Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Monster55

Winstrol ve clenbuterol

Önerilen İletiler

Monster55    8

Tablet winstrol ve clenbuterol kullanımında testo gerekli mi ?

Winstrol ve clen küründen sonra pct ihtiyacı olur mu ?

Testo bu kür için şart değilse doğal testo ne kadar baskılanır ?

şimdiden teşekkürler :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

metinav    4.468

Clenbuterol steroid olmadığı için testoyu baskılamaz.Winstrol güçlü bir dht türevi steroid olduğundan vucudundaki doğal üretimi hızla baskılayacaktır kullanım dozuna ve genetiğine göre...Pct yapman gerekebilir...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Monster55    8

Peki dışarıdan testo almak şart mıdır ? Şart değil ise Winstrolun doğal testoyu baskılamasını en aza nasıl indirebilirim ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    270
Monster55, 8 saat önce yazdı:

Peki dışarıdan testo almak şart mıdır ? Şart değil ise Winstrolun doğal testoyu baskılamasını en aza nasıl indirebilirim ?

Kardeşim. Bahsettiğin ürünleri testo olmadan kullanırsan karaciğeri yorduğunla kalırsın. Başka bir işe yaramaz. Tek Bi kür muhtemelen seni tatmin etmeyecek. Onun için ya roidlere hiç bulaşmıyacaksın. Yada o iğne o g... tü delecek. Maalesef başka yolu yok. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Blitzkrieg    133
Monster55, 7.06.2019 - 01:39 yazdı:

Tablet winstrol ve clenbuterol kullanımında testo gerekli mi ?

Winstrol ve clen küründen sonra pct ihtiyacı olur mu ?

Testo bu kür için şart değilse doğal testo ne kadar baskılanır ?

şimdiden teşekkürler :)

Değerli kardeşim merhabalar..

sakın öyle bir hataya düşme..

yaklaşık 4 hafta kadar oxandrolone,winstrol ve clenbuterol kullandım.. etkilerini çok güzel hissettim. 4 haftada yağ oranım %25ten %17ye düştü kas kütlem 78 kgden 83 kgye çıktı gözle görülür bir etkisi olduğu kesin.

fakattt :/

ben bu ilaçlardan sonra vücudumun kötü görüntüsü gitmişti eski formuma yaklaşıyordum. Kullanma amacım zaten 4 haftada vücudun pisliğini temizleyip asıl kürüme, yani testosteron prop trenbolone ve oxandrolon kürüne girmekti.

4 hafta kullanıp bıraktıktan sonra asıl kürüme girmek için kan testi yaptırdığımda;

total testosteron ile serbest testosteron oranımın yerlerlerde  olduğunu gördüm... en düşük normal değerin bile altındaydı. 😁😁 Ama diğer tüm değerlerim gayet güzeldi..

dediğim gibi değerli kardeşim gelelim sonuca:

kendim yaşayıp gördüğüm için asla winstrol ve oxandrolone ye testosuz girme. Şimdi bu yediğim haltlar yüzünden asıl kürüme giremicem.(en azından testo oranım yükselene kadar)

umarım dediklerim sana tecrübe olmuştur.

saygılarımla :)

tarihinde Blitzkrieg tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.468
Blitzkrieg, 51 dakika önce yazdı:

Değerli kardeşim merhabalar..

sakın öyle bir hataya düşme..

yaklaşık 4 hafta kadar oxandrolone,winstrol ve clenbuterol kullandım.. etkilerini çok güzel hissettim. 4 haftada yağ oranım %25ten %17ye düştü kas kütlem 78 kgden 83 kgye çıktı gözle görülür bir etkisi olduğu kesin.

fakattt :/

ben bu ilaçlardan sonra vücudumun kötü görüntüsü gitmişti eski formuma yaklaşıyordum. Kullanma amacım zaten 4 haftada vücudun pisliğini temizleyip asıl kürüme, yani testosteron prop trenbolone ve oxandrolon kürüne girmekti.

