Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Deity

Bacaktan enjeksiyon kızarıklık yürüyememe

Önerilen İletiler

Deity    171

Daha önce bacaktan testo p yapmıştım bu kadar sorun olmamıştı  geçen testo e yaptım kalçada ödem olduğu için ve yarım ml di bacak antrenmanından sonra yapmıştım  ilk gün birşey yoktu 2 3 günler çok kötü olmaya başladı şuan zor adım atıyorum dün enjeksiyon yerinde elim büyüklüğünde kızarıklık vardı şuan o kadar yok ama yürümeyi çok etkiliyor  sanırım iltihap yaptı hastanelik bi durum varmı can sıkıyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

zubonk    288

Bacak bölgesindeki enjeksiyonlar (quadlar) vastus lateralis ve rectus femoris kısımlarından çok dikkatli yapılmalıdır. Senin sıkıntın büyük ihtimal doğru noktada dikkatli ve hijyenik çalışmamandan kaynaklanıyor veya kullandığın ürün steril değil. Ayrıca şöyle bir durum da var bence bacaktan enjeksiyon her zaman sıkıntı yaratması muhtemel bir bölge, en rahatı kalça bölgesi, omuz vs girmeyin yapılacaksada çok doğru ve az ml ile çok yavaş yapılmalı. Son olarak bacak antrenmanı sonrası yapmışsın daha doğru bir yöntem olarak enjeksiyonları antrenman öncesi yapmak ilacın daha iyi dağılmasını sağlar. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171

sağ kalçada ödem var (ilaçla ilgili bi durum değil) bunu bazı bazı yapıyorum ama nasıl olduğunu anlayamadım gitti flakondan ilacı çektiğim iğne ile daha 1 kere enjeksiyon yapmış değilim  sol kalçada iğne girerken kıtır kıtır ediyor 1 enjeksiyon günü atlamıştım zaten sağdaki ödem geçmeyince artı soldaki kıtır kıtır ediyor diye hadi bacaktan yapayım dedim gün geçtikçe bacağı bükemiyorum şimdi psikolojik olarakta canımı sıkıyor ve yorgunluk veriyor

bir keresinde aynı kalça 3 enjeksiyonda ödem yaptı sağ sol değişimli gidiyorum sol yaptım sağ yaptım ödem oldu 2 kere sol yaptım sonra geçmiştir diye sağ yaptım yine ödem oldu 3. de artık öyle bi yorgunluk verdi ki eve geldiğimde yatağa atıyordum kendimi @zubonk

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zubonk    288
Deity, 2 saat önce yazdı:

sağ kalçada ödem var (ilaçla ilgili bi durum değil) bunu bazı bazı yapıyorum ama nasıl olduğunu anlayamadım gitti flakondan ilacı çektiğim iğne ile daha 1 kere enjeksiyon yapmış değilim  sol kalçada iğne girerken kıtır kıtır ediyor 1 enjeksiyon günü atlamıştım zaten sağdaki ödem geçmeyince artı soldaki kıtır kıtır ediyor diye hadi bacaktan yapayım dedim gün geçtikçe bacağı bükemiyorum şimdi psikolojik olarakta canımı sıkıyor ve yorgunluk veriyor

bir keresinde aynı kalça 3 enjeksiyonda ödem yaptı sağ sol değişimli gidiyorum sol yaptım sağ yaptım ödem oldu 2 kere sol yaptım sonra geçmiştir diye sağ yaptım yine ödem oldu 3. de artık öyle bi yorgunluk verdi ki eve geldiğimde yatağa atıyordum kendimi @zubonk

Ürünler hangi marka bilgi verebilir misin? 

Naprosyn Jel (ağrı ve iltihap için)

Hirudoid Forte (ödem için) 

Gün içinde iki defa karıştırarak sür.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171
zubonk, 20 saat önce yazdı:

Ürünler hangi marka bilgi verebilir misin? 

