Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

KaiGreene

Testosteron marka seçimi.

Önerilen İletiler

KaiGreene    34

Merhaba :)

Başlıktada belirttiğim gibi bilinen, sahtesi çok az bulunur diyen bir marka var mı bildiğiniz? Biliyorum bu satıcıya göre değişir ama sonuçta thaigeri ele alırsak bir dönem çok iyiydi. Şuanda piyasada Watson diye bir marka var kullanan kardeşlerim abilerim var mıdır bizlerle tecrübelerini paylaşabilir mi? 

1 kutusuna 180 TL fiyat aldım Watson için(10ml)

Onu hemen takip eden eurogeneric (generic değil), 1 kutusu 170 TL(10ml)

tarihinde KaiGreene tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

KaiGreene, Bir saat önce yazdı:

Başlıktada belirttiğim gibi bilinen, sahtesi çok az bulunur diyen bir marka var mı bildiğiniz? Biliyorum bu satıcıya göre değişir ama sonuçta thaigeri ele alırsak bir dönem çok iyiydi. Şuanda piyasada Watson diye bir marka var kullanan kardeşlerim abilerim var mıdır bizlerle tecrübelerini paylaşabilir mi? 

En güveniliri Alpha,ama türkiyede satan yok diye biliyorum,satan birisini bilen varsa yazsın

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    401

Korkuların varsa iran al burdan boşuna fantezi arama ;) watsona gelince çalışanı var test sonuclarini filan yayinliyorlar ama birde çalışmayıp boş olanlar var Allah denk getirmesin.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zubonk    288

Watson pharma piyasaya yeni girmiş bir marka ve underground muhtemelen Türkiye üretimi yani piyasadakilerin hepsi aynı. Kültleşmiş markaların çakması olur. Ayrıca şunuda belirtmekte fayda var bir ilaç ya boştur yada dolu. Kimse gidipte hammaddesi ne kadar olursa olsun ki çoğu çok ucuz, 1 ml testosteron enanthate 250mg yerine 150 falan koymakla uğraşmaz. Ya boştur ya dolu. Sadece underground markalar ve özellikle ülkemizdekiler sterillik konusunda yerlerde bu da iltihap, ödem/ilacın dağılmaması, yoğun akne, ağrı vb sıkıntılar olabiliyor.

Şu ana kadar testosteron olarak iran enanthate ve balkan propionat dan çok memnun kaldım diyebilirim. Watson tecrübem yok fakat kullandırdığım ve kullanan arkadaş, öğrencilerim var. İlaçlar çalışacaktır.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KaiGreene    34
zubonk, 3 saat önce yazdı:

Watson pharma piyasaya yeni girmiş bir marka ve underground muhtemelen Türkiye üretimi yani piyasadakilerin hepsi aynı. Kültleşmiş markaların çakması olur. Ayrıca şunuda belirtmekte fayda var bir ilaç ya boştur yada dolu. Kimse gidipte hammaddesi ne kadar olursa olsun ki çoğu çok ucuz, 1 ml testosteron enanthate 250mg yerine 150 falan koymakla uğraşmaz. Ya boştur ya dolu. Sadece underground markalar ve özellikle ülkemizdekiler sterillik konusunda yerlerde bu da iltihap, ödem/ilacın dağılmaması, yoğun akne, ağrı vb sıkıntılar olabiliyor.

Şu ana kadar testosteron olarak iran enanthate ve balkan propionat dan çok memnun kaldım diyebilirim. Watson tecrübem yok fakat kullandırdığım ve kullanan arkadaş, öğrencilerim var. İlaçlar çalışacaktır.

Balkan testosteron enanthe  alacağım. Bunun hakkındaki düşünceleriniz neler peki? Balkan çok bilindik ve kimsenin dilinde balkan sahtedir vs vs diyerek söylem yok. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zubonk    288
KaiGreene, 1 saat önce yazdı:

Balkan testosteron enanthe  alacağım. Bunun hakkındaki düşünceleriniz neler peki? Balkan çok bilindik ve kimsenin dilinde balkan sahtedir vs vs diyerek söylem yok. 

Testosteron hem ucuz maliyet hem de kolayca anlaşıldığı için sahtesine denk gelmen çok düşük olasılık. Ben şahsen denk gelmedim, çevremdekilerde de aynı şekilde. Şu anda en dandik dediğimiz türk üretimi markalarda bile testo çalışıyor. Balkan iyidir eczane ürünüdür. Sahtesi olabilir ama daha çok tabletlerde bu sıkıntı yaşanıyor. Ampül üretimi o kadar kolay bir iş değil. Tedarik edeceğin yer güvenilir bir kaynaksa hiç çekinmeden alıp kullanabilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rippo34    11

Benim fikrim şu zaten max 200 veriyorsun zaten şimdi burda bu kadar teferruata girip kafanı çok karıştırma tabiki araştır bodozlama alma fakat alırken de 1 kutu testo al 1 hafta kullan git test yaptır orjinalse kullan dahasını da al , ha diyelim orjinal değil vücuduna bir zararı olur mu bence olmaz olsaydı bir çok kişi sahte ilaç kullanmıştır zaten ödem olur sorun olur anlarsın . Burda hep şunu yazıyorlar o ilaç vücuduna girmeden anlamazsın orjinalliğini. Ben de tabi ilk başlar endişeliydim keşke net Kesin bilsek diyordum ama gerçekten girmeden anlamazsın tecrübeye her zaman saygım vardır doğru söylemişler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Adanalı    70

Ya kardeşim tammışsınız kafaya ödem ödem ödem benim her enjeksiyon sonrası orada ödrm oluşuyor test yaptırdım total testo referans seviyesinden 4 kat fazla çıktı 

ilaç takır takır çalışıyor problem bizde 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KaiGreene    34
Rippo34, 5 saat önce yazdı