Jump to content

• Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Blitzkrieg

20 haftalık kür sonrası pct yapmama rağmen tahlil sonumlarım düşük yardım edin

Önerilen İletiler

Blitzkrieg    133
zubonk, 33 dakika önce yazdı:

Son küründen çıkalı neredeyse 1 yıl olmuş yanlış anlamadıysam. Evet toplam ve serbest testosteronun olması gerekenden çok düşük seviyelerde gözüküyor. Kanı sabah 8-10 saatleri arasında mı verdiniz? Yetersiz SERM (klomen-tamoksifen) kullanmış olabilirsin. Bakın PCT ve geri dönüş tamamen kişi odaklıdır. Herkesin klasik tedavi yöntemleriyle normale dönme süreci farkındalık gösterebilmektedir. Fakat bu noktada steroidlerden kaynaklandığını düşünmüyorum, uzun bir süre geçmiş. Burada düşünmemiz gereken ilk mevzu; bu süreci nasıl geçirdin ve nasıl geçirmektesin? Beslenme alışkanlığın, bu süreçteki psikolojin ve antrenman durumun da çok önemli bir faktör.

LH ve FSH düzeylerin gayet iyi durumda gözüküyor. Testislerde testosteron salgısı ve sperm üretimi mevcut. Ama toplam ve serbest testosteronuna olan orantısızlığı bende vücudunun testosteronu tam olarak yeterli kullanamadığını düşündürtüyor. Bu sebeple SHBG ve ALBUMİN'e bağlanmış olabilir. Bu iki değerede batırmanda fayda var. Ayrıca kandaki değerler bir tarafa steroid kullanmış yada kullanan kişinin üzerinde durması gereken asıl önemli bir nokta ise spermlerin durumu, çok değerli. SPERMİOGRAM testi yaptırıp sperm kalite ve sayısını öğrenebilirsin. Çünkü testosteron o kadar hassas bir hormon ki en ufak psikolojik sorun, stres, sağlıksız beslenme vb etkenlere anında tepki verir. İşin iç yüzünü öğrenmek için öncelikle spermlerine baktırmakla başla kesinlikle.

SPERMİOGRAM TESTİ
SHBG
ALBUMİN

Ek olarak bu testlere baktırırken bir yandan da toplam ve serbest testosteronunu arttırmak ve libido adına; günlük sabah akşam 1 çorba kaşığı keçiboynuzu özü, 400iu e vitamini, 6000iu D3 vitamini ve son olarak günlük 2 tablet Voonka Vonvia öneriyorum.

Kafamız rahatlamadan kür yok.

Hocam öncelikle çok teşekkür ediyorum bir takım sıkıntılarım ve sorunlarım var rica etsem bana özelden dm atabilir misiniz ben pm gönderemiyorum forumdaki mesaj sayım düşük olduğu için

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Blitzkrieg    133
zubonk, 46 dakika önce yazdı:

Son küründen çıkalı neredeyse 1 yıl olmuş yanlış anlamadıysam. Evet toplam ve serbest testosteronun olması gerekenden çok düşük seviyelerde gözüküyor. Kanı sabah 8-10 saatleri arasında mı verdiniz? Yetersiz SERM (klomen-tamoksifen) kullanmış olabilirsin. Bakın PCT ve geri dönüş tamamen kişi odaklıdır. Herkesin klasik tedavi yöntemleriyle normale dönme süreci farkındalık gösterebilmektedir. Fakat bu noktada steroidlerden kaynaklandığını düşünmüyorum, uzun bir süre geçmiş. Burada düşünmemiz gereken ilk mevzu; bu süreci nasıl geçirdin ve nasıl geçirmektesin? Beslenme alışkanlığın, bu süreçteki psikolojin ve antrenman durumun da çok önemli bir faktör.

LH ve FSH düzeylerin gayet iyi durumda gözüküyor. Testislerde testosteron salgısı ve sperm üretimi mevcut. Ama toplam ve serbest testosteronuna olan orantısızlığı bende vücudunun testosteronu tam olarak yeterli kullanamadığını düşündürtüyor. Bu sebeple SHBG ve ALBUMİN'e bağlanmış olabilir. Bu iki değerede batırmanda fayda var. Ayrıca kandaki değerler bir tarafa steroid kullanmış yada kullanan kişinin üzerinde durması gereken asıl önemli bir nokta ise spermlerin durumu, çok değerli. SPERMİOGRAM testi yaptırıp sperm kalite ve sayısını öğrenebilirsin. Çünkü testosteron o kadar hassas bir hormon ki en ufak psikolojik sorun, stres, sağlıksız beslenme vb etkenlere anında tepki verir. İşin iç yüzünü öğrenmek için öncelikle spermlerine baktırmakla başla kesinlikle.

