Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

mhmt22

Son aylar da türkiye de kullanıp memnun kaldığınız markalar nelerdir?

Önerilen İletiler

mhmt22    79

Yurt dışındayım 2 hafta sonra yeniden Türkiye'ye geleceğim çok abuk subuk markalar çıkmış %95'i yerli zaten. Thaiger Pharma, Alpha Pharma, Pharmacom Labs gibi markalar yok sorduğum kişiler de yok. Yerli den uzak kaliteli dünya markaları tercihi edin sizde vücudumuza sokuyoruz sonuçta. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

mhmt22, 50 dakika önce yazdı:

Yurt dışındayım 2 hafta sonra yeniden Türkiye'ye geleceğim çok abuk subuk markalar çıkmış %95'i yerli zaten. Thaiger Pharma, Alpha Pharma, Pharmacom Labs gibi markalar yok sorduğum kişiler de yok. Yerli den uzak kaliteli dünya markaları tercihi edin sizde vücudumuza sokuyoruz sonuçta. 

Sosyal medya adresiniz var mı iletişim kurabileceğim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
mhmt22    79
Dagcıkomando, 9 dakika önce yazdı:

Maalesef sosyal medya hesapları kullanmıyorum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hocam adam  çiftlikte yapar  kutusunu  alpha Thaiger vs. yazar markaya takılı kalmayın  sağlam satıcı bulun ne verse çalışır 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.225
Dagcıkomando, 1 saat önce yazdı:

Sizin bu sosyal medya özel mesaj vb aşıkınız nereden geliyor acaba? Kaçtır konu veya mesajlarınızı editliyorum. Biz neden kurduk bu platformu ? Özel ilgi bireysel ilgi olmasın konuşulan her şey arşivlesin ki kişi bir şey öğrendiğinde ardından gelenler o konudan faydalansın diye. Forum kuralları gereği özel mesaj sistemi de aktif edilmiştir sosyal ağ veya benzeri unsurların paylaşımı yasaktır ve elbette ticari satış konuları. Sebebini yukarıda açıkladım bu yönde başka mesajınızı görürsem veya bana rapor edilirse forum kurallarını duymazdan gelemeniz unsururu ile uyarıda bulunmaksızın gerekeni yapacağım bilginize.

Keyifli forumlar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
klinux    67
Loving, 3 saat önce yazdı:

Sizin bu sosyal medya özel mesaj vb aşıkınız nereden geliyor acaba? Kaçtır konu veya mesajlarınızı editliyorum. Biz neden kurduk bu platformu ? Özel ilgi bireysel ilgi olmasın konuşulan her şey arşivlesin ki kişi bir şey öğrendiğinde ardından gelenler o konudan faydalansın diye. Forum kuralları gereği özel mesaj sistemi de aktif edilmiştir sosyal ağ veya benzeri unsurların paylaşımı yasaktır ve elbette ticari satış konuları. Sebebini yukarıda açıkladım bu yönde başka mesajınızı görürsem veya bana rapor edilirse forum kurallarını duymazdan gelemeniz unsururu ile uyarıda bulunmaksızın gerekeni yapacağım bilginize.

Keyifli forumlar

adam burada şu marka satılıyor dese ban yiyor ama

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.225
klinux, 10 saat önce yazdı:

adam burada şu marka satılıyor dese ban yiyor ama

Bir tane örnek verir misiniz? Su marka satılıyor deyip ban yiyen? Marka analizlerinde bin tane konu var bu çok iyi şu çok iyi diye? Hangi ban dan bahsediyorsunuz siz? Bu iddaa nizi ispat ile mükellefsiniz aksi halde konuyu saptırmayın direk konu açarsınız orada tartışılır. 

isim hedef kimse elbette gösteremez buranın da ticari bir yönü olduğunu unutmayın ama kimse şu marka çok iyi deyipte buradan uzaklaştırılmadı uzaklaştırılmaz da çünkü platformun ana hedefi herkes doğru olanı yapsın diye kuruldu ve yillardir bundan sebep hizmet vermekte.

Keyifli forumlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
klinux    67

ug ürünleri herkes orjinal satmıyor haliyle birbirinden isim soruyorlar sonra ban oluyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: havabukucu
      Herkese merhaba saygılar testo enanthate 250 mg kürümün 9.haftasındayım bir diyetisyenle anlaşıp beslenme programı çıkarttım ama programda azar azar kaçamaklar yapabileceğimi söyledi bir rivayete göre kürde beslenme önemli değilmiş bu doğru mu bana aşırı saçma geldiği için soruyorum. 
    • Yazan: Jonturk
      Merhaba arkadaşlar,
      Kişisel özelliklerim:
      42 yaşındayım. 1.78 cm boyunda. 94 kg. Gençlik yıllarım olan 25 yaşındayken:
      DecaDroboloin Primobolan Kürü yapmıştım 6 hafta boyunca. 2017'den beri doğal şekilde sporumu yapıyorum. O zamanlar pct böyle bilinen, uygulanan bir yöntem değildi pek haliyle sorunda yaşamamıştık, verimde almıştık o dönem. Haftada 3 gün antrenman ile bu süreci desteklemiştim. Daha sonra 2017 yılında evlendim.  Bu durum spora tekrar dönmemede  vesile oldu. Fakat ben Troid hastasıyım arkadaşlar (aileden gelen, genetik bir durum) 
      Şimdi ise doktor kontrolünde sustanon uygulaması yapıyorum. 2. dozu aldım fakat herhangi bir pozitif etki görebildiğimi düşünmüyorum an itibarı ile. Yarın tekrar doktora gideceğim çünkü 2. enjeksiyondan sonra beni davet etmişti. (Muhtemelen doz yükseltecek). 
      Size sormak istediğim sustanonun faydası olur mu?
      Bende ne tür değişikliklere sebep olur sustanon?
      Şimdiden katkılarınız için teşekkürler.
    • Yazan: FatChicken
      Trenbolone kürü sonrası pct yapmadan only testo devam edilir mi?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.