Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

selvituncer

Ilk kür hakkinda yardim ve destek ürün temini

Önerilen İletiler

selvituncer    62

Herkese öncelikle  hayırlı ramazanlar ve iyi kandiller

Öncelikle bu forumu  anonim olarak bayadır takip ediyorum ve kürler hakkında bilgi almaya çalişiyorum ürünler vs farketmeksizin ve uzun süredirde küre girmeyi düşünüyorum ve sonunda bu başliği açma konusunda  karar verdim  ve siz değerli abilerimden ve kardeşlerimden ilk kürüm hakkında bilgi  almak istiyorum. Öncelikle ürünleri temin edeceğim 1-2 kişi var ama güvenmiyorum tam olarak  o yüzden  birçok refaransı olan Burak hocamdan  almayi planlıyorum  bazi ürünleri.

İlk girmeyi planladiğim kürüme gelecek  olursam  düşüncem  şu şekilde .

1-16 Hafta  Testesteron E.       500 Mg  ...  Son   4 hafta   600-750 arasi

1-16 Hafta  Boldenon              500  Mg      Son   4 Hafta   600-750 arasi

1-4  Hafta  Danabol    30-40 mg

Ek  olarak   12-16  Hafta  Anapolon eklemeli miyim   iştah ve kuvvet açisindan.

Yaş   22    boy  175    Şuanki  kilom    75       Yağ oranım  8-12 arası  bir yerlerde    ve  natural  olarak   5-6  senedir bu sporu  yapiyorum   8 aylık ara verdiğim bir dönem olmustu bundan 3 yıl önce oun dışında ara yok.

Şuan  teli değiştirdiğimden dolayı  elimde olan   2-3 fotoğraf var onları  ekleyeceğim  ve  Daha sonradan salona gittiğimde  Sırt  vs pozlarıda çekip ekleyeceğim  bu başliğa

Bu arada  roidleri ve MCT ve PCT  İlaçlarini 2 ay önceden halledip  3. aydada küre başlama  hedefindeyim. Sizin  düşüncelerinizide almak istiyorum . Şimdiden teşekkurler1.thumb.jpg.eef660a6c6da6ada7e089b88b71e4794.jpg2.thumb.jpg.030a1e67d3fa0c64ad855bc6f5be4f50.jpg3.thumb.jpg.a786c29499023744b2a1bb1b3891f6cc.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

zubonk    288

Öncelikle hoş geldin. Böyle araştıran, alt yapısını belli bir seviyeye getirip, acele etmeyen insanlara bu sporda saygım var. Form durumun gayet iyi kür yapıp bu forma yaklaşamayan bir çok kişi tanıyorum. Boy-kilo-kütle indeksin güzel. Roidlerle tanışman için benim gönlümden geçen 1-2 yıl daha bu şekilde devam etmenden yana fakat kararlıysan her şey uygun gözüküyor. Döngüye gireceksen eğer kesinlikle iki önerim var:

1. 

1-12 veya 1-15 Testosteron Enanthate 500mg

1-5 Danabol 30mg

2.

1-15 Testosteron Enanthate 500mg

1-15 Primobolan 500mg/Boldenon 400-500mg

*Primo maliyet açısından zorlayabilir, alternatif olarak Boldenon da olur. Genel kanı Boldenon'un, Primobolan dan daha anabolik bir ilaç olduğu yönünde olmasına rağmen ben kesinlikle katılmıyorum. Primobolan'ın doza bağlı etkisinin daha efektif olduğunu düşünüyorum ama dediğim gibi maliyet artacaktır. 

1-5 Danabol 30mg

Dozaj arttırmanı tavsiye etmem. Zaten ilk defa vücut roid alacak ve etki maksimum olacaktır (kaliteli beslenme ve antrenman ile birlikte). Bu şekilde genetiğinin sana verdiği tepkiyi ölçme anlamında da dozaj arttırmadan bilgi sahibi olacaksın. Bu işin dozla çok da bir ilgisinin olmadığını anlamak lazım. Genetiğini tanımadan gereksiz dozajlamalardan kaçınman senin için ve ilerleyen kür dönemleri için daha sağlıklı ve doğru olacaktır. 

• Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171

bence bu vücut hafif ürünlerle heba edilmemeli gözetimle testo deca veya testo bolde anapolon 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
selvituncer    62

@zubonk Hocam öncelikle yorumunuz için teşekkür .

