Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

servt

Trenbolone ürün orj.

Önerilen İletiler

servt    19

Arkadaşlar Herkese Merhaba ,

Trenbolone kürü düşünüyorum ve orijinal mi sahte mi olduğunu nereden anlarım yardım ederseniz sevinirim. 

tabi vurulmadan test etmeden anlaşılmaz ama öncelikle başladan önce hangi testleri yapıyım vede testen önce şu belirtileri olur genellikle diye bileceginiz belirtiler varsa sevinirim.

test olarak tahlilde ne gibi önceliklerim almalı

e2

lh

fsh

prolaktin

total tsto

free testo

alt

ast

vs.

yardımcı olursanız sevinirim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

toxic    204

Anlayamazsiniz, neden ?

Urunun benzer etkilerini uzerinizde gorseniz ve hissetseniz dahi ( tren enjeksiyonundan sonra oksuruk tutması, surekli ter icinde kalmak, kimilerinde stres ve sinir ya da basit fiziksel aktivitelerde dahi nefessiz kalmak gibi) icinde ne kadar hammadde olduğunu anlamanız imkansiz.

Testlerde kimilerinde prolaktin yükselir kimilerinde yükselmez buradan da anlaşılması mümkün degil.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
servt    19
toxic, 47 dakika önce yazdı:

Anlayamazsiniz, neden ?

Urunun benzer etkilerini uzerinizde gorseniz ve hissetseniz dahi ( tren enjeksiyonundan sonra oksuruk tutması, surekli ter icinde kalmak, kimilerinde stres ve sinir ya da basit fiziksel aktivitelerde dahi nefessiz kalmak gibi) icinde ne kadar hammadde olduğunu anlamanız imkansiz.

Testlerde kimilerinde prolaktin yükselir kimilerinde yükselmez buradan da anlaşılması mümkün degil.

ozaman hiç bir şekilde bilemiyecez yani ürün orjinal yada sahte diye bişey yok. kullanıcı kullanıcı var demek oluyor. teşekkürler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zubonk    287

Kişiye göre değişmekle birlikte total de enjeksiyondan sonraki 20 gün içerisinde hissettirmeye başlar ve 40-50 gün de kanda zirve yapar. Benim için ilk haftadan başlıyor.

Tren akciğerlerde çözünen bir ilaç olduğu için öksürük yapabiliyor, herkeste değil. Mesela bende trenbolone muazzam çalışıyor ama mesela öksürük sıfır, olmuyor. Zaten bu tren öksürük muhabbetinin aslı genelde şudur: ilacın zerki sırasında iğnenin damarı veya kılcal damarı delmesi sonucu damara bir miktar ilaç girer ve akciğere taşınır bu da öksürtür.

Ayrıca zaten terleyen, su atan bir vücudum, genetiğim var ve tren ile harikalaşıyor. Gece t shirtümü yastık kılıfımı değiştiriyorum bazen. Nefes alamama/darlığı hissiyatı. Anksiyete ve agresyon (bence genetik olarak yaşanıyorsa bu iki yan etkiye özellikle dikkat edin, yaşam kalitesini oldukça düşürür ve kortizol salgılamanıza sebep olur), uykusuzluk, huzursuzluk gibi yan etkileri olabilir kişiye göre değişir.

Özellikle kendimde tecrübe ettiğim tren aynı testo gibi hatta kat ve kat fazla androjendir. Bu sebeple cildiniz yağlanır, kafa derisi/saçlardan özellikle 2 gün yıkamayayım zaten 3 numara gezen biriyim direkt parlıyor kafam :)

Tabii herkesin genetiği bu noktada değişkenlik gösterebiliyor.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
servt    19
zubonk, Bir saat önce yazdı:

Kişiye göre değişmekle birlikte total de enjeksiyondan sonraki 20 gün içerisinde hissettirmeye başlar ve 40-50 gün de kanda zirve yapar. Benim için ilk haftadan başlıyor.

