Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

DAYIOĞLU

Kürde karaciğer koruyucu !

Önerilen İletiler

DAYIOĞLU    54

Selam gençler   Türker fıratın 2-3 videosunda şöyle diyor  kürdeyken karaciğer koruyucu kullanılmaz  karaciğer hasar alcak ki büyüme hormonu salgılasın vücut  karaciğer toksit atıcılar ilacıda dışarı atar diyor.İlk defa böyle bir şey duydum biz hep kür içi devedikeni nac 600 lavanta enginar sirkesi vs. kullanıyoruz var mı söylediğinin doğru bir tarafı ? Çünkü Türker fırat eczane sustanon eczane primobolan karaciğeri iflas ettirir demiş biri :) güvenemiyorum :) 

• ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

xax1    34
DAYIOĞLU, 18 Haziran 2019 - 06:38 yazdı:

Selam gençler   Türker fıratın 2-3 videosunda şöyle diyor  kürdeyken karaciğer koruyucu kullanılmaz  karaciğer hasar alcak ki büyüme hormonu salgılasın vücut  karaciğer toksit atıcılar ilacıda dışarı atar diyor.İlk defa böyle bir şey duydum biz hep kür içi devedikeni nac 600 lavanta enginar sirkesi vs. kullanıyoruz var mı söylediğinin doğru bir tarafı ? Çünkü Türker fırat eczane sustanon eczane primobolan karaciğeri iflas ettirir demiş biri :) güvenemiyorum :) 

Bizim amacımız en az  zararla kürü atlatmak . 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheNoahSystem    158

En iyi karaciğer koruyucu su, fakat bu değerleri bozmadan önce geçerli eğer küre başlayıp 8. haftada suyu arttırırsanız değerleri düşürmez. Yaz şartlarında günde 5L benim için yeterli oluyor

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
TheNoahSystem, 4 saat önce yazdı:

En iyi karaciğer koruyucu su, fakat bu değerleri bozmadan önce geçerli eğer küre başlayıp 8. haftada suyu arttırırsanız değerleri düşürmez. Yaz şartlarında günde 5L benim için yeterli oluyor

Bunu denedin mi ? Karaciğer enzimlerinin su sayesinde düştüğünü iddia ediyormusun ? Mesela winstrol kullandın ve alt ast vb. değerler su içerek düştü diyebilirmisin ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheNoahSystem    158
metinav, 26 dakika önce yazdı:

Bunu denedin mi ? Karaciğer enzimlerinin su sayesinde düştüğünü iddia ediyormusun ? Mesela winstrol kullandın ve alt ast vb. değerler su içerek düştü diyebilirmisin ?

Aslında yazdığım açık, YÜKSEK SU TÜKETİMİ İLE KARACİĞER ENZİMLERİ NORMAL SU TÜKETİMİNE GÖRE GÖZLE GÖRÜLÜR ŞEKİLDE DAHA AZ YÜKSELİYOR VEYA KÜRE BAĞLI OLARAK YÜKSELMİYOR FAKAT HALİ HAZIRDA YÜKSEK OLAN ENZİMLERİ DÜŞÜRMEDE BU YARDIMCI OLMUYOR.

Denedim kendi tecrübemdir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
TheNoahSystem, 1 dakika önce yazdı:

Aslında yazdığım açık, YÜKSEK SU TÜKETİMİ İLE KARACİĞER ENZİMLERİ NORMAL SU TÜKETİMİNE GÖRE GÖZLE GÖRÜLÜR ŞEKİLDE DAHA AZ YÜKSELİYOR VEYA KÜRE BAĞLI OLARAK YÜKSELMİYOR FAKAT HALİ HAZIRDA YÜKSEK OLAN ENZİMLERİ DÜŞÜRMEDE BU YARDIMCI OLMUYOR.

Denedim kendi tecrübemdir.

Bence hatalısın ama senin yükselmiyor koruyor demene saygı duyuyorum...

Su kaybı olan insanlar için alkali ve iyonize su alımı böbrek çalışmasını iyileştirdiği için, börekle uyumlu çalışan karaciğerde stres seviyesinin düşmesine yardım ettiği ile ilgili çalışmalar var.Özellikle diyaliz hastalarında karaciğer enzimlerinin yükselmesi bundan kaynaklanıyor.

Su vucutta organların nemlenmesine ve kanın sulanması yanında metabolik atıkların( sindirimden kaynaklı) atılmasını kolaylaştırdığı için faydalı.Ama hiç bir yerde karaciğer hastalıklarını tedavi ettiğiyle ilgili bir ( reklam dışı ) araştırma göremedim.

Su muhakkak faydali ve önemli ama bir yere kadar...Başkalarını yanlış yönlendirmek ve önlem alınmasına engel olabilecek, ben yaptım oldular doğru değil !!!

Karaciğer için bir çok ilaç dışı destek var.Uygun birini kürünüze ilave edin.