Naprosyn Jel (ağrı ve iltihap için)

Hirudoid Forte (ödem için) 

Gün içinde iki defa karıştırarak sür.

marka yok kendi ilacım  dediklerini aldım naprosyn plus ve huridoid jel eczacı direkt ödem için yok dedi dolaylı olarak etki ediyormuş inşallah işe yarar başlarda bacağı bükemiyordum şimdi düz tutuncada acıyor gitgide ilerliyor aksak bi şekilde yürüyorum ve merdiven inip çıkarken aşırı zorluyor 3 4 kere sürsem daha iyi gelirmi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zubonk    288
Deity, Bir saat önce yazdı:

marka yok kendi ilacım  dediklerini aldım naprosyn plus ve huridoid jel eczacı direkt ödem için yok dedi dolaylı olarak etki ediyormuş inşallah işe yarar başlarda bacağı bükemiyordum şimdi düz tutuncada acıyor gitgide ilerliyor aksak bi şekilde yürüyorum ve merdiven inip çıkarken aşırı zorluyor 3 4 kere sürsem daha iyi gelirmi

Direkt ödemi jel/krem ile yok edemessin zaten. Hirudoid hızlandıracaktır. Pıhtılaşan kanın erimesine yardımcı olur. Dokunun yerini alan sert oluşumun yumuşatılmasını sağlar. Naprosyn ile birlikte 2-3 defa sür ve tamamen jeli yok etmeden yedir, hafif ıslak kalsın, üzerini sargı bezi, kumaş parçası ile sarmadan önce direkt bölge üzerine emici özelliği taşımayan poşet vs ile sarıp sonra üstünü bez veya kumaş ile kapat. İşe yarıyacaktır. Soğuk Press de uygula ara ara.

Bu arada kendi ilacım derken ev/ofis ortamında hazırladığın ilaçları zerk ediyorsun kendine herhalde? Eğer öyleyse bu sıkıntılar normal gibi geliyor. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171
zubonk, 32 dakika önce yazdı:

Direkt ödemi jel/krem ile yok edemessin zaten. Hirudoid hızlandıracaktır. Pıhtılaşan kanın erimesine yardımcı olur. Dokunun yerini alan sert oluşumun yumuşatılmasını sağlar. Naprosyn ile birlikte 2-3 defa sür ve tamamen jeli yok etmeden yedir, hafif ıslak kalsın, üzerini sargı bezi, kumaş parçası ile sarmadan önce direkt bölge üzerine emici özelliği taşımayan poşet vs ile sarıp sonra üstünü bez veya kumaş ile kapat. İşe yarıyacaktır. Soğuk Press de uygula ara ara.

Bu arada kendi ilacım derken ev/ofis ortamında hazırladığın ilaçları zerk ediyorsun kendine herhalde? Eğer öyleyse bu sıkıntılar normal gibi geliyor. 

ilacı sürüp 2-3 kat sarmak daha mantıklı geldi o bölgeyi sıcak tutmak emilim açısından da iyi olur lanet psikolojiyide etkiliyor 2 antremana gitmedim araya bayram da girecek ama hiç keyfim yok her adımda canım acıyor

tabiki pro bi sistemim yok ama sterillik konusunda pek sıkıntı yaşamadım şuana kadar konsantrasyonla alakalı olabilir mi diye düşünüyorum 1ml/500mg yada enjeksiyon yaparken çok oynattım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zubonk    288
Deity, 8 saat önce yazdı:

ilacı sürüp 2-3 kat sarmak daha mantıklı geldi o bölgeyi sıcak tutmak emilim açısından da iyi olur lanet psikolojiyide etkiliyor 2 antremana gitmedim araya bayram da girecek ama hiç keyfim yok her adımda canım acıyor

tabiki pro bi sistemim yok ama sterillik konusunda pek sıkıntı yaşamadım şuana kadar konsantrasyonla alakalı olabilir mi diye düşünüyorum 1ml/500mg yada enjeksiyon yaparken çok oynattım

