Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Adem Kaptan

1 enjeksiyon sonrasi geçen 3 hafta ve deca dick test sonuçlari yardim

Önerilen İletiler

Adem Kaptan    11

Evet 1 testo 1 enjeksiyon deca ve ondan sonra tekrar testo enjeksiyonu sonrasi  gecen 17 gün ve test sonuçlari . Pct için herşey hazır Prenly Nolvadex Klomen Dostinex Ne yapmam ne kullanmam gerektiği konusunda yardimci olursaniz çok sevinirim Bazi işi bilen abilerimife etiketleyeceğim görüp yardım ederlerse sevinirim 

@toxic  @TheShoulder  @zubonk @anabolizanhelp

E348B75A-4DCA-4B17-B6C6-3A1B2FB9815C.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Adem Kaptan, 14 dakika önce yazdı:

Evet 1 testo 1 enjeksiyon deca ve ondan sonra tekrar testo enjeksiyonu sonrasi  gecen 17 gün ve test sonuçlari . Pct için herşey hazır Prenly Nolvadex Klomen Dostinex Ne yapmam ne kullanmam gerektiği konusunda yardimci olursaniz çok sevinirim Bazi işi bilen abilerimife etiketleyeceğim görüp yardım ederlerse sevinirim 

Geçmiş olsun,ürünler sahte

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Adem Kaptan, 15 dakika önce yazdı:

Markası neydi ürünlerin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Adem Kaptan    11
Dagcıkomando, 5 dakika önce yazdı:

Markası neydi ürünlerin

Orjinal labs . Sahte ise ürünler benım başima nasıl böyle bir durum geliyor imkansiz gibi öyle birşey

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Adem Kaptan    11
Dagcıkomando, 9 dakika önce yazdı:

Geçmiş olsun,ürünler sahte

Herhangi bir sorunum yoktu kürden önce kürü yaptiğim gün ereksiyonum gitti sahte ise sebebi ney sizce 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Değerler normal bir sorun yok kortizol seviyeni de görebilseydik fena olmazdı ürünlerle alakalı yorum yapmayacağım bu iş zamanla tecrübe kazanılarak ilerenen bir iş ancak bir kaç yazımda daha belirttim deca dick denilen olay çok farklı deca kullanıyorsan orjinal ürünse dic olman için hic idman yapmaman lazım kötü beslenmen lazım düzensiz uyku az su vs vs . çoğu kişi psikolojik olarak etkilenmekte ve zaten birçok arkadaşımız durumu izah etmiş ısrarla kabullenmeyerek psikolojik olarak daha fazla zarar verir . Tabi mental olarak bu doluluğu atmak gerek çaresi birden fazla sporcu arkadaşımızı kardeşimizi kür sonu yıkımdan kurtarmak ve mental olarak aynı kürdeymişcesine devam etmesi adına uyguladığımız antrenman beslenme çeşitleri ile aynı zamanda pct ile destekli tabii problemsiz geçiş dönemleri sağladık . 

Senin için aynı durum söz konusu değil derhal kafandan atman gerereken bu aynı zamanda haftada 2 defa çok ama çok sert bacak antrenmanı 72 saat arayla ve en az 3 hafta düzenli uyku ve antrenman yanında beslenme ile hem psikolojin hemde hormonal aktivitelerinin yoluna girdiğini göreceksin . antrenman sadece kas yapmak için değil vucut sistemini hormonları organları fonksiyonlarına göre düzenlemede yardımcı bir unsurdur . dediklerimi yap farkı gör .

