Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

MDC

Ilk kür 1-16 hafta

Önerilen İletiler

MDC    2

Fazla sulu veya yağlı olduğum için hocam bu şekilde bir kür uygun gördü

Pazartesi

1Ml testo cyp(250mg)

1Ml bolde (250mg)

Çarşamba

Rimobolan(250mg)

1 Ml Bolde (250mg)

Cuma

1 Ml testo cyp(250mg)

1Ml bolde (250mg)

Bugun ilk enjeksiyonu ve antrenmanı yaptım ilerleyen haftalarda kür de neler kullanacağımızı nasıl korunacağımızı ve kullandırılan vitaminleride forumda paylaşacağım umarım bu günlük gelişimleri gördükçe herkesin işine yarayacak bir günlük olur iyi forumlar... 

IMG_20190605_225408.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

xax1    34

Nac600 deve dikanı tercihe göre proviron

aromatize inbülitörü arimidex ara sra

c vitamini D vitamini damlası apikobal b1,6,12 , arı balı poleni

• Vayyyy!! 1
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MDC    2
xax1, 7 dakika önce yazdı:

Nac600 deve dikanı tercihe göre proviron

aromatize inbülitörü arimidex ara sra

c vitamini D vitamini damlası apikobal b1,6,12 , arı balı poleni

Tavsiyeniz için teşekkür ederim 

Milk t shitle 

E C D vitaminleri omega 3 ve yanı sıra hardline Multivitamine 

Arimidex proviron 

Sigara kullandığım için de asist 600mg kullanmayı düşünüyoruz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zubonk    287

Bu ne saçma bir kür dizaynı. Haftalık 250mg primodan nasıl bir etki bekleniyor merak ediyorum? Bunu hocana sorar mısın. Ayrıca "fazla sulu ve yağlı olduğum için hocam bu şekilde bir kür uygun gördü" demişsin, uygunluk bu mu oluyor? Rica ediyorum arkadaşlar, her dumbbell tutanı hoca sanmayın. Senden istediğim spor geçmişin, yaş, boy-kilo-yağ oranın gibi bilgilerini ve form durumunu bizimle paylaşman. Böylelikle daha doğru yorumlar yapılabilir.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MDC    2
zubonk, Bir saat önce yazdı:

Bu ne saçma bir kür dizaynı. Haftalık 250mg primodan nasıl bir etki bekleniyor merak ediyorum? Bunu hocana sorar mısın. Ayrıca "fazla sulu ve yağlı olduğum için hocam bu şekilde bir kür uygun gördü" demişsin, uygunluk bu mu oluyor? Rica ediyorum arkadaşlar, her dumbbell tutanı hoca sanmayın. Senden istediğim spor geçmişin, yaş, boy-kilo-yağ oranın gibi bilgilerini ve form durumunu bizimle paylaşman. Böylelikle daha doğru yorumlar yapılabilir.

Primo yanında zaten ekstra olarak testo kullanıyoruz ayrıca bu küstah yorumunuz için üzüldüm asla Ertuğ hocaya laf söyleyebilecek seviyede olamayacaksınız iyi forumlar

Yaklaşık olarak 15 yaşımdan beri bu sporun içindeyim çok fazla kilolu olduğum için 1yıl 120 kilodan 69 a düşmekle geçti 1 sene düzenli ağırlık antrenmanı beslenme antrenmanı yaptıktan sonra kansere yakalandım bu süreçte çok fazla kilo alıp verdim neyseki kanseri yendim şuan yaş 19 boy 181 kilo 87 form resimlerinde hafta ilerledikçe gelecek

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zubonk    287
MDC, 23 dakika önce yazdı:

Primo yanında zaten ekstra olarak testo kullanıyoruz ayrıca bu küstah yorumunuz için üzüldüm asla Ertuğ hocaya laf söyleyebilecek seviyede olamayacaksınız iyi forumlar

