Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Burak3434

Kıymetli hocalarım ve büyüklerim yardımınıza ihtiyacım var :)

Önerilen İletiler

Burak3434    28

Merhabalar.

yaklaşık 2 senedir parça parça fitness yapıyorum fakat idman atsamda atmasamda beslenmem her zaman doğru besinler ve düzen ile sarmalanmış durumda. Boyum 1.81 kilom 63 ve küre girmeye karar verdim yaşımda 22. Marka vermeye gerek yok elimde 12ml bolde 12ml testo e. ve 90 adet 30ml dia bulunmakta ve bunların yanı sıra hemen hemen tüm supplementler ve vitamin minerallerim mevcut. beslenme konusuna gelince makro saymıyorum şeker ve gereksiz abur cuburlar tüketmem her öğünümde muhakkak karb. ve protein sağlıklı yağlara yer veririm. yağ oranımı net bilmiyorum fakat karın kaslarımın üzeri açık deri kalınlığım ancak parmak uçlarımla tutulur vaziyette. Siz değerli hocamlarımın nasıl beslenmem gerektiği ve kürü nasıl idame ettirmem gerektiği hakkında nacizane bilgilerinize ihtiyacım var. Küre başladığımda gereken kısma günlük başlığıda açmayı düşünüyorum. Gelelim aklımdaki planlama ve dozajlara:

12 şer ml. yani 12 şer gram bolde ve testo var haftada 500 mg testo 400 mg da bolde vurmayı düşünüyorum buda 24 haftaya tekabül ediyor (yanlışım varsa affola) açıkçası danabolu kullanmayı düşünmüyorum.

Görüş ve fikirlerinizi merakla bekliyorum. SAYGILAR :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Deity    171
Burak3434, Bir saat önce yazdı:

Merhabalar.

idman atsamda atmasamda beslenmem her zaman doğru besinler ve düzen ile sarmalanmış durumda. Boyum 1.81 kilom 63 beslenme konusuna gelince makro saymıyorum şeker ve gereksiz abur cuburlar tüketmem her öğünümde muhakkak karb. ve protein sağlıklı yağlara yer veririm. Siz değerli hocamlarımın nasıl beslenmem gerektiği ve kürü nasıl idame ettirmem gerektiği hakkında nacizane bilgilerinize ihtiyacım var.

beslenmene dikkat ettiğin halde kilon az geldi antrenman konusunda sürekliliği sağlayamıyorsan bence hiç roide bulaşma derim

kullanacağın için önerimide yapayım planın güzel dozlar iyi danabolu kullan mct dikkat et  çinko omega3 d,c,e vitamin kalsiyum magnezyum nac900 bol yeşillik

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Burak3434    28
Deity, 5 saat önce yazdı:

beslenmene dikkat ettiğin halde kilon az geldi antrenman konusunda sürekliliği sağlayamıyorsan bence hiç roide bulaşma derim

kullanacağın için önerimide yapayım planın güzel dozlar iyi danabolu kullan mct dikkat et  çinko omega3 d,c,e vitamin kalsiyum magnezyum nac900 bol yeşillik

Öncelikle yorumunuz için teşekkürler askerden evvel 81 kiloydum askerde oldukca zayifladim 20 gün oluyor geleli. Istikrar konusundan yana problem yaşamam tavsiyeleriniz icin tekrar teşekkürler iyi forumlar :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cavalera    93
Burak3434, 14 saat önce yazdı:

Merhabalar.

yaklaşık 2 senedir parça parça fitness yapıyorum fakat idman atsamda atmasamda beslenmem her zaman doğru besinler ve düzen ile sarmalanmış durumda. Boyum 1.81 kilom 63 ve küre girmeye karar verdim yaşımda 22. Marka vermeye gerek yok elimde 12ml bolde 12ml testo e. ve 90 adet 30ml dia bulunmakta ve bunların yanı sıra hemen hemen tüm supplementler ve vitamin minerallerim mevcut. beslenme konusuna gelince makro saymıyorum şeker ve gereksiz abur cuburlar tüketmem her öğünümde muhakkak karb. ve protein sağlıklı yağlara yer veririm. yağ oranımı net bilmiyorum fakat karın kaslarımın üzeri açık deri kalınlığım ancak parmak uçlarımla tutulur vaziyette. Siz değerli hocamlarımın nasıl beslenmem gerektiği ve kürü nasıl idame ettirmem gerektiği hakkında nacizane bilgilerinize ihtiyacım var. Küre başladığımda gereken kısma günlük başlığıda açmayı düşünüyorum. Gelelim aklımdaki planlama ve dozajlara:

12 şer ml. yani 12 şer gram bolde ve testo var haftada 500 mg testo 400 mg da bolde vurmayı düşünüyorum buda 24 haftaya tekabül ediyor (yanlışım varsa affola) açıkçası danabolu kullanmayı düşünmüyorum.