Sterilizasyon ve konsantrasyon konularında yeterli olduğunu düşünmüyorum. Eczane veya bölgelere/kurumlara tedarik yapan ilaç yapım şirketleri bu sistemlere; fabrika, laboratuvar, uygun steril ortam, hammadde/içerik, iş bilen eleman ve en önemlisi yıllar süren Ar-Ge süreci vs. gibi kısacası bu adamlar boşuna milyar dolarlık yatırım yapmıyorlar. Bu iş home olarak çalışılarak yapılacak bir iş değil, sağlık söz konusu. Bu bilgiye ve güce sahip olmayan, yapabildiğinin en iyisini yapanlar var ülkemizde piyasası da olan fakat sağlıklı mı tartışmasız değil ki bahsettiğimiz ilaçlar zaten en uygun ortamda yapılmış olsa bile zilyon tane yan etkiye neden olan ilaçlar. O yüzden ürünlerin hakkında detaylı şunu yapsan veya şundan dolayıdır gibi yorumlarda bulunamayacağım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Equipoise    333
Deity, 10 saat önce yazdı:

Düşük ml de çok hammadde olan ilaçlar daha çok odem yapıyor diye okumustum, bence konsantrasyonla ilgili bi durum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171

Ben bunun ticaretini yapmıyorum samimi olduğum çevreme veriyorum sadece 10 kişiyi geçmez  eczane sürecini biliyoruz fakat dediğim gibi pro bi sistemim yok zaten gerekte yok ne yaptığımızı bilen insanlarız gençte sayılmayız yaş 27 işin garibi vücuduma hiç testo almadan girdim bu işe yani kullanmaktan daha iyi biliyorum pişirmesini :) teşekkür ederim kremler işe yaradı bu arada bacağımdaki kütle hafifledi biraz @zubonk

Olabilir riske girip 1 2 enjeksiyon daha yapacam diğer flakonlardan durum devam ederse kons. düşürürüm @Equipoise

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheNoahSystem    158

Dostum, eger kizariklik varsa orada bakteriyel bir enfeksiyon vardir, odemde kizariklik olmasaydi dozdan dolayi derdim ki yine hem dozdan dolayi hem de enfeksiyondan olabilir. Antibiotik sorununu cozer fakat bunun icin kullanilan farkli bo antibitoik cesidi vardi tam hatirlamiyorum hangisi unuttum fakat her antibiotigin olmadigini biliyorum.

Sterillik konusunda clean roomda calismadigin surece hic bir zaman standarti yakalayamazsin, kullandigin filtreden tut solventlere kadar bir cok sey bunu etkiler en basitinden soyle ornek vereyim. Yuksek mg'lere cikmak icin %25-30 civari bb kullananlar oluyor ustelik bir de pes filtre ile suzme yapiyorlar hizli aksin diye fakat pes filtre su suzmek icin, solventi ondan gecirdigin anda eritiyor filtreyi ayni sey cogu filtre icin gecerli. Pvdf veya ptfe olmadiktan sonra kullanma. Ayrica guzel bi tavsiye daha vereyim turkiyede sadece bir sitede pharmacy grade bb satiliyor ama o da gercek pharmacy grade degil. Gercek usp bb de %30lara ciktigimda dahi odem yapmiyorken bu turkiyede satilan sozde pharmacy grade bb %20de dahi odem yapiyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171

Bu sefer gerçekten bi sıkıntı var normalde enjeksiyon yaparım ödem olur zamanla geçer ama bu ilaçta enjeksiyon yapıyorum ertesi gün birşey yok fakat sonrasında giderek artan bi ödem mi iltihap mı bilmiyorum hareketimi kısıtlıyor resmen en başından beri pvdf hidrofilik filtre kullandım aceleye getirmedim hiç ama şu var kons. yükselttiğim halde ba bb dozunu standart tuttum şuan 5 flakon var onu 10 flakon yapıcam 250mg ba ve bb nasıl olmalı standart yapmayı düşünüyorum  bu süreçte ki tedariğimi de Burak hocamdan sağlıyor olcam @TheNoahSystem

tarihinde Deity tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheNoahSystem    158
Deity, 1 saat önce yazdı:

Bu sefer gerçekten bi sıkıntı var normalde enjeksiyon yaparım ödem olur zamanla geçer ama bu ilaçta enjeksiyon yapıyorum ertesi gün birşey yok fakat sonrasında giderek artan bi ödem mi iltihap mı bilmiyorum hareketimi kısıtlıyor resmen en başından beri pvdf hidrofilik filtre kullandım aceleye getirmedim hiç ama şu var kons. yükselttiğim halde ba bb dozunu standart tuttum şuan 5 flakon var onu 10 flakon yapıcam 250mg ba ve bb nasıl olmalı standart yapmayı düşünüyorum  bu süreçte ki tedariğimi de Burak hocamdan sağlıyor olcam @TheNoahSystem