Aşırı su tüketmenin kandaki bir çok faydalı vitamin mineral ve hormonun atılmasına neden olabileceği de unutulmamalı...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheNoahSystem    158

non alcholic fatty liver disaster ile ilgli veya liver toxicity due to drug abuse ile ilgili ilaç dışı destekler neler bilgim olmadığı için soruyorum. Bunlarla ilgili yapılmış ve başarıya ulaşmış bi çalışma var mı? veya kendi deneyiminiz?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
TheNoahSystem, 10 dakika önce yazdı:

non alcholic fatty liver disaster ile ilgli veya liver toxicity due to drug abuse ile ilgili ilaç dışı destekler neler bilgim olmadığı için soruyorum. Bunlarla ilgili yapılmış ve başarıya ulaşmış bi çalışma var mı? veya kendi deneyiminiz?

Sende bu hastalık mı var ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DAYIOĞLU    54

benim karaciğer için tecrübe ettiğim şey şu 
1-36 saat net açlık yapınca karaciğer temizleniyor + limon zeytinyağı yeşil elma suyu karıştırıp içip 12 saat daha net açlık yaparsanız müthiş etki alırsınız. (net açlıktan önce bağırsakları boşaltın mutlaka)  
2-Lavanta çayı  nasıl bu kadar etki ediyor bilmiyorum ama en az deve dikeni tohumu kadar etkili
3-hacamat   (karaciğer olan yere)

Bunlar benim kişisel tecrübelerim bilimsel bir tarafı olmayabilir 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
TheNoahSystem, 5 saat önce yazdı:

Bu hastalık sırf karaciğere ait bir şey değil.Bir çok organın katılımıyla ortaya çıkan bir tabloya sahip.Temelde insülün direnci yer alıyor diyebiliriz...

Ayrıca steroid kürlerinde bu hastalık oluşma riski çok düşük.Özel bir durumdan kaynaklanıyor...Kandaki glukozu düşürürsen bir şey kalmaz.Ne böbrekler su atar kurutur vucudu, ne de karaciğer fazla glukojeni yağ olarak üzerinde depolamak zorunda kalır...

Bilinen karaciğer dokularının tamiri yenilenmesi ve düzgün çalışması için, enginarından zerdeçalından milk thistlesinden vb. oluşan çok fazla doğal seçenek var.

Bahsettiğin hastalık için sana özel tavsiye edebileceğim bir bitki var."BERBERİN" adında....Ben alıp kullanmadım ülkemizde olmamasından.Ama ilaçlar kadar etkili olduğu söyleniyor forumlarda...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ero44    2
tom07, 09.07.2019 - 11:45 yazdı:

Bu camiada en son ciddiye alacağın kişi T. F. olmalı.

Nedenini soyleyebilir misiniz?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
alphaomega    67
ero44, Bir saat önce yazdı:

Nedenini soyleyebilir misiniz?

Kendisini pek bilmem ama bence "kürde karaciğer koyurucu kullanılmaz" demesi yeterli. 200 gram belki daha fazla kas inşa edilecek diye karaciğeri eline almanın bir faydası yok, varsın koyurucu yüzde bilmem kaç etkiliyor olsun, nakil sırası beklemek bence daha keyifsiz bir deneyim olurdu.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ero44    2
alphaomega, 5 dakika önce yazdı:

Kendisini pek bilmem ama bence "kürde karaciğer koyurucu kullanılmaz" demesi yeterli. 200 gram belki daha fazla kas inşa edilecek diye karaciğeri eline almanın bir faydası yok, varsın koyurucu yüzde bilmem kaç etkiliyor olsun, nakil sırası beklemek bence daha keyifsiz bir deneyim olurdu.

200 gram biraz az degil mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
alphaomega    67
ero44, 5 dakika önce yazdı:

200 gram biraz az degil mi?

Dimi? Demek ki karaciğerimizi koruyup sağlıklı olmak ufak farkları düşünmekten daha önemli. Tabi günün sonunda herkesin kendi kararıdır kendi bilir.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ero44    2
alphaomega, 10.07.2019 - 14:38 yazdı:

Dimi? Demek ki karaciğerimizi koruyup sağlıklı olmak ufak farkları düşünmekten daha önemli. Tabi günün sonunda herkesin kendi kararıdır kendi bilir.

Kesinlikle katiliyorum. 

Bu camiada en son ciddiye alacağın kişi T.f. olmalı.

Nedeni nedir? Gayet duzgun bilgiler veriyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bbostan    0

Bu camiada en son ciddiye alacağın kişi T.F. olmalı.

T.F'nin hatalı olduğunu düşündüğüm bazı söylemleri olsa da, sana katılmıyorum. Sonuçta bir çok kişi (bende dahil) onun videolarını izleyerek iyi-kötü bir şeyler öğrendi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Equipoise    333

Ya insanlar o kadar önyargılı ki.. Adamı ne tanıyorsunuz ne ürün alıp kullanmışsınız sadece varsayımlardan yola çıkarak sallıyorsunuz.

