac ve ipa kullandım 5 hafta kadar önce

diğer sonuçlarla beraber yorumlar mısın @metinav

Durumun açık aslında.Kanında ve dokularında hala yüksek seviyede steroid var.Total testo, free testo ve östrojen, prolaktin olması gerektiği gibi.Östrojenin çok yüksek değil.Aslında bu biraz düşündürüyor şüpheler oluşabiliyor akılda.Yeni vurduğun steroidler kanda daha tam olarak karışmadığı-ayrışmadığı için yükselmemiş olabilir.Ama sanki önceki kullandığın testo patlak gibi geldi bana...

Kullandığın peptidler sinerjik olarak büyüme hormonunu arttırdığı için İgf 1 değerini alt sınarlara çekmiş...Vucudun yağsız ve gayet sağlıklı 265 günlük bir küre rağmen...Karaciğer değerlerin falan çok normal durumda. Yanlış anlama ama sanki kullandığın steroidler sahte gibi, veya arada kullandıkların...

Testislerin büyüklükleri ve sertlikleri ne durumda ? Ona göre hgc kullanabilirsin pct için.

Pct döneminde aslında hata yapıyoruz.Edindiğimiz kasları steroid vucudumuzdan çıktıktan sonra kendi testomuzu üretene kadar 2-3 ayda kaybediyoruz.Testo katabolik hormon olan kortizolü baskıladığı için kürde sorun olmuyor.Fakat testo gidince ortalıkta kortizolü baskılayacak bir şey kalmıyor ve eriyor kaslar ve yağlanma başlıyor.Yabancılar bu kas kayıplarını önlemek için bir çok şey deniyorlar.İgf 1 peptidinden tut clenbuterolüne,  kortizolü bastıracak suplementlerden fosfotidilserin gibi bir sürü yardımcı şeyler kullanıyorlar.Biz herşeyi kür içinde yapıyoruz.Pcte de sadece testosteron üretimimizi geri getirmeye odaklanıyoruz.O kadar emekler gidiyor...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171
metinav, 3 saat önce yazdı:

Durumun açık aslında.Kanında ve dokularında hala yüksek seviyede steroid var.Total testo, free testo ve östrojen, prolaktin olması gerektiği gibi.Östrojenin çok yüksek değil.Aslında bu biraz düşündürüyor şüpheler oluşabiliyor akılda.Yeni vurduğun steroidler kanda daha tam olarak karışmadığı-ayrışmadığı için yükselmemiş olabilir.Ama sanki önceki kullandığın testo patlak gibi geldi bana...

Kullandığın peptidler sinerjik olarak büyüme hormonunu arttırdığı için İgf 1 değerini alt sınarlara çekmiş...Vucudun yağsız ve gayet sağlıklı 265 günlük bir küre rağmen...Karaciğer değerlerin falan çok normal durumda. Yanlış anlama ama sanki kullandığın steroidler sahte gibi, veya arada kullandıkların...

Testislerin büyüklükleri ve sertlikleri ne durumda ? Ona göre hgc kullanabilirsin pct için.

Pct döneminde aslında hata yapıyoruz.Edindiğimiz kasları steroid vucudumuzdan çıktıktan sonra kendi testomuzu üretene kadar 2-3 ayda kaybediyoruz.Testo katabolik hormon olan kortizolü baskıladığı için kürde sorun olmuyor.Fakat testo gidince ortalıkta kortizolü baskılayacak bir şey kalmıyor ve eriyor kaslar ve yağlanma başlıyor.Yabancılar bu kas kayıplarını önlemek için bir çok şey deniyorlar.İgf 1 peptidinden tut clenbuterolüne,  kortizolü bastıracak suplementlerden fosfotidilserin gibi bir sürü yardımcı şeyler kullanıyorlar.Biz herşeyi kür içinde yapıyoruz.Pcte de sadece testosteron üretimimizi geri getirmeye odaklanıyoruz.O kadar emekler gidiyor...

sadece ilk kürümde e2 fırladı (buda ikinci kür zaten :D) ilaçta sıkıntı yok ilk kürde kullandığım ilacı ikinci kürümdede kullandım e2 fırlamadı yalnız ester değiştirdim ve iltihap yapmaya başladı o ara bıraktım işte yukarıda açıkladığım şekilde en son 500mg vurdum ancak 8 gün sonra test e 250 vurabildim testi yaptığım günün akşamı da 3. enjeksiyonu yaptım işte  şuan only 500 yapıyorum haftalık ay sonu tekrar teste gidicem ozaman daha netleşir herşey