Dostum, brewing gerçekten kimya bilgisi gerektiren bir sürec; farkındayım çok araştırmışsın iyi kötü de birşeyler yapıyorsun fakat bu iş çok ayrıntılı ve bu ayrıntıların bir kısmı yabancı sitelerde dahi yok. Basit bir örnek sen kısa esterler ile uzun esterleri aynı yağda çözmemelisin bunun nedeni vücudun yağları emiş süresi farklıdır ayriyetten kısa esterlerin yağ çözünürlüğü azdır. Örneğin bir castor oil ile yapabileceğin ilaçlar var bir de mct oil ile her maddeyi aynı yağda yaparsan esterin özelliğini kaybedersin çünkü dediğim gibi uzun esterin amacı vücudun bunu uzun sürede emmesidir kısa esterin amacı da hemen emilmesidir fakat her yağın emilim süresi farklıdır. Daha bir çok incelik var Türkiyede brewing konusunda hiç bir bilgi, kaynak yok. Yabancı sitelerde iyi kötü bir ürün çıkartacak kaynaklar var fakat bizde sıfır. Bu konuda tamamen hard reduction amaçlı dersler hazırlamayı düşündüm fakat bana birçok şeye ve yıllara mal olan bu konuyu insanlara altın tepside sunamam, bir konsept dahilinde ücretli ders şeklinde düşünüyorum fakat derslerin çalınmaması için akılcı bir konsept olmalı henüz aklımda bir fikir yok. Neyse, bu konu için tavsiyem sen internetteki standard dozlardan şaşma. 

Hiç bir brewing bunlara yüzlerce milyar harcanmış ug lablar da dahil, pharmacy grade değildir. Eczane ilacındaki kaliteyi hiç bir şekilde bulamazsınız buna sp labs'ta dahil, pharmacom labsta dahil bu markalar inanılmaz pahalı olmasına rağmen bu pharmacy grade kalitesini yakaladıkları anlamına gelmiyor.

İki markayla ilgili iki test sonucu aşağdadır;

https://anaboliclab.com/lab-results/brand-name/sp-laboratories/sp-laboratories-supertest-450-lab-test-results-2018-10-26/

https://anaboliclab.com/lab-results/brand-name/pharmacom-labs/pharmacom-labs-pharma-nolt-300-lab-test-results-2018-07-09/

Bu yüzden mantıklı olan iki seçenek var paranız varsa dünya eczanelerinden ürünler veya BALKAN ürünleri kullanmak çünkü pharmacy grade parabolan örneğin sadece balkanda var ve balkan gerçek bir pharmacy grade ukraynada ve moldovada lisansi var ve steroid ürünlerinin yanında bir dünya ürünü var tansiyon hapından tutun da kolestrole kadar.

İkinci seçenek kendi sağlığınız riskini millet bırakmayıp kendi riskinizi kendiniz almanız, yani homebrewing. En azından aptal aptal markalarla içinde ne olduğu belli olmayan şeylere para akıtmak zorunda kalmazsınız, yaklaşık aynı miktarlara kendi riskinizi kendiniz almış olursunuz. 

özet olarak bence parası olan ecza ürünü kullansın parası olmayan ise başkasının üstünden bu kumarı oynamak yerine kendi oynasın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
alphaomega    67
TheNoahSystem, 5 saat önce yazdı:

Hiç bir brewing bunlara yüzlerce milyar harcanmış ug lablar da dahil, pharmacy grade değildir. Eczane ilacındaki kaliteyi hiç bir şekilde bulamazsınız buna sp labs'ta dahil, pharmacom labsta dahil bu markalar inanılmaz pahalı olmasına rağmen bu pharmacy grade kalitesini yakaladıkları anlamına gelmiyor.

Sp labs eczane ürünü değil miydi hocam ya, hatta balkan pharma'nın alt ürünü olduğu yazıyordu forumda burak hocanın açtığı konuda.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheNoahSystem    158
alphaomega, 50 dakika önce yazdı:

Sp labs eczane ürünü değil miydi hocam ya, hatta balkan pharma'nın alt ürünü olduğu yazıyordu forumda burak hocanın açtığı konuda.