SPERMİOGRAM TESTİ
SHBG
ALBUMİN

Ek olarak bu testlere baktırırken bir yandan da toplam ve serbest testosteronunu arttırmak ve libido adına; günlük sabah akşam 1 çorba kaşığı keçiboynuzu özü, 400iu e vitamini, 6000iu D3 vitamini ve son olarak günlük 2 tablet Voonka Vonvia öneriyorum.

Kafamız rahatlamadan kür yok.

Ve hocam bunu daha yeni öğrendim1 ay kadar vücudu toparlamak için strombaford oxandrolone ve clenbuterol kürüne girmiştim bırakalı 2-3 hafta oldu fakat ben testosterona etkisi olmadığını düşünüyordum. Kendi kendimi sorguladığımda ise bunlara tekrardan bakıp araştırdığımda ise ikisininde doğal testosteron üretimini baskıladığını öğrendim. Normalde böyle birşey yapmaz diye düşünmüştüm. Büyük ihtimal bunun yüzünden olabilir. Bugün tahlil sonuçlarını aldığım doktor ise bana sustanon kullanmamı önerdi istediğim taktirde yazıp eczaneden alabiliyormuşum. Fakat kafama yatmayan şey, dışarıdan testosteron alındığında vücut doğal üretimini durduruyor. Ya doktorun bu konu ile ilgili bir bilgisi yok yada benim bilmediğim farklı bir şey var. Lütfen yardım eder misiniz bana hocam. Moralim bozuldu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sadece gıda takviyesi kullan , lh fsh çok iyi 1 senede teston eski seviyesine gelir, klomen tamoxifen kullanma sakın kafanı rahat bırak takma bişey düzelir, kürden 1 sene sonrası bu sonuçlar çok normal, 2.seneden sonra yavaş yavaş teston 700ngleri görr, 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Blitzkrieg    133
Viktormamıel, 17 dakika önce yazdı:

Sadece gıda takviyesi kullan , lh fsh çok iyi 1 senede teston eski seviyesine gelir, klomen tamoxifen kullanma sakın kafanı rahat bırak takma bişey düzelir, kürden 1 sene sonrası bu sonuçlar çok normal, 2.seneden sonra yavaş yavaş teston 700ngleri görr, 

Hocam merhabalar öncelikle yanıt verdiğiniz için teşekkür ederim.

benim o kadar vaktim yok 1 sene çok uzun bir süre. Büyük ihtimal testosteron seviyelerimde normal düzeyde idi fakat bir ay oxandrolon ile winstrol tablet kullanmak testosteron değerlerimi baskıladı. Kullandıktan sonra öğrendim baskıladığını... Mutlaka 1 seneden daha kısa sürede hatta 1 ay gibi bir sürede normaline gelebilir doğru yöntemlerle. Bu PCT konusunda birazcık bilgi eksikliği yaşıyorum. Değerli @zubonk hocam bu konu ile ilgili mutlaka yardımcı olacaktır. Çünkü yeni bir kür hazırlığım vardı testo propionate, trenbolone ve oxandrolon. Değerlerim düzelmeden yeni bir kür hayatta yapamam.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zubonk    288
Blitzkrieg, 3 saat önce yazdı:

Hocam merhabalar öncelikle yanıt verdiğiniz için teşekkür ederim.

benim o kadar vaktim yok 1 sene çok uzun bir süre. Büyük ihtimal testosteron seviyelerimde normal düzeyde idi fakat bir ay oxandrolon ile winstrol tablet kullanmak testosteron değerlerimi baskıladı. Kullandıktan sonra öğrendim baskıladığını... Mutlaka 1 seneden daha kısa sürede hatta 1 ay gibi bir sürede normaline gelebilir doğru yöntemlerle. Bu PCT konusunda birazcık bilgi eksikliği yaşıyorum. Değerli @zubonk hocam bu konu ile ilgili mutlaka yardımcı olacaktır. Çünkü yeni bir kür hazırlığım vardı testo propionate, trenbolone ve oxandrolon. Değerlerim düzelmeden yeni bir kür hayatta yapamam.

