Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

trenimebinniga

Acil yardım (abiler kardeşler)

Önerilen İletiler

Selamın aleyküm geçen hafta deca-testo-anapolon kürüme başladım bugün 2. Enjeksiyonu oldum şuan hafiften doluyorum ilaçlar çalışıyor fakat yüzümde bi şişme var su tutması gibi her türlü koruyucu armidex cabaser kullanıyorum sizce bunun nedeni nedir ve bugün çok tanıdığım bi arkadaşım keşke deca yerine boldenonu kullanıp kürü uzatsaydın dedi arkadaşlar sizce ne yapmam lazım daha önce hiç boldenon kullanmadım damarlanma temiz adele konusunda nasıl bi ilaç bilgilendirirseniz çok sevinirim bazı konularda deca,tren kullandıktan sonra boldenondan bişey hissetmezsiniz falan diye duymuştum bu yüzden kullanmamıştım boldenon kullanıpta memnun kalan arkadaşlarım abilerim kardeşilerim bi yardım ederseniz cok mutlu olucam boy 180 kilo 85 bf%12 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1-Ezbere mct  pct ürünü kullanılmaz !  e2 yükselirse arimidex  prolaktin yükselirse cabaser  !   eğer e2 prolaktini sıfırlarsan kürün baltanır yan etkiler görürsün  orta seviyede tutucaksın  ne yüksek olcak ne düşük !
2-Boldenon asıl 12. haftadan sonra çalışıyor diyor herkes ben 8. haftadan sonra etki görmeye başlıyorum 20 hafta yapıyorum damarlanma saf kas kütlesi ekliyor vücuduma favori steroidim kendisi orjinali zor bulunur genelde içine testo veya az mg bolde koyar geçerler. 
3-Tren kullandım boldenondan etki almam demek saçmalık bu şeye benziyor BMW'ye bindim şimdi tofaşa binersem beni götürmez, götürür merak etme :) benim son kürüm Trenli ghlı sert bir kürdü şimdi yapcağım kür wins+clen kürü etki görmücem mi şimdi ben ? tabiki görücem ama basamakları tek tek çıkmak daha mantıklı o ayrı olay.
4-Steroid konusunda Bilgini yetersiz buldum öğrenmek gereken çok şey var gerçekten çok şey var.... 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Equipoise    333

Her ilac vucutta calismak icin bir miktar su tutar. 

Bunun dışında aldığın arimidex dozajının incelenmesi lazım

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zubonk    288

Ne yaparsan yap o yüz şişecek :) genetik olarak şanssızız bu konuda, bende kür yaptığım dönemlerdeyken yanaklar manaklar doluyordu. Adex vb aromataz inhibitörleriyle bir yere kadar iniyor. Hele ki anadrol tam bir moon face sebebi. Yapıcak pek de bir şey yok, bir E2 değerine baktırabilirsin yinede. Hangi ilacı kullanırsan kullan etki ediyorsa sende, her zaman edecektir. Bunun bir sıralaması yok. Boldenon'un damarlandırma olayı hikaye. Sadece hafif ve temiz bir ilaç. Uzun kürde kullanarak 15-20 hafta gibi verdiği adale kaliteli olabilir. Düşük dozajlarda etkisini hissetmeyebilirsiniz bile. Ayrıca boldenonun içine testo ve azıcık boldenon koymakla kimse uğraşmaz. Boldenonunuz ya doludur ya boş. Hammaddesi uçuk olan ilaçlardan korkun, trenbolone gibi mesela hexahydrobenzylcarbonate esteri cep yakar :)

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Deca'da jino riski daha fazla iken boldenon'da daha azdır öncelikle deca kemikleri güçlendirir öncelikle boldenon ise kırmızı kan hücresini artırır ikisi iştah açar boldenon  uzun vade kullanım ister 12 16 hafta arası saf temiz ilerlemek için ideâl   yağ oranım ortalama üstü değil diyosan deca'dan korkma  bu arada seçim sana kalmış bolde riski en az olan anabolik ...

Ayrıca kür içince nolva armi proviron vs vs almak gereksiz kür sonu kullanılmalı değerleri bakılıp...