Beslenme konusunda çok disiplinliyim Yemeklerimi sabah hazırlayip 5 öğüne bölerek Sabah kahvaltiyla 6 öğün oluyor.Okulda ve işte yiyiyoruum saatlerini hiçbir zaman aksatmıyorum . Bu roidler konusundada ilk kür en verimli kürünüz olur dedikleri için aslında birazda iyi girmek ve kendimi görmek istiyorum dozajlari azaltip dediğim şekilde yapma ihtimalim nasıl olur sizce ve iş olarakda spor salonunda çalişiyorum. Artık zamanının gelmiş olabileceğini düşünüyorum hocam ama dediklerinizi kesinlikle düşüneceğim diğer hocalarımında yorumuna bakip en mantikli karari veririm umarim teşekkürler 👏

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zubonk    288
selvituncer, 10 dakika önce yazdı:

@zubonk Hocam öncelikle yorumunuz için teşekkür .

Beslenme konusunda çok disiplinliyim Yemeklerimi sabah hazırlayip 5 öğüne bölerek Sabah kahvaltiyla 6 öğün oluyor.Okulda ve işte yiyiyoruum saatlerini hiçbir zaman aksatmıyorum . Bu roidler konusundada ilk kür en verimli kürünüz olur dedikleri için aslında birazda iyi girmek ve kendimi görmek istiyorum dozajlari azaltip dediğim şekilde yapma ihtimalim nasıl olur sizce ve iş olarakda spor salonunda çalişiyorum. Artık zamanının gelmiş olabileceğini düşünüyorum hocam ama dediklerinizi kesinlikle düşüneceğim diğer hocalarımında yorumuna bakip en mantikli karari veririm umarim teşekkürler 👏

Dozajları dediğim şekilde stabil yaparak ve roidleride yazdığım dizayn olarak seçer kullanırsan, bu genetik ve özveriyle on numara verim alacaksın kanısındayım. İlk kür evet verimli ama her kürü verimli yapmak kişinin elindedir ki sen disiplin nedir biliyorsun beslenmen ile ilgili yazdıklarından ve vücut kompozisyonundan bu anlaşılıyor. Ayrıca ilk kürde 5 kilo kas alırsın ikincide 3 diye bir durum yok, tamamen saçmalık. Ürün teminini @Loving ile iletişim kurarak veya info@peptidturkiye.com / info@steroidturkey.com adreslerine mail atarak gözün kapalı yapabilirsin.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
selvituncer    62
zubonk, 01.06.2019 - 23:26 yazdı:

Dozajları dediğim şekilde stabil yaparak ve roidleride yazdığım dizayn olarak seçer kullanırsan, bu genetik ve özveriyle on numara verim alacaksın kanısındayım. İlk kür evet verimli ama her kürü verimli yapmak kişinin elindedir ki sen disiplin nedir biliyorsun beslenmen ile ilgili yazdıklarından ve vücut kompozisyonundan bu anlaşılıyor. Ayrıca ilk kürde 5 kilo kas alırsın ikincide 3 diye bir durum yok, tamamen saçmalık. Ürün teminini @Loving ile iletişim kurarak veya info@peptidturkiye.com / info@steroidturkey.com adreslerine mail atarak gözün kapalı yapabilirsin.

@zubonk hocam   ben  mtc ve pct ürünlerimi aldım  şimdi kalan anabolizanlarıda temin edeceğim  sana sormak istediğim    Ben  yeşil uçlu iğne aldım bu iğneyi  testo bolde yada deca ilaç farketmeksizin   250 mg olmasi için hepsinde acaba  iğnede  1 ml ye  kadar mı çekmem gerekiyor dozajlar aynımıdır yani :D aslında enjeksiyonlarımı klinikte yaptıracağim onlar hallederler kesin ama ben yine buradan size sormak istedim  musait olunca cevap  verirseniz sevinirim :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zubonk    288
selvituncer, 2 saat önce yazdı:

@zubonk hocam   ben  mtc ve pct ürünlerimi aldım  şimdi kalan anabolizanlarıda temin edeceğim  sana sormak istediğim    Ben  yeşil uçlu iğne aldım bu iğneyi  testo bolde yada deca ilaç farketmeksizin   250 mg olmasi için hepsinde acaba  iğnede  1 ml ye  kadar mı çekmem gerekiyor dozajlar aynımıdır yani :D aslında enjeksiyonlarımı klinikte yaptıracağim onlar hallederler kesin ama ben yine buradan size sormak istedim  musait olunca cevap  verirseniz sevinirim :) 

Kullandığın ürünün miligram skalasına göre değişir. 2500mg 10ml lik flakonsa, 1ml de 250mg vardır. 2000mg 10ml, 1ml de 200mg gibi düşün. 1 ml testosteron enanthate 250mg, 1ml boldenon 200mg.