Şimdi oldu. Kullandığın o kombin tabii ki de testosteronu baskılar. Muhtemelen kısa süre kullandın ve üzerindende 2-3 hafta geçmiş diyorsun, iyi bile denebilir. Bu durumda gayet normal bu testosteron değeri. LH ve FSH zaten yerinde. Hala işin iç yüzünü bilmeden, denemeden, uğraşmadan gelişi güzel sentetik testosteron veren doktorlarımız var. Hele sustanon gibi içeriği kısa ve uzun esterlerle dolu, sabit bir etki etmeyen, dalgalanmalara sebep olan bir testosteron türevini 10 günde 1 ampül, 2 haftada 1 ampül kullan diye reçete eden farmakolojiden bir haber, bir yığın hormon kasaplarımız var.

Senin yapman gereken söylediğim testleri ne olur ne olmaz yine yaptır ve bir önceki postumda yazdığım doğal kaynakları temin edip işi hızlandırabilirsin, hem desteklersin bu süreci hem de psikolojik olarakta iyi hissedersin. Kesinlikle ne klomen ne tamoksifen ne hcg hiçbir şey almıyorsun. Hiçbir şeyin yok. Kafanı rahatlat, antrenmanlarına beslenmene sarıl. Birkaç ay dediklerimi yap ve sonra tekrar bir test daha ve muhtemelen her şey yolunda gözükecek ve dilediğin yolda ilerleyebileceksin.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Blitzkrieg    133
zubonk, 8 dakika önce yazdı:

Şimdi oldu. Kullandığın o kombin tabii ki de testosteronu baskılar. Muhtemelen kısa süre kullandın ve üzerindende 2-3 hafta geçmiş diyorsun, iyi bile denebilir. Bu durumda gayet normal bu testosteron değeri. LH ve FSH zaten yerinde. Hala işin iç yüzünü bilmeden, denemeden, uğraşmadan gelişi güzel sentetik testosteron veren doktorlarımız var. Hele sustanon gibi içeriği kısa ve uzun esterlerle dolu, sabit bir etki etmeyen, dalgalanmalara sebep olan bir testosteron türevini 10 günde 1 ampül, 2 haftada 1 ampül kullan diye reçete eden farmakolojiden bir haber, bir yığın hormon kasaplarımız var.

Senin yapman gereken söylediğim testleri ne olur ne olmaz yine yaptır ve bir önceki postumda yazdığım doğal kaynakları temin edip işi hızlandırabilirsin, hem desteklersin bu süreci hem de psikolojik olarakta iyi hissedersin. Kesinlikle ne klomen ne tamoksifen ne hcg hiçbir şey almıyorsun. Hiçbir şeyin yok. Kafanı rahatlat, antrenmanlarına beslenmene sarıl. Birkaç ay dediklerimi yap ve sonra tekrar bir test daha ve muhtemelen her şey yolunda gözükecek ve dilediğin yolda ilerleyebileceksin.

Saygıdeğer @zubonk hocam size ne kadar teşekkür etsem azdır...

dediğiniz ürünlerin hepsini alıcam yanınada birde çinko eklemeyi düşünüyorum başka bir şey varsa ekleyeceğim, yine söylersiniz.

bu kullandığım ilaçları temin ettiğim hocamlada paylaştım bu konuyu.

bana önce 20 gün boyunca 25mg proviron tablet kullanmalısın, ilk hafta her gün 3 tablet kalan 13 günlük sürede ise 2 tablete düşür yanındada çinko al demişti. Düzelir muhtemelen, düzelmez ise hcg takviyesi yaparsın demişti.

peki siz bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz?

tabiki ben sizin dediğiniz yolu daha sağlıklı ve faydalı buldum dediğiniz yöntem ile devam edicem

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    284
zubonk, 56 dakika önce yazdı:

Hocam resmen duygularıma tercüman oldunuz. Sustanon yazar e2 ye önlem almaz hastayı jino eder. Antidepresan yazar prolaktini düşünmez hasta benim ki kalkmıyor diye ağlar. Örnekler çoğaltılabilir. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zubonk    288
Blitzkrieg, Bir saat önce yazdı:

Saygıdeğer @zubonk hocam size ne kadar teşekkür etsem azdır...

dediğiniz ürünlerin hepsini alıcam yanınada birde çinko eklemeyi düşünüyorum başka bir şey varsa ekleyeceğim, yine söylersiniz.

bu kullandığım ilaçları temin ettiğim hocamlada paylaştım bu konuyu.

bana önce 20 gün boyunca 25mg proviron tablet kullanmalısın, ilk hafta her gün 3 tablet kalan 13 günlük sürede ise 2 tablete düşür yanındada çinko al demişti. Düzelir muhtemelen, düzelmez ise hcg takviyesi yaparsın demişti.

peki siz bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz?

tabiki ben sizin dediğiniz yolu daha sağlıklı ve faydalı buldum dediğiniz yöntem ile devam edicem

Çinko opsiyonel, dilersen kullanabilirsin bir sakıncası olmaz.

Proviron bir DHT'dir. Testosterona direkt bir etki yapmadığı gibi aksine doğal hormon düzeyinizi sekteye uğratabilir ki sizin LH ve FSH dan anlaşılacağı üzere üretimde bir sorun gözükmüyor. Eğer ki kür sonrası uzun süren libido problemleri, sperm sayısı ve kalitesindeki sorunlar gibi recovery sürecinde büyük aksaklık oluşmadığı sürece kür sonrası doğal akışınızı baltalarsınız ki bizim sizdeki problemimiz toplam ve serbest testosteron düzeylerini arttırmak. Her ne kadar provironun free testosteron üzerinde bir etkisi olsada bu şu anlık düşünülmesi gereken bir ilaç olmamalı. Ayrıca bu kan değerlerini gördüğü halde yada görmeden (bu daha kötü) size proviron, olmassa da HCG başlarız diyen bir hoca olabilir mi? Bunların yok edilmesi lazım. 

Sen dediğim gibi önce söylediğim testleri yaptır, ihmal etme. Sorun varsa oralarda vardır. Haricinde sağlam psikoloji, sağlam beslenme ve doğal desteklerle bu sürece devam et (boş bir çabadan bahsetmiyorum tamamen kör et beynindeki "sorun var" düşüncesini) ve 3 ay sonra kan ver testlerde kesinlikle farkı göreceğin kanısındayım. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zubonk    288
Mhmt38, 22 dakika önce yazdı:

Hocam resmen duygularıma tercüman oldunuz. Sustanon yazar e2 ye önlem almaz hastayı jino eder. Antidepresan yazar prolaktini düşünmez hasta benim ki kalkmıyor diye ağlar. Örnekler çoğaltılabilir. 

Çok enteresan bir durum söz konusu. Hastasın ve sana yardımcı olması gereken çoğu doktor işten anlamıyor?Burada özellikle bu steroidler ve hormon konularında işten anlayan, derdinizden anlayan çok az doktor var genel olarak sıkıntılı. Sadece devlet değil özel kurumlarda aynı. O yüzden bilgi sahibi olmadan, araştırmadan, öğrenmeden kısaca hazırlanmadan atlanılmaması gereken bir olaylar silsilesi steroidler. 

• Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Blitzkrieg    133
zubonk, 19 saat önce yazdı:

Sayın @zubonk hocam

dediğiniz ilaçların 3 tanesini aldırdım d3 vitamini ve çinkoyu dahiliye doktoruna yazdırdım ucuza geldi e vitamini 400iu birazcık pahallı oldu ama aldım 1-2 güne ise keçi boynuzu özü ile vonka vonvia yı alıcam fakat d3 vitaminini nasıl kullanacağımı bilmiyorum.

kullanımla ilgili bana ne önerirsiniz?

A4B39B7C-B102-45CD-BE88-41F681B701B0.thumb.jpeg.15c31ffd59fbdc28ae5056d792e24f06.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zubonk    288
Blitzkrieg, 5 saat önce yazdı:

Sayın @zubonk hocam

dediğiniz ilaçların 3 tanesini aldırdım d3 vitamini ve çinkoyu dahiliye doktoruna yazdırdım ucuza geldi e vitamini 400iu birazcık pahallı oldu ama aldım 1-2 güne ise keçi boynuzu özü ile vonka vonvia yı alıcam fakat d3 vitaminini nasıl kullanacağımı bilmiyorum.

kullanımla ilgili bana ne önerirsiniz?

