Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Tecrübesiz Amatör

Hocalarım tecrübelerinize, yardımlarınıza muhtacım

Önerilen İletiler

2010 yılından beri amatör olarak fitnes sporunu yapmaktayım, bir süre sonra vücudumu küre girmeye hazır hissettiğim zaman, küre girmek istiyorum,kür hakkında bilgi sahibi olmak istiyorum, aşağıda paylaştığım kür planını için siz değerli hocalarımın tecrübesinden faydalanmak istiyorum, yorum yapıp bilgi veren sayın hocalarıma şimdiden teşekkür ediyorum, başarıların devamını diliyorum...

Boldenon       1-12 Hafta 500 mg / 13 - 16 Hafta 600 mg

Primobolan    1-12 Hafta 200 mg

Testo E.        1-16 Hafta 750 mg / 17 - 17 Hafta 500 mg

Dianabol       1-4 Hafta Günlük 30-40mg

Boyum : 188,8 Cm

Kilom   : 88-89 Kg

Yaş  :     1992 Doğumluyum

Beslenme :  Belirli Programa bağlı olarak ;   200+ gram protein , 325+ gram Karbo , 75+ Yağ , 4-5 lt su ( Şuan tüketmekteyim )  

Suplement : 10gr. Bcaa, günde 1 porsiyon Whey protein, 1000mg omega 3, 500mg ester c vitamini, probiyotik, kalsiyum, multi vitamin, glukozamin......

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Deity    171

Hoşgeldin dostum aynı yaşta olmamız güzel:) ilk kür için piramit doz gereksiz testo 500 bolde 500 seçip 16+ hafta devam edebilirsin danabol uygun primo gereksiz maliyet 

Umarım dediklerini uygular ve gerçek bi alt yapıya sahip olduktan sonra ilaç girersin niyet ilaç kullanmaksa 16 17 yaşında eline ilk defa dumbbell alıp ilaç kullananlar var ama gerçek bi etki istiyorsan alt yapı şart

Steroidler aracımıza(vücudumuza) taktığımız nitrojen görevi görüyor bi şahinle performans için tasarlanan bi m5 yada 350z ye takılan aynı nitrojen aynı etkiyi vermeyecektir mümkün değil aracımız ne kadar sağlam ne kadar iyi olur ve biz bu aracın her cıvatasına kadar hakim olur ve bilirsek bu nitro ile kazanma şansımız o kadar artıyor tabi iş burada da bitmiyor o nitroyu açtığında son olarak hadi bide şoförlüğünü görelim oluyor buradada beslenmen uyku düzenin antrenman şiddetin devreye giriyor yani kısaca aracına güveniyor şoförlüğümede laf ettirmem diyorsan.. :) kolay gelsin 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity, 4 dakika önce yazdı:

Hoşgeldin dostum aynı yaşta olmamız güzel:) ilk kür için piramit doz gereksiz testo 500 bolde 500 seçip 16+ hafta devam edebilirsin danabol uygun primo gereksiz maliyet 

Umarım dediklerini uygular ve gerçek bi alt yapıya sahip olduktan sonra ilaç girersin niyet ilaç kullanmaksa 16 17 yaşında eline ilk defa dumbbell alıp ilaç kullananlar var ama gerçek bi etki istiyorsan alt yapı şart

Steroidler aracımıza(vücudumuza) taktığımız nitrojen görevi görüyor bi şahinle performans için tasarlanan bi m5 yada 350z ye takılan aynı nitrojen aynı etkiyi vermeyecektir mümkün değil aracımız ne kadar sağlam ne kadar iyi olur ve biz bu aracın her cıvatasına kadar hakim olur ve bilirsek bu nitro ile kazanma şansımız o kadar artıyor tabi iş burada da bitmiyor o nitroyu açtığında son olarak hadi bide şoförlüğünü görelim oluyor buradada beslenmen uyku düzenin antrenman şiddetin devreye giriyor yani kısaca aracına güveniyor şoförlüğümede laf ettirmem diyorsan.. :) kolay gelsin 

Reis teşekkür ederim verdiğin bilgiler için, aşağıda attığım plan hakkındada bilgi verirmisin, 

bolde 1-20 hafta 500mg

testo 1-20 hafta 500mg

dianabol 1-4 hafta günlük 30-40 mg

20 hafta çok uzun mudur...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Equipoise    333
Tecrübesiz Amatör, 1 saat önce yazdı:

Reis teşekkür ederim verdiğin bilgiler için, aşağıda attığım plan hakkındada bilgi verirmisin, 

bolde 1-20 hafta 500mg

testo 1-20 hafta 500mg

Boldenon kürü için uzun değil, gayet ideal. Ama boldenonu 1 hafta erken kesersin yarı ömrü testosterondan daha uzun olduğu için

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Equipoise, 10 dakika önce yazdı:

Boldenon kürü için uzun değil, gayet ideal. Ama boldenonu 1 hafta erken kesersin yarı ömrü testosterondan daha uzun olduğu için

tamamdır, teşekkür ederim. Acaba bu kürün maliyeti nedir bilgisi olan var mıdır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Equipoise    333
Tecrübesiz Amatör, 1 dakika önce yazdı:

tamamdır, teşekkür ederim. Acaba bu kürün maliyeti nedir bilgisi olan var mıdır.

Nereden aldığına göre değişir. Tavsiyem ürün almadan önce iyice araştır her önüne gelene güvenme, alacağın kişi referansı bol olan biri olsun..

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171
Tecrübesiz Amatör, 2 saat önce yazdı:

bolde 1-20 hafta 500mg

testo 1-20 hafta 500mg

Gayet iyi

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Equipoise, 22 saat önce yazdı:

Nereden aldığına göre değişir. Tavsiyem ürün almadan önce iyice araştır her önüne gelene güvenme, alacağın kişi referansı bol olan biri olsun..

Spor salonumda bir hoca var, bir boldenon markası varmış piyasaya yeni girmiş ondan satim sana yapacağın zaman diyor, 

Birde 20 hafta çok uzun diyor, 16 hafta yeter gireceksen diyor...

tarihinde Tecrübesiz Amatör tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: havabukucu
      Herkese merhaba saygılar testo enanthate 250 mg kürümün 9.haftasındayım bir diyetisyenle anlaşıp beslenme programı çıkarttım ama programda azar azar kaçamaklar yapabileceğimi söyledi bir rivayete göre kürde beslenme önemli değilmiş bu doğru mu bana aşırı saçma geldiği için soruyorum. 
    • Yazan: Nynex
      Arkadaşlar merhaba,
      Kürümün 5.haftasında test vermiştim total testo yükselmemiş ancak e2 baya yükselmişti.
      Benim sormak istediğim: 2009 dan kalma sol göğüste hafif jinekomasti var şimdi ise sol göğsümde hafif kaşınma ve rahatsızlık hissi oluyor sizce tamoksifen kullanmalı mıyım?

• Yazan: Diver
      Selam arkadaşlar.
      @Loving hocamın desteğiyle büyümeye kaldığımız yerden devam edicez inşallah  Ramazanda istediğim diyeti yapamadım. İşte çok yoğun bir dönemdeyiz uzun süreli dalışlar hem yoruyor hemde sıfır karbonhidrat çekilmez kıldı gözümü açamıyordum 1-2 kere bayılma derecesinde şekerim düşünce iftara pilav ekledim. Antrenman konusunda kendimi iyi hissettiğimde yaptım genel olarak dinlendirdim vücudumu.İstediğim yağ oranına inemedim lakin hocamın tavsiyesiyle hem mental hemde fiziki olarak dinlendim. Ramazandan sonra karbonhidratı 200gr pirinç ile sınırladım hem işte hemde sporda kendime geldim. Neden bilmiyorum antrenmanda aşırı derecede pump oluyorum tabi şikayetçi değilim 😁 Kütlemde çok bir değişiklik olmadığını düşünüyorum. Şimdilik 104 kgda sabitim. Yeni kürde;
      500 Testo
      500 Bolde
      400 Deca olacak.
      @rastlantisal @Rdm @Askabar @otopsicikedi @Tr3n @GHOST @SPECTRE @SERKO @metinav @crosfredy @Semih Erarslan @Emrah
      3500 kalori ile başlayıp duruma göre yavaş yavaş artıracam.Bol yeşillik, bol balık, zeytinyağlı enginar yemeği vs cleanbulk mantığıyla ilerleyecez inşallah. 
      Yine sağlam stok yaptım😁. Sağolsun hocam hediye göndermiş çok hoşuma gitti teşekkür ederim.
      Sağlam amele yanığı olduk😄
      Tavsiyelerinizi uyarılarınızı bekliyorum saygılar.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.