Karaciğer koruyucu konusuna gelecek olursak, söylediği çok doğru. Karaciğer koruyucular aynı zamanda birer anti oksidandır. Anti oksidanlar ise kas oksidasyonunu önleyerek kas gelişimini Bi nebze de olsa azaltabilir. (lakin ilacı dışarı atma gibi bi durum yok tabiki) 

TF yi bende tanımam hiç ilaç almadım kullanmadım, ama birine sallamadan önce biraz düşünün.. 

tarihinde Equipoise tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kenjirro59    49
Equipoise, 6 saat önce yazdı:

Ya insanlar o kadar önyargılı ki.. Adamı ne tanıyorsunuz ne ürün alıp kullanmışsınız sadece varsayımlardan yola çıkarak sallıyorsunuz.

Karaciğer koruyucu konusuna gelecek olursak, söylediği çok doğru. Karaciğer koruyucular aynı zamanda birer anti oksidandır. Anti oksidanlar ise kas oksidasyonunu önleyerek kas gelişimini Bi nebze de olsa azaltabilir. (lakin ilacı dışarı atma gibi bi durum yok tabiki) 

TF yi bende tanımam hiç ilaç almadım kullanmadım, ama birine sallamadan önce biraz düşünün.. 

Yahu t.f dediğiniz adam paragöz herifin teki. Zamanında carbona ortaktı sürekli carbonu övüp carbon satıyodu araları açılınca kötülemeye  başladı. Çok değil 1 2 sene içinde adını hatırlamıyorum ... nutrition diye bir suplement markası çıktı yine onunla ortaktı bu övüp duruyodu yok işte natural steroid yok işte şöyle etkili mutlaka kullanın arkadaşlar alın arkadaşlarınıza söyleyin diye dünya reklamını yaptı peşkeş çekti. Sonra ne oldu yine arası açıldı adamlarla yine başladı yok işte bunlar dolandırıcı bunlar sahte ürün satıyolar içine ne koydukları belli değil bilmemne. Velhasıl kelam daha neler var ama uzatmaya gerek yok özet ile bu adam böyle iki yüzlü paraya tapan bir adam. Şimdi şu sıralar yine sarm reklamı yapıyo birilerinden para almış muhtemelen ileride arası açılınca onuda kötüler :D

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Equipoise    333
kenjirro59, 9 saat önce yazdı:

Yahu t.f dediğiniz adam paragöz herifin teki. Zamanında carbona ortaktı sürekli carbonu övüp carbon satıyodu araları açılınca kötülemeye  başladı. Çok değil 1 2 sene içinde adını hatırlamıyorum ... nutrition diye bir suplement markası çıktı yine onunla ortaktı bu övüp duruyodu yok işte natural steroid yok işte şöyle etkili mutlaka kullanın arkadaşlar alın arkadaşlarınıza söyleyin diye dünya reklamını yaptı peşkeş çekti. Sonra ne oldu yine arası açıldı adamlarla yine başladı yok işte bunlar dolandırıcı bunlar sahte ürün satıyolar içine ne koydukları belli değil bilmemne. Velhasıl kelam daha neler var ama uzatmaya gerek yok özet ile bu adam böyle iki yüzlü paraya tapan bir adam. Şimdi şu sıralar yine sarm reklamı yapıyo birilerinden para almış muhtemelen ileride arası açılınca onuda kötüler :D

Olayın iç yüzünde ne olduğunu bilemeyiz, belki de gerçekten söylediği gibi carbon ve nutripowerin sahtekarlıklarını farkettikten sonra o yolda devam etmek istememiştir. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447
Equipoise, 6 dakika önce yazdı:

Olayın iç yüzünde ne olduğunu bilemeyiz, belki de gerçekten söylediği gibi carbon ve nutripowerin sahtekarlıklarını farkettikten sonra o yolda devam etmek istememiştir. 

Doğru bilgiler vs vs veriyor olabilir .O Carbonu 1 kere sattıysa bitti zaten kardeşim .Madem ürünün sağlamlıgından emin değil  niye kefil oluyor  O ürün yüzünden kaç kişi yalan olmustur sıkıntı çekmiştir allah bilir. Daha bu saaatten sonra  Carbonmuş orjinal labs miş o labmiş bu labmiş satan kişi görürseniz uzaklaşmayı bırak  kaçın oradan

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
selvituncer    62
Ferhat82, 3 dakika önce yazdı:

Doğru bilgiler vs vs veriyor olabilir .O Carbonu 1 kere sattıysa bitti zaten kardeşim .Madem ürünün sağlamlıgından emin değil  niye kefil oluyor  O ürün yüzünden kaç kişi yalan olmustur sıkıntı çekmiştir allah bilir. Daha bu saaatten sonra  Carbonmuş orjinal labs miş o labmiş bu labmiş satan kişi görürseniz uzaklaşmayı bırak  kaçın oradan

Carbondan en büyük sıkıntıyı ben yaşamışımdır  ):

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.