SP labs eczane ürünü değil, hiç bir ülkede eczanede satışı ve lisansı yok. Balkan ile aynı tesiste üretim yaptığı söyleniyor doğru olabilir fakat aynı tesiste üretmesi dahi pharmacy grade olduğunu göstermez, balkan tren e üretmiyor örneğin çünkü human grade bir ürün değil insan üzerinde kullanılmış denenmiş tek tren çeşidi parabolan boldenon da üretmiyor balkan çünkü human grade bir ilaç değil ama SP'de hepsi var yani aynı tesiste üretim yaptığı aynı hammaddeyi kullandığı anlamına gelmiyor, tabi ki kalitesiz kullanılamaz, çöp demiyorum ama pharmacy grade değil bir eczane sustanonu değil primosu bayer primo kadar kaliteli olamaz. Yukarıdaki linkte de SP labs gereksiz bir şekilde adına ufakta olsa leke sürmüş yani içeriğe test ace yazmış onun yerine prop kullanmış iki ester arasındaki fark 6-7 saat yarı ömür farkı başka bir fark yok yani bunu neden yaptı anlamadım, belki de bilmeyerek oldu tedarik ettiği hammaddeleri test etmiyor bilemiyoruz. Fakat balkan ukrayna, moldovya da olsa iyi kötü bir lisansa ve denetime sahip. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171

Isim alper di senin dimi  güzel fikir cüzi bi miktar olursa beni başa yaz :) boldenon ve testo p kullandığım yağ aynı öyle ki aynı şişeden üzüm çekirdeği yağı ilaç biri kısa biri uzun ester dediğin doğru olabilir ama bunlarda bi sorun yaratmadı yalnız testo e inanılmaz sorunlu oldu şimdi bu 5 flakonu nasıl kurtarabilirim bu 1  ikincisi kons. düşürmek ve yağı değiştirmek (bu arada testo e için hangi yağ uygundur) dışında tekrar böyle bi problem yaşamamak için ne yapabilirim bilgi ve deneyimine saygı duyuyorum ama zaten kısıtlı hammaddem var yurtdışından getir emek zaman nakit.. daha iyi biliyorsun çöp olsun istemiyorum yazık günah yardımcı olursan çok sevinirim ama olmazsanda canın sağolsun @TheNoahSystem

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheNoahSystem    158
Deity, 34 dakika önce yazdı:

Isim alper di senin dimi  güzel fikir cüzi bi miktar olursa beni başa yaz :) boldenon ve testo p kullandığım yağ aynı öyle ki aynı şişeden üzüm çekirdeği yağı ilaç biri kısa biri uzun ester dediğin doğru olabilir ama bunlarda bi sorun yaratmadı yalnız testo e inanılmaz sorunlu oldu şimdi bu 5 flakonu nasıl kurtarabilirim bu 1  ikincisi kons. düşürmek ve yağı değiştirmek (bu arada testo e için hangi yağ uygundur) dışında tekrar böyle bi problem yaşamamak için ne yapabilirim bilgi ve deneyimine saygı duyuyorum ama zaten kısıtlı hammaddem var yurtdışından getir emek zaman nakit.. daha iyi biliyorsun çöp olsun istemiyorum yazık günah yardımcı olursan çok sevinirim ama olmazsanda canın sağolsun @TheNoahSystem

Konsantrasyonu düşür, yaklaşık 180mg'a kadar kademe kademe düş örneğin 400 ise ilk 250 daha sonra 200 daha sonra 180 civarına kadar düşür vur hala ödem devam ederse çöpe at kurtaramazsın. Bu genel olarak test e de genel bir sorundur üretim aşamasındaki bazı eksikliklerden dolayı ortaya çıkıyor, çinli olan birine hiç bir zaman güvenme.

Seyreltme işlemi için de sadece yağ kullan bb ba eklemesi yapma

tarihinde TheNoahSystem tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171

Iyi ama ilacın steril olmama ihtimali de var ben kons. düşürüp ilacın miktarını artıracağım için o oranda ba bb eklemeyi düşünüyorum @TheNoahSystem

tarihinde Deity tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.