free testo fazla gibi geldi proviron başladım 10 15 tane vardı kullanayım dedim günlük 50mg  testisler ufaldı hatta sıksık yukarı çıkıyorlar ama sertlik nasıl bilmiyorum kontrol edicem  hcg başladım gün aşırı 1000 vuruyorum 3. enjeksiyonu akşam yaptım

kasıklarda penisin biraz üzerinde sivilce kadar küçük et beni gibi şeyler oluştu 1 2 tane cildiye falan göstersem mi

pct konusuna tamamen katılıyorum peptidlerle falan o süreç korunabilir belki  kalan cjc+ipa yı pct ye sakladım bu yüzden  ventolin faydası olurmu pct de  igf para yetmez clen istemiyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.468
Deity, 2 saat önce yazdı:

sadece ilk kürümde e2 fırladı (buda ikinci kür zaten :D) ilaçta sıkıntı yok ilk kürde kullandığım ilacı ikinci kürümdede kullandım e2 fırlamadı yalnız ester değiştirdim ve iltihap yapmaya başladı o ara bıraktım işte yukarıda açıkladığım şekilde en son 500mg vurdum ancak 8 gün sonra test e 250 vurabildim testi yaptığım günün akşamı da 3. enjeksiyonu yaptım işte  şuan only 500 yapıyorum haftalık ay sonu tekrar teste gidicem ozaman daha netleşir herşey

free testo fazla gibi geldi proviron başladım 10 15 tane vardı kullanayım dedim günlük 50mg  testisler ufaldı hatta sıksık yukarı çıkıyorlar ama sertlik nasıl bilmiyorum kontrol edicem  hcg başladım gün aşırı 1000 vuruyorum 3. enjeksiyonu akşam yaptım

kasıklarda penisin biraz üzerinde sivilce kadar küçük et beni gibi şeyler oluştu 1 2 tane cildiye falan göstersem mi

pct konusuna tamamen katılıyorum peptidlerle falan o süreç korunabilir belki  kalan cjc+ipa yı pct ye sakladım bu yüzden  ventolin faydası olurmu pct de  igf para yetmez clen istemiyorum

E2'nin her kürde testo kullandığın sürece yükselmesi gerekli.Eğer arimidex gibi aromatizasyon engelleyici bir ilaç kullanmıyorsan.Ester olarak ne değişliği yaptın ?

Proviron free testoyu düşürmez arttırır.Shbg ye çok yüksek seçicilikle bağlandığı için diğer hormonlara fırsat vermiyor.Böylece testonun daha fazla kanda free halde kalmasına neden oluyor. 3. cü hcg enjeksiyonu yaptığın halde testislerde büyüme olmadı mı ? Eğer olmadıysa 1000 bin uğraşma.2000 tek seferde vur 5 gün ara ver.Bende de duyarsızlık var düşük dozlarda hiç etki alamıyorum...

Sivilce tanımı değişkendir çok farklı ebatta sivilce var :) Eğer et beniyse genelde insülin mekanizması sorunlarından çıkabiliyor.Özellikle boyunda ve kasıklarda çıkıyorsa hatrı sayılır şekilde, şeker hastalığı belirtisi olarak görülüyor. Büyüme hormonu kullanımı dozla ve süreyle orantılı bir şekilde tip2 diyabet yapabilir.Kullandığın peptidler gh salgısı için kullanılıyor genelde...Sebep olmuş olabilir...

Kaslardaki yıkılmayı azaltan-önleyen bir çok şey var araştırma yaparsan bulabilirsin.Ama kortizolü baskılayan azaltan çok fazla şey yok.Kas yıkımına sebep olan asıl etken kortizoldür...Sarm'lar da özellikle cardarin kullanılabilir.

Ventolin clen ve terbutalin beta 2 agonisti ilaçlar.Açıkçası protein sentezine olumlu etkileri olduğu belirtiliyor kaynaklarda.Clenbuterol özellikle hayvanlarda (sığır) kas gelişimini arttırdığı belirlenmiş.İnsanda ne kadar bu etKiyi gösterir orası tartışılır...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    270
metinav, 6 saat önce yazdı:

Antidepresan lar kortizolü baskılıyor hocam. Tabi herkese kullanın diyemem. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.468
Mhmt38, 9 dakika önce yazdı:

Antidepresan lar kortizolü baskılıyor hocam. Tabi herkese kullanın diyemem. 