Primoyu only giriyorsun demedim, haftalık 250mg primobolan dan nasıl bir verim bekleniyor diye soruyorum? Ayrıca kim olursa olsun ortada bir yanlış veya gereksizlik varsa laf esirgenecek, eleştirilmeyecek diye bir şey söz konusu olabilir mi? Bu size küstahlık olarak geliyorsa, buyrun hocanızı dinleyin ve fazlasıyla sulu ve yağlı olan vücudunuza bir de görseldeki 2 tablet danabolü sokun, sizin tercihiniz. Başarılar. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zubonk    287
MDC, 05.06.2019 - 23:59 yazdı:

Yaklaşık olarak 15 yaşımdan beri bu sporun içindeyim çok fazla kilolu olduğum için 1yıl 120 kilodan 69 a düşmekle geçti 1 sene düzenli ağırlık antrenmanı beslenme antrenmanı yaptıktan sonra kansere yakalandım bu süreçte çok fazla kilo alıp verdim neyseki kanseri yendim şuan yaş 19 boy 181 kilo 87 form resimlerinde hafta ilerledikçe gelecek

19 yaşındaki birine böyle saçma bir kür dizayn edip, sizi girmeye teşvik ve yardımcı oluyorsa benim gözümde o hoca değildir kusura bakmayın. Parayı veren değil, parayı alan düdüğü çalıyor burada.

MDC, 06.06.2019 - 00:02 yazdı:

...

Görsel her şeyi özetliyor, kolay gelsin. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MDC    2
zubonk, 2 dakika önce yazdı:

Primoyu only giriyorsun demedim, haftalık 250mg primobolan dan nasıl bir verim bekleniyor diye soruyorum? Ayrıca kim olursa olsun ortada bir yanlış veya gereksizlik varsa laf esirgenecek, eleştirilmeyecek diye bir şey söz konusu olabilir mi? Bu size küstahlık olarak geliyorsa, buyrun hocanızı dinleyin ve fazlasıyla sulu ve yağlı olan vücudunuza bir de görseldeki 2 tablet danabolü sokun, sizin tercihiniz. Başarılar. 

Haftada 6 tablet yapar teşekkürler 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    3.229

küründe başarılar dostum ama kesinlikle @zubonk katılıyorum tamamen paranı almaya yönelik bir liste var burada bu ilaçlarla vücudunun alakası yok ki bahsettiğin adam 3 ayrı arkadaşa aynı beslenmeyi satan biri veya bu kötü bunu kullanma dediği ürünü kendisi kullanan veya satışına yol veren birisi bencil birisidir bilgili mi?insan genetiğine dair evet ama katiyen ticari ilişkilerde bulunulmaması gereken aşırı bencil birisidir tek harfi bile parayla satar öyle söyleyeyim.bu vücudun dianabol neyine mesela?bolde neyine primo neyine bolde varken primo nedir?adam ferrari almış(bolde) dur birde şahin alayın demiş gibi bir şey :) vücuduna baktığımda %20 üzeri yağ durumu söz konusu ve kullandığın ürünlerin geneli bulk daha çok yağlanıp su tutacağın dönemler için kullanılan ilaçlar kimse sana kötü bir şey demiyor aksine yol gösteriyor bugün vitrinine kanıp aaaa bu adam böyle olmuş bu benide böyle yapar zihniyeti ile girdiğiniz her tanışıklık ya da ticaretin zararlısı siz olursunuz bunu unutmayın neyse umarım bu gittiğin yanlış yoldan en hızlı şekilde dönersin çünkü yolun sonunda obez olarak çıkacaksın muhtemelen.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Equipoise    332

