Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Delipanter00

50 haftalik kür?

Önerilen İletiler

Delipanter00    175

Herkese selam kendime bir kür programi hazirladim ve nasip olursa haziranin ikinci haftasi gibi baslamayi dusunuyorum. Uzun kurlerde nelere dikkat edilir neler yapilir pek bilgim olmadigindan burayada danismak istedim.

@toxic @zubonk @anabolizanhelp @mhmt22 @TheShoulder @xxgokhanzz21özellikle sizlerin yorumlarinizi bekliyorum.

Yaz aylarinda haftalik 250mg testo vurarak ufak capta yag yakimi yaptiktan sonra eylul civari gibi asil küre basliyacagim.

1-12 Test e. 250mg 

12-24 Test e. 500mg

12-24 Boldenon 500mg

12-15 Anapolon 50mg

24-36 Test e. 600mg

24-36 Boldenon 600mg 

24-28 Turinabol 40mg 

36-38 Test Prop. 300mg ( bu 2 haftada ufak capli bir pct dusuncem var hcg falan)

38-48 Test Prop 400mg

38-46 Tren A. 300mg

38-46 Masteron 300mg

ikinci kürüm olucak bu ve de ilk kurumde 500mg only testo ile 9,5 haftada 16kg almistim. Dozlari 750mg 1000mg gibi ucuk tutmak istemiyorum cunku asil işin ilaçlarda degil beslenme ve sert idmanda oldugunun kanaatindayim. Şuanda antrenman yapmiyorum, ailevi ve psikolojik problemlerim var formdan cok dustum. Anlik boyum 184cm kilom ise 106. Bu yapacagim kür ile bir tik siklet atlamayi dusunuyorum acikcasi. Yorumlarinizi bekliyorum.

tarihinde Delipanter00 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

macellann    0

Dostum haklsıın fakat testosteron üzerine yabancı kaynaklardan çok araştırma yaptım , proların yazılarını okudum dinledim. Sana gerçekten hacimi veren aslında testosterondur bunu unutma. Bence 1000 mg testoya çıkarsan çok çok daha iyi verim alırsın. 1000-750 uçuk diyorsun ama normal spora yapan insanlar bile oralarda 1000-1500 arası kullanıyor 50 hafta kür yapacaksan ki bu bile ucuk 1 sene neredeyse 1000 mglara cıkmanda sorun olacagını sanmam

tarihinde macellann tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Borosan25    24
Delipanter00, 3 saat önce yazdı:

Herkese selam kendime bir kür programi hazirladim ve nasip olursa haziranin ikinci haftasi gibi baslamayi dusunuyorum. Uzun kurlerde nelere dikkat edilir neler yapilir pek bilgim olmadigindan burayada danismak istedim.

@toxic @zubonk @anabolizanhelp @mhmt22 @TheShoulder @xxgokhanzz21özellikle sizlerin yorumlarinizi bekliyorum.

Yaz aylarinda haftalik 250mg testo vurarak ufak capta yag yakimi yaptiktan sonra eylul civari gibi asil küre basliyacagim.

1-12 Test e. 250mg 

12-24 Test e. 500mg

12-24 Boldenon 500mg

12-15 Anapolon 50mg

24-36 Test e. 600mg

24-36 Boldenon 600mg 

24-28 Turinabol 40mg 

36-38 Test Prop. 300mg ( bu 2 haftada ufak capli bir pct dusuncem var hcg falan)

38-48 Test Prop 400mg

38-46 Tren A. 300mg

38-46 Masteron 300mg

ikinci kürüm olucak bu ve de ilk kurumde 500mg only testo ile 9,5 haftada 16kg almistim. Dozlari 750mg 1000mg gibi ucuk tutmak istemiyorum cunku asil işin ilaçlarda degil beslenme ve sert idmanda oldugunun kanaatindayim. Şuanda antrenman yapmiyorum, ailevi ve psikolojik problemlerim var formdan cok dustum. Anlik boyum 184cm kilom ise 106. Bu yapacagim kür ile bir tik siklet atlamayi dusunuyorum acikcasi. Yorumlarinizi bekliyorum.