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Senin hiç bişeyin yok kardeşim, sabırlı ol bekle biraz teston 1-2 ayda yükselir, geçmiş olsun, sakın bişey kullanma tamoxifen klomen proviron bunlar hormondur, değerlerin çok iyi senn, yazık günah bak korkmuşsunda decadick diye, ben bi senedir deca dick im ve hala iyileşmedim, bu ilaçlar akıl mantık işi diil, teston 6 ları görr düzelirsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Adem Kaptan    11
Viktormamıel, Bir saat önce yazdı:

Senin hiç bişeyin yok kardeşim, sabırlı ol bekle biraz teston 1-2 ayda yükselir, geçmiş olsun, sakın bişey kullanma tamoxifen klomen proviron bunlar hormondur, değerlerin çok iyi senn, yazık günah bak korkmuşsunda decadick diye, ben bi senedir deca dick im ve hala iyileşmedim, bu ilaçlar akıl mantık işi diil, teston 6 ları görr düzelirsin

Şuan tomoxsifene başlamiştim dün . Bırakmayi mi tavsiye ediyorsunuz. Lh fsh düşük gibi . Antrenmanlari zaten bıraktım bu olaydan sonra. Ereksiyon sorunum hayla devam ediyor libidoda sıkıntı yok gibi. Bu ereksiyon benim dengemi bozdugu içinde çöküntü içerisine girdim.

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xax1    34

10 gün prengly vur düzelirsin boşuna evham yapıyorsun bu ne böyle çor cocuk kür yapıyor yepmasını bilmiyorsan akıl hocan yoksa yapma kardeş senin sonuçlarında bişi yok forumu boşa meşgul ediyorsun etme

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xax1    34

Keçi boynuzu özü al çakşır kökü otu suyu al iç bunları hergün

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xax1    34

Sana 10 gün bile gazla 5 gün premgly al göbekten miss gibi kalkar 

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu sonuçlara göre ilaç sahte sana en basında dediğim gibi zaten bir enjeksiyonda dick olamazsın tekrar söylüyorum psikolojik yapmıssın kendine tribulus almaya basla tekrar yükselir libido herkesin basına geliyor bu tür durumlar aynı sekilde kür sonrası benimde libidoda düsüs oldu bukadar kafanda büyütme rahat ol ilaçlarla ilgili bir durumda yasamadığın sonuçlardan zaten belli.

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Burdaki kimse bişey bilmiyor ve doktor gibi konuşuyor, bende doktor değilim ama tek bir gerçek var kullanmaaaaaaaaa bişey, kullanma değerlerin normal, hormon dengenin içine edicen yanlış ilaçtan, git sor doktora yarın tamoxifen pregnyl vur diyolar vuruymmı de bak nediycek sana kovar yanından valla, bu sitede çok palavra konuşan üye var ve bunu zevk için yapıyolar, 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Adem Kaptan    11
xax1, 12 dakika önce yazdı:

Sana 10 gün bile gazla 5 gün premgly al göbekten miss gibi kalkar 

Prengly yapacagim o zaman günlük 500İü. Birde akıl hocam bana diyordu 2500 2500 vuralim diye Ben bu adama nasıl guvenıyım burdan gördüm herşeyi ben yanliş oldugunu fln . Bana pct için herşeyide satti al duzelirsin diye prenly nolvadex dostinex cabaser

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Adem Kaptan    11
Viktormamıel, 6 dakika önce yazdı:

Burdaki kimse bişey bilmiyor ve doktor gibi konuşuyor, bende doktor değilim ama tek bir gerçek var kullanmaaaaaaaaa bişey, kullanma değerlerin normal, hormon dengenin içine edicen yanlış ilaçtan, git sor doktora yarın tamoxifen pregnyl vur diyolar vuruymmı de bak nediycek sana kovar yanından valla, bu sitede çok palavra konuşan üye var ve bunu zevk için yapıyolar, 

Ben pek bilmediğim için size soruyorum arkadaş prenly vur demiş ne bileyim psikolojik olsa düzelirdi heralde . Çünkü 2. Enjeksiyon  testoyu vurduktan 3-4 gün sonra kendine geldi sonra yine gitti kafam çok karişti inşallah dediğin gibi sahtedir ilaçlar 

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
toxic    204

Ya arkadas hayirdir pregnyl falan ne oluyor? Hasta misiniz nesiniz siz ya kime ne akil veriyorsunuz iyice zivanadan ciktiniz.. fsh lh normal baskilama yok senin zaten testo seviyen bu araliktadir max 600.gunluk degisir zaten bu değer. Sevgili kardesim bak yine söylüyorum daha once de soyledim bu foruma girme.. lutfen artik sikici bir hal almaya basladi yazilanlar

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Adem Kaptan    11
toxic, 20.05.2019 - 18:07 yazdı:

Ya arkadas hayirdir pregnyl falan ne oluyor? Hasta misiniz nesiniz siz ya kime ne akil veriyorsunuz iyice zivanadan ciktiniz.. fsh lh normal baskilama yok senin zaten testo seviyen bu araliktadir max 600.gunluk degisir zaten bu değer. Sevgili kardesim bak yine söylüyorum daha once de soyledim bu foruma girme.. lutfen artik sikici bir hal almaya basladi yazilanlar

Abi sizden bilgi aliyorum zaten  test sonuçlari bunlar . Steroid satin aldiğim afedersiniz şerefsiz  bu değerleri gösterdim  testo mesto değerlerin fln düşük  2500-2500 prengly çakar  1 haftada toparlariz dedi birde prengly satti bana . Böyle adamlar var  çok pişman oldugum için burdan yazıyorum sizden bilgi aliyorum siz olmasaniz benim hayatıma sokucakti o zamn  onun için sürekli bilgi alma peşindeyim kusurma bakma mazur gör @toxic hocam.

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kardeşim doğal dışında sakın hiç bi takviye alma, steroid eroin gibi çeker çünkü erek olamadığın için, ben tek kür deca testo girdim ilkdefa yaptım deca dick le uğraşıyorum 1 sene ama ben bu steroidin kölesi olmycam, değerlerim seninki ile aynı ve bu illetten kurtulanlar sabırla kurtuluyor, olduki sende hiç bi sıkıntı yok değerlerin normal, şunu bil bikere kesinlikle iyileşicen iyileşmeyen yok tabi 1 kür yapanlar için diyorum bunu diğerlerini bilemem, ama sakin ol bni dinle

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Adem Kaptan    11
Viktormamıel, 3 dakika önce yazdı:

Kardeşim doğal dışında sakın hiç bi takviye alma, steroid eroin gibi çeker çünkü erek olamadığın için, ben tek kür deca testo girdim ilkdefa yaptım deca dick le uğraşıyorum 1 sene ama ben bu steroidin kölesi olmycam, değerlerim seninki ile aynı ve bu illetten kurtulanlar sabırla kurtuluyor, olduki sende hiç bi sıkıntı yok değerlerin normal, şunu bil bikere kesinlikle iyileşicen iyileşmeyen yok tabi 1 kür yapanlar için diyorum bunu diğerlerini bilemem, ama sakin ol bni dinle

Dediğin gibi abi  benim  ilk enjeksiyondan  21 gün  sonraki hali bu değerlerin . Büyük  ihtimal ilaçlar sahte sahte olmazsa böyle olmazdı heralde . Beni bu duruma getiren olay çok korkmuş olmam mı bilmiyorum ama  testler  ve yorumlarınızdan sonra  şuan  hayata döndüm diyebilirim  en azından intihara sürükleniyor gibiydim ama şimdi  moral olarak  çok iyi duruma geldim. Antrenmanları birakmiştim  tamamen  Şimdi  haftada 3 gün de olsa  gideceğim ve dediğin gibi düzelene kadarda psikolojimi bozmamaya çalişacağim teşekkurler  yorumlarin için

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zubonk    288

Test sonuçları belli, anlamayan için orada yeşil tık işareti bile var. Ama hala 10 gün pregnyl vur düzelir yada 5 vur diyenler görüyorum? Ne dersen de bizim milletimiz şu bilmişlik huyundan vazgeçmez.

Değerlerin on numara. Tamamen psikolojik. Eğer sen ne kadar kalkmıyor dersen, o kadar kalkmayacak. Hiçbir şey yapmana gerek yok. Sadece sakin ol, rahatla ve 3 gün değil 5 gün antrenman yap.

Güzel kardeşim, sen şimdi elindeki tüm ilaçları o saçma sapan marka steroidlerde dahil hepsini çöpe atıyorsun ve bir daha herhangi bir roidi eline almayacaksın! Önce kendini psikolojik olarak geliştir sonra vücudunu geliştirirsin ve her şey rayına oturduğu zaman sen sağlam antrenman yapıp, vg beslenmesi nedir bunlarda piştikten sonra da eline steroid alıp, kalçandan enjeksiyon mu olmak istiyorsun, ne halin varsa o zaman görürsün ama şu an değil.

tarihinde zubonk tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Adem Kaptan    11
zubonk, 1 dakika önce yazdı:

Test sonuçları belli, anlamayan için orada yeşil tık işareti bile var. Ama hala 10 gün pregnyl vur düzelir yada 5 vur diyenler görüyorum? Ne dersen de bizim milletimiz şu bilmişlik huyundan vazgeçmez.

Değerlerin on numara. Tamamen psikolojik. Eğer sen ne kadar kalkmıyor dersen, o kadar kalkmayacak. Hiçbir şey yapmana gerek yok. Sadece rahatla ve 3 değil haftanın 5 günü antrenman yap.

Güzel kardeşim, sen şimdi elindeki tüm ilaçları o saçma sapan marka steroidlerde dahil hepsini çöpe atıyorsun ve bir daha herhangi bir roidi eline almayacaksın! Önce kendini psikolojik olarak geliştir sonra vücudunu geliştirirsin ve her şey rayına oturduğu zaman sen sağlam antrenman yapıp, vg beslenmesi nedir bunlarda piştikten sonra da eline steroid alıp, kalçandan enjeksiyon mu olmak istiyorsun, ne halin varsa o zaman görürsün ama şu an değil.

@zubonk Abi öncelikle çok teşekkur ederim  ilk haftadan beri sende bana yardımcı oldun cevap verdin  inşallah kendime gelirim ve bu durumu atlatırım tıpkı dediğiniz gibi  bu işler herkesin harcı değilmiş psikolojik ve mental açidan kaldıramadım ben bu durumu ama şimdi dediğiniz gibi yapacağim . Aldiğim kişiy ilede tüm ilişkilerimi keseceğim bu forumu arayip bulmasaydım  belkide  daha  kötü durumlara düşebilirdim şimdi bana düşen dediğin gibi  zamana bırakıp beklemek 

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İlaç sahte falan diil tek enjeksiyonla lh fsh zorlanır inmez hemen, sahte olsaydı sertleşme problemi yaşamazdın, sen boşver sahteliğini bidaha kullanma, belki yarın belki 1 sene sonra iyileşcen sadece doğal beslen sporunu yap tabiki, 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Adem Kaptan    11
Viktormamıel, 5 dakika önce yazdı:

İlaç sahte falan diil tek enjeksiyonla lh fsh zorlanır inmez hemen, sahte olsaydı sertleşme problemi yaşamazdın, sen boşver sahteliğini bidaha kullanma, belki yarın belki 1 sene sonra iyileşcen sadece doğal beslen sporunu yap tabiki, 

Deca  1 enjeksiyonda bile doğal üretimi 0 lar yazıyorlardi bana ve arkadaşlarda yazmiş birşeyin yok diye   pek emin olamadim ama inşallah sahtedir

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Evet yazilanlari gordukten sonra bende foruma girmemenden yanayim soylenecekler yaplmasi gerekenler belli preglyn falan kullanayim deme forum biraz genc bilgisiz kardeslerimizle dolu uzu bir tatile cikmann zamani geldi :)

• Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.