Bu kürü Ertuğ hocanın dizayn ettiğine inanmıyorum. Böyle bi formda olan vucuda kür önereceğini de sanmıyorum.. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MDC    2
Bay-T, 4 dakika önce yazdı:

küründe başarılar dostum ama kesinlikle @zubonk katılıyorum tamamen paranı almaya yönelik bir liste var burada bu ilaçlarla vücudunun alakası yok ki bahsettiğin adam 3 ayrı arkadaşa aynı beslenmeyi satan biri veya bu kötü bunu kullanma dediği ürünü kendisi kullanan veya satışına yol veren birisi bencil birisidir bilgili mi?insan genetiğine dair evet ama katiyen ticari ilişkilerde bulunulmaması gereken aşırı bencil birisidir tek harfi bile parayla satar öyle söyleyeyim.bu vücudun dianabol neyine mesela?bolde neyine primo neyine bolde varken primo nedir?adam ferrari almış(bolde) dur birde şahin alayın demiş gibi bir şey :) vücuduna baktığımda %20 üzeri yağ durumu söz konusu ve kullandığın ürünlerin geneli bulk daha çok yağlanıp su tutacağın dönemler için kullanılan ilaçlar kimse sana kötü bir şey demiyor aksine yol gösteriyor bugün vitrinine kanıp aaaa bu adam böyle olmuş bu benide böyle yapar zihniyeti ile girdiğiniz her tanışıklık ya da ticaretin zararlısı siz olursunuz bunu unutmayın neyse umarım bu gittiğin yanlış yoldan en hızlı şekilde dönersin çünkü yolun sonunda obez olarak çıkacaksın muhtemelen.

Teşekkür ederim deneyip tekrar tartışıp göreceğiz sonuçta ürünleri toplu olarak almıyorum haftalık olarak

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
selvituncer    62

Bende ilk kürümü yapacağım  dostum senin gibi ve hocam banada değişik bir liste verdi . Bende senin gibi konu açip resimlerimi attim biraz daha bilgi alabilmek için o yüzden 1 kişinin dediğine bakmadan (o kişi kim olursa olsun) herkesin fikrini alman en mantikli olacaktir. Birde o yağ oranina  danabol boldenon  felan  yerinde olsam hiç kullanmazdim yanliş anlama lütfen çünkü bunlar daha çok  su tutup şişmene neden olacaktır . O yüzden biraz daha fikir alirsan senin için daha iyi olur . Kusurumada bakma @zubonk hocam haklı gibi bu konuda :)

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
alphaomega    67
zubonk, 50 dakika önce yazdı:

19 yaşındaki birine böyle saçma bir kür dizayn edip, sizi girmeye teşvik ve yardımcı oluyorsa benim gözümde o hoca değildir kusura bakmayın. Parayı veren değil, parayı alan düdüğü çalıyor burada.

Bırak hocam anlatamazsın, danabolün olayının zaten su tutmak olduğunu bilmeyen biri bilmem ne hoca dedi diye bu işe girip her denileni sorgulamadan google a bile yav bu ilaç ne işe yarıyor diye sormadan yapıyorsa yapacak bişey yok gibi görünüyor.

MDC, 51 dakika önce yazdı:

Haftada 6 tablet yapar teşekkürler 

O 6 tablet daha da su toplayıp daha sulu ve şişik görünmeni sağlayacak haberin olsun. 250 mg primo da gayet az ve yetersiz bi doz şahsımca.

Bu arada ertuğ denilen kişi şu şampiyonlukları olan online pt veren türk sporcu dimi yanlış tahmin etmiyorum?

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MDC    2
alphaomega, 06.06.2019 - 01:44 yazdı:

Bırak hocam anlatamazsın, danabolün olayının zaten su tutmak olduğunu bilmeyen biri bilmem ne hoca dedi diye bu işe girip her denileni sorgulamadan google a bile yav bu ilaç ne işe yarıyor diye sormadan yapıyorsa yapacak bişey yok gibi görünüyor.

O 6 tablet daha da su toplayıp daha sulu ve şişik görünmeni sağlayacak haberin olsun. 250 mg primo da gayet az ve yetersiz bi doz şahsımca.

Bu arada ertuğ denilen kişi şu şampiyonlukları olan online pt veren türk sporcu dimi yanlış tahmin etmiyorum?