A4B39B7C-B102-45CD-BE88-41F681B701B0.thumb.jpeg.15c31ffd59fbdc28ae5056d792e24f06.jpeg

D vitaminini damla formunda almıssın; 150.000 iu / 10ml ise sen günlük 10 damla kullandığında 6000 iu almış olursun. 5 damla sabah, 5 damla akşam şeklinde kullanabilirsin. E vitaminini keçiboynuzu ile birlikte sabah aç karnına al. Çinkoyuda akşam yatmadan 1 tablet yeterli. Vonviayıda aldığın zaman sabah akşam 1 er tablet kullanabilirsin.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Blitzkrieg    133
zubonk, 2 saat önce yazdı:

D vitaminini damla formunda almıssın; 150.000 iu / 10ml ise sen günlük 10 damla kullandığında 6000 iu almış olursun. 5 damla sabah, 5 damla akşam şeklinde kullanabilirsin. E vitaminini keçiboynuzu ile birlikte sabah aç karnına al. Çinkoyuda akşam yatmadan 1 tablet yeterli. Vonviayıda aldığın zaman sabah akşam 1 er tablet kullanabilirsin.

Saygıdeğer @zubonk hocam size tekrar teşekkür ederim. Dediklerinizi harfiyen yerine getiricem. Bu aralar antremana karşı biraz isteksizlik var içimde. Spordayken ise hareketleri yaparken biraz ruh gibiyim bitsede gitsem gözüyle bakıyorum... libidoda da birazcık düşüklük var biraz. Ama bunun kısa sürede düzeleceğine inanıyorum.

kendim ile ilgili olan gelişmeleri size zaman zaman tekrardan aktarıcam.

sağlıcakla kalın.

saygılarımla

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zubonk    288
Blitzkrieg, 5 saat önce yazdı:

Saygıdeğer @zubonk hocam size tekrar teşekkür ederim. Dediklerinizi harfiyen yerine getiricem. Bu aralar antremana karşı biraz isteksizlik var içimde. Spordayken ise hareketleri yaparken biraz ruh gibiyim bitsede gitsem gözüyle bakıyorum... libidoda da birazcık düşüklük var biraz. Ama bunun kısa sürede düzeleceğine inanıyorum.

kendim ile ilgili olan gelişmeleri size zaman zaman tekrardan aktarıcam.

sağlıcakla kalın.

saygılarımla

Bunların nedeni testosteron seviyenin yaşlı bir dedeninkiyle aynı oranlarda olması :) zamanla toparlayacaksındır. Süreç hakkında bilgilendirmeyi yaparsın birkaç ay sonra durumuna bakarız tekrar. Voonka Vonvia libidona ve yaşam kalitene etki edecektir bir nebze daha. İsteksizliğin önüne geçmek adına pre-workout ürünü kullanabilirsin veya çok önermesemde sadece antrenman günleri için efedrin kullanımı düşünülebilir. Hem yağ yakım hızını arttırması hem uyarıcı olması sebebiyle beynin dopamin düzeylerinide arttırabilme yeteneğine sahiptir. Dopamin arttırma konusu kür sonrası için müthiş bir olay. Efedrinle uyarılan adrenalin salınımı arttıran prostaglandin uyarımı ile çalışır. Ek olarak azot atımını azalttığı için kasları koruma özelliğide önemlidir. Fakat kullanılacaksa, Efedrin ile sinerjik çalışan kafein ve aspirin kombinasyonu ile kullanılmalı. Aspirinin önemi; efedrin, kafein ve antrenman sebebiyle oluşan noradrenalin salınımı damar tıkanıklığı yapabilmekte ve kan hücrelerinin aktivitesini arttırmakta (kalp krizi için oldukça riskli bir durum) bu durumun önüne geçmek adına Aspirin ile kan sulanır, hücrelerin pıhtı oluşturma riski azalır. 4-5 haftalık periyotlarla kullanılabilir.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Blitzkrieg    133