Tren akciğerlerde çözünen bir ilaç olduğu için öksürük yapabiliyor, herkeste değil. Mesela bende trenbolone muazzam çalışıyor ama mesela öksürük sıfır, olmuyor. Zaten bu tren öksürük muhabbetinin aslı genelde şudur: ilacın zerki sırasında iğnenin damarı veya kılcal damarı delmesi sonucu damara bir miktar ilaç girer ve akciğere taşınır bu da öksürtür.

Ayrıca zaten terleyen, su atan bir vücudum, genetiğim var ve tren ile harikalaşıyor. Gece t shirtümü yastık kılıfımı değiştiriyorum bazen. Nefes alamama/darlığı hissiyatı. Anksiyete ve agresyon (bence genetik olarak yaşanıyorsa bu iki yan etkiye özellikle dikkat edin, yaşam kalitesini oldukça düşürür ve kortizol salgılamanıza sebep olur), uykusuzluk, huzursuzluk gibi yan etkileri olabilir kişiye göre değişir.

Özellikle kendimde tecrübe ettiğim tren aynı testo gibi hatta kat ve kat fazla androjendir. Bu sebeple cildiniz yağlanır, kafa derisi/saçlardan özellikle 2 gün yıkamayayım zaten 3 numara gezen biriyim direkt parlıyor kafam :)

Tabii herkesin genetiği bu noktada değişkenlik gösterebiliyor.

Çok Teşekkür ederim Yorumlarınız için . Birde Şöyle bir soru sormak istiyorum Ben Şuan Tren ile bulk kürü yapmayı planlıyorum sizce nasıl olur nasıl bir etkisi faydası olur. @zubonk

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zubonk    287

Bulk (hacimlenme) da, harcanan enerjiden daha fazlası alınarak hacim kazanmak hedeflenir. Buradaki asıl amaç hedeflenen kiloya kas ekleyerek ulaşmak. Demek istediğim bulku sen beslenme ile yaparsın ilaçlar sadece yardımcı olur. 

Deca; güç artışı, eklemleri güçlendirmesi ayrı azot depolama ve protein sentezi teşviki çok değerli. Ayrıca deca, HDL kolesterolü düşürme özelliği de vardır ve estetikliğe dikkat eden kişiler için saç dökülmesi, yağlı cilt gibi problemler yaşatmamaktadır.

Aslında deca ve tren aynı ilaç. Çok az farklılıkları bulunmakta. Tren daha güçlü evet ama daha fazla yan etkili. Tren de hacim döneminde kullanılır, decada. Tren de definede kullanılır, decada. İkiside size doğru beslenme ve antrenman ile hacim verecektir. Tren çok fazla androjeniktir. Kullanımı süresince yağ yakımı, kalori yakımı fazla oluyor. Bu sebepten hacim odaklı düşünen kişi için kullanılabilir ama deca bu konuda daha sağlıklı bir seçim olabilir. Ayrıca tren siz ne kadar karb yüklemesi yapsanızda glikojen depolarını sömürür. Kesinlikle yüksek ve kaliteli karb girilmelidir yoksa kas gelişimi, hacim artışı söz konusu olamaz, hepsi gelip geçici olur. Trenbolone kürlerinde karbonhidrat alımı yeterli değilse takviye olarak vitargo bayağı iş görür. Yoksa kürü bırakınız. Kalp, damar sağlığı için basit karbonhidratlardan kesinlikle uzak durulmalıdır.

Kür olarak önerim testosteron enanthate/deca/anadrol şeklinde olacak.

Deca yerine trende olabilir dediğim gibi genetik, vücudun ilaca verdiği tepki, beslenme (gerekli karbonhidrat yüklemesi vs) gibi etkenleri göz önünde bulundurmak gerekir. 

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zubonk    287
Anlkzk, 59 dakika önce yazdı:

@zubonk Hocam Decada saç dökülmesi olmuyor mu yoksa riski daha mı az ?