Hakkında hayırlısı olsun umarım hedefine ulaşırsın bende ilk kür olarak only test düşünüyorum 16 kiloyu görünce kararım kesinleşti diyebilirim only testo küründe nasıl bir beslenme yaptın bide ilk küründen sonra ne kadar hacim koruyabildin aydınlatırsan sevinirim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zubonk    288

Her şeyden önce şu anki form durumun önemli paylaşırsan kürün hakkında detaylı yorum yapabilirim. Fakat diyorsun ki şu anda antrenman yapmıyorum. Bu şekilde küre başlanmaz. Sırf yağ yakımını hızlandırmak için 250mg testo 12 hafta boyunca kullanmana hiç gerek yok ki 250mg testoyla istediğin sonuca varacağını düşünmüyorum, gereksiz. Ayrıca 12 hafta normal bir kür uzunluğu süresi, bu sürede sen gereksiz yere hormonlarını meşgul edeceksin. Form durumunu bilmiyorum ama ille de yağ yakımını hızlandırmak ve küre hazırlanmak istiyorsan clen, yohimbe hcl gibi takviyeler kullanabilirsin ki bana sorarsan diyet + cardio ve kasları pasif durumdan kurtarıp aktif hale ve kas hafızasını yerine getirmek için birkaç ay sağlam antrenman daha sağlıklı olacaktır.

Bu ikinci kür olacak diyorsun ama düşündüğün kür dizaynı gereksiz ağır ve uzun. Bu denli uzun kürlerde ki kesinlikle önermem 50 hafta ciddi bir süre yarış veya gast posing gibi bir prof durumun yoksa ki olsa bile fazla benim gözümde, kür içerisinde leydigleri ayakta tutmak, vücutta LH'ı unutturmamak adına her gün 100iu gibi veya haftalık bölünmüş 250x250iu HCG kullanımını şart görüyorum, geri dönüş bu şekilde bile zorlayacaktır, bu önlem alınmassa durumu sen düşün. Ayrıca bu kadar uzun süre de hormonel, kan değerleri oynamaları ayrı, kendini psikolojik olarak ayakta tutmak da çok önemli ve zor. Herkesin harcı deği. Daha öncede söylemiştim sana yada başka bir arkadaşın konusunda böyle uzun kürlerde kürün bir noktasında PCT kesinlikle saçmalıktan ibaret ve sana yararından çok zarar verecek bir mevzu. PCT denilen olay sırasında vücutta herhangi bir baskılayıcı ilaca dair nokta kadar kırıntı bulunmamalıdır. PCT kullanımlarında ve dozlarında HCG alımı aynı steroidler kadar hatta kullanım şekline göre değişmekle birlikte hipofizi, leydigleri ve kan değerlerini daha fazla baskılayabilir.

Kendi ağzınla söylüyorsun, ilk roid kullanımında only 500mg testo ile 10 haftada güzel gelişim kat ettim diye, ne gerek var bu kür dizaynına? 16-20 haftalık testosteron, primobolon veya boldenon ile beraberinde diyet + sağlam kas çalışması + cardio ile güzel sonuçlar alacağını düşünüyorum.

Sen şimdi bu kür dizaynını kafandan sil ve form durumunu paylaş sonrasında konuşalım ;)

tarihinde zubonk tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zubonk    288
macellann, 26 dakika önce yazdı:

Dostum haklsıın fakat testosteron üzerine yabancı kaynaklardan çok araştırma yaptım , proların yazılarını okudum dinledim. Sana gerçekten hacimi veren aslında testosterondur bunu unutma. Bence 1000 mg testoya çıkarsan çok çok daha iyi verim alırsın. 1000-750 uçuk diyorsun ama normal spora yapan insanlar bile oralarda 1000-1500 arası kullanıyor 50 hafta kür yapacaksan ki bu bile ucuk 1 sene neredeyse 1000 mglara cıkmanda sorun olacagını sanmam

Harikasın. Siz veya o normal spor yapan kişiler 1000-1500mg testo mu alıyor yoksa zeytinyağı mı? Daha kişinin genetiğini, spor geçmişini, form durumunu, antrenman ve beslenme daha genel konuşayım bilgi ve birikimini bilmeden nasıl böyle yorumlar yapabiliyorsun aklım almıyor. O zaman mesela ben 2-3 gram testo gireyim? 