Kalça kasına uygulayacaksan eğer yeşil uç veya siyah uç kullanman gerekir, kasa ulaşması için. Yeşil uç öneririm ve sen yada kim hazırlayacaksa, flakondan ilacı enjektöre çektiği uç ile enjeksiyonu yapacağı uç aynı olmasın, değişmesi gerek ve her enjeksiyonda piston bir miktar geri çekilerek damar kontrolü yapılması lazım, bu esnada enjektöre kan gelirse, enjeksiyon yapılmamalı, iğne çıkartılıp, tekrar kalçanın farklı bir bölgesine aynı işlem baştan yapılmalı, bunlara dikkat et. Klinik de yaptırıyorum zaten diye kafan güzel olmasın, ülkemizde bazen bir bakkal bile hemşireden daha doğru enjeksiyon yapabilir, kontrollü ol :)

Ayrıca MCT ve PCT ürünlerini temin ettim demişsin. MCT bir yere kadar tamam ama PCT dediğimiz olay ezbere yapılmamalı, kür sonu kan değerleri kontrolü ile kişiye göre uygun protokol hazırlanmalı. Bu ürünlerden bahseder misin? 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
selvituncer    62
zubonk, 37 dakika önce yazdı:

Kullandığın ürünün miligram skalasına göre değişir. 2500mg 10ml lik flakonsa, 1ml de 250mg vardır. 2000mg 10ml, 1ml de 200mg gibi düşün. 1 ml testosteron enanthate 250mg, 1ml boldenon 200mg.

Kalça kasına uygulayacaksan eğer yeşil uç veya siyah uç kullanman gerekir, kasa ulaşması için. Yeşil uç öneririm ve sen yada kim hazırlayacaksa, flakondan ilacı enjektöre çektiği uç ile enjeksiyonu yapacağı uç aynı olmasın, değişmesi gerek ve her enjeksiyonda piston bir miktar geri çekilerek damar kontrolü yapılması lazım, bu esnada enjektöre kan gelirse, enjeksiyon yapılmamalı, iğne çıkartılıp, tekrar kalçanın farklı bir bölgesine aynı işlem baştan yapılmalı, bunlara dikkat et. Klinik de yaptırıyorum zaten diye kafan güzel olmasın, ülkemizde bazen bir bakkal bile hemşireden daha doğru enjeksiyon yapabilir, kontrollü ol :)

Ayrıca MCT ve PCT ürünlerini temin ettim demişsin. MCT bir yere kadar tamam ama PCT dediğimiz olay ezbere yapılmamalı, kür sonu kan değerleri kontrolü ile kişiye göre uygun protokol hazırlanmalı. Bu ürünlerden bahseder misin? 

Abi öncelikle sende olmasan sorcak kimse yok şimdiden çok sağol . Pct ye gelecek olursam. Klomen Nolvadex Prengly Dostinex felan hepsini topladim ne olur ne olmaz diye. Kür ortası ve sonu testlerimi yaptirip ney gerekli ise ona göre kullanacağim . Testleri gerekli olursa burayada yükleyip sizdende bilgi alacağim. Kürün sağlıklı olması ve riski en aza indirmek istediğim için fazla acele etmiyorum sorup soruşturuyorum. Formdanda kişilerin kullandiği marka ve aldiklari etkilerede bakıyorum kafamada yatan bir çok şey var ama seninde dediğin gibi oldu bittiye getirmek istemiyorum 😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zubonk    288
selvituncer, Bir saat önce yazdı:

Abi öncelikle sende olmasan sorcak kimse yok şimdiden çok sağol . Pct ye gelecek olursam. Klomen Nolvadex Prengly Dostinex felan hepsini topladim ne olur ne olmaz diye. Kür ortası ve sonu testlerimi yaptirip ney gerekli ise ona göre kullanacağim . Testleri gerekli olursa burayada yükleyip sizdende bilgi alacağim. Kürün sağlıklı olması ve riski en aza indirmek istediğim için fazla acele etmiyorum sorup soruşturuyorum. Formdanda kişilerin kullandiği marka ve aldiklari etkilerede bakıyorum kafamada yatan bir çok şey var ama seninde dediğin gibi oldu bittiye getirmek istemiyorum 😂

En güzelini yapıyorsun :) markalar hakkında ben sana öneride bulundum çok fazla heyecanda aramaya gerek yok, kafan karışır, herkese güvenemezsin ki piyasa çakal kaynıyor. Acele etmişsin yinede belki HCG bile kullanmayacağız :) ayrıca kür de deca veya tren yoksa dostinex gereksiz olmuş. Ne kullanmayı düşünüyorsan sormadan, emin olmadan kullanma yeter. Kür içi arimidex veya aromasin ihtiyacın olabilir, E2 yükselebilir. Bu sebepten elinde hazır olması gereken ürünlerden en önemlisi aromataz inhibitörüdür.