DHT etkisi üzerinden bakalım: 5-ar enzimiyle temasa geçen ve DHT oluşturan steroidlerden biri de deca durabolin diyebiliriz fakat oluşan DHT etkisi çok zayıftır, saç dökemez.

Androjenik etkisi üzerinden bakalım: Deca'nın anabolik değeri 125 iken androjenik değeri 37'dir.

Yani direkt kendisi DHT olan (Masteron, Winstrol gibi), Androjenik değeri yüksek olan testosteron türevleri, DHB olan ürünler (boldenone, danabol) gibi ürünler varken deca da risk yok diyebiliriz.

Deca güçlü bir anaboliktir. Androjenik değeri çok düşüktür. Androjenik değeri yüksek, DHT ile işi olmayan Trenbolone da direkt olarak saç dökmez fakat aşırı androjenik yapısı sayesinde cilt yağlanması yapıyor. Bu da fazla sebum miktarının saç derisinde yağlanmaya sebep olarak saç köklerinin beslenmesine engel oluyor. Kısaca deca saç ile ilgilenmez. Diğer ilaçlar da genetik yatkınlığınız var ise dökülmeyi hızlandırır bu kadar. 

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
toxic    204
Anlkzk, 5 saat önce yazdı:

@zubonk Hocam Decada saç dökülmesi olmuyor mu yoksa riski daha mı az ?

Ben de sana şöyle bir aciklama yapayim, sacin dokulecekse bu senin dna kodunda var, bunu az çok geciktirmeye calisirsin ancak asla alt edemezsin dna profilinle oynamadığın surece. O doker mi bu doker mi... Senin sac koklerin dhtye hassasiyet gosteriyorsa kullanmasan da dokulecek zaten. Her zaman söylüyorum body building yapan insanların saçları normal insanlara gore cok daha sağlıklıdır bu da protein alimindan ve sağlıklı yasamdan dolayi. Takmayin boyle.sac doker mi falan hic bir sekilde farki anlamazsin. @zubonk arkadasimin da dediği gibi hızlandırabilir sadece ancak emin ol o hizlanma zaten 1 yil kalan omru belki 10 aya indirecek bir hiz. Boyle uçuk seyler beklemeyin bu ilaçlardan

• Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
servt    19
zubonk, 7 saat önce yazdı:

Bulk (hacimlenme) da, harcanan enerjiden daha fazlası alınarak hacim kazanmak hedeflenir. Buradaki asıl amaç hedeflenen kiloya kas ekleyerek ulaşmak. Demek istediğim bulku sen beslenme ile yaparsın ilaçlar sadece yardımcı olur. 

Deca; güç artışı, eklemleri güçlendirmesi ayrı azot depolama ve protein sentezi teşviki çok değerli. Ayrıca deca, HDL kolesterolü düşürme özelliği de vardır ve estetikliğe dikkat eden kişiler için saç dökülmesi, yağlı cilt gibi problemler yaşatmamaktadır.

Aslında deca ve tren aynı ilaç. Çok az farklılıkları bulunmakta. Tren daha güçlü evet ama daha fazla yan etkili. Tren de hacim döneminde kullanılır, decada. Tren de definede kullanılır, decada. İkiside size doğru beslenme ve antrenman ile hacim verecektir. Tren çok fazla androjeniktir. Kullanımı süresince yağ yakımı, kalori yakımı fazla oluyor. Bu sebepten hacim odaklı düşünen kişi için kullanılabilir ama deca bu konuda daha sağlıklı bir seçim olabilir. Ayrıca tren siz ne kadar karb yüklemesi yapsanızda glikojen depolarını sömürür. Kesinlikle yüksek ve kaliteli karb girilmelidir yoksa kas gelişimi, hacim artışı söz konusu olamaz, hepsi gelip geçici olur. Trenbolone kürlerinde karbonhidrat alımı yeterli değilse takviye olarak vitargo bayağı iş görür. Yoksa kürü bırakınız. Kalp, damar sağlığı için basit karbonhidratlardan kesinlikle uzak durulmalıdır.