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
toxic    204
zubonk, 11 dakika önce yazdı:

Harikasın. Siz veya o normal spor yapan kişiler 1000-1500mg testo mu alıyor yoksa zeytinyağı mı? Daha kişinin genetiğini, spor geçmişini, form durumunu, antrenman ve beslenme daha genel konuşayım bilgi ve birikimini bilmeden nasıl böyle yorumlar yapabiliyorsun aklım almıyor. O zaman mesela ben 2-3 gram testo gireyim? 

2 3 gram ne ki ben saat basi 10gr aliyorum :) sen de...

• ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zubonk    288
toxic, 34 dakika önce yazdı:

2 3 gram ne ki ben saat basi 10gr aliyorum :) sen de...

Ben o kadar fazla alamıyorum ya ama rutinim şu şekilde; antrenman öncesi 1 gram propionat, antrenman sonrası 2 gram propionat ve yatmadan uyku sırasında kaslarımı beslemesi için uzun salınımlı cypionat veya enanthat 7 gram kullanıyorum :)

tarihinde zubonk tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delipanter00    175
zubonk, 55 dakika önce yazdı:

Her şeyden önce şu anki form durumun önemli paylaşırsan kürün hakkında detaylı yorum yapabilirim. Fakat diyorsun ki şu anda antrenman yapmıyorum. Bu şekilde küre başlanmaz. Sırf yağ yakımını hızlandırmak için 250mg testo 12 hafta boyunca kullanmana hiç gerek yok ki 250mg testoyla istediğin sonuca varacağını düşünmüyorum, gereksiz. Ayrıca 12 hafta normal bir kür uzunluğu süresi, bu sürede sen gereksiz yere hormonlarını meşgul edeceksin. Form durumunu bilmiyorum ama ille de yağ yakımını hızlandırmak ve küre hazırlanmak istiyorsan clen, yohimbe hcl gibi takviyeler kullanabilirsin ki bana sorarsan diyet + cardio ve kasları pasif durumdan kurtarıp aktif hale ve kas hafızasını yerine getirmek için birkaç ay sağlam antrenman daha sağlıklı olacaktır.

Bu ikinci kür olacak diyorsun ama düşündüğün kür dizaynı gereksiz ağır ve uzun. Bu denli uzun kürlerde ki kesinlikle önermem 50 hafta ciddi bir süre yarış veya gast posing gibi bir prof durumun yoksa ki olsa bile fazla benim gözümde, kür içerisinde leydigleri ayakta tutmak, vücutta LH'ı unutturmamak adına her gün 100iu gibi veya haftalık bölünmüş 250x250iu HCG kullanımını şart görüyorum, geri dönüş bu şekilde bile zorlayacaktır, bu önlem alınmassa durumu sen düşün. Ayrıca bu kadar uzun süre de hormonel, kan değerleri oynamaları ayrı, kendini psikolojik olarak ayakta tutmak da çok önemli ve zor. Herkesin harcı deği. Daha öncede söylemiştim sana yada başka bir arkadaşın konusunda böyle uzun kürlerde kürün bir noktasında PCT kesinlikle saçmalıktan ibaret ve sana yararından çok zarar verecek bir mevzu. PCT denilen olay sırasında vücutta herhangi bir baskılayıcı ilaca dair nokta kadar kırıntı bulunmamalıdır. PCT kullanımlarında ve dozlarında HCG alımı aynı steroidler kadar hatta kullanım şekline göre değişmekle birlikte hipofizi, leydigleri ve kan değerlerini daha fazla baskılayabilir.

