Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Sustanonsever

Tercihiniz hangisi olurdu?

Önerilen İletiler

Herkese merhaba arkadaşlar. Direkt olarak soruya geçiyorum. Sizce danabol mü yoksa anapolon mu kullanılmalı? 

Hangi kürde hangi ilaçla ne için vs sorularını soracak olan kendini yormasın. İki ilacın kullanım amacı ve etkileri zaten ortada.

Burada merak ettiğim şey artı ve eksi yönleri hangisinde ağır basıyor? Anapolon konusunda çok fena yorumlar var çünkü. Bunların hangisi deneyimleyip yorumladı orası meçhul. Tecrübe eden ve bilgisi sağlam arkadaşlar konuya el atabilir. 

Herkese iyi sporlar 💪🏻

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bence anapolon. Hem sahtesi yok hem danaboldan 1 tık daha efektif ucurum olmasa da yan etki konusunda anapolon biraz saha ağıe basar karaciğeri fazla zorlar (sahtesi yok derken eczane anapolonundan bahsettim)

tarihinde trenimebinniga tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Karaciğer için ekstra bir önlem almak o açığı kapatabilir sanırım. Sahtelik konusu da da haklısın hocam ki en büyük sorun da o sanırım. Pump olayında ne denle etkisi var merak ediyorum açıkçası. Var mı hocam sizin bir yorumunuz? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fazia    10

Profosyoneller kullanacaksa anapolon kullanıyor. Farklarını pek bilmesemde methedildiğinden sıradaki kürümde kullanacağım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    272

Anapolon iştah açar. Danabol un böyle bir olayı yok. Danabol daha temiz büyütür. Anapolon daha fazla su tutar. Güç artışı anapolon da daha fazla. Ama karaciğeri de daha fazla yorar. Danabol kalp ritmini ara ara bozuyor. Anapolonda böyle bişey yaşamadım. Danabol 8 hafta kullanılabilir. Anapolon max. 6 hafta. Benim tecrübelerim bunlar. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
khantheros    39

İkisinide güzel tecrübe etmiş bir kullanıcı olarak

danabole puanım 6 iken anapolona 10 dur 

eğer temiz beslenme ve yeteri kadar su alımı varsa kesinlikle anapolon

evet danabolden daha çok su tutuyor daha çok güç veriyor ve bence daha çok yalın kas kazanımı oluyor kür sonrası  bakınız altını çiziyorum daha çok koruyucuların beslenmen ve su alımın tamsa bence anapolon 

ancak 50 mg üzerine çıkmak gereksiz olduğunu düşünüyorum 100 mg üzerine çıktığımda hissedilir karaciğer teklemesi vardı iğne iğne batıyordu karaciğer tabiki sürekli değil günde 15 20 kere oluyorda toplamda ancak o sıra suyu azaltmıştım suya yüklendim o yanetkide geçti 👍

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çok güzel yorumlar ne deneyimler var. Eczane kürü düşünüyorum. Sustanon ve anapolon olacak büyük ihtimalle. Burdan gördüğüm kadarıyla öyle ölüme götürecek bir ilaç değil. Ekşi sözlük yorumlarını da okumuştum ve tam bir fiyasko burası ile kıyaslarsak. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
khantheros    39
Sustanonsever, 9 dakika önce yazdı:

Çok güzel yorumlar ne deneyimler var. Eczane kürü düşünüyorum. Sustanon ve anapolon olacak büyük ihtimalle. Burdan gördüğüm kadarıyla öyle ölüme götürecek bir ilaç değil. Ekşi sözlük yorumlarını da okumuştum ve tam bir fiyasko burası ile kıyaslarsak. 

Primo ekle 300 mg haftalık daha güzel olur

bizi öldürmeyen şey güçlendirir 😍

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    383

Anapolon mükemmel bir baş ağrısı varrr ;))) Danabol kullanmadım onda varmı bilmem ama anapolon'u maks 5-6 hafta kullan derim bünyeden bünyeye değişir tabi beni çok gergin yapıyordu.Kanatlandırır kışın antremanda kulaklarıma kadar ısınıp yandığımı bilirim.Tecrübelerim bu kadar başarılar...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    383
khantheros, 2 dakika önce yazdı:

Kesinlikle bende aynısını söyleyecektim imkan varsa rimobolan devammm 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
khantheros, 7 saat önce yazdı:

Onu da ekleme şansım var evet. Önümde bir askerlik süreci var o zamana kadar bütçe ayırıp kenarda bekletmeyi düşünüyorum zaten. Tamamdır onu da dahil edicem dostum. 

Ironmann, 7 saat önce yazdı:

Anapolon mükemmel bir baş ağrısı varrr ;))) Danabol kullanmadım onda varmı bilmem ama anapolon'u maks 5-6 hafta kullan derim bünyeden bünyeye değişir tabi beni çok gergin yapıyordu.Kanatlandırır kışın antremanda kulaklarıma kadar ısınıp yandığımı bilirim.Tecrübelerim bu kadar başarılar...

Aslında çok nadir baş ağrısı yaşayan biriyim ama anapolon ile bu durum ne olur bilmiyorum. Deneyip görmekten başka çarem yok. Teşekkür ederim dostum 💪🏻

Ironmann, 7 saat önce yazdı:

Kesinlikle bende aynısını söyleyecektim imkan varsa rimobolan devammm 

Dahil edicem mutlaka dostum. Masraflı olacak ama bu işin biraz da doğası bu. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    272
Sustanonsever, 10 saat önce yazdı:

Sustanon da 12 haftayı geçme. Anapolonu İran al. Burak hocadan temin edebilirsin. Eczane iyi çalışmıyor. Sonra başlık açarsın anapolondan etki alamıyorum diye 😁

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171

Kürün başında eklemeyerek hata etmişim anapolonu şimdi iyiden iyiye düşünmeye başladım eylül atletik fizik için şuan başlasam 3 4 haftalık anapolon nasıl olur?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38, 5 saat önce yazdı:

Sustanon da 12 haftayı geçme. Anapolonu İran al. Burak hocadan temin edebilirsin. Eczane iyi çalışmıyor. Sonra başlık açarsın anapolondan etki alamıyorum diye 😁

1-14 sustanon 250 haftalık

1-4 danabol 20 mg 

Şeklinde ilk kürümü yapmıştım. O bahsedilen olumsuz etkenler bende söz konusu olmadı. Mct yapmamıştım mesela o anlamda da bir sorun yaşamadım. Kür sonrası pct ile gayet iyi toparladım. Sanırım o olay kişiden kişiye değişiyor. Ben çok sevdim o keratayı 😂 etkisi kazançları tatmin etti beni. Ama ikinci kür için dikkate alırım söylediklerinizi. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.