Kür olarak önerim testosteron enanthate/deca/anadrol şeklinde olacak.

Deca yerine trende olabilir dediğim gibi genetik, vücudun ilaca verdiği tepki, beslenme (gerekli karbonhidrat yüklemesi vs) gibi etkenleri göz önünde bulundurmak gerekir. 

Çok Teşekkürler Önceki Kürlerimde Boldenon Kullandım 400mg Haftalık Ama 16 hafta sonunda 0 Kilo aldım. Ama hacim olarak ölçülerim Büyüdü. son Olarak Tren kullanmayı Düşünüyorum deca Küründende aynı şekil. son Care Trenbolone Kullanmayı düşünüyorum. Bundada Kilo alamazsan Zaten İlaç İşini Bırakacam. Beslenmedede Günlük 3 bin kalori üzeri aldıgım halde. Güncel Kilom 70kg. @zubonk

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
toxic    204
servt, 2 dakika önce yazdı:

Çok Teşekkürler Önceki Kürlerimde Boldenon Kullandım 400mg Haftalık Ama 16 hafta sonunda 0 Kilo aldım. Ama hacim olarak ölçülerim Büyüdü. son Olarak Tren kullanmayı Düşünüyorum deca Küründende aynı şekil. son Care Trenbolone Kullanmayı düşünüyorum. Bundada Kilo alamazsan Zaten İlaç İşini Bırakacam. Beslenmedede Günlük 3 bin kalori üzeri aldıgım halde. Güncel Kilom 70kg. @zubonk

Aslinda form paylassaniz belki kür bile yapmanizi gereksiz bulacagiz .. diğerleri ile kilo alamadiysaniz bu beslenme sekli ile trenle hic alamazsiniz. Bence siz guncel.formunuzu bir paylasin ona gore profesyonel.yorum.yapilsin birakin treni :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
servt    19
toxic, 8 dakika önce yazdı:

Aslinda form paylassaniz belki kür bile yapmanizi gereksiz bulacagiz .. diğerleri ile kilo alamadiysaniz bu beslenme sekli ile trenle hic alamazsiniz. Bence siz guncel.formunuzu bir paylasin ona gore profesyonel.yorum.yapilsin birakin treni :)

foto 1.jpg

foto 2.jpg

güncel formum budur.daha önceki kilom 53 kg idi.

tarihinde servt tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
toxic    204
servt, 14 dakika önce yazdı:

foto 1.jpg

foto 2.jpg

Diger arkadaslar ne der bilemem, ben kendi fikrimi soyleyeyim nacizane, ben sizin yerinizde olsam degil treni testosteron belki de yanina boldenone den baska birsey kullanmam. Daha kas kütleniz yeni olusmaya baslamis naturel seviyedesiniz siz tren diyorsunuz, tren cocuk oyuncagi bir ilac değil ki bence sizin harciniz hic değil. Su vucuda 10 15 kilo daha kas kutlesi koyun sonra tren kullanacam diyin yine de sorgularim gerek var mi diye... Bence siz beslenmeyle uğraşın ilaclarla değil :)

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
servt    19
toxic, 7 dakika önce yazdı:

Diger arkadaslar ne der bilemem, ben kendi fikrimi soyleyeyim nacizane, ben sizin yerinizde olsam degil treni testosteron belki de yanina boldenone den baska birsey kullanmam. Daha kas kütleniz yeni olusmaya baslamis naturel seviyedesiniz siz tren diyorsunuz, tren cocuk oyuncagi bir ilac değil ki bence sizin harciniz hic değil. Su vucuda 10 15 kilo daha kas kutlesi koyun sonra tren kullanacam diyin yine de sorgularim gerek var mi diye... Bence siz beslenmeyle uğraşın ilaclarla değil :)