Kendi ağzınla söylüyorsun, ilk roid kullanımında only 500mg testo ile 10 haftada güzel gelişim kat ettim diye, ne gerek var bu kür dizaynına? 16-20 haftalık testosteron, primobolon veya boldenon ile beraberinde diyet + sağlam kas çalışması + cardio ile güzel sonuçlar alacağını düşünüyorum.

Sen şimdi bu kür dizaynını kafandan sil ve form durumunu paylaş sonrasında konuşalım ;)

Cok guzel aciklamissin abi sagol. 2-2-5yil spor alt yapim var ve beslenme-antrenman-supplement kullanim prensiplerine hakim biriyim. Yani işin aslı az cok bu fitness sektorunde neyin ne oldugunu biliyorum diyebilirim. Paylastigim fotoda 2 ay gibi bir surede dogal olarak eski formuma ulasamasamda az cok toparamistim kendimi. Mart ayinin ortalarinda bazi sebeplerden dolayi spor yapmayi kestim ve hunharca kendimi yemek yemeye verdim. Sonuc olarak son durum 105-106kg arasi 😕.

2018 Agustos ayinin ortasinda birakmistim antrenman yapmayi ve biraktigimda kürden sonra vucut bunun gibi birseydi. 5 6 ay ara verdikten sonra 2019 ocak ayinda yine basladim ama uzun süreli olmadi ve 2 ay sonra bir kez daha ara verdim. Amacim bir tik daha vucudu seviye atlatmak. 50 hafta gibi uzun bir kür benim de gözümü korkutuyor ama bilmiyorum.

F408346E-8498-44D2-9C87-4CAB99586223.jpeg

20FA1872-72F4-41F5-8B84-8B0915910C75.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delipanter00    175
Borosan25, Bir saat önce yazdı:

Hakkında hayırlısı olsun umarım hedefine ulaşırsın bende ilk kür olarak only test düşünüyorum 16 kiloyu görünce kararım kesinleşti diyebilirim only testo küründe nasıl bir beslenme yaptın bide ilk küründen sonra ne kadar hacim koruyabildin aydınlatırsan sevinirim 

Ilk 3 hafta 30mg danabol kullanmistim bide kürümde onu yazmamisim galiba. Beslenme olarak gunde toplam 230gram kadar protein, 400 450gram karb ve 70 80gram yag alirdim. 6 ogun yerdim gunde. Aksamdan yulafi süte yatirirdim icine ceviz findik fistik badem tarcin cilek muz allah ne verdiyse atardim 😀 sabah o hazirladigim yulafi ve 5 yumurtayi sarisiyla beraber yerdim. Sonra oglene dogru ayni bu yulaf karisimindan ve sarisiz 5 yumurtadan 10.30 civari yine yerdim. Bundan sonrasi iste klasik seyler oglen yemegi antrenman oncesi-sonrasi vb. Ben ama 10 gun hic ara vermeden antrenman yaptigimi hatirliyorum. Cok sert antrenmanlar yapardim takardim kulakligi kendimi parcalardim resmen 😁millet bakip dururdu ne yapiyor bu salak diye 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zubonk    288
Delipanter00, 5 dakika önce yazdı:

Cok guzel aciklamissin abi sagol. 2-2-5yil spor alt yapim var ve beslenme-antrenman-supplement kullanim prensiplerine hakim biriyim. Yani işin aslı az cok bu fitness sektorunde neyin ne oldugunu biliyorum diyebilirim. Paylastigim fotoda 2 ay gibi bir surede dogal olarak eski formuma ulasamasamda az cok toparamistim kendimi. Mart ayinin ortalarinda bazi sebeplerden dolayi spor yapmayi kestim ve hunharca kendimi yemek yemeye verdim. Sonuc olarak son durum 105-106kg arasi 😕.