Sana kür içerisinde birkaç önerim var:

Arimidex veya Aromasin. Kür içerisinde 3 veya 4. hafta bir kan testi ile E2 seviyen baz alınarak küre aromataz inhibitörü eklenebilir. Hazır da bir kutu olsun. Arimidex tercih edeceksen 1mg lık olandan al. Sonuçları burada paylaşırsın yardımcı oluruz.

Karaciğer ve tüm organ sağlığı için bilinen en güçlü antioksidan, Asetilsistein. Günlük en az 900mg, Dianabol ekleyeceksen kürüne 1200mg altına düşmeni tavsiye etmem.

Bağışıklık sistemin için günlük 2 gram c vitamini.

Opsiyonel olarak;

Kolesterol için günlük 1000-3000mg Niasin (B3 vitamin)

Kalp ve tansiyon için CoQ10, Omega-3. 

Kür içerisinde SHBG hormonunu bir nebze inhibe etmek adına günlük 30-50mg Çinko.

Bunlarıda istersen ekleyebilirsin.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
selvituncer    62
zubonk, Bir saat önce yazdı:

En güzelini yapıyorsun :) markalar hakkında ben sana öneride bulundum çok fazla heyecanda aramaya gerek yok, kafan karışır, herkese güvenemezsin ki piyasa çakal kaynıyor. Acele etmişsin yinede belki HCG bile kullanmayacağız :) ayrıca kür de deca veya tren yoksa dostinex gereksiz olmuş. Ne kullanmayı düşünüyorsan sormadan, emin olmadan kullanma yeter. Kür içi arimidex veya aromasin ihtiyacın olabilir, E2 yükselebilir. Bu sebepten elinde hazır olması gereken ürünlerden en önemlisi aromataz inhibitörüdür.

Sana kür içerisinde birkaç önerim var:

Arimidex veya Aromasin. Kür içerisinde 3 veya 4. hafta bir kan testi ile E2 seviyen baz alınarak küre aromataz inhibitörü eklenebilir. Hazır da bir kutu olsun. Arimidex tercih edeceksen 1mg lık olandan al. Sonuçları burada paylaşırsın yardımcı oluruz.

Karaciğer ve tüm organ sağlığı için bilinen en güçlü antioksidan, Asetilsistein. Günlük en az 900mg, Dianabol ekleyeceksen kürüne 1200mg altına düşmeni tavsiye etmem.

Bağışıklık sistemin için günlük 2 gram c vitamini.

Opsiyonel olarak;

Kolesterol için günlük 1000-3000mg Niasin (B3 vitamin)

Kalp ve tansiyon için CoQ10, Omega-3. 

Kür içerisinde SHBG hormonunu bir nebze inhibe etmek adına günlük 30-50mg Çinko.

Bunlarıda istersen ekleyebilirsin.

@zubonkSen harbi  adamsın abi allahtan bu platformda sana rastladım :)  Arimidex . Asetilsistein ve B3 eksiğim var diğerlerini aldım  bunlarıda ekliyip 1-2 ay içinde başlayacağım kürüme  yaz oldugu için istediğim verimi tam alacağimi düşünmüyorum ama güzel bir fizik yapacağimi umuyorum birde dediğin gibi macera aramamak daha mantıklı geldi bana :)  

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zubonk    288
selvituncer, Bir saat önce yazdı:

@zubonkSen harbi  adamsın abi allahtan bu platformda sana rastladım :)  Arimidex . Asetilsistein ve B3 eksiğim var diğerlerini aldım  bunlarıda ekliyip 1-2 ay içinde başlayacağım kürüme  yaz oldugu için istediğim verimi tam alacağimi düşünmüyorum ama güzel bir fizik yapacağimi umuyorum birde dediğin gibi macera aramamak daha mantıklı geldi bana :)  

Verim alırsın, alırsın. Yazın havaların ısınmasıyla yemek yemek biraz zor olsada senin bu sorunu aşabileceğine inanıyorum, o istikrar var sende. Kafana takılan ne olursa olsun sor, elimden geldiğince yardımcı olurum. Kesinlikle başarılı bir kür dönemi geçireceğin kanısındayım, başarılar :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.