Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Dagcıkomando

Kemik yaşı

Önerilen İletiler

Merhaba,bir ay önce hastahanede kemik plaklarıma baktıydım,doktor kapanmış uzamasın dedi.Farklı bir yorum almak için foruma sormak için açtım konuyu anlayanlar vardır mutlaka,sizce röntgendeki durum kapandığını mı gösteriyor?Kemik yaşım kaç?Boyum 167 anne 151 baba 178.Boy uzatma egzersizleri işime yarar mı?yaşım 16

resim (2).png resim.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hakarakikiri, 2 dakika önce yazdı:

Sen neden donup donup bu konuyu aciyorsun zaten cevap vermisler sana

Benzer konuda açtım,büyüme plakları kapandıktan sonra boy uzar mı diye ,şimdi bilen abilerimden röntgeni yorumlamalarını rica ediyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kaissbiceps    11
Dagcıkomando, 52 dakika önce yazdı:

Benzer konuda açtım,büyüme plakları kapandıktan sonra boy uzar mı diye ,şimdi bilen abilerimden röntgeni yorumlamalarını rica ediyorum.

Röntgeni doktorlardan başkasi yorumlayamaz. Hatta her doktorda yorumlayamaz. Önerim ortopedi uzmanlarina yorumlatman. Buradan sana cevap verebilecek birisi yok ne yazık ki.

• Beğen 1
  • Üzgün 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kaissbiceps    11
HallOfFame, 7 saat önce yazdı:

Plaklar kapanmış

Görüntülerin tam olarak neresindeki hangi yapıya baktın hangi değişikliği gördün ve plakların kapandığını söyledin bahsetsene biraz:D

• Üzgün 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
HallOfFame    62
kaissbiceps, 5 saat önce yazdı:

Görüntülerin tam olarak neresindeki hangi yapıya baktın hangi değişikliği gördün ve plakların kapandığını söyledin bahsetsene biraz:D

Kemiğin metafiz ve diafiz kısmı birleşmiş orta kısımda olmasi gereken epifiz kısım kemikleşmiş. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: voSaydin
      Dostlar herkese selam aklımda şimdi growth hormonu almak var(100ui 4500tl) +testosterone ile gh-testo kürü yapmak mı?
      yoksa testo-bolde-oxandrolone kürü yapmak daha iyi olur?
      bu kürden sonra pct yapacağım hangisiyle gelişim PCT dönemini de göz önüne alırsak daha iyi olur? 
      üstelik boyumun, elimin vs uzaması/büyümesi çok istediğim bir şey  3 üniteyle bunu sağlayabilir miyim?
    • Yazan: mobidik
      Merhaba , 

peptidlerin genel streoidlere göre daha güvenli olduğuna dair forumda bir kaç konuya denk gelmiştim ,merakımdan soruyorum
       deca'nın verdiği hacim/kütle peptidlerle yada growth kullanılarak da elde edilebilir mi ? 
      böyle bir tecrübesi olan yada bu konuyla ilgili bilgisi olan biri beni bilgilendirebilir mi ? 

iyi forumlar dilerim.
    • Yazan: Hikmett
      Merhaba dostlar umarım iyisinizdir. Öncelikle geçen açmış olduğum başlıkta durumu belirtmiştim konuyu uzatmamak için tekrar anlatmıyorum. Geçen zamandan bu yana gerekli tüm kontrollerimi verdim ve ilacı kullanmamda bir sorun olmadığını gördüm. Başlığı açtıktan kısa süre sonra sustanonu kestim kan değerlerim ve mental fiziksel anlamda çok bir değişiklik yaşamadım ancak garantiye almak için Pct’ye başladım.
      Şimdi gelelim en güzel kısma 2 hafta sonra ilacı kullanmaya başlıyorum. Daha önce çeşitli anabolikler kullandım ancak gh tecrübem hiç olmadı. Şuanlık planım 4-5 ay kullanıp duruma göre süreyi uzatmak 2iu ile başlayacağım şuan durumum ancak bu kadar el verişli. Qalyviz ile kullanacağım @metinav hocamında dediği gibi araştırıyordum bayadır kendisi detaylıca anlattı sağolsun. Bu başlığı hem bir günlük olarak açıyorum daha önce forumda deneyen olmadığı, ve mutlaka merak edenler olduğu için. Kullanmaya başladığımda düzenleme yapacağım. Bilgili hocalarım ve değerli kardeşleriminde ufak tavsiyelerine her zaman açığım.
      Görüşmek üzere.
    • Yazan: Yavuz
      Arkadaşlar selamlar ben şimdi testo prop 500 mg masteron 300 mg +gh ye gireceğim ama maddiyattan dolayı gh yi ayda 1 kalem olarak alacağım süreci uzatacağım sormak istediğim şey normalde 6 ayda kullanılması gerekirken süreci 10 12 ay arasına çıkartacağım yine de aynı etkiyi alabilirmiyim az az vurup  @Mickey @metinav
    • Yazan: Kapukaya
      Dostlar selamlar iyi forumlar daha önce peptid deneyimim olmadı sizlere danisacagim bı konu olacaktı.
      Öncelikle peptid (Gh) enjeksiyonu ayda kaç gün olur veya haftada. Bildiğim kadarıyla kıkırdak büyütme tümör hücrelerini büyütme gibi olumsuz etkileri varmış bu tümör ve kıkırdağın kontrolünü nasıl sağlayabiliriz hangi bölüm ilgileniyor bunla ve hangi testler gerekli olumsuz bı durumda ne yapmalıyız ve son olarak baskılayıcı mıdır pct gerektirirmi yoksa bı anda kesmelimiyiz simdiden teşekkürler sağolun

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.