2018 Agustos ayinin ortasinda birakmistim antrenman yapmayi ve biraktigimda kürden sonra vucut bunun gibi birseydi. 5 6 ay ara verdikten sonra 2019 ocak ayinda yine basladim ama uzun süreli olmadi ve 2 ay sonra bir kez daha ara verdim. Amacim bir tik daha vucudu seviye atlatmak. 50 hafta gibi uzun bir kür benim de gözümü korkutuyor ama bilmiyorum.

F408346E-8498-44D2-9C87-4CAB99586223.jpeg

20FA1872-72F4-41F5-8B84-8B0915910C75.jpeg

Güzel kardeşim bak seninle çok samimi konuşacağım. Bu sporu seviyosun, bu işi seviyosun fark ediliyor, heveslisin ve başarılısın. Fakat şu anki form da değil 50 hafta, 20 hafta bile küre girmeni istemiyorum, rica ediyorum bekle her şey zamanı geldiğinde daha güzel olacak. Kas kütlen kötü değil ama yeterli de değil (ilaç alımın için söylüyorum), derin kalın, vücudun yağlanmaya ve su tutmaya çok yatkın vs vs kısacası şu anlık erken. Sana tavsiyem bu işi seviyorsan, hayatının bir parçası olarak görüyorsan eğer ara vermeden bilgi düzeyin yeterliyse kendin değilse yardım alarak veya araştırarak, deneyerek sağlam antrenmanlar çıkar. Yağ oranını düşür, kas fibrillerinin hacmini arttır, adale kazan en azından 3-4 ay sonrasında formuna bakalım ve hazır olduğunda uygun bir kür dizayn edelim. Ben arkandayım, acele etme ki mutlu ol. Geçici su tutumlarından ziyade kaliteli adalen olsun bunu düşün ve ona göre antrenman yap, beslen. Bunları oturtman zaman alacaktır. Daha vücudunu tam anlamıyla tanımıyorsun. Hızla yükselen aynı hızda düşer. Güzel gelişeceksin eminim. Bu hazırlık sürecinde araştır ve dene, vücudunu genetiğini tanı. Diyet ve cardio birlikte hipertrofi antrenman sistemini uygula, acı hissetmeden herhangi bir kasını çalıştırma. Daha fazla bir şey söylemek için erken. Başarılısın ve daha da başarılı olacaksın.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delipanter00    175
zubonk, 6 saat önce yazdı:

Güzel kardeşim bak seninle çok samimi konuşacağım. Bu sporu seviyosun, bu işi seviyosun fark ediliyor, heveslisin ve başarılısın. Fakat şu anki form da değil 50 hafta, 20 hafta bile küre girmeni istemiyorum, rica ediyorum bekle her şey zamanı geldiğinde daha güzel olacak. Kas kütlen kötü değil ama yeterli de değil (ilaç alımın için söylüyorum), derin kalın, vücudun yağlanmaya ve su tutmaya çok yatkın vs vs kısacası şu anlık erken. Sana tavsiyem bu işi seviyorsan, hayatının bir parçası olarak görüyorsan eğer ara vermeden bilgi düzeyin yeterliyse kendin değilse yardım alarak veya araştırarak, deneyerek sağlam antrenmanlar çıkar. Yağ oranını düşür, kas fibrillerinin hacmini arttır, adale kazan en azından 3-4 ay sonrasında formuna bakalım ve hazır olduğunda uygun bir kür dizayn edelim. Ben arkandayım, acele etme ki mutlu ol. Geçici su tutumlarından ziyade kaliteli adalen olsun bunu düşün ve ona göre antrenman yap, beslen. Bunları oturtman zaman alacaktır. Daha vücudunu tam anlamıyla tanımıyorsun. Hızla yükselen aynı hızda düşer. Güzel gelişeceksin eminim. Bu hazırlık sürecinde araştır ve dene, vücudunu genetiğini tanı. Diyet ve cardio birlikte hipertrofi antrenman sistemini uygula, acı hissetmeden herhangi bir kasını çalıştırma. Daha fazla bir şey söylemek için erken. Başarılısın ve daha da başarılı olacaksın.