Görüş ve fikirlerinizi merakla bekliyorum. SAYGILAR :)

Iyi gunler,

Kusura bakmayin cahilligime verin elinizde 12 ml boldenone ve 12ml testesterone var. Eger her ikisi de 1ml = 250mg ise haftada 2 ml testesterone ve 1.6ml boldenone vurmaniz gerekiyor. Bu hesapla elinizdeki urunlerden testesterone 6 hafta. boldenone ise 7.5 hafta yetecek gibi gorunuyor. 24 hafta yetmesi icin elinizde 48 ml testesterone 38.4ml boldenone olmasi gerekiyor. ve Ben mi bir yerde detayi kacirdim yoksa yeni urun temini mi yapacaksiniz?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Burak3434    28
cavalera, Bir saat önce yazdı:

Iyi gunler,

Kusura bakmayin cahilligime verin elinizde 12 ml boldenone ve 12ml testesterone var. Eger her ikisi de 1ml = 250mg ise haftada 2 ml testesterone ve 1.6ml boldenone vurmaniz gerekiyor. Bu hesapla elinizdeki urunlerden testesterone 6 hafta. boldenone ise 7.5 hafta yetecek gibi gorunuyor. 24 hafta yetmesi icin elinizde 48 ml testesterone 38.4ml boldenone olmasi gerekiyor. ve Ben mi bir yerde detayi kacirdim yoksa yeni urun temini mi yapacaksiniz?

Hayır siz doğru olani ifade ettiniz 1ml 1gramdir gibisinden yazilar okudum ona istinaden yazdım 😊

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
alphaomega    67

Bu spor doğalken bile bir yaşam tarzı iken işin içine steroid girince daha da sarılmak odak noktası haline getirmek gerekiyor. 2 yıl zaten kısa bir süreyken parça parça olması bence kırmızı ışık, kimseye şunu şöyle yap bunu böyle yap deme huyum yoktur herkesin kendi kararı bu ilaçlara başlamak ama tek tavsiyem şu olur, başlarken şu soruları sorun, cevabı bize değil kendinize dürüstçe verin, tatmin edici cevaplarsa zaten gerekeni yaparsınız;

1.si Steroid küründeki süreci ve sonrasını idame ettirecek spor, antreman, beslenme ve ilaç bilgisine sahip miyim?

2.si Steroid küründe ve bittikten sonra sporu ağır ve disiplinli şekilde devam ettirebilecek miyim? (yoksa kürle gelen sonrasında yok olacaktır)

Bence bu iki soru özenle cevaplanması gereken kişisel sorulardır, onun haricinde evet ilaçlar size söylediğiniz haftalar kadar yetmeyecek gibi duruyor temin etmeniz gerekebilir tabi 1ml=250mg üzerinden diyorum. Hesabını siz yaparsınız artık.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Burak3434    28
alphaomega, 5 dakika önce yazdı:

Bu spor doğalken bile bir yaşam tarzı iken işin içine steroid girince daha da sarılmak odak noktası haline getirmek gerekiyor. 2 yıl zaten kısa bir süreyken parça parça olması bence kırmızı ışık, kimseye şunu şöyle yap bunu böyle yap deme huyum yoktur herkesin kendi kararı bu ilaçlara başlamak ama tek tavsiyem şu olur, başlarken şu soruları sorun, cevabı bize değil kendinize dürüstçe verin, tatmin edici cevaplarsa zaten gerekeni yaparsınız;

1.si Steroid küründeki süreci ve sonrasını idame ettirecek spor, antreman, beslenme ve ilaç bilgisine sahip miyim?