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kafasıkarışık, 10.06.2019 - 22:08 yazdı:

1-Ezbere mct  pct ürünü kullanılmaz !  e2 yükselirse arimidex  prolaktin yükselirse cabaser  !   eğer e2 prolaktini sıfırlarsan kürün baltanır yan etkiler görürsün  orta seviyede tutucaksın  ne yüksek olcak ne düşük !
2-Boldenon asıl 12. haftadan sonra çalışıyor diyor herkes ben 8. haftadan sonra etki görmeye başlıyorum 20 hafta yapıyorum damarlanma saf kas kütlesi ekliyor vücuduma favori steroidim kendisi orjinali zor bulunur genelde içine testo veya az mg bolde koyar geçerler. 
3-Tren kullandım boldenondan etki almam demek saçmalık bu şeye benziyor BMW'ye bindim şimdi tofaşa binersem beni götürmez, götürür merak etme :) benim son kürüm Trenli ghlı sert bir kürdü şimdi yapcağım kür wins+clen kürü etki görmücem mi şimdi ben ? tabiki görücem ama basamakları tek tek çıkmak daha mantıklı o ayrı olay.
4-Steroid konusunda Bilgini yetersiz buldum öğrenmek gereken çok şey var gerçekten çok şey var.... 

Yorumunuz için çok teşekkür ederim zaten mct pct ürünlerini kan değerlerime göre kullanıyorum aslında burda belirtmek istediğim e2 ve prolaktini kontrol ettiğimi ima etmeye calışmıştım yorumunuz beni aydınlattı özellikle bmw tofaş örneği ahahhah ilk kürümde hocam üzerimden para kazanmak için hazırlamıştı o zamanlar bilgim yoktu tabi güvenerek yaptık bişeyler yorumunuz için tekrarsna teşekkürler

zubonk, 10.06.2019 - 22:22 yazdı:

Ne yaparsan yap o yüz şişecek :) genetik olarak şanssızız bu konuda, bende kür yaptığım dönemlerdeyken yanaklar manaklar doluyordu. Adex vb aromataz inhibitörleriyle bir yere kadar iniyor. Hele ki anadrol tam bir moon face sebebi. Yapıcak pek de bir şey yok, bir E2 değerine baktırabilirsin yinede. Hangi ilacı kullanırsan kullan etki ediyorsa sende, her zaman edecektir. Bunun bir sıralaması yok. Boldenon'un damarlandırma olayı hikaye. Sadece hafif ve temiz bir ilaç. Uzun kürde kullanarak 15-20 hafta gibi verdiği adale kaliteli olabilir. Düşük dozajlarda etkisini hissetmeyebilirsiniz bile. Ayrıca boldenonun içine testo ve azıcık boldenon koymakla kimse uğraşmaz. Boldenonunuz ya doludur ya boş. Hammaddesi uçuk olan ilaçlardan korkun, trenbolone gibi mesela hexahydrobenzylcarbonate esteri cep yakar :)

Sanırım bu yüz olayı harbiden genetik arkadaşlarımda hiç böyle bişey görmedim bu zamana kadar hocam bu arada şuan elimde baya bi deca var acaba sizce deca testo yapıp 10 hafta cıvarı sonra 20 hafta boldenon mu eklesem

Sondan bir önceki Mohikan, 10.06.2019 - 22:23 yazdı:

Deca'da jino riski daha fazla iken boldenon'da daha azdır öncelikle deca kemikleri güçlendirir öncelikle boldenon ise kırmızı kan hücresini artırır ikisi iştah açar boldenon  uzun vade kullanım ister 12 16 hafta arası saf temiz ilerlemek için ideâl   yağ oranım ortalama üstü değil diyosan deca'dan korkma  bu arada seçim sana kalmış bolde riski en az olan anabolik ...

Ayrıca kür içince nolva armi proviron vs vs almak gereksiz kür sonu kullanılmalı değerleri bakılıp...

Yorumunuz için teşekkürler 

Equipoise, 10.06.2019 - 22:09 yazdı:

Her ilac vucutta calismak icin bir miktar su tutar. 

Bunun dışında aldığın arimidex dozajının incelenmesi lazım

Armidex dozajı e2 yükseldiğinde alıyorum 1 hafta içinde düşüyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zubonk, Bir saat önce yazdı:

-Dikkat ediyorum  da sürekli  ters düşüyoruz senin yorumlarınla benim yorumlarım ya sen bilmiyorsun bu işi yada ben,
bu kadar denk gelemez imkansız, ben kendi tecrübemi aktardım sadece,sen hangi Türk markasını kullandım bilmiyorum da ben  La pharma boldenon kullandım hep ! 8. haftadan sonra çalışmaya başladı DAMARLANMADA yaptı özellikle bacaklarımda en sevdiğim steroid olmasının sebebi  0 yan etki görüp çok temiz kas kütlesi eklemem.
-Gelelim kimse uğraşmaza :) ilk defa marka ismi  vericem bu konuda karşı görüş kabul etmiyorum çünkü eminim bundan
dna labs  gibi dandik markalar her ürünün içine testo koyup geçiyor İnşallah onuda koyuyordur :)  Vogel labor Carbon pharma Optimum pharma İron pharma gibi %100 yerli  markalar ise üzerine 400mg yazıp içine çok daha az hammadde koyuyor ucuz olmasının sebebi bu zaten.
-Ben kendi tecrübelerimi paylaşıyorum kitaptan forumdan okuduklarımı değil !  ama sen orjinal ilaca denk gelmemişsindir hafif ilaç diyip geçersin oda senin sorunun, benle ters düşmeyi kes ben insanlara yardımcı olmaya çalışıyorum KENDİ TECRÜBELERİMİ kullanarak yüz şişmesini bırakta çocuğa ezbere mct pct ürünü kullanılmıcağını söyle bir hayrın dokunsun.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zubonk    288
trenimebinniga, 11 dakika önce yazdı:

Sanırım bu yüz olayı harbiden genetik arkadaşlarımda hiç böyle bişey görmedim bu zamana kadar hocam bu arada şuan elimde baya bi deca var acaba sizce deca testo yapıp 10 hafta cıvarı sonra 20 hafta boldenon mu eklesem

Şöyle yapalım. Boldenonu küre 5. hafta dahil edip, Decayı 10. haftada kesersin. Testo ve bolde ile 20. haftaya kadar devam edersin. Kür uzunluğunun 20-24 haftanın üzerine çıkılmasını önermiyorum.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zubonk, 10.06.2019 - 23:50 yazdı:

Şöyle yapalım. Boldenonu küre 5. hafta dahil edip, Decayı 10. haftada kesersin. Testo ve bolde ile 20. haftaya kadar devam edersin. Kür uzunluğunun 20-24 haftanın üzerine çıkılmasını önermiyorum.

Anladım hocam teşekkür ederim değerli yorumunuz için sizce ideal boldenon dozu nedir bazıları 500 600mg den aşşağı doz kullanmayın diyorlar ama bu arada kür dizayn şöyle olucak sanırım

1-22 testosteron enanthate 500

1-10 deca 400

5-20 boldenon ( dozu ayarlayamadım daha önce kullanmadım)

Bide hocam şuan 4 kutu tren var elimde enanthate bu kür bittikten sonra eğer istediğim hacim doluluğa ulaşırsam tren clen+wins yapmayı planlıyorum tabi 4 ay aradan sonra

kafasıkarışık, 10.06.2019 - 23:49 yazdı:

-Dikkat ediyorum  da sürekli  ters düşüyoruz senin yorumlarınla benim yorumlarım ya sen bilmiyorsun bu işi yada ben,
bu kadar denk gelemez imkansız, ben kendi tecrübemi aktardım sadece,sen hangi Türk markasını kullandım bilmiyorum da ben  La pharma boldenon kullandım hep ! 8. haftadan sonra çalışmaya başladı DAMARLANMADA yaptı özellikle bacaklarımda en sevdiğim steroid olmasının sebebi  0 yan etki görüp çok temiz kas kütlesi eklemem.
-Gelelim kimse uğraşmaza :) ilk defa marka ismi  vericem bu konuda karşı görüş kabul etmiyorum çünkü eminim bundan
dna labs  gibi dandik markalar her ürünün içine testo koyup geçiyor İnşallah onuda koyuyordur :)  Vogel labor Carbon pharma Optimum pharma İron pharma gibi %100 yerli  markalar ise üzerine 400mg yazıp içine çok daha az hammadde koyuyor ucuz olmasının sebebi bu zaten.
-Ben kendi tecrübelerimi paylaşıyorum kitaptan forumdan okuduklarımı değil !  ama sen orjinal ilaca denk gelmemişsindir hafif ilaç diyip geçersin oda senin sorunun, benle ters düşmeyi kes ben insanlara yardımcı olmaya çalışıyorum KENDİ TECRÜBELERİMİ kullanarak yüz şişmesini bırakta çocuğa ezbere mct pct ürünü kullanılmıcağını söyle bir hayrın dokunsun.