Cok tesekkurler abi en azindan dedigin gibi 4 ay civari naturel olarak dediklerini uygulayacam ardindan tekrardan görüsürüz 😀 uzun uzun yazip anlattigin icin tekrardan tesekkurler

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Nemesis    8
macellann, 10 saat önce yazdı:

Knk pro ların yazılarını hangi kaynaktan baktın link veya site adını söyler misin bende birşeyler katıyım kendime 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Nemesis    8
Delipanter00, 14 saat önce yazdı:

1-12 Test e. 250mg 

12-24 Test e. 500mg

12-24 Boldenon 500mg

12-15 Anapolon 50mg

24-36 Test e. 600mg

24-36 Boldenon 600mg 

24-28 Turinabol 40mg 

38-48 Test Prop 400mg

38-46 Tren A. 300mg

38-46 Masteron 300mg

Knk 50 hafta çok fazla değil mi hele 2 cı kür için hocam bana hep bizim ülkemizdekiler steroidleri yurt dışındaki insanlardan fazla vuruyorlar ama bilinç olmadığı için kullandıgı şeyin ne işe yardıgını bilmediği için olan karaciğere oluyor

Örnek de verdi arkadşı hocanın kullandıgı trenin 3 katını kullanıyormuş adam şu an eline karacigerini alıp hastane hastane geziyormuş 

Bende 7 aydır bunun içindeyim bilgili oldugumdan değil duyduklarımı söylüyorüm bana şey gibi geliyor 11 cm penisle bakireligini bozup 2 sexini direk 26 cm zenci nin altına yatıyormuş gibi

tarihinde Nemesis tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xxgokhanzz21    126

Dostum öncelikle bu forumda veya dışarıda okuduğun herhangi bir yerde gördüğün planlamalardan kesinlikle uzak durmanı öneririm. Bu iş 12 haftalık veya 20-30- 40 haftalık kürlerle olacak iş değil. Eğer antrenmanda yıl boyu bi sürekliliğin yoksa bence ilaç kullanmanında çok bi mantığı yok. Çoğumuzun hedefi bi önceki seneden iyi bi forma sahip olabiliyorsak kendimizi başarılı sayarız. Yaptığın planlamada söyle bi sorun var, bu tarz uzun süre yapılan kürlerde 30-40 hafta sürekli gaza basarak gidersen biyerde patlarsın, duvara toslarsın.

İleride bile bu tarz uzun kürler yapacak olsan 14-16 hafta yaptığın hacim küründen sonra 8 hafta kadar 250 mg enantat ile geçiş yapıp hemde bu sürede kürde aldığın fazla suyu atarak ancak antrenmanların şiddetini düşürmeden, daha temiz bi vucutla diğer kürüne geçiş yapmış olsursun.
Blast and Cruise denilen köprüleme sisteminde en büyük avantaj minimum kayıplarla bu süreyi geçirebilir ve vucudunda ki bozulan düzeni biraz olsun düzenleyebilirsin.

Vucudun yağlı ve sulu ancak bunu genetiğe bağlamak yerine düzensiz antrenman yapmana bağlayacağım çünkü yılın 12 ayı haftada 5-6 gün antrenman yapıp düzenli kardiyosunu yapan bi insan olursan kolay kolay yağlanmazsın, tertemiz bi fiziğin olur.
Evet hayatının en hareketli dönemlerindesin belki sürekli değişiklikler vs ancak bu sporda bahane etmeye başladığın an kaybedersin.

