Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

dynabacc

Marka güvenilir mi?

Önerilen İletiler

murat159    10

Fiyatlarını ve satıcıyı söylersen net bi bilgi verebilirim ilk kez duydum.. Malum dolar euro kuruna göre düşününce pahalı olması gerekiyor :) eğer yurtdışından geliyorsa 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dynabacc    3
murat159, Bir saat önce yazdı:

Fiyatlarını ve satıcıyı söylersen net bi bilgi verebilirim ilk kez duydum.. Malum dolar euro kuruna göre düşününce pahalı olması gerekiyor :) eğer yurtdışından geliyorsa 

Arkadaşım vasıtasıyla duydum. Nerden tedarik ediyo inan fikrim yok. Yarın bi sorarım. Fiyatlar baya uygun seviyede. Onlarında bilgisini alırım 🙂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dynabacc    3
TheShoulder, 4 saat önce yazdı:

Yakın arkadaşım.. ilaçlar iyi. Sonraki kürümü o markadan yapacağım T referans diye. 

Kullanabilirsin ilaç sağlam

Peki ilk kür için bu markayı önerir misin?

yoksa daha bilindik markalara mı yöneleyim?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xxgokhanzz21    126
dynabacc, 20 saat önce yazdı:

Elysian Pharma şu sıralar pek piyasada. Bu ürünü kullanan veya bilgisi olan var mı arkadaşlar?

Çalışır mı, güvenilir mi?

Gören duyan bilen varsa aydınlatsın bizi.

internet sitesi şu şekilde;

https://www.elysianpharma.com/products/

Ürün çalışıyor olabilir ve Türkiyede'ki ürünlerde olduğu gibi %95 yerli üretim olabilir. Hatta biraz daha iddialı konuşayım şuan boklanan ve laf atılan çoğu marka gayet çalışıyor ve testlerde de gelişim açısından da gayet olumlu sonuçlar. Ancaaaak yine çok çok iyi çalışan yerli bi marka kullanıyorum ki kullanan yarışmacı arkadaşlarım da var ürün gayet dolu. Gel gelelim bahsettiğim diğer markaları kullanan adamların ya vucutlarında yara şeklinde sivilceler, derilerinde çirkin bir deformasyon, benim kullandığım yerli malzemede ise kalçamın üstünde bir kalça daha çıkıyor...

Ben sadece ilacın çalışıp çalışmamasına göre ürün satın alınmaması gerektiğini düşünüyorum. Eğer vurduğunuz ilaç idman yapmanıza, dündelik hayatınızı etkileyecek kadar ödem ve ağrı yapıyorsa uzak durmak gerek, yine aynı şekilde İlacı kullandıktan sonra aynı ilaç sürekli ateş ve hastalık yapıyorsa yine uzak durun. Bende zaman zaman maddi anlamda yetersiz kaldığımda tercih ediyorum bu ürünleri ama sonra kürün ortasında kür bitse de şu ilaçlardan kurtulsam demeye başlıyorum.

Yurtdışından gelen sayılı malzeme var zaten Türkiye'ye ve fiyatları da yerli ürünlere kıyasla yüksek. Kaliteli ve kendini kanıtlamış firmalardan şaşmamak gerek. Kolay gelsin :) 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
murat159    10
xxgokhanzz21, 3 saat önce yazdı:

Ürün çalışıyor olabilir ve Türkiyede'ki ürünlerde olduğu gibi %95 yerli üretim olabilir. Hatta biraz daha iddialı konuşayım şuan boklanan ve laf atılan çoğu marka gayet çalışıyor ve testlerde de gelişim açısından da gayet olumlu sonuçlar. Ancaaaak yine çok çok iyi çalışan yerli bi marka kullanıyorum ki kullanan yarışmacı arkadaşlarım da var ürün gayet dolu. Gel gelelim bahsettiğim diğer markaları kullanan adamların ya vucutlarında yara şeklinde sivilceler, derilerinde çirkin bir deformasyon, benim kullandığım yerli malzemede ise kalçamın üstünde bir kalça daha çıkıyor...

Ben sadece ilacın çalışıp çalışmamasına göre ürün satın alınmaması gerektiğini düşünüyorum. Eğer vurduğunuz ilaç idman yapmanıza, dündelik hayatınızı etkileyecek kadar ödem ve ağrı yapıyorsa uzak durmak gerek, yine aynı şekilde İlacı kullandıktan sonra aynı ilaç sürekli ateş ve hastalık yapıyorsa yine uzak durun. Bende zaman zaman maddi anlamda yetersiz kaldığımda tercih ediyorum bu ürünleri ama sonra kürün ortasında kür bitse de şu ilaçlardan kurtulsam demeye başlıyorum.

Yurtdışından gelen sayılı malzeme var zaten Türkiye'ye ve fiyatları da yerli ürünlere kıyasla yüksek. Kaliteli ve kendini kanıtlamış firmalardan şaşmamak gerek. Kolay gelsin :) 

Markayı sorabilir miyim hocam 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    401
xxgokhanzz21, 3 saat önce yazdı:

Örneğin Hellas bence en iyi yerli... 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MediumSize    9

Yerli üretimlerde hijyen konusuna hiç önem verilmiyor,bir kaç kişi ile sohbet esnasında kullandıkları ilaclar yüzünden vücutlarında et beni çıktığını duydum bunun yeterince steril ortamda üretim yapılmadığından kaynaklandığını düşünüyorum cünkü bir kac forum sitesinde daha görmüştüm. Totalde 100-200 lira ucuz temin edicez diye riske atmaya gerek yok.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
murat159    10
Ironmann, 5 saat önce yazdı:

Örneğin Hellas bence en iyi yerli... 

Hellası spor salonu sahibi almanlar da çok övüyordu,  bana vermek istediler türk malı diye yanaşmamıştım.  Fiyatları da çok uygundu ama adamı kendisine trenbolone vururken gördüm sanırım güzel ilaç kullanan kişiler de yorum yaparsa daha net bilgi almış oluruz,  gece uykuda terleme problemi yaşadıklarını ilacın çok güzel olduğunu falan söylediler

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    401
murat159, 21 dakika önce yazdı:

Hellası spor salonu sahibi almanlar da çok övüyordu,  bana vermek istediler türk malı diye yanaşmamıştım.  Fiyatları da çok uygundu ama adamı kendisine trenbolone vururken gördüm sanırım güzel ilaç kullanan kişiler de yorum yaparsa daha net bilgi almış oluruz,  gece uykuda terleme problemi yaşadıklarını ilacın çok güzel olduğunu falan söylediler

Şöyle söyliyim ilaç federasyon ve Türkiye genelinde çok iyi tanınan iki kişi tarafından yapılıyor ancak ben şöyle bir şey yaşamıştım belkide psikolojiktir sanki ilaçlar geç açılıyor tabi vücuda göre de değişiklik gösterebilir.Trende terlemesi boğaz ağrısı öksürük yan etkilerini yasadim yanlış anlasilmasin hellas taraftarı satıcısı filan değilim ama diğer yerlilere her türlü taş çıkartır;))) Ama sabret paranı biriktir la pharma,black dragon,sp labs,balkan gibi kesin markalara yönel derim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dynabacc    3
xxgokhanzz21, 20 saat önce yazdı:

Hocam bu yurtdışından gelen malzemelerin isimlerini benimle paylaşır mısın?

ilk kürüme gireceğim, tecrübem yok. Kafamdaki kür belli ama güvenilir firma ve tedarikçi konusunda sorunlar yaşıyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xxgokhanzz21    126
dynabacc, 16 dakika önce yazdı:

Hocam bu yurtdışından gelen malzemelerin isimlerini benimle paylaşır mısın?

ilk kürüme gireceğim, tecrübem yok. Kafamdaki kür belli ama güvenilir firma ve tedarikçi konusunda sorunlar yaşıyorum.

Satıcının sağlam olması şartı ile, Black Dragon, La Pharma, Thaiger Pharma, Balkan Pharma, Sp labs tercih edebilirsin. Tedarik edecek güvenilir satıcı bulamıyorsan  heyecan aramadan forum yönetimiyle iletişime geçersin kafan rahat olur.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
murat159    10
xxgokhanzz21, 1 saat önce yazdı:

Satıcının sağlam olması şartı ile, Black Dragon, La Pharma, Thaiger Pharma, Balkan Pharma, Sp labs tercih edebilirsin. Tedarik edecek güvenilir satıcı bulamıyorsan  heyecan aramadan forum yönetimiyle iletişime geçersin kafan rahat olur.

Yukarıda sayılan bütün ürünlerin fiyatı aşağı yukarı aaynı o yüzden bana sorarsan direk forum yönetimiyle iletişime geç eğer maddi imkânın yetiyorsa direk forumdan al derim 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
morningstar    46

Çok şaşırdım, tam bu konuya girmeden önce aynı konuyu açacaktım :D

Bir kaç aydır biliyorum bu markayı iyi anlamda satan bir arkadaştan dianabol aldım daha başlayamadım ama küre hayırlısı bakalım. 2 gün kullanayım dedim sonrasında hastalandım biraz, umarım ilaçla ilgili değildir. Ama fiyatları ciddi anlamda uygun, dereceli yarışmacıların da şu sıralar kullandığını duyuyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dynabacc    3
morningstar, 3 saat önce yazdı:

Çok şaşırdım, tam bu konuya girmeden önce aynı konuyu açacaktım :D

Bir kaç aydır biliyorum bu markayı iyi anlamda satan bir arkadaştan dianabol aldım daha başlayamadım ama küre hayırlısı bakalım. 2 gün kullanayım dedim sonrasında hastalandım biraz, umarım ilaçla ilgili değildir. Ama fiyatları ciddi anlamda uygun, dereceli yarışmacıların da şu sıralar kullandığını duyuyorum.

Kullandıktan sonra bi edit yapar mısın?

konuyla alakalı takipte kalıcam. Hatta mümkünse before after fotoğraf veya ölçü paylaşırsan daha çok verimli olur. 

Bide kürün nedir bilgi verebilir misin? 🤗

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
morningstar    46

Şu an şehrimden uzaktayım, bazı şeyleri oturttuktan sonra testo dianabol düşünüyorum. Konu açar mıyım bilmiyorum ama buradan fotoğraf atarım unutmazsam 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.