2.si Steroid küründe ve bittikten sonra sporu ağır ve disiplinli şekilde devam ettirebilecek miyim? (yoksa kürle gelen sonrasında yok olacaktır)

Bence bu iki soru özenle cevaplanması gereken kişisel sorulardır, onun haricinde evet ilaçlar size söylediğiniz haftalar kadar yetmeyecek gibi duruyor temin etmeniz gerekebilir tabi 1ml=250mg üzerinden diyorum. Hesabını siz yaparsınız artık.

kıymetli yorumun için öncelikle çok teşekkür ediyorum. 

müsaitlik durumum artık yerinde oldugu için 4 elle sarılma fırsatım var hele küre gireceksem maximum çaba sarfetmem gerektiğinin farkında ve bilincindeyim. ilaçlar yetmeyecek bi kaç gün içersinde tedarik edip pazartesiden itibaren başlamak va niyetimde varsa nacizane tavsiyeleriniz seve seve uyarım :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
alphaomega    67

ilk tavsiyem kan testi yaptırmanız yönünde olacak, ilk mesajda belirtmemişsiniz o yüzden yaptırmadığınızı varsaydım, küre başlamadan önce kan testiniz mutlaka olsun, doğal hormon değerlerinizi kan değerlerinizi referans alabileceğiniz bir değer olsun ki sonra kürde meydana gelen değişimleri gözlemleyebilin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Burak3434    28
alphaomega, 6 saat önce yazdı:

ilk tavsiyem kan testi yaptırmanız yönünde olacak, ilk mesajda belirtmemişsiniz o yüzden yaptırmadığınızı varsaydım, küre başlamadan önce kan testiniz mutlaka olsun, doğal hormon değerlerinizi kan değerlerinizi referans alabileceğiniz bir değer olsun ki sonra kürde meydana gelen değişimleri gözlemleyebilin.

aslında test aklımdaydı fakat buraya yazmamışım çok teşekkür ederim iyi forumlar :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Burak3434    28
TheShoulder, 3 saat önce yazdı:

Formun tahminime göre ektomorf yapıda, 181 boya o kilo çok az, bolde ve testo yapmandan ziyade biraz idmana beslenmene önem versen daha iyi olacak , micro sayma çok takılma büyü sadece henüz erken olduğunu düşünüyorum. Form paylaşmamışsın bu nedenle gereksiz steroid kullanımı umduğun verimi alamayacaksın maalesef 

Suan idman ve beslenme düzenim tüm zamanlarima nazaran çok çok daha iyi yapilmasi gereken ne varsa harfiyen uyguluyorum. Kürden aman aman bi beklentim yok bana biraz motivasyon katsın beni bu spora daha fazla bağlasın mantığı ile girmek istiyorum.

not: fotograf geçen ay ki formum suan cok daha iyiyim müsait olur olmaz günceli pumpsuz bi sekilde yükleyeceğim. 

Screenshot_20190630-171925.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Burak3434    28

Küre girmemdeki bi diğer amaç ise iştah problemi yaşıyor olmam kendime günde 4000 kalori kotasi koydum fakat çok zorlaniyorum doldurmakta fakat boldenin bana bu konuda yardımcı olabileceğini düşünüyorum..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Burak3434    28
TheShoulder, 20 saat önce yazdı:

Bolde işe yarar acıkırsın doğru düşünüyorsunuz. Bence güzel bir şey çıkacak, umutluyum:)

Çok teşekkür ederim bu bile beni motive ediyor :)

@zubonk hocam sizinde görüş ve tavsiyelerinizi öğrenmek isterim şimdiden teşekkür ederim :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zubonk    288
Burak3434, 01.07.2019 - 00:37 yazdı:

Çok teşekkür ederim bu bile beni motive ediyor :)

@zubonk hocam sizinde görüş ve tavsiyelerinizi öğrenmek isterim şimdiden teşekkür ederim :)

Vücut formun gelişime açık. Çok yoğun olmayan, ince kemik yapısı ve hızlı bir metabolizma, bende de aynı sorunlar var aslında sorun değil; kemik gibi, paramparça olmak daha kolay fakat kilo/hacim almak oldukça zor oluyor bu genetik yapılarda. İştah sorununu süreklilik konusunda ilaçlarla değil zamanla, miden bulanana kadar yemek yiyerek oturtursun. Bu noktada formun ne kadar uygun olsada benim gözümde 1 yılın daha var bu işlere bulaşmak için. Yine de atılacaksan bence kesinlikle; 12 hafta, haftalık 500 mg Testosteron Enanthate / ilk 5 hafta 50 mg Anadrol veya 30 mg dianabol olmalı seçimin. Boldenon ekleyeceksen kürü 15 haftaya uzatıp 400 mg olarak ekleme yapabilirsin. 12 ml flakon, ampül? Marka nedir paylaşır mısın? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Burak3434    28
zubonk, 23.07.2019 - 14:23 yazdı:

Vücut formun gelişime açık. Çok yoğun olmayan, ince kemik yapısı ve hızlı bir metabolizma, bende de aynı sorunlar var aslında sorun değil; kemik gibi, paramparça olmak daha kolay fakat kilo/hacim almak oldukça zor oluyor bu genetik yapılarda. İştah sorununu süreklilik konusunda ilaçlarla değil zamanla, miden bulanana kadar yemek yiyerek oturtursun. Bu noktada formun ne kadar uygun olsada benim gözümde 1 yılın daha var bu işlere bulaşmak için. Yine de atılacaksan bence kesinlikle; 12 hafta, haftalık 500 mg Testosteron Enanthate / ilk 5 hafta 50 mg Anadrol veya 30 mg dianabol olmalı seçimin. Boldenon ekleyeceksen kürü 15 haftaya uzatıp 400 mg olarak ekleme yapabilirsin. 12 ml flakon, ampül? Marka nedir paylaşır mısın? 

Öncelikle yorumunuz için teşekkürler 12ml flakon formunda ilaçlarım markası ise carbon pharma 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Burak3434    28
zubonk, 23.07.2019 - 14:23 yazdı:

@zubonk

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zubonk    288
Burak3434, 24.07.2019 - 17:58 yazdı:

Öncelikle yorumunuz için teşekkürler 12ml flakon formunda ilaçlarım markası ise carbon pharma 

Eğer ilaçlarını temin etmediysen bu markayı alma, kullanma, tavsiye etmiyorum. Yerli üretim diyip geçmeyeceğim; ne idiği belirsiz üretim şartları, sterilizasyon sıkıntıları, hammadde kalitesizliği genel sorunlar. İçerik vardır, ilaç çalışıyordur fakat ne kadar kaliteli? Ne kadar sağlıklı? Bu ilaçlar supplementlere benzemez. İçerikteki ucuz, ağır metaller ileride büyük sağlık sorunlarına neden olabilir. En önemlisi seni ciddi bir komplikasyonda ölüme bile götürebilir. Böyle basit geliyor ama dianabol yutmak aspirin yutmaya benzemez. Kendini kanıtlamış, ar-ge sürecinden geçmiş, kaliteli-steril üretim yapan firmaları tercih edin. Üç kuruş için sağlığınızı riske atmayın. En olmadı gidin eczaneden sustanon, primobolan, anapolon alın, çok çeşitliliğimiz olmasada kafanız rahat olsun veyahut ürün tedariki konusunda bu forumdan @Loving destek alabilirsin, hemen hemen her türlü ürün mevcut.

• Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
corey    40

6 ay (24 hafta)  çok uzun bir süre, 10 haftadan fazla küre girme derim ben en azından ilk kürünü 24 hafta girme derim. uzun girersen testislerin geri dönüşü de bir o kadar zor olacak bunun için ne düşünüyorsun?

tarihinde corey tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ero44    2
zubonk, 16 saat önce yazdı:

Eğer ilaçlarını temin etmediysen bu markayı alma, kullanma, tavsiye etmiyorum. Yerli üretim diyip geçmeyeceğim; ne idiği belirsiz üretim şartları, sterilizasyon sıkıntıları, hammadde kalitesizliği genel sorunlar. İçerik vardır, ilaç çalışıyordur fakat ne kadar kaliteli? Ne kadar sağlıklı? Bu ilaçlar supplementlere benzemez. İçerikteki ucuz, ağır metaller ileride büyük sağlık sorunlarına neden olabilir. En önemlisi seni ciddi bir komplikasyonda ölüme bile götürebilir. Böyle basit geliyor ama dianabol yutmak aspirin yutmaya benzemez. Kendini kanıtlamış, ar-ge sürecinden geçmiş, kaliteli-steril üretim yapan firmaları tercih edin. Üç kuruş için sağlığınızı riske atmayın. En olmadı gidin eczaneden sustanon, primobolan, anapolon alın, çok çeşitliliğimiz olmasada kafanız rahat olsun veyahut ürün tedariki konusunda bu forumdan @Loving destek alabilirsin, hemen hemen her türlü ürün mevcut.

Hocam urun olarak hangi markalari tavsiye edersiniz baslica olarak? Birde T.. f.. onerir misiniz?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zafer44    121
ero44, 5 saat önce yazdı:

Hocam urun olarak hangi markalari tavsiye edersiniz baslica olarak? Birde T... f... onerir misiniz?