Evet şimdi yorumlar üstüne baktımda neden rimobolan yazmış olabilir bolde ile aynı prensibe sahip hemen hemen sustanon olsa kürde çok daha verimli olmaz mı O.o

İyiki burada paylaştım yoksa cidden bok yoluna gidecektik gerekli düzeltmeler yapıldıktan sonra tekrar konu açayım konu kilit ve çöp kutusuna taşıyabilirmiyiz lütfen @Loving

tarihinde MDC tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
alphaomega    67
MDC, 1 dakika önce yazdı:

Evet şimdi yorumlar üstüne baktımda neden rimobolan yazmış olabilir bolde ile aynı prensibe sahip hemen hemen sustanon olsa kürde çok daha verimli olmaz mı O.o

eğer hocan şu meşhur türk sporcuysa neden rimobolan yazdığı apaçık ortada, PARA. Kimse kusura bakmasın bu kürün elle tutulur bir yanı yok, hele 19 yaşında gencecik yeni kanseri atlatmış bir birey için hiç yok. araştırmalarını yap, sporunu sıkı tut bu hocadır bu bilmem kimdir diye körü körüne güvenme en baba adam bile kür yazsa kendi hedefin doğrultusunda oturup muhasebesini yap öyle bir yola adım at derim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MDC    2
alphaomega, Şimdi yazdı:

eğer hocan şu meşhur türk sporcuysa neden rimobolan yazdığı apaçık ortada, PARA. Kimse kusura bakmasın bu kürün elle tutulur bir yanı yok, hele 19 yaşında gencecik yeni kanseri atlatmış bir birey için hiç yok. araştırmalarını yap, sporunu sıkı tut bu hocadır bu bilmem kimdir diye körü körüne güvenme en baba adam bile kür yazsa kendi hedefin doğrultusunda oturup muhasebesini yap öyle bir yola adım at derim.

Bencede şimdi konudaki tartışmadan sonra okudum da biraz

Sustanon bu kürde daha mantıklı olmaz mı? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    380

Ben anlamadım sen hem yağlı ve sulu olmandan şikayetçi olup hemde bu ürünlerimi kullanıyorsun belkide vardır bir bildiği bir şey diyemem tabi.Dozaj mevzusuna gelince de kendisi az ve ufak dozajlarla düzenli beslenme ve antreman ile her şeyi basarilabilcegini savunuyor ve ben bu görüşüne ilk kür aşamalarında olan arkadaşlar için çok net katiliyorumm insan vücudu çok muhteşemdir başaramiyacaginiz hiç bir şey yok.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MDC    2
Ironmann, 1 dakika önce yazdı:

Ben anlamadım sen hem yağlı ve sulu olmandan şikayetçi olup hemde bu ürünlerimi kullanıyorsun belkide vardır bir bildiği bir şey diyemem tabi.Dozaj mevzusuna gelince de kendisi az ve ufak dozajlarla düzenli beslenme ve antreman ile her şeyi basarilabilcegini savunuyor ve ben bu görüşüne ilk kür aşamalarında olan arkadaşlar için çok net katiliyorumm insan vücudu çok muhteşemdir başaramiyacaginiz hiç bir şey yok.

testo cypionate definasyon için kullanılıyor diye biliyorum bolde danabol evet su tutar ama cidden burada konu açtıktan sonra aydınlandım acaba rimobolan mı Sustanon mu diye Sustanon sa eğer çok aşırı su tutmadan tamamlayıcısı olacak gibi yanlış bilmiyor isem Testosterone Propionate var Sustanon un içinde 30 mg kadar buda sanırım definasyon için kullanılıyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
alphaomega    67
MDC, 8 dakika önce yazdı:

Bencede şimdi konudaki tartışmadan sonra okudum da biraz

Sustanon bu kürde daha mantıklı olmaz mı? 

