Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

PEPTIDTURKIYE

Kısa Süreli Hacim Kürü Örneği

Önerilen İletiler

kuronerisi.png

1-30 Gün Follistatin 344 / 100 mcg Sabah veya antrenmandan önce

1-30 Gün Des İGF 1 / 60-80 mcg Antrenman sonrası çalışılan kasa çift taraflı enjeksiyon (Postworkout bilaterally İM)

1-30 Gün GHRP 6 / 100 mcg x 2 Uyanır Uyanmaz ve Yatmadan önce

Böyle bir kürden günlük 5000-7000 kalori tüketilirse 3-6 kg kas kütlesi almak mümkündür.Follistatin 344 bu kürde başrol oyuncusu yanında Lr3 değilde Des İgf 1 tercih etmemizin sebebi Des igf 1'in follistatin 344 ile sinerjik çalışması.GHRP 6 ise yapacağı iştah artışı ile yüksek kalori alımını kolaylaştıracak ve GH salgılanmasını arttıracağı için yağlanmayı minimuma indirecek..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

jaysean1989    0

gürbüz hocam hic steroid kürü yapmadım bu yazdıgınız örnek peptid kürle direk başlasam olur mu ??? steroidlerin yan etkileri cok fazlaymış özellikle trenbolon un tren cok yag yakarmış ama onun yerine peptidler daha mantıklı yan etki konusunda

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ZYZZ    13
gürbüz hocam hic steroid kürü yapmadım bu yazdıgınız örnek peptid kürle direk başlasam olur mu ??? steroidlerin yan etkileri cok fazlaymış özellikle trenbolon un tren cok yag yakarmış ama onun yerine peptidler daha mantıklı yan etki konusunda

Avrupada anabolik devri bitti bitecek herkes peptide geçiş yaptı zaten hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ahmetsab    0

Arkadaşlar peptid kürü sırasında hacim için önerdiğiniz bir antrenman programı var mı? tek gün tek kas yada çift kas gibi? Peptid kullanırken Ne tür bir program daha iyi olur?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.196
Arkadaşlar peptid kürü sırasında hacim için önerdiğiniz bir antrenman programı var mı? tek gün tek kas yada çift kas gibi? Peptid kullanırken Ne tür bir program daha iyi olur?

Süper set ilacı çalıştırıp %100 kapasitede etki almak istiyorsanız süper setlere ağırlık verin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ahmetsab    0

Süper set ilacı çalıştırıp %100 kapasitede etki almak istiyorsanız süper setlere ağırlık verin.

Bilgi için çok teşekkürler zaten uzun zamandır çift kas gruplu ve süper setli çalışıyorum ve faydasınıda gördüm. Ancak kafamı karıştıran bazı sorular var. Örneğin cardio.....cardio'yu antreman öncesi mi yoksa sonrası mı yapmam gerek?

Ayrıca igf vurumu sonrası beslenme nasıl olmalı ve zamanlaması nasıl olmalı?

Karbohidrat alımı nasıl olmalı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    828

Bilgi için çok teşekkürler zaten uzun zamandır çift kas gruplu ve süper setli çalışıyorum ve faydasınıda gördüm. Ancak kafamı karıştıran bazı sorular var. Örneğin cardio.....cardio'yu antreman öncesi mi yoksa sonrası mı yapmam gerek?

Ayrıca igf vurumu sonrası beslenme nasıl olmalı ve zamanlaması nasıl olmalı?

Karbohidrat alımı nasıl olmalı?

ben cardioyu her zaman idman öncesi yapıyorum 30-45 dk arası idmanımda maks 60 dk sürer igf ile alakalı kısma uzamn arkadaşlar daha net cevap verebilir. Fakat ciddi açlık hissi verdiğini söyleyebilriim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.