anlıyorum ama beslenme konusunda sıkıntım var . Yemek yeme konusunda iştah problemi çekiyorum normalde ömrüm boyunca 54 kg geçtigimi hatırlamıyorum. dediğiniz gibi beslenme ile olacak iş ama beslenme konusunda iştah 0 iştah açmak için ne gerekiyorsa yapmaya çalıştım sürekli ama bir türlü artırma şansım olmadı kendimi zorladım olmadı bir küre girdim ve 20 gün içerisinde 16 kg aldım bunun sebebide beslenme cünkü istemsiz olarakta yemek zorunda kaldım yemek yeme konusundaki . problemimi çözemedim çözmek amaçlı steroid kullanıyorum yanlıştır ama .Yapacagım bişey kalmadı. @toxic

tarihinde servt tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    270
servt, 19 dakika önce yazdı:

foto 1.jpg

foto 2.jpg

Valla kardeşim formun bence iyi. Ama genetiğimiz çok benzer olduğu için söylüyorum. Tren 8 hafta kullandım. O bizim harcımız değil. Kiloyu deca ve anapolonla alırsın ama o zamanda formun bozulur. Yani boldeyle kilo anlamamışsın emin ol deca da öyle aman aman kilo aldırmaz. Anapolonla çok efektif. Öst. tavan su topu gibi gezer ama kilo alırsın. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
toxic    204
servt, 12 dakika önce yazdı:

anlıyorum ama beslenme konusunda sıkıntım var . Yemek yeme konusunda iştah problemi çekiyorum normalde ömrüm boyunca 54 kg geçtigimi hatırlamıyorum. dediğiniz gibi beslenme ile olacak iş ama beslenme konusunda iştah 0 iştah açmak için ne gerekiyorsa yapmaya çalıştım sürekli ama bir türlü artırma şansım olmadı kendimi zorladım olmadı bir küre girdim ve 20 gün içerisinde 16 kg aldım bunun sebebide beslenme cünkü istemsiz olarakta yemek zorunda kaldım yemek yeme konusundaki . problemimi çözemedim çözmek amaçlı steroid kullanıyorum yanlıştır ama .Yapacagım bişey kalmadı. @toxic

Bunun kolay olacagini kimse söyleyemez asil isin anahtar bölümlerinden biri cunku.. ben cok hatirlarim 80 kilolarda aglayarak yemeye calistigimi, canimin ne kadar istemedigimi ama zorla midem.bulanarak yedigimi ve aci cektigimi..ciddi soyluyorum bunlari kolay mi olacagini sanıyorsunuz vücudunuzda devrim yaratmaya çalışıyorsunuz bu da tamamen beslenmeden geçiyor.. zorlayacaksiniz kendinizi basarana kadar bu boyle maleaef

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
servt    19
Mhmt38, 16 dakika önce yazdı:

Valla kardeşim formun bence iyi. Ama genetiğimiz çok benzer olduğu için söylüyorum. Tren 8 hafta kullandım. O bizim harcımız değil. Kiloyu deca ve anapolonla alırsın ama o zamanda formun bozulur. Yani boldeyle kilo anlamamışsın emin ol deca da öyle aman aman kilo aldırmaz. Anapolonla çok efektif. Öst. tavan su topu gibi gezer ama kilo alırsın. 

aynen kullandıgımda jinoko. başlangıcı oldu şükür erken davranarak bir şey olmadı engelledim. ama işte tek problem iştah iştahı bi aça bilsem.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
servt    19
toxic, 3 dakika önce yazdı:

Bunun kolay olacagini kimse söyleyemez asil isin anahtar bölümlerinden biri cunku.. ben cok hatirlarim 80 kilolarda aglayarak yemeye calistigimi, canimin ne kadar istemedigimi ama zorla midem.bulanarak yedigimi ve aci cektigimi..ciddi soyluyorum bunlari kolay mi olacagini sanıyorsunuz vücudunuzda devrim yaratmaya çalışıyorsunuz bu da tamamen beslenmeden geçiyor.. zorlayacaksiniz kendinizi basarana kadar bu boyle maleaef

bende çok çabalıyorum ama insan olarak kolaya kaçmak daha cazip geliyor. Kararlılık önemli ama İşte Problem o problemi çöze bilsem hiç bulaşmak bile istemezdim ama dediginiz gibi gelişme açısından zayıf kalıyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    270
servt, 4 dakika önce yazdı:

aynen kullandıgımda jinoko. başlangıcı oldu şükür erken davranarak bir şey olmadı engelledim. ama işte tek problem iştah iştahı bi aça bilsem.