Bunların nedeni testosteron seviyenin yaşlı bir dedeninkiyle aynı oranlarda olması :) zamanla toparlayacaksındır. Süreç hakkında bilgilendirmeyi yaparsın birkaç ay sonra durumuna bakarız tekrar. Voonka Vonvia libidona ve yaşam kalitene etki edecektir bir nebze daha. İsteksizliğin önüne geçmek adına pre-workout ürünü kullanabilirsin veya çok önermesemde sadece antrenman günleri için efedrin kullanımı düşünülebilir. Hem yağ yakım hızını arttırması hem uyarıcı olması sebebiyle beynin dopamin düzeylerinide arttırabilme yeteneğine sahiptir. Dopamin arttırma konusu kür sonrası için müthiş bir olay. Efedrinle uyarılan adrenalin salınımı arttıran prostaglandin uyarımı ile çalışır. Ek olarak azot atımını azalttığı için kasları koruma özelliğide önemlidir. Fakat kullanılacaksa, Efedrin ile sinerjik çalışan kafein ve aspirin kombinasyonu ile kullanılmalı. Aspirinin önemi; efedrin, kafein ve antrenman sebebiyle oluşan noradrenalin salınımı damar tıkanıklığı yapabilmekte ve kan hücrelerinin aktivitesini arttırmakta (kalp krizi için oldukça riskli bir durum) bu durumun önüne geçmek adına Aspirin ile kan sulanır, hücrelerin pıhtı oluşturma riski azalır. 4-5 haftalık periyotlarla kullanılabilir.

Anladım saygıdeğer @zubonk hocam.

hocam elimde yaklaşık olarak 40 tüp efedrinim var zaten fakat şuan big-joyun thermonator l-carnitinesini kullanıyorum. İçinde 225mg cafein 100mg yeşil çay ekstratı 50mg yeşil kahve çekirdeği ekstratı var.

değerli hocam ben şimdi voonka vonviayı aldığım zaman yanına bulabilirsem “Neksim L-Arginine Monohydrochloride” almayı düşünüyorum 1 servisinde 4gr arginin var.

ayrıca şu an elimde kaliteli bir bal var memleketten annem göndermişti. Bunuda sabah kalktığımda ve gece yatmadan önce düzenli olarak almaya başladım.

eğer efedrini kullan diyorsanız yanına big-joyun l-carnitinesindeki kafein oranı yeter mi? Birde hayatımda hiç aspirin kullanmadım değerli hocam.

aspirini efedrin ile kullanımını söyleyebilir misiniz?

teşekkür ederim

saygılarımla

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zubonk    288
Blitzkrieg, 12 saat önce yazdı:

Anladım saygıdeğer @zubonk hocam.

hocam elimde yaklaşık olarak 40 tüp efedrinim var zaten fakat şuan big-joyun thermonator l-carnitinesini kullanıyorum. İçinde 225mg cafein 100mg yeşil çay ekstratı 50mg yeşil kahve çekirdeği ekstratı var.

değerli hocam ben şimdi voonka vonviayı aldığım zaman yanına bulabilirsem “Neksim L-Arginine Monohydrochloride” almayı düşünüyorum 1 servisinde 4gr arginin var.

ayrıca şu an elimde kaliteli bir bal var memleketten annem göndermişti. Bunuda sabah kalktığımda ve gece yatmadan önce düzenli olarak almaya başladım.

eğer efedrini kullan diyorsanız yanına big-joyun l-carnitinesindeki kafein oranı yeter mi? Birde hayatımda hiç aspirin kullanmadım değerli hocam.

aspirini efedrin ile kullanımını söyleyebilir misiniz?

teşekkür ederim

saygılarımla

Kafein dozu tamamen toleransına bağlı, vücudunu tanımalısın. Ne kadar düşük kafein ile etki alabiliyorsan o kadar iyi. Gerçi sadece kafein değil her türlü ilaç da bu böyledir. 250-400mg kafein iyidir. Ama yinede kıstası sen belirleyeceksin.