4 hafta kullanıp bıraktıktan sonra asıl kürüme girmek için kan testi yaptırdığımda;

total testosteron ile serbest testosteron oranımın yerlerlerde  olduğunu gördüm... en düşük normal değerin bile altındaydı. 😁😁 Ama diğer tüm değerlerim gayet güzeldi..

dediğim gibi değerli kardeşim gelelim sonuca:

kendim yaşayıp gördüğüm için asla winstrol ve oxandrolone ye testosuz girme. Şimdi bu yediğim haltlar yüzünden asıl kürüme giremicem.(en azından testo oranım yükselene kadar)

umarım dediklerim sana tecrübe olmuştur.

saygılarımla :)

Pct yapilmasi gerekir.Onun dışında sorun yok abartmayin.Kürüne baslaman icin testonun yükselmesini niye bekliyorsun zaten düsecek ? Herseyde testo kullanma adeti olustu bunun her tür steroidde gecerliligi yok.Tam tersine testo isin icine girdiginde östrojen seviyelerinin ayarlanmasi ve jineko gibi sorunlar ortaya cikiyor.Winstrol gibi hap steroidler östrojen sorunu olusturmazlar ve testo kullanmak şart degil.Danabol anapolon kullanacaksan yaninda testo al...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Blitzkrieg    133
metinav, 13 dakika önce yazdı:

Pct yapilmasi gerekir.Onun dışında sorun yok abartmayin.Kürüne baslaman icin testonun yükselmesini niye bekliyorsun zaten düsecek ? Herseyde testo kullanma adeti olustu bunun her tür steroidde gecerliligi yok.Tam tersine testo isin icine girdiginde östrojen seviyelerinin ayarlanmasi ve jineko gibi sorunlar ortaya cikiyor.Winstrol gibi hap steroidler östrojen sorunu olusturmazlar ve testo kullanmak şart degil.Danabol anapolon kullanacaksan yaninda testo al...

Hocam düşük testoyla küre girildiği zaman kür bitiminde daha kötü sonuçlar ortaya çıkabiliyor. Tabi her insanda böyle olacak diye bir kaide yok fakat çoğu insanda bu kaçınılmaz bir gerçek.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.468
Blitzkrieg, 14 dakika önce yazdı:

Hocam düşük testoyla küre girildiği zaman kür bitiminde daha kötü sonuçlar ortaya çıkabiliyor. Tabi her insanda böyle olacak diye bir kaide yok fakat çoğu insanda bu kaçınılmaz bir gerçek.

İlk defa duyuyorum böyle bir seyi.Arka arkaya kür bağlaminda roid kullanildigi durumlarda bunun bir önemi yok.

İnsanlar hap diye roidden saymiyorlar winstrolü anavarı ve provironu...Ama bunlar kullanilan doza bağli olarak doğal üretimi düsürüp pct gereksinimi oluşturabilecek güçteler.O nedenle kür kapsaminda düşünülmeli...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Blitzkrieg    133
metinav, 52 dakika önce yazdı:

İlk defa duyuyorum böyle bir seyi.Arka arkaya kür bağlaminda roid kullanildigi durumlarda bunun bir önemi yok.

İnsanlar hap diye roidden saymiyorlar winstrolü anavarı ve provironu...Ama bunlar kullanilan doza bağli olarak doğal üretimi düsürüp pct gereksinimi oluşturabilecek güçteler.O nedenle kür kapsaminda düşünülmeli...

Kesinlikle bende onu söylüyorum zaten hocam.

kullanıldıktan sonra mutlaka pct yapılıp değerlerin normaline getirilmesi gerekir. Diğer türlü vücudu dinlendirmeden pct yapmadan yine kür girilince birdahaki pct döneminde daha çok uğraşılması gerekebilir diye düşünüyorum.

benim testosteron seviyelerim dipte şahsen bu değerleri düzeltmeden asla yeni bir küre girmek istemem açıkçası

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DAYIOĞLU    54

@metinav @Blitzkrieg    hocam affınıza sığınarak kısa bir sorum var size 6 hafta  clen+wins  kürü yaparken proviron kullansak sonra testolu bulk kürüne girsek mantıklı olur mu ? bulk kürüne girmeden önce biraz yağ su atmak istiyorum ama winsterol testoyu düşürüyor :/ 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.468
DAYIOĞLU, 2 saat önce yazdı:

@metinav @Blitzkrieg    hocam affınıza sığınarak kısa bir sorum var size 6 hafta  clen+wins  kürü yaparken proviron kullansak sonra testolu bulk kürüne girsek mantıklı olur mu ? bulk kürüne girmeden önce biraz yağ su atmak istiyorum ama winsterol testoyu düşürüyor :/ 

Testonun düşmesinden niye bu kadar çekiniyorsunuz hemde kür'e giriyorsunuz ? Winstrol bir steroiddir tabiki testonu düşürecek.Proviron da aynı şekilde steroiddir daha zayıf olduğundan yüksek doz kullanıldığında aynı etkiye sebep olur.

