Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Blitzkrieg

Elysian pharma

Önerilen İletiler

Blitzkrieg    133

Arkadaşlar merhabalar tedarikçimden oxandrolone,winstrol ve clenbuterol istemiştim. Elinde yeni bir marka olduğunu söyledi gayet güzel çalışıyor demişti. Aranızda bu markayı kullanan var mı?

ben 1 ay boyunca kullanmıştım ilaçlar muazzam çalışıyordu. Helede clenbuterolü bana 1 tabletin üstüne sakın çıkma demişti. Zaten çıkamadım 1ilk hafta yarım tabletle başlamıştım daha önceki kullandığım clenlere benzemiyordu.

fakat markayı araştırdığımda hiç bir şey bulamadım alakalı olarak bir tane internet siteleri var başkada bir şey yok

3BDE31FA-C5BB-4E7F-8950-5647F15E8D11.thumb.jpeg.2908de8000198c0e4870242caff1bab1.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

clenbuterol= El titremesi yapar kalp hızlanır keyifsizlik yapar mide bulantısı yapar kramp girdirir yağ yakar bunlar oluyorsa ilaç çalışıyor bende hepsi oluyordu sende 1-2 si olabilir sadece.
winstrol= Su atar bende biraz pump yapıyordu  karaciğer değerlerini yükseltir biraz kas kütlesi ekletir 
anavar=Kullandım yan etki olarak sadece cilt yağlanması yaptı başkada bir şey hissetmedim olumlu olumsuz.

Tabi şimdi ilaç steril mi içinde zararlı madde mi var bilemeyiz benim sürekli kullandığım bir clenbeterol markası var burda onu kullanıyorum süper etki alıyorum desem bana sen o markayı satıyorsun herkes o markadan şikeyetçi sende nasıl çalışıyor dicekler direk adım gibi eminim :)  her zaman dediğim gibi markayı takılma güvenilir satıcı bul ne verse çalışır eğer çalışmazsa paranı  iade alır merak etme ne kadar dolandırıcı varsa bir o kadarda işini doğru düzgün yapan insanlarda var denk gelmek lazım ŞANS   :) 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Blitzkrieg    133
kafasıkarışık, 4 saat önce yazdı:

clenbuterol= El titremesi yapar kalp hızlanır keyifsizlik yapar mide bulantısı yapar kramp girdirir yağ yakar bunlar oluyorsa ilaç çalışıyor bende hepsi oluyordu sende 1-2 si olabilir sadece.
winstrol= Su atar bende biraz pump yapıyordu  karaciğer değerlerini yükseltir biraz kas kütlesi ekletir 
anavar=Kullandım yan etki olarak sadece cilt yağlanması yaptı başkada bir şey hissetmedim olumlu olumsuz.

Tabi şimdi ilaç steril mi içinde zararlı madde mi var bilemeyiz benim sürekli kullandığım bir clenbeterol markası var burda onu kullanıyorum süper etki alıyorum desem bana sen o markayı satıyorsun herkes o markadan şikeyetçi sende nasıl çalışıyor dicekler direk adım gibi eminim :)  her zaman dediğim gibi markayı takılma güvenilir satıcı bul ne verse çalışır eğer çalışmazsa paranı  iade alır merak etme ne kadar dolandırıcı varsa bir o kadarda işini doğru düzgün yapan insanlarda var denk gelmek lazım ŞANS   :) 

Hocam aslında çok doğru bir şey söylediniz..

bazı satılı olur en kaliteli markayı satar fakat etkisi tırt olur(ya sahtedir ya da değeriyle oynanmıştır) bazısıda piyasada hiç bilinmeyen bir marka satar fakat bütün ilaçlardan daha iyi çalışır.

tamamen güven ve dürüstlük ile alakalı olan bir şey. Saygılarımla

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
realist    2

Biraz inceledim de gerçekten ilginç bir marka ... Bu adamların Testosteron Base diye bir ürünü var. Ürün hakkında türkçe kaynak yok ,bilgisi olan varsa paylaşabilir mi ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
strong    5