Efedrin ile aspirin ilişkisini detaylı açıkladım diğer postta zaten. Aspirin için 100mg yeterli. Efedrini de 25-50mg üzerine çıkmamak gerek. Üzeri dozlarda aşırı uyarıcı etki yapabilmekte, daha doğrusu genel olarak risktir üzeri dozlar. Kullanılacaksa sadece antrenman günü kullanılmalı ve vücudu çok fazla alıştırmamak, dinlendirmek ve riski azaltmak adına ara off dönemler vererek kullanılmalı. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Blitzkrieg    133
zubonk, 5 dakika önce yazdı:

Kafein dozu tamamen toleransına bağlı, vücudunu tanımalısın. Ne kadar düşük kafein ile etki alabiliyorsan o kadar iyi. Gerçi sadece kafein değil her türlü ilaç da bu böyledir. 250-400mg kafein iyidir. Ama yinede kıstası sen belirleyeceksin.

Efedrin ile aspirin ilişkisini detaylı açıkladım diğer postta zaten. Aspirin için 100mg yeterli. Efedrini de 25-50mg üzerine çıkmamak gerek. Üzeri dozlarda aşırı uyarıcı etki yapabilmekte, daha doğrusu genel olarak risktir üzeri dozlar. Kullanılacaksa sadece antrenman günü kullanılmalı ve vücudu çok fazla alıştırmamak, dinlendirmek ve riski azaltmak adına ara off dönemler vererek kullanılmalı. 

Teşekkür ederim @zubonk hocam verdiğiniz bilgilerle bana çok yardımınız oldu. Dediklerinizi harfiyen uyguluyorum. Arginine ve bal hakkındaki yorumlarınızıda almak isterim açıkçası..

saygılarımla

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zubonk    288
Blitzkrieg, 15 saat önce yazdı:

Teşekkür ederim @zubonk hocam verdiğiniz bilgilerle bana çok yardımınız oldu. Dediklerinizi harfiyen uyguluyorum. Arginine ve bal hakkındaki yorumlarınızıda almak isterim açıkçası..

saygılarımla

Arjinin ve balın nitrik oksit etkisi tartışılmaz. Markette satılan ballardan değilse eğer :) kesinlikle faydası olacaktır. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Blitzkrieg    133
zubonk, 8 dakika önce yazdı:

Arjinin ve balın nitrik oksit etkisi tartışılmaz. Markette satılan ballardan değilse eğer :) kesinlikle faydası olacaktır. 

Hocam çok teşekkür ederim :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Blitzkrieg    133

9F82497D-21A1-4FB1-8960-17293408079E.thumb.png.a06c7a2967fffeab53dc3a421a01d9e4.png

değerli @zubonk hocam aradan 3 ay gibi bir süre geçti ve tekrardan total testosteron testi yaptırdım. Sonuçlar gayet yerinde ve makul. Tekrar küre girmem için önümde bir engel kalmadı. Desteğiniz için hepinize çok teşekkür ediyorum :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zubonk    288
Blitzkrieg, 2 saat önce yazdı:

9F82497D-21A1-4FB1-8960-17293408079E.thumb.png.a06c7a2967fffeab53dc3a421a01d9e4.png

değerli @zubonk hocam aradan 3 ay gibi bir süre geçti ve tekrardan total testosteron testi yaptırdım. Sonuçlar gayet yerinde ve makul. Tekrar küre girmem için önümde bir engel kalmadı. Desteğiniz için hepinize çok teşekkür ediyorum :)

Harika, sevindim sonuç almana :) zaten LH ve FSH düzeyin iyi durumdaydı şimdide yapmış olduğumuz destekler ile total testosteronun yükselmiş, zamanla daha da yükselecektir. Bir süre daha devam edebilirsin veya dilersen yeni kür düşüncen varsa girebilirsin, bir engel yok.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Blitzkrieg    133

Harika, sevindim sonuç almana :) zaten LH ve FSH düzeyin iyi durumdaydı şimdide yapmış olduğumuz destekler ile total testosteronun yükselmiş, zamanla daha da yükselecektir. Bir süre daha devam edebilirsin veya dilersen yeni kür düşüncen varsa girebilirsin, bir engel yok.

Hocam yeni gireceğim kürüm çizelgesini başka bir konuda paylaşıcam bu gece veya yarın ona göre tekrar yardımcı olursanız çok sevinirim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Burak3434    28

@zubonk

Vallahi helal olsun hocam elinize yüreğinize bilginize sağlık resmen bi hikaye gibi okudum konuyu kendimi arkadaşım yerine koyarak. 

Benim açtığım günlüğe yorumunuzu beklerim iyi forumlar 😊

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.