Burak hoca yi öneririm kesin olarak geçenlerde biri onunla ilgili pek iyi şeyler yazmadı bilgin olsun hepsi sinkaf lı idi bilgine macera aramayın kardeşim ne başın ağrısın nede kalbinde şüphe kalsın değil mi bol şans 

• Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zubonk    288
ero44, 5 saat önce yazdı:

Hocam urun olarak hangi markalari tavsiye edersiniz baslica olarak? Birde T.. f.. onerir misiniz?

Öncelikle şunu söyleyeyim kendim tecrübe etmediğim veya ettirmediğim herhangi bir konu hakkında doğru bilgi aktaramam. Şu anda türkiye piyasasında bir ton marka var. Çoğu hatta %90'ı yerli üretim. Bakın az çok işi bilen, araştıran, inceleyen, kafasını çalıştıran herkes sahte veya yerli üretim ürünü her halinden anlar. Carbon, Original, Hells, Helix, Genesis Meds, JD, Vogel, Watson, Thaiger ve unuttuğum bir çoğu yerli üretim yapan firmalar. Bazı markaların bazı ilaçları cidden çalışıyor ama yeterli değil. Kalitesiz ve sağlıksız bu kadar net. Steroid kullandığım dönemlerde tecrübe sahibi olduğum ve kullandırdığım çevremdeki insanlardan elde etmiş olduğum birikimim doğrultusunda marka tavsiyem şu yönde olacak. Balkan Pharma, standartları olması gerektiği gibi ve eczane ürünüdür. Şu anda çoğu satıcı balkanın artık üretim yapmadığını arada bir tabletlerinin geldiğini söylemekte, yalandır. Sahtesi gırla olan bir markadır, dikkat etmek lazım. Sp Labs, bu firma da steril ürün çıkartan, kendini kanıtlamış bir marka ve sahtesini bulmak çok zor. Balkan da mevcut olmayan veteriner ürünlerini (boldenon, trenbolone enanthate/acetat gibi) bu marka üzerinden temin edebilirsin. İran testosteron enanthate gayet çalışıyor ve fiyat/performans olarak testosteronun getirdiği her şeyi veriyor size. Biz ilk geldiği zamanlar Bvs Labs kullandık, o zamanlar iyiydi şimdi susam yağı ve kortizon ile pişirip servis ediyorlar. Ek olarak kullanmadım, kullandırmadım ama La Pharma ortalıkta geziniyor, bilemiyorum ne kadar güvenilirdir. Sıkıntı yapmaya gerek yok, bizzat kendim kefil olduğum bu platform üzerinden Balkan'ın ve SP'nin her türlü ürününü, stok olduğu sürece temin edebilirsin.

Kişiler hakkında pek yorum yapmayı sevmem ama sana şöyle özet geçeyim. Ben şahsı tanımam fakat duyduk, birkaç video seyrettik. Anlatılarda çok ciddiyim tek bir faydalı, farklı bir bilgi düzeyi göremedim. Steroid'e "steroit" gördüm ve bu kalitesiz ve eksik mercinin sana ne gibi bir güven vermesi veya fayda getirmesi beklenebilir. Son olarak şunuda söylemek lazım; üç kuruş fazla olsun kırmızı olsun. Benim arabamda kırmızı, steroid kullandığım dönemlerde ilaçlarımda kırmızıydı :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Burak3434    28
zubonk, 30.07.2019 - 13:00 yazdı:

Sizde dahil olmak üzere Çevremdeki bi çok kişinin bu markayı kötülemesinden dolayı elimdeki 5 haftalik testo bolde ve diayi çöpe atacağım ve aldığım yeni kararda.

15 haftalık testo bolde vurmayı planlıyorum sizce danabol ya da tren dahil edilmeli mi edilecekse kaç hafta vurulmalı / yutulmali

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Burak3434    28
corey, 30.07.2019 - 13:45 yazdı:

6 ay (24 hafta)  çok uzun bir süre, 10 haftadan fazla küre girme derim ben en azından ilk kürünü 24 hafta girme derim. uzun girersen testislerin geri dönüşü de bir o kadar zor olacak bunun için ne düşünüyorsun?