Mantık dediğin şey tamamen kullandığın ilaçların uyumlu olması ve sana gerekli mi gereksiz mi olduğunun belirlenmesidir.Define sonrası bulk, veya bulk sonrası define olabilir bunun yanlış bir tarafı yok.Libido düşer diye endişeliysen provironu kullan winstrolün yanında...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DAYIOĞLU    54
metinav, Bir saat önce yazdı:

Testonun düşmesinden niye bu kadar çekiniyorsunuz hemde kür'e giriyorsunuz ? Winstrol bir steroiddir tabiki testonu düşürecek.Proviron da aynı şekilde steroiddir daha zayıf olduğundan yüksek doz kullanıldığında aynı etkiye sebep olur.

Mantık dediğin şey tamamen kullandığın ilaçların uyumlu olması ve sana gerekli mi gereksiz mi olduğunun belirlenmesidir.Define sonrası bulk, veya bulk sonrası define olabilir bunun yanlış bir tarafı yok.Libido düşer diye endişeliysen provironu kullan winstrolün yanında...

çok teşekkür ederim hocam benim amacım bulk kürüne girmeden önce yağ yakıp su atmak ya  şimdi winsterol testoyu baskılıcak düşük testoyla nasıl yağ yakıcam :) ? o yüzden wins+clen+proviron  kullanıcam bu 3lü mantıklı mı ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Monster55    8

Bir kürün arkasından direk bir başka küre girmen tehlikeli biraz. Winstrol clen kürün bittikten sonra enginar çayı ve deve dikeni ile karaciğer toksinini temizle. Total horman seviyelerinin dengelendikten sonra bulk kürüne girmen daha mantıklı olur. Arka arkaya kür vücutu ve iç organları fazla yıpratabilir, hele de karaciğeri.. o yüzden off bi dönem vermen lazım 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.468
DAYIOĞLU, 2 saat önce yazdı:

çok teşekkür ederim hocam benim amacım bulk kürüne girmeden önce yağ yakıp su atmak ya  şimdi winsterol testoyu baskılıcak düşük testoyla nasıl yağ yakıcam :) ? o yüzden wins+clen+proviron  kullanıcam bu 3lü mantıklı mı ? 

Yağ yakimi testoyla mi oluyor ? :) Winstrol su atici özellikte bir steroid.Clenbuterol beta 2 agonisti, vucut bazal metabolizmasini ve isiyi arttirir.Birlikte sinerjik çalisirlar.Proviron'u testo gibi düşünebilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DAYIOĞLU    54
metinav, 10 saat önce yazdı:

Yağ yakimi testoyla mi oluyor ? :) Winstrol su atici özellikte bir steroid.Clenbuterol beta 2 agonisti, vucut bazal metabolizmasini ve isiyi arttirir.Birlikte sinerjik çalisirlar.Proviron'u testo gibi düşünebilirsin.

hocam daha önce 600mg testo kullanmıştım 15 hafta hiç diyet yapmadığım halde 4kg yağ yakıp 3 kg civarı kas kütlesi koymuştum :) Aynen provironu testo niyetine kullanıcam teşekkür ederim ilginiz için

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.468
DAYIOĞLU, 10 dakika önce yazdı:

hocam daha önce 600mg testo kullanmıştım 15 hafta hiç diyet yapmadığım halde 4kg yağ yakıp 3 kg civarı kas kütlesi koymuştum :) Aynen provironu testo niyetine kullanıcam teşekkür ederim ilginiz için

Testo yağ yakmaz.O vucuttaki fazla sudur.Dolayli yoldan gh ve igf1 artisi yapiyor.O sebeple bir miktar yağ enerji olarak kullanilir.Ama 4 kilo yağ yaktim demen biraz abarti.Metabolizmayi protein sentezini arttirarak uyarir...

Mutsuysan sorun yok tabii 😀

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.