Evet baskılıyor fakat, aynı zamanda genellikle e2, prolaktin artışı yapıyor, metabolizma hızını, tansiyonu, t3'ü düşürüyor ve sulanmaya sebep olabiliyor.Ayrıca bağlayıcı-alışkanlık yapıcı etkileri var...Seçenek olarak en sonlara bırakılması daha doğru olacaktır.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171

bi arkadaş daha vardı forumda onun e2 de yükselmiyordu :) testonun çalıştığı testlerle sabit ama e2 neden artmıyor bilmiyorum o arkadaşta genetik tarzında bi cevap vermişti sanırım  ester prop tu enant geçtim

testisler büyüdü birazda yumuşaklar 5000i bu şekilde bitirip kürü bitirene kadar haftalık 500 almayı düşünüyorum

muhtemelen et beni koyu renkli değil ve "o" bunun 3/1 kadar :) endişelenmem gereken bi durum varmı cildiye yada dahile mi göstermem gerekir

ozaman bu kürün pct sinde cardarin ve peptidleri(şu ben lerden sorun çıkmazsa) kullanırım  bu kış sağlam bi bulk düşünüyorum bu sırada ventolin kullanımı uygun olurmu @metinav

tarihinde Deity tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447

@metinav  özel hoca gibi herkesin sorusuna uzun uzun açıklayıcı cevaplar veriyor helal abime :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    270
metinav, 19 saat önce yazdı:

Evet baskılıyor fakat, aynı zamanda genellikle e2, prolaktin artışı yapıyor, metabolizma hızını, tansiyonu, t3'ü düşürüyor ve sulanmaya sebep olabiliyor.Ayrıca bağlayıcı-alışkanlık yapıcı etkileri var...Seçenek olarak en sonlara bırakılması daha doğru olacaktır.

Evet hocam ama doktorlar bana 2 yıldır yazıyorlar. Steroid kullanmasam ne e2 nede prolaktindn haberim olmayacak erkekliğim bitti diye dolanacaktım ortalıkta. 😅 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.468
Deity, 7 saat önce yazdı:

bi arkadaş daha vardı forumda onun e2 de yükselmiyordu :) testonun çalıştığı testlerle sabit ama e2 neden artmıyor bilmiyorum o arkadaşta genetik tarzında bi cevap vermişti sanırım  ester prop tu enant geçtim

testisler büyüdü birazda yumuşaklar 5000i bu şekilde bitirip kürü bitirene kadar haftalık 500 almayı düşünüyorum

muhtemelen et beni koyu renkli değil ve "o" bunun 3/1 kadar :) endişelenmem gereken bi durum varmı cildiye yada dahile mi göstermem gerekir

ozaman bu kürün pct sinde cardarin ve peptidleri(şu ben lerden sorun çıkmazsa) kullanırım  bu kış sağlam bi bulk düşünüyorum bu sırada ventolin kullanımı uygun olurmu @metinav

Kısa ester benim gözlemlerime göre çok aşırı yükseltmiyor e2 değerini, kat bu demek değil ki standart aralıkda kalır.Total testonun dokulardaki yağ ve  diğer metabolik faaliyetlere göre belirlenmiş çok fazla değişmeyen bir çevrim oranı var.Atıyorum total testonun %15 'i östrojene çevrilir gibi.Bu kişiden kişiye ve dönem dönem değişir.Ama öyle çok da fazla değişmez.Total testoya bak bir de östrojene...Bunun başka izahı yok.Hiç artmıyor diye bir durum yok.Normal kürsüz durumda düşük olabilir bu ayrı ama 50 katı testo alıyorsun o değerinde doğru orantıyla 50 kat artması beklenir...Artmıyorsa sorun vardır diye düşünürüm.

Dediğim gibi mesleğini seven ve gelen hastalarla içinden gelerek ilgilenen bir doktor bulmak zor.Diğerleri çeşitli sebepler gösterip başlarından atacaktır :)

Çoğunlukla büyüme hormonundan kaynaklanıyor benler.Büyüme hormonu vucutta tip 2 diyabet oluşturuyor.O nedenle ortaya çıkabiliyorlar...

Bulk'u baltalayacak seviyede bir şey değil ventolin...Küründe gerek duyuyorsan kullanabilirsin...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.468
Ferhat82, 6 saat önce yazdı:

@metinav  özel hoca gibi herkesin sorusuna uzun uzun açıklayıcı cevaplar veriyor helal abime :)

:) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.468
Mhmt38, 56 dakika önce yazdı:

Evet hocam ama doktorlar bana 2 yıldır yazıyorlar. Steroid kullanmasam ne e2 nede prolaktindn haberim olmayacak erkekliğim bitti diye dolanacaktım ortalıkta. 😅 

Hayat şartları ve geçim sıkıntılarından dolayı insanlar çeşitli nedenlerle kullanıyorlar.Seratonini geri alımı engelleyerek arttırdığı için östrojen yükseliyor.Dozunda kullanılırsa libido problemi olmayabilir.Olursa da dopamin artışı yapan parlodel, cabaser vb. ilaçlar faydalı olur.Hiç olmadı proviron kullanabilirsin düşük dozlarda...