24 hafta değil hocam 15 hafta gireceğim:)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Burak3434    28
ero44, 17 saat önce yazdı:

T f nedir hocam üstü kapalı konusmayinda bizde öğrenelim :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zubonk    288
Burak3434, 46 dakika önce yazdı:

Sizde dahil olmak üzere Çevremdeki bi çok kişinin bu markayı kötülemesinden dolayı elimdeki 5 haftalik testo bolde ve diayi çöpe atacağım ve aldığım yeni kararda.

15 haftalık testo bolde vurmayı planlıyorum sizce danabol ya da tren dahil edilmeli mi edilecekse kaç hafta vurulmalı / yutulmali

Kür 15 haftaysa 500 mg testo 400 mg boldenona ek olarak ilk 5 hafta 30 mg dianabol veya 50 mg anapolon ekleyebilirsin. Trene hiç gerek yok bu noktada, kilo ve formda.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Diver
      Selam arkadaşlar.
      @Loving hocamın desteğiyle büyümeye kaldığımız yerden devam edicez inşallah  Ramazanda istediğim diyeti yapamadım. İşte çok yoğun bir dönemdeyiz uzun süreli dalışlar hem yoruyor hemde sıfır karbonhidrat çekilmez kıldı gözümü açamıyordum 1-2 kere bayılma derecesinde şekerim düşünce iftara pilav ekledim. Antrenman konusunda kendimi iyi hissettiğimde yaptım genel olarak dinlendirdim vücudumu.İstediğim yağ oranına inemedim lakin hocamın tavsiyesiyle hem mental hemde fiziki olarak dinlendim. Ramazandan sonra karbonhidratı 200gr pirinç ile sınırladım hem işte hemde sporda kendime geldim. Neden bilmiyorum antrenmanda aşırı derecede pump oluyorum tabi şikayetçi değilim 😁 Kütlemde çok bir değişiklik olmadığını düşünüyorum. Şimdilik 104 kgda sabitim. Yeni kürde;
      500 Testo
      500 Bolde
      400 Deca olacak.
      @rastlantisal @Rdm @Askabar @otopsicikedi @Tr3n @GHOST @SPECTRE @SERKO @metinav @crosfredy @Semih Erarslan @Emrah
      3500 kalori ile başlayıp duruma göre yavaş yavaş artıracam.Bol yeşillik, bol balık, zeytinyağlı enginar yemeği vs cleanbulk mantığıyla ilerleyecez inşallah. 
      Yine sağlam stok yaptım😁. Sağolsun hocam hediye göndermiş çok hoşuma gitti teşekkür ederim.
      Sağlam amele yanığı olduk😄
      Tavsiyelerinizi uyarılarınızı bekliyorum saygılar.

• Yazan: Testocu
      Merhaba!
      En son b12 enjektemi 17 martta yaptım şu an kürdeyim  ve boldenone eklemek istiyorum 17 sinde b12 yapmayıp boldenone eklesem olur mu veya ne kadar beklemem gerekli cevaplarsanız sevinirim.
      Teşekkürler.
    • Yazan: gainzavcısı
      Merhaba, ilaçlarla ilgili aklıma takılan şey vardı.
      Büyümek için Boldenon yada rimobolon yerine Deca eklemek nasıl bir etki yaratır diğer 2 ilaca göre?
    • Yazan: supzero
      Merhabalar hocalarım kolay gelsin öncelikle
      susta 250 mg bolde 200 mg anapolon ise günlük 50 mg (sabah akşam yarım alıyorum) Konuya gelecek olursak üç gün önce ilk enjeksiyonumu yaptım ve o günden sonra sürekli acıkma ve sürekli susama geliyor normalde sabah öğlen akşam yerken yemeğimi bu sefer daha fazla yiyesim geliyor (yiyorum ve içiyorumda) daha çok susuyorum bunun nedeni nedir acaba yardım gerekiyor?
    • Yazan: Aslar
      Merhaba arkadaşlar,
      Şuan ki kür detaylarım:
      Testesteron Enanthate Boldenon Kullanıyorum ilk haftam bitti 4.haftam bitince yaklaşık5 haftalık günde 30mg danabol kullanmayı düşünüyorum sizce dozajlar? Nasıl MCT için danabole başlayınca arimidex nac600 almayı düşünüyorum ayriyeten şuanda e vitamini omega ve b vitamini kullanıyorum başka ne gibi koruyucular ekleyebilirim?
      Kür sırasında testislerimin ve libidomun daha az etkilenmesi için ne tavsiye edersiniz?
      Teşekkürler

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.