Yerli malı ancak hemen ön yargılı olmamak gerekli, ürünleri güzel çalışıyor tabi ben yüksek dozaj giriyorum ondan mı sebep bilmiyorum , steril mi konusuna gelince orası üretenlerin vicdanına kalmış, görmeden bilemem . Sadece içerik olarak şuanlık çalışan bir marka iki gün sonra ne yaparlar kimse bilemez :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
İğneci    2

Winstrolunu kullandım 1 hafta baya etkili clenide 1taneden fazla atma titreme çok yaptırıyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.191
SeramoniX, 5 dakika önce yazdı:

Tedarikcinizden bende siparis verebilir miyim? Gercek saglam clu lazim

Ben de sipariş vermek isterim öğrenirseniz bana da yazın hep beraber sipariş verelim.

Hasbinallah nimel vekil.

• Beğen 3
  • Vayyyy!! 1
  • ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aakyez    25
gorkemozturk, 4 saat önce yazdı:

Kullanıp verim alan var mı arkadaşlar?

Fiyatları sp-balkan ayarında yerli çalışan bir ilaç. Eczane ürünü varken aynı paraya yerli ilaç almak mantıksız.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aakyez, 18 saat önce yazdı:

Fiyatları sp-balkan ayarında yerli çalışan bir ilaç. Eczane ürünü varken aynı paraya yerli ilaç almak mantıksız.

Eczana malı da bulması sıkıntı hocam ya.

aakyez, 18 saat önce yazdı:

Nerden nasıl bulurum hocam?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
JrRommel    259
gorkemozturk, 4 saat önce yazdı:

Nerden nasıl bulurum hocam?

Buradan Burak (Loving) Bey'den temin edebilirsin dostum. Adam bilmem kaç senedir bu işte ve araştırsan bir tane sahte o bu tarz bir haber bulamazsın hem kafan da rahat eder ; çünkü "Hacı ilaçlar ne ayak yav? Acaba çalışıyor mu? Değerlerim iyi mi?" gibi buna benzer bir sürü kaygılara girmemiş olursun. Ha diyeceksin ki belki de fiyatlar biraz yüksek. E adam sana mct vesayre her şeyi söylüyor üstelik %100 orjinal ve kafa rahatlığı cabası. Ben şöyle söyleyeyim orjinal mi diye test hiç yaptırmıyorum :D . He değerlere bakmak için bir ara yaptırmalıyız hepimiz kür devam ederken o ayrı konu. Solda aşağıda whatsapp ikonu göreceksin oradan tıklayıp ulaşabilirsin.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sustanon250    0

Ben kullandım masteron - prop. Turinabol 

urun hayvan gibi çalışıyor. Fiyatı da pahalı ama ne enjeksiyon agrisi yaptı ne başka birsey. Bünyeyle alakalı mi bilmem ama bende ilaçların hiç biri yan etki yapmadı ama hayvan kadar büyüdüm. 3 ayda 13 kg kilo aldım bunu definisyon küründe kullanıyorum su an kupkuru olmama rağmen ilaç hala kuru adele vermeye devam ediyor. Tek yan etki karaciğer toksitesi diyebilirim biraz onu da vitaminlerle dengeliyorum ama cildimde yağlanma , saç dökülmesi , enjeksiyon ağrisi , sivilce bunlarin hiç biri olmadı hatta aksine cildim parlaklasti ve güzelleşti. Güzel satıcı varsa düşünmeden alın piyasada sahtesi yok hala 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zafer44    121
Sustanon250, 3 saat önce yazdı:

Ben kullandım masteron - prop. Turinabol 

urun hayvan gibi çalışıyor. Fiyatı da pahalı ama ne enjeksiyon agrisi yaptı ne başka birsey. Bünyeyle alakalı mi bilmem ama bende ilaçların hiç biri yan etki yapmadı ama hayvan kadar büyüdüm. 3 ayda 13 kg kilo aldım bunu definisyon küründe kullanıyorum su an kupkuru olmama rağmen ilaç hala kuru adele vermeye devam ediyor. Tek yan etki karaciğer toksitesi diyebilirim biraz onu da vitaminlerle dengeliyorum ama cildimde yağlanma , saç dökülmesi , enjeksiyon ağrisi , sivilce bunlarin hiç biri olmadı hatta aksine cildim parlaklasti ve güzelleşti. Güzel satıcı varsa düşünmeden alın piyasada sahtesi yok hala 

Bir formunu paylaş bakalim nasıl bir hayvana dönüştün bizde faydalanalım öyle değil mi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Wh00    149

Bende kullanıyorum şuan kutusu değişti sanırım sp trende kullandım balkan oxan winstrolde  ama elysian tablet ve trenleri gerçekten çok iyi ama clen olarak yine balkandan favorim çok titretmeden alışıyor vücut 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Efeedd    105

Tr de bir gelenek oldu, bir marka çıkarıveriyorlar, 10 numara çalışıyor başta, herkes alıyor ediyor. Sonra bir anda çakma çıkmaya başlıyor ürünlerde ve birsürü kişi dolandırılıyor. Sonra başka bir markayla bidaha sağlam bir çıkış oluyor.Böyle böyle sarmal şekilde işliyorlar.

Benim örnek verebileceğim en eski bildiğim optimum varda, çok sağlamdı ilk çıktığında. Hatta benim hayatımda yaptığım en sağlam kür optimum test -decadır. Sonra o patladı başka çıktı, o patladı BVS çok sağlam bir şekilde çıktı, bir süre sonra oda patladı klasik, şimdi bunlar çıktı. Bu markada patlar çok fazla zaman geçmeden.

Bu işte olay satıcıda bitiyor denilmiş , tamamen budur işte olay. Satıcı güveniliyorsa markaya takılmayın çalışır. Güvenilir değilse ne verse sahte çıkar çünkü herşeyin çakmasını yapıyorlar çok rahat.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aakyez    25
Efeedd, 2 dakika önce yazdı:

Tr de bir gelenek oldu, bir marka çıkarıveriyorlar, 10 numara çalışıyor başta, herkes alıyor ediyor. Sonra bir anda çakma çıkmaya başlıyor ürünlerde ve birsürü kişi dolandırılıyor. Sonra başka bir markayla bidaha sağlam bir çıkış oluyor.Böyle böyle sarmal şekilde işliyorlar.

Benim örnek verebileceğim en eski bildiğim optimum varda, çok sağlamdı ilk çıktığında. Hatta benim hayatımda yaptığım en sağlam kür optimum test -decadır. Sonra o patladı başka çıktı, o patladı BVS çok sağlam bir şekilde çıktı, bir süre sonra oda patladı klasik, şimdi bunlar çıktı. Bu markada patlar çok fazla zaman geçmeden.

Bu işte olay satıcıda bitiyor denilmiş , tamamen budur işte olay. Satıcı güveniliyorsa markaya takılmayın çalışır. Güvenilir değilse ne verse sahte çıkar çünkü herşeyin çakmasını yapıyorlar çok rahat.

bro yalnız optimum isim değiştirip tekrar tekrar dönmedi adamlar açık açık biz yerli malı üretim yapıyoruz malımızın arkasındayız diyor 17 senedir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bysabri1    37

Konu Tarihi biraz geride ama bu ilaç markasından son zamanlarda kullanan oldumu tekrar ne durumda yada bilgisi olan arkadaşlar var mı Elysian

Bir arkadaşım önerdi ve sağlam ürün olduğunu idda etti fiyatları da makul seviyede

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.