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171

Test sonuçları referansın hep 2 3 katı  bu son testte ester açılmadığı için biraz üzerinde gelmiş  bence genetik vücut toleransı falan fark ediyor testo çalışmıyor diyemeyiz çünkü

Bulkta ihtiyacım olabilir diye düşündüm anapolon kullanıcam

Bir sonraki testte şu diyabete baktırayım 🙄 tam kan testi almayıda unutuyorum birkaç seferdir  @metinav

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.468
Deity, 1 saat önce yazdı:

Test sonuçları referansın hep 2 3 katı  bu son testte ester açılmadığı için biraz üzerinde gelmiş  bence genetik vücut toleransı falan fark ediyor testo çalışmıyor diyemeyiz çünkü

Bulkta ihtiyacım olabilir diye düşündüm anapolon kullanıcam

Bir sonraki testte şu diyabete baktırayım 🙄 tam kan testi almayıda unutuyorum birkaç seferdir  @metinav

Testoyu bir çok şey yükseltebilir.Klomeninden tut hcg sine kadar.Anabolikler de tek başına yükseltir.Mesele östrojenin artmamasında...Memnunsan verim aldıysan boş ver salla gitsin :)

Salbutamol'e ne ihtiyacın olduğunu düşünüyorsun bilmiyorum.Ama aşırı kullanmadıktan sonra senin bileceğin bir şey.Tansiyonun artacak ve su tutacaksın bulkta.Kalbin yeterince zorlanacak, bir de ventolinle taşikardi oluşturmuş olacaksın...

Hemogram olmazsa olmaz.Diğerleri yanında ekle çıkar olmalı...Basit açlık tokluk kan şekeri düzeyiyle tip 2 diyabet anlaşılmaz.O testler tip 1'e yani bildiğimiz şeker hastalığına endeksli sonuçlara uygun.Endişelerini doktora iyi anlatırsan belki farklı testler de yapabilir.Beslenme uzmanı, diyetisyen veya spor hekimi bu konuda daha uygun olabilir...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
megalodon    71
metinav, Bir saat önce yazdı:

Testoyu bir çok şey yükseltebilir.Klomeninden tut hcg sine kadar.Anabolikler de tek başına yükseltir.Mesele östrojenin artmamasında...Memnunsan verim aldıysan boş ver salla gitsin :)

Salbutamol'e ne ihtiyacın olduğunu düşünüyorsun bilmiyorum.Ama aşırı kullanmadıktan sonra senin bileceğin bir şey.Tansiyonun artacak ve su tutacaksın bulkta.Kalbin yeterince zorlanacak, bir de ventolinle taşikardi oluşturmuş olacaksın...

Hemogram olmazsa olmaz.Diğerleri yanında ekle çıkar olmalı...Basit açlık tokluk kan şekeri düzeyiyle tip 2 diyabet anlaşılmaz.O testler tip 1'e yani bildiğimiz şeker hastalığına endeksli sonuçlara uygun.Endişelerini doktora iyi anlatırsan belki farklı testler de yapabilir.Beslenme uzmanı, diyetisyen veya spor hekimi bu konuda daha uygun olabilir...

Testo olmadan referansın iki katına nasıl çıkabilir 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheNoahSystem    158
metinav, 1 saat önce yazdı:

Klomen günlük 100mg 2. ayda LH'yı 15e çıkarırken Testoyu sadece 3.5'tan 4.2 yaptı (üst sınır 8.5 civarı),

HCG'nin de bunu yapabileceğini sanmıyorum çünkü ne kadar uyarırsan uyar testosteronu üreten testislerin de bi fizyolojik sınırı var

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.468
TheNoahSystem, 2 saat önce yazdı:

Klomen günlük 100mg 2. ayda LH'yı 15e çıkarırken Testoyu sadece 3.5'tan 4.2 yaptı (üst sınır 8.5 civarı),

HCG'nin de bunu yapabileceğini sanmıyorum çünkü ne kadar uyarırsan uyar testosteronu üreten testislerin de bi fizyolojik sınırı var

Testislerinde duyarsızlık olabilir...Kür sonu pct de ölçüm yaptırdıysan bu kesinlik kazanır.

Hcg gayette iyi yükseltiyor.Tabiki belli bir kapasitesi var ama düşündüğün kadar az değil.İstersen 2000 ui hcg vur ertesi gün test yaptır...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.468
megalodon, 3 saat önce yazdı:

Testo olmadan referansın iki katına nasıl çıkabilir 

Yazıda belirttim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.