Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

kafasıkarışık

Zayif vücut mu kaslı vücut mu uzun durur ?

Önerilen İletiler

Merhaba salonda bir çocuk kilo alamıyorum bana yardım edermisin abi dedi  boy kilo sordum  boya 183cm  kiloya 60 dedi ben ŞOK OLDUM çocuğu benden 7-8cm uzun sanıyordum aynanın karşısında durduk aynı boydayız inanamadım ! Salondakiler söyledim herkes saçmalama o çocuk senden uzun dediler :)  (şuan su topuyum ama şişman yani)  

Sizce RESİM 1deki gibi Zargana vücut mu uzun duruyor yoksa RESİM 2'deki gibi yağ oranı düşük kaslı mı ?

843aa8d99e0b26b4eeedf720d4bf3540.png

depositphotos_136900646-stock-photo-beautiful-fitness-male-model-posing.jpg

tarihinde kafasıkarışık tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

kafasıkarışık, Bir saat önce yazdı:

Merhaba salonda bir çocuk kilo alamıyorum bana yardım edermisin abi dedi  boy kilo sordum  boya 183cm  kiloya 60 dedi ben ŞOK OLDUM çocuğu benden 7-8cm uzun sanıyordum aynanın karşısında durduk aynı boydayız inanamadım ! Salondakiler söyledim herkes saçmalama o çocuk senden uzun dediler :)  (şuan su topuyum ama şişman yani)  

Sizce RESİM 1deki gibi Zargana vücut mu uzun duruyor yoksa RESİM 2'deki gibi yağ oranı düşük kaslı mı ?

Bana sorarsan 160-170-180 fark etmeksizin kaslı vücut iyidir,ama zayıf daha uzun durabilir evet.lee priest 163 ama boyunu takan yok cennetten gelme genetiğı ve vücudu var,çok estetik

tarihinde Dagcıkomando tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    401

Kaslı vücut kısa durur ama emin ol daha sağlam durur 👊🏼

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
megalodon, 5 saat önce yazdı:

kaslı vücut uzaktan uzun durur her 

kafasıkarışık, 23 saat önce yazdı:

Kaslı vücut daha maskülendir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
morningstar    46

Gövde boyu ve bacak boyu önemli, benden kısa olan arkadaşımın bacak boyu gövdesine göre uzun duruyor estetik duruyor. Benim boy 168-169 onunki 165 ama görsen 165 değil daha uzun dersin. Kendisi ara ara spor yapan bir çocuk ama vücudu biraz zayıf.

Kilolu arkadaşım var 173-175 muhtemelen boyu, bacakları kısa duruyor mesela, yanyana geldiğimizde arkadaşlar şaşırıyor sen ondan kısa mıydın diye.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
morningstar    46

Kalflarım genetik olarak kalın biraz.

İlk atacağım fotoda yeni 60 kilo olmuştum zayıfım (ayağımda bot var)

İkincide muhtemelen 70 kiloyum. Soldaki arkadaş 177 civarı.

Boyum 168-169.

20180218_210017.jpg

20190527_020753.png

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Nemesis    8
morningstar, 12 saat önce yazdı:

Kalflarım genetik olarak kalın biraz.

İlk atacağım fotoda yeni 60 kilo olmuştum zayıfım (ayağımda bot var)

İkincide muhtemelen 70 kiloyum. Soldaki arkadaş 177 civarı.

Boyum 168-169.

20180218_210017.jpg

20190527_020753.png

Yan yana geldiginizde belli oluyor ama pantalon li haline 1,80 85 derdim

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

herkese cevabı için teşekkür ederim  kimse ayakkabısız 183 olduğuma inanmıyor max 178sin diyorlar :)  defalarca hastanede ölçtürdüm  ayakkabıyla 185 olduğu için soranlara 185cm diyordum   hadi ordan diyorlar :) 

Çıkardığım sonuçlar ve tecrübem şu
1-Uzun bacak  daha da  uzun gösteriyor
2-Aynı boyda olan  Zayıf>Kaslı>Şişman    şeklinde sıralama var boy uzun gösterme konusunda (bacak boylarıda aynı farz edin)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.