Değerli yorumun için teşekkürler biraz daha kibar olsaydınız iyiydi yani kimsenin kalbi kırılsın istemiyorum zaten kafama göre kullanmıyorum 2 haftada 1 kan testine göre kullanıyorum ayarlıyorum onları onlarda bi sıkıntım yok yinede çok teşeklürler bilgilendirdiğiniz için boldenonun sizce dozu ne kadar olmalı 15 hafta yeter diye umuyorum 

tarihinde trenimebinniga tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.225
trenimebinniga, 2 saat önce yazdı:

Değerli yorumun için teşekkürler biraz daha kibar olsaydınız iyiydi yani kimsenin kalbi kırılsın istemiyorum zaten kafama göre kullanmıyorum 2 haftada 1 kan testine göre kullanıyorum ayarlıyorum onları onlarda bi sıkıntım yok yinede çok teşeklürler bilgilendirdiğiniz için boldenonun sizce dozu ne kadar olmalı 15 hafta yeter diye umuyorum 

Merhaba; görüş ve fikirleriniz hepimiz için önemli  zira ne bir üyemiz ne de bir yönetim üyesi karşılıklı saygıdan uzak düşen yorumlar yapamaz sizin alınganlık çizginiz fazla geniş derim veya kendinizi ifade etme konusunda eksiklikler söz konusu geçmişte de sizi uyardığım bir konu oldu değil mi ürünler ile alakalı? Sonra ben öyle bir genelleme yapmak istemedim maksadım başkaydı dediniz orta yol bulundu akabinde. Tüm mesajları dikkatle okudum kimse kimseye garip emri vaki söylemler de bulunmuyor zira sizin emri vaki cümlelerinizin verdiği rahatsızlık bir tek benim tarafımdan farkedilmemiş olsa gerek benimle şöyle yapma böyle deme vb yorumları hitamları gayet esnek şekilde yazmak yerine rapor edin bana ben inceleyip gerekeni yaparım kim olursa olsun karşınız daki bir plarform yöneticisi zira bu şu demek değil; aaa yönetici bu kullanıcılara istediği lafı söyler veya yazdıkları hep doğrudur diye. Tüm bunlardan sebep herkesin bireysel sorunlardan stress olduğu bu dönemlerde katiyen bu platformda gerginlik emrevaki postlar görmek istemiyor ve sizden son kez bir ricada bulunuyorum şikayetiniz varsa bana konuyu raporlarsınız bende konuyu değerlendirir gerekeni yaparım platformda kutuplaşmayı gerektirecek mesajlardan uzak durup kişi odaklı değil konu odaklı paylaşımlarda bulunun lütfen. 

Keyifli forumlar.

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
trenimebinniga, 6 dakika önce yazdı:

yok o arkadaş her yazdığıma muhalefet zaten foruma 1-2 ay ara vericem o arkadaş yüzünden umarım döndüğümde beni unutmuş olur yoksa başka hesap açıcam :)   20 yap yapmışken dozaj 500-800mg iyidir  şimdi spor geçmişini vücut formunu kullanığın boldenonun içinde kaç mg boldenon var bilmeden dozaj vermek olmaz ama 500-800mg iyidir benim mantığım şu kürlerde attığın taş ürküttüğün kuşa değmeli 

1-20   750mg  eczane testo E.
1-20   700mg  sağlam marka boldenon
kick start için turinabol  paran varsa bide  eczane Gh     bomba kür muhtemelen yan etki görmezsin iyi beslenme doğru anteraman doğru mct pct güzel uykuyla 20 haftada tahminen kalıcı 4-8 kilo arası kalıcı kaliteli kas kütlesi koyarsın damarlanırsın.
Herkese keyifli forumlar ben 1-2 ay girmicem foruma...

• Şaşkın 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zubonk    288
kafasıkarışık, 3 dakika önce yazdı:

Şimdi öncelikle terbiyesizliğine ve hadsizliğine sonra geleceğim. Seninle veya herhangi biriyle ters düşmekte hevesim yok, hiç olmadı. Burada tecrübelerimi sergilemekle uğraşmayacağım. Herhangi bir şeyi tecrübe etmiş veya tatbik etmiş olabilirsin fakat bu seni haklı yapmıyor heyecanlı arkadaş. Hiçbir steroid sende var olmayan damarları yoktan var edemez. Boldenon değil steroidlerin kendisi damar çeperlerini genişletir ve yağ, su, deri kalınlığı durumuna göre daha fazla belirgin hale getirir en fazla. Yani genetiğin varsa damarlısındır. İnsan gibi soru-cevap şeklinde ilerletebileceğin bir konuda seviyesizce cevaplar vermeyi tercih ettin.

Rahatsız edici kalın ve büyük harflerle, ünlem işaretleriyle ve "kes" gibi çocukça kelimeler kullanarak elde ettiğin şey sadece bir hiç. Evet sadece bir hiç. Bana veya herhangi bir insan evladına maalesef hiçbir şey katamadın. 

Bu saygısızlığın için ilk ve son kez seni uyarıyorum. Umarım ciddiyet ile karşılarsın.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.