Dozajlamalar konusunda kimseyi dinleme dostum. Eğer vucudun 500 testo ile iyi bi gelişim sağlıyorsa bunu arttırman aldığın yan etkileri arttırmak ve su tutmaktan başka bi katkı sağlamaycak sana. Uzun süreli ve düşük dozajlı kürler ile devam et ve bu sürede antrenman ve beslenme konusunda en iyisini yap.
Örnek vermek gerekirse şuan 4 veya 5. kürümdeyim hatırlamıyorum, 500 testo, 400 bolde +peptid ile devam ediyorum. Kas geliştirmek ve su balonu olmak arasındaki farkı az çok anladığım için bu şekilde devam ediyorum, hemde kür sonrası su bile atmadan aynı kütleyle devam ediyorum. Yıl boyu yüksek karb, düşük yağ + kardiyoyu hiç kesmeden ufak değişikler ile vucudu muhafaza ediyorum.

@zubonk ve @toxic hocalarım zaten izlemen gereken yolu ayrıntılı şekilde anlatmışlar. Antrenman ve beslenmeni maksimum düzeye getirip vucudunu önce naturel olarak 3-4 ay zorla ve belirli bi limite geldiğinde küre gir, gelişmeye devam et. Kolay gelsin dostum.

• Vayyyy!! 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
toxic    204
TheShoulder, 3 saat önce yazdı:

Forumda olmasa yüzümüz gülmeyecek :D 52 haftalık kür. Görünen ooooooooooo bastı baabbaaa ilacı adam oldu para var ama arka plan ? 7,5 yıllık yüzme kariyeri yüzlerce şampiyonluk, yaz olimpiyatları, avrupa şampiyonası,50 m türkiye rekoru, 2 senelik (1 yıl prof) futbol, 1,5 sene basketbol ( bölgesel şam), 1 sene 100 m Türkiye şampiyonasına hazırlık yani atletizm... sonra her 52 hafta kür yapan bu gelişimi bekliyor :) olacağı söyleyeyim 4 ayı geç 4 yıl idman yap sen.. tek dumbell ile sadece tutuşla  avuç parmak oyunuyla nasıl iç dış biceps çalışırsın onu bi çöz diyet nedir bi öğren kardiyo nedir bi tadına bak  herkes osurarak uyurken 5:45 de çık bakalım o yataktan şunların bi ceremesini çek görüşelim anlaştık mı ? 

26CECC31-E122-496A-8BE6-36B709292F1E.jpeg

355A5EDF-B82A-4B73-8EE3-3DD4B5ED427E.jpeg

0042D79E-125F-41EF-BCF3-5C6EDE60DD13.jpeg

82770DA9-7F18-4C68-BDF4-6DB0A568CDA6.jpeg

Lanetli 99.9 kiloya sen de ulastin demek, 100u gormemen icin elinden geleni yapacak o tarti simdi 😂😂😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zubonk, 23.05.2019 - 01:43 yazdı:

Ben bu görüşlere hiç katılmadım yok fiber yok kalın deri vs  o imrenerek baktığımız mr olympialar 16 17 yaşında küre başlıyor çoğu...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zubonk    288
Sondan bir önceki Mohikan, 18 dakika önce yazdı:

Ben bu görüşlere hiç katılmadım yok fiber yok kalın deri vs  o imrenerek baktığımız mr olympialar 16 17 yaşında küre başlıyor çoğu...

Görüşlere katılmıyor olabilirsiniz ama bu söylediğiniz örneği benimsememiz mi lazım. 16-17 yaşındaki gençlere ilaç mı önerelim? Bu hoşunuza gider miydi? Veya kişinin alt yapısı, form durumu, bilgi-birikim düzeyi, kür için erken olabilecek bir durumdaysa ve kişinin yararı için daha iyi bir seçenek varsa, neden sunulmasın ve neden yapılmasın?

Bazı insanlar geri dönüşü olmayan bir takım hatalar yaparlar ve bir süre sonra yaptıklarının bir hata olmadığını düşünmek için kendilerini rahatlatmaya çalışırlar.

Herkes kendi hayatından sorumlu olmalıdır, başkalarının hayatlarından örneklerle değil.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.