İştahı anapolon deli açar. Deca onun kadar olmasada oda açar.  Kürde ben pek müdahale etmiyorum e2 ye. Ama toxic hocamında söylediği gibi kilo alımından haricen kiloyu korumada bile kendini zorlayacaksın. Birde para durumunda sıkıntı yoksa pct döneminde grhp-6 kullanabilirsin. Çok iştah açıyormuş. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
servt    19
Mhmt38, 1 dakika önce yazdı:

İştahı anapolon deli açar. Deca onun kadar olmasada oda açar.  Kürde ben pek müdahale etmiyorum e2 ye. Ama toxic hocamında söylediği gibi kilo alımından haricen kiloyu korumada bile kendini zorlayacaksın. Birde para durumunda sıkıntı yoksa pct döneminde grhp-6 kullanabilirsin. Çok iştah açıyormuş. 

niyetim var follistatin  kullandım ama sıfır iştah ramazan ayı çıksın sağlam bir tahlile bakacam kendime sonuçlarda aksilik yoksa. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zubonk    287
servt, 2 saat önce yazdı:

Bak form durumunu görüntüledim sen aynı benim 5 yıl önceki halime benziyorsun kitlesel anlamda. Bende ömrü boyunca zor kilo almış ve hala daha üzerine koymakta zorlanan bir genetiğe sahibim. Bir öğün keseyim direkt kilo atımı başlıyor koruması zor bir vücut.

Görseller hakkında @toxic hocam gerekli olan yorumları yapmış. Şahsi görüşüm, form durumun gayet bu spor için elverişli ama benim tavsiyem bir süre hiçbir ilacı vücuduna sokmamandan yana olacak. En azından beslenmeni oturtana ve doğal yollardan biraz daha kütle alana kadar. İştah bahanesi benim en gıcık olduğum konu. Hastalık, ruhsal sıkıntılı durumlar, bir ilacın yan etkisi gibi yani insani bir bahanen yok ise vücut geliştirme hevesine bir son vermelisin. O zaman ben zamanında boşuna yemeğin son lokmasından sonra kusup, tekrar yemek hazırlayıp yemişim demektir :) Ben şu baş belası spora 19 yaşında başladım ve başladığımda 52 kiloydum ve kollarım 28 cm falandı herhalde :) Şu anda 173 boy 77-78 kiloyum ve yağ oranım %10 civarında. Gören 85-90 diyor. Bu da kaliteli adalelere sahip olmamdan kaynaklanıyor. Neler çektiğimi bir Allah bilir bir ben. Genetiğimin bana getireceklerini bilmeseydim gerçekten çekilecek şey değil benim gibi üşengeçliği seven bir adam için. O yüzden bana iştah deme yemek ye arkadaşım. 

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
servt    19
zubonk, 47 dakika önce yazdı:

Bak form durumunu görüntüledim sen aynı benim 5 yıl önceki halime benziyorsun kitlesel anlamda. Bende ömrü boyunca zor kilo almış ve hala daha üzerine koymakta zorlanan bir genetiğe sahibim. Bir öğün keseyim direkt kilo atımı başlıyor koruması zor bir vücut.

Görseller hakkında @toxic hocam gerekli olan yorumları yapmış. Şahsi görüşüm, form durumun gayet bu spor için elverişli ama benim tavsiyem bir süre hiçbir ilacı vücuduna sokmamandan yana olacak. En azından beslenmeni oturtana ve doğal yollardan biraz daha kütle alana kadar. İştah bahanesi benim en gıcık olduğum konu. Hastalık, ruhsal sıkıntılı durumlar, bir ilacın yan etkisi gibi yani insani bir bahanen yok ise vücut geliştirme hevesine bir son vermelisin. O zaman ben zamanında boşuna yemeğin son lokmasından sonra kusup, tekrar yemek hazırlayıp yemişim demektir :) Ben şu baş belası spora 19 yaşında başladım ve başladığımda 52 kiloydum ve kollarım 28 cm falandı herhalde :) Şu anda 173 boy 77-78 kiloyum ve yağ oranım %10 civarında. Gören 85-90 diyor. Bu da kaliteli adalelere sahip olmamdan kaynaklanıyor. Neler çektiğimi bir Allah bilir bir ben. Genetiğimin bana getireceklerini bilmeseydim gerçekten çekilecek şey değil benim gibi üşengeçliği seven bir adam için. O yüzden bana iştah deme yemek ye arkadaşım. 

aynen Doğru diyorsun kardeşim Sonuna kadar haklısın ama dedigin gibi işte Yeme Bahaneye sığınmaya çalışmıyorum. Ama Çabalamaktan başka bir yol gibi Gözüküyor Bende Elimden Geldigince Çabalamaya Çalışacağım. Genetik konusuna kendi şahsım adına bişey diyemiyorum. Umarım okunuda şanslıyımdır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
toxic    204

20190526-100818.jpg IMG-20190516-WA0010.jpg

Bir öğrencimin fotosunu paylasayim @zubonk hocam ile ne demeye calistigimizi daha iyi anlarsiniz. Bu arkadaş geldiğinde ciliz birşeydi, 178 boy 60 kilo yoktu o derece, hayalinde andrei deiu gibi olmak vardi tipi benziyor çünkü :) Bu cocugun kafasına girmişler sotoroid kullan sotoroodlar superdir vur treni al gemiyi, danabol kullan dana gibi ol falan klasik mongol tayfa.. bu çocuğu vazgrcirdim ve sadece beslenme antrenman ile 1.5 senede geldigi nokta bu. Yasindan ve uni muhabbetlerinden dolayi verdigimin yarisi kadar beslenmedi bunun da altini cizeyim beslense bu halini de gecerdi. Su an ben bu arkadasa ilaç kullandirmiyorum cunku gerek yok ve ilerlemeye devam ediyor halinden cok mutlu. Eski fotosu yok onu da istedim paylasirim..umarim biraz pozitif enerji verebilmisimdir.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
servt    19
toxic, 1 saat önce yazdı:

20190526-100818.jpg IMG-20190516-WA0010.jpg

Bir öğrencimin fotosunu paylasayim @zubonk hocam ile ne demeye calistigimizi daha iyi anlarsiniz. Bu arkadaş geldiğinde ciliz birşeydi, 178 boy 60 kilo yoktu o derece, hayalinde andrei deiu gibi olmak vardi tipi benziyor çünkü :) Bu cocugun kafasına girmişler sotoroid kullan sotoroodlar superdir vur treni al gemiyi, danabol kullan dana gibi ol falan klasik mongol tayfa.. bu çocuğu vazgrcirdim ve sadece beslenme antrenman ile 1.5 senede geldigi nokta bu. Yasindan ve uni muhabbetlerinden dolayi verdigimin yarisi kadar beslenmedi bunun da altini cizeyim beslense bu halini de gecerdi. Su an ben bu arkadasa ilaç kullandirmiyorum cunku gerek yok ve ilerlemeye devam ediyor halinden cok mutlu. Eski fotosu yok onu da istedim paylasirim..umarim biraz pozitif enerji verebilmisimdir.

ellerinize ilginize çok teşekkür ederim. Hep dediginiz gibi bu işin altın temel kuralı beslenme daha sonraları steroidler geliyor sonuna kadar da haklısın . beslenme ile edilen bütün tavsiyelere anlıyorum. Yapcak bişey yok. Beslenme oturmadan uzak durmayı yeğliyorum. Dediginiz gibi.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.