Sustanon da bir testosterondur, test'i kimisi karışım olarak almayı tercih ediyor yani sustanon diyoruz ama bana kalırsa testo testodur, bir forumunu seçip(hedefe göre) onu kullanmak yeterli, yani test c ve ek olarak sustanon alayım diye bi dünya yok. biraz karışık oldu bilmem anlatabildim mi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MDC    2
alphaomega, 4 dakika önce yazdı:

Sustanon da bir testosterondur, test'i kimisi karışım olarak almayı tercih ediyor yani sustanon diyoruz ama bana kalırsa testo testodur, bir forumunu seçip(hedefe göre) onu kullanmak yeterli, yani test c ve ek olarak sustanon alayım diye bi dünya yok. biraz karışık oldu bilmem anlatabildim mi

Çok iyi anladım şimdi hoca ile konuşacağım loving hocayı etiketlerseniz konuyu kaldırırsa çok memnun olurum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zubonk    287

Sustanon gibi testosteron blendleri HPTA ve testislerdeki baskılanmayı daha da arttırır. Bu sebepten kullanımı sırasında MCT uygulanmalıdır ve süresi kısa tutulmalıdır. Enanthate gibi 20 hafta kullanılmamalıdır. Bu işlere yeni başlayacak olan kişilerin uzak durması gerekir, mix ürünlerden ziyade tek ester seçimi yapılması daha uygun olacaktır. Primobolan meselesi de boldenon ile beraber sinerjik çalıştığını düşünenler var bu sebepten olabilir ki elle tutulur böyle bir araştırma da yoktur, tecrübe etmediğim için bir şey demek zor.

Sonuç olarak konu sahibinin bilgi-birikim ve vücut form (alt yapı) yetersizliği sebebiyle böyle bir küre girmesinin doğru olmadığını düşünüyorum. Ayrıca kişinin amacına yönelik olarak dizayn edilen kürün tamamen amaç dışı olduğu gayet açık.

Yok edilecek bir durum söz konusu değil. Buradaki doğru veya yanlış her türlü bilgiyi insanların okuması, görmesi ve fikir edinmesi açısından faydalı görüyorum.

• Beğen 6

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MDC    2
zubonk, 6 saat önce yazdı:

Sustanon gibi testosteron blendleri HPTA ve testislerdeki baskılanmayı daha da arttırır. Bu sebepten kullanımı sırasında MCT uygulanmalıdır ve süresi kısa tutulmalıdır. Enanthate gibi 20 hafta kullanılmamalıdır. Bu işlere yeni başlayacak olan kişilerin uzak durması gerekir, mix ürünlerden ziyade tek ester seçimi yapılması daha uygun olacaktır. Primobolan meselesi de boldenon ile beraber sinerjik çalıştığını düşünenler var bu sebepten olabilir ki elle tutulur böyle bir araştırma da yoktur, tecrübe etmediğim için bir şey demek zor.

Sonuç olarak konu sahibinin bilgi-birikim ve vücut form (alt yapı) yetersizliği sebebiyle böyle bir küre girmesinin doğru olmadığını düşünüyorum. Ayrıca kişinin amacına yönelik olarak dizayn edilen kürün tamamen amaç dışı olduğu gayet açık.

Yok edilecek bir durum söz konusu değil. Buradaki doğru veya yanlış her türlü bilgiyi insanların okuması, görmesi ve fikir edinmesi açısından faydalı görüyorum.

Deneyip yaşayıp göreceğiz 2 hafta da 1 form atmaya başlarım teşekkürler 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MDC    2

Merhaba millet 1. Haftayı tamamladık şuan süreç oldukça zor geliyor alışık olmadığım bir beslenme türü :) adapte olmakta çok zorluk çekiyorum 1. Hafta bitmesi ile konuyu güncellemek istedim

İlk enjeksiyon yapıldığı zaman (pump yok) 

1. HAFTA BİTİMİ(pump yok amele yanıkları için kusura bakmayın ağır sanayide çalışıyorum) 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.