Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Mucoo

Insülin kürü kullananlar yardımcı olabilirmi ?

Önerilen İletiler

Mucoo    36

1. Hafta 
500mg testo e 
30mg dianabol gunluk 
2iu sabah gh 2iu gece gh

2. Hafta 
500mg testo e 
30mg dianabol gunluk 
2iu sabah gh 2iu gece g

3.hafta 
750mg testo e 
400mg tren e 
30mg dianabol gunluk 
Gunluk 5iu insulin x2 kez

4. 5..6.Hafta 
750mg testo e 
400mg tren e 
40mg dianabol gunluk 
Gunluk 8iu insulin x2 kez

7.8.9.10 hafta 
1000mg testo e 
600mg tren e 
Gunluk 10iu insulin x2 kez

11.12.13.14.15. Hafta 
750mg testo e 
1ml androx 
400mg tren e 
30mg winstrol tab gunluk 
Gunluk 10iu insulin x2 kez

(Insulin13. Haftaya girerken kesilicek) 

Gun asiri 1mg arimidex 
0.5mg cabaser

Selamün aleyküm arkadaşlar insülin kürüne başlamak istiyorum kullananlardan yorumları bekliyorum. Herkes insülin öldürür nasl öldüğünü bilmezsin gibi şeyler söylüyorlar gerçekten okadar illet bişeymi kafam çok karışık yardımcı olursanız çok sevinirim @Loving hocam sizinde yorumlarınızı tavsiyelerinizi bekliyorum.

Not : Bütün eleştirilere açığım herkes tecrübesini fikrini söylerse çok güzel olur. Bana önerilen İnsülinin resminide paylaştım.

IMG-20190609-WA0045.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Borosan25    24

Regüler insülin kısa etkili bir insülin preperatıdır etkisini hızlı bir şekilde gösterir diabetus mellitus hastalarında öğünlerden genellikle yarım saat öncesinde kullanımı önerilir kısa etkili bir farmostatikten günde 1 kez kullanarak nasıl bir etki almayı umduğunuzu bilmiyorum fakat yanlış insülin kullanımları sonucunda stroke (inme ) benzeri tablolarla ömür boyu kalıcı sekelle yaşama ihtimaliniz olduğunu unutmayın kullanmanızı kesinlikle önermememekle birlikte uyuşma titreme terleme çarpıntı sersemlik durumunda dikkatli olmanızı  hemen bir kutu meyve suyu veya 3 5 adet şekerle glikoz kontrolünü sağlayıp en yakın sağlık kuruluşuna başvurmanızı gece veya yatmadan önce enjeksiyon yapmamanızı öneririm .

Sağlıcakla kalın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mucoo    36
Borosan25, 37 dakika önce yazdı:

Regüler insülin kısa etkili bir insülin preperatıdır etkisini hızlı bir şekilde gösterir diabetus mellitus hastalarında öğünlerden genellikle yarım saat öncesinde kullanımı önerilir kısa etkili bir farmostatikten günde 1 kez kullanarak nasıl bir etki almayı umduğunuzu bilmiyorum fakat yanlış insülin kullanımları sonucunda stroke (inme ) benzeri tablolarla ömür boyu kalıcı sekelle yaşama ihtimaliniz olduğunu unutmayın kullanmanızı kesinlikle önermememekle birlikte uyuşma titreme terleme çarpıntı sersemlik durumunda dikkatli olmanızı  hemen bir kutu meyve suyu veya 3 5 adet şekerle glikoz kontrolünü sağlayıp en yakın sağlık kuruluşuna başvurmanızı gece veya yatmadan önce enjeksiyon yapmamanızı öneririm .

Sağlıcakla kalı

Hayr günde bir kere deil sabah kahvaltı öncesi ve spor sonrası kullanmamı önerdiler olurmu öyle

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Borosan25    24

Sporda insülin kullanımıyla ilgili uzman değilim ben sadece insülinin ne olduğu ve yan etkilerinden bahsetmek istedim olaya sadece bir sağlık profesyoneli olarak sağlık açısından baktım bodybuilding alanında tecrübeli arkadaşların da yorumlarını takip ediyor olacağım yanlış söylemlerim varsa kusura bakmayın amatör bir sporcuyum zaten olayın sadece tıbbi boyutuyla ilgili yorum yapmaya çalıştım.

Sporda zaten düşen kan glukozunu spor sonrası insülin kullanarak iyice düşürmek bahsettiğim hipoglisemik yan etkiler bakımından daha tehlikeli olabilir diye düşünüyorum .

Tamamen amatör bir sporcu olarak soruyorum yanlış anlamayın ama insülin kullanımından beklediğin fayda nedir.

tarihinde Borosan25 tarafından düzenlendi
  • Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553

İnsülin almak yerine, vucudundaki insülinin verimli kullanılmasını sağlayan tip 2 diyabet ilaçlari var.Günde tek kapsül yeterli.Deneyebilirsin ACTOS 25 mg...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
metinav, 12.06.2019 - 23:50 yazdı:

İnsülin almak yerine, vucudundaki insülinin verimli kullanılmasını sağlayan tip 2 diyabet ilaçlari var.Günde tek kapsül yeterli.Deneyebilirsin ACTOS 25 mg...

Metin abi bu yazdığın ilaç ile ilgili bir Deneyimin oldu mu? @metinav 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330

@Emrahtktysayesinde gördüm. Benim gibi insülin üzerine gitmesi gereken insanlar için bulunmaz nimet. Doğrusu cevabı ben de çok merak ediyorum.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
rastlantisal, 8 saat önce yazdı:

@Emrahtktysayesinde gördüm. Benim gibi insülin üzerine gitmesi gereken insanlar için bulunmaz nimet. Doğrusu cevabı ben de çok merak ediyorum.

Metin abiden yorum bekliyoruz :)

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789

Muhtemelen benzer etken maddeleri kullaniyor, dr huge lakabli kisinin piyasaya surdugu bir ilac var su anda yurtdisinda cok populer. İlacin ismini hatirlayamadim simdi nslin gibi biseydi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532

"son dönemde, yüksek oranda kanserojen madde içerdiği kanıtlanmış, üretici firmalar eli lilly ve takeda bu yüzden milyar dolarlık cezalara çarptırılmıştır. kullanırken bu gerçeği de göz önünde tutmak gerekir." Hakkında böyle de bir yorum var eksisözlükte, araştırmak lazım.

• Şaşkın 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
Emrahtkty, 15 saat önce yazdı:

Metin abi bu yazdığın ilaç ile ilgili bir Deneyimin oldu mu? @metinav 

Evet yıllar önce kullanmıştım, yorum olarak da yazdığımı hatırlıyorum.

Rdm, 4 saat önce yazdı:

"son dönemde, yüksek oranda kanserojen madde içerdiği kanıtlanmış, üretici firmalar eli lilly ve takeda bu yüzden milyar dolarlık cezalara çarptırılmıştır. kullanırken bu gerçeği de göz önünde tutmak gerekir." Hakkında böyle de bir yorum var eksisözlükte, araştırmak lazım.

Bu 2011 de çıkarılan bir söylentiye dayanıyor.Abd de bazı kullanıcılarda idrar kesesi kanseriyle bağlantı kurulmuş.Bu konuda davalar açılmış abd sonuçta özgürlükçü bir ülke :) Yıllar sonra istatiksel bağlantı bulunamamış ve ilaç hala bir çok eşdeğeriyle satılıyor.Metforminden daha etkili ve kas-yağ dokularındaki insülinin hassasiyetini arttırma özelliğine sahip deniliyor.

Çinde ilaç hammaddeleri üreten firmaların üretim aşamalarında yaptıkları hatalardan dolayı, ilaç hammaddelerinde bazı zararlı kalıntılar bulunabiliyor.Her şekilde dikkatli olmak zorundayız...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
metinav, Bir saat önce yazdı:

Evet yıllar önce kullanmıştım, yorum olarak da yazdığımı hatırlıyorum.

Bu 2011 de çıkarılan bir söylentiye dayanıyor.Abd de bazı kullanıcılarda idrar kesesi kanseriyle bağlantı kurulmuş.Bu konuda davalar açılmış abd sonuçta özgürlükçü bir ülke :) Yıllar sonra istatiksel bağlantı bulunamamış ve ilaç hala bir çok eşdeğeriyle satılıyor.Metforminden daha etkili ve kas-yağ dokularındaki insülinin hassasiyetini arttırma özelliğine sahip deniliyor.

Çinde ilaç hammaddeleri üreten firmaların üretim aşamalarında yaptıkları hatalardan dolayı, ilaç hammaddelerinde bazı zararlı kalıntılar bulunabiliyor.Her şekilde dikkatli olmak zorundayız...

Baktım detaylı ama yorumunu göremedim yazdığın konu kapanmış olabilir Metin abi.Lantus kullanmayı erteleyip bunu mu kıllansam acaba dedirttin bi bana @metinav

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
Emrahtkty, 1 dakika önce yazdı:

Baktım detaylı ama yorumunu göremedim yazdığın konu kapanmış olabilir Metin abi.Lantus kullanmayı erteleyip bunu mu kıllansam acaba dedirttin bi bana @metinav

Lantus daha efektif ve verimli olacaktır.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
metinav, 10 dakika önce yazdı:

Lantus daha efektif ve verimli olacaktır.

Onun icin kilo almaya müsait bir Yapınız varsa kullanmanıza gerek yok gibi bir Yorumunu görmüştüm.İstedigim gibi kilo yükselebildigim icin ertelemiştüm lantus işini.Suan da 3 haneli rakamlardayım kilo olarak :) yine de kullanmamı önerir misin peki abi?  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
Emrahtkty, 3 dakika önce yazdı:

Onun icin kilo almaya müsait bir Yapınız varsa kullanmanıza gerek yok gibi bir Yorumunu görmüştüm.İstedigim gibi kilo yükselebildigim icin ertelemiştüm lantus işini.Suan da 3 haneli rakamlardayım kilo olarak :) yine de kullanmamı önerir misin peki abi?  

Bu actos doğal salgılanan insülin seviyesini değiştirmiyor.Alıcı dokulardaki hücre reseptörlerini hassaslaştırıyor.Ne oranda faydası olur veya olursa hangi derecede değişiklik yaratır bir şey söylemek mümkün değil.Denemeden anlayamazsın.

Lantus aynı steroid gibi hariçten alınan insülin.Ve ne kadar doz alabildiğini ayarlamak mümkün.İnsanın doğal olaral sentezleyebildiği insülinle olabilecek kütle belli.Daha üstü için daha yüksek dozlar gerekir ki bundan dolayı hariçten insülin hgh gibi hormonlar alınıyor.

Herkesin metabolizması farklı ve bu bağlamda vucut tipleri gelişmiş ve belirlenmiş.Endomorflarda insülin fazla salgılanıyor ama iskelet kaslarında direnç olduğundan genelde yağ hücrelerinde birikiyor fazla kalori.Kütle almak kolay, ama nereye nasıl orası önemli :D Beslenmen iyiyse ve tıkandığını düşünüyorsan, bence kullanıp durumunu görmelisin...

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
metinav, 42 dakika önce yazdı:

Bu actos doğal salgılanan insülin seviyesini değiştirmiyor.Alıcı dokulardaki hücre reseptörlerini hassaslaştırıyor.Ne oranda faydası olur veya olursa hangi derecede değişiklik yaratır bir şey söylemek mümkün değil.Denemeden anlayamazsın.

Lantus aynı steroid gibi hariçten alınan insülin.Ve ne kadar doz alabildiğini ayarlamak mümkün.İnsanın doğal olaral sentezleyebildiği insülinle olabilecek kütle belli.Daha üstü için daha yüksek dozlar gerekir ki bundan dolayı hariçten insülin hgh gibi hormonlar alınıyor.

Herkesin metabolizması farklı ve bu bağlamda vucut tipleri gelişmiş ve belirlenmiş.Endomorflarda insülin fazla salgılanıyor ama iskelet kaslarında direnç olduğundan genelde yağ hücrelerinde birikiyor fazla kalori.Kütle almak kolay, ama nereye nasıl orası önemli :D Beslenmen iyiyse ve tıkandığını düşünüyorsan, bence kullanıp durumunu görmelisin...

Çok teşekkürler Metin abi 👏🏾

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    637
metinav, Bir saat önce yazdı:

Abi endomorflardan bahsetmişsin aklıma bir şey takıldı, çoğunluğu ektomorf+endomorf vücut yapısına sahip olan birisi  (hem kas kazanmada hem de bel etrafındaki yağdan kurtulmada sorun yaşıyorum :D) insülin-koriztol gibi hormonların dengesizliğinden dolayı mı kas kazanma ve yağ yakma gibi durumlarda sıkıntı yaşayabiliyor?  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mickey    789
Emrahtkty, 2 saat önce yazdı:

Boy kilo nedir şu anda şampiyon:)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
Mickey, 23 dakika önce yazdı:

Boy kilo nedir şu anda şampiyon:)

1.87-100 kg ağabey :) 

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
hectordoyle, 20 saat önce yazdı:

Abi endomorflardan bahsetmişsin aklıma bir şey takıldı, çoğunluğu ektomorf+endomorf vücut yapısına sahip olan birisi  (hem kas kazanmada hem de bel etrafındaki yağdan kurtulmada sorun yaşıyorum :D) insülin-koriztol gibi hormonların dengesizliğinden dolayı mı kas kazanma ve yağ yakma gibi durumlarda sıkıntı yaşayabiliyor?  

Bir çok etken olabilir bunun için kesin şudur demek akıllıca olmaz :) fal bakmak gibi olur.Karın ve basen bölgelerindeki yağlar genelde depo yağlardır ve bunlar korunuyorlar en son ihtiyaç durumunda gidecek depolar.Kortizol bile bu bölgeyi es geçiyor :) İnsülin direnci genelde, yağarda pek olmuyor onun için yağ hücreleri kolay doluyor genişliyor.Beslenmeye alınan kaloriye harcanan enerjiye dikkat ettikten sonra yeterli büyüme hormonu da temiz uykuyla sentezleniyorsa yağlar gider eninde sonunda.Ama o direnci aşmak kolay olmaz.Yohimbe clen ikilisi bu noktada süreci kolaylaştıran ikililerden mesela...

Emrahtkty, 18 saat önce yazdı:

1.87-100 kg ağabey :) 

Maşallah, boy pos yerinde :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
metinav, 32 dakika önce yazdı:

Bir çok etken olabilir bunun için kesin şudur demek akıllıca olmaz :) fal bakmak gibi olur.Karın ve basen bölgelerindeki yağlar genelde depo yağlardır ve bunlar korunuyorlar en son ihtiyaç durumunda gidecek depolar.Kortizol bile bu bölgeyi es geçiyor :) İnsülin direnci genelde, yağarda pek olmuyor onun için yağ hücreleri kolay doluyor genişliyor.Beslenmeye alınan kaloriye harcanan enerjiye dikkat ettikten sonra yeterli büyüme hormonu da temiz uykuyla sentezleniyorsa yağlar gider eninde sonunda.Ama o direnci aşmak kolay olmaz.Yohimbe clen ikilisi bu noktada süreci kolaylaştıran ikililerden mesela...

Maşallah, boy pos yerinde :)

Teşekkürler Metin abi 😂 Biraz doldurması zor oluyor tek dezavantajı o yüzden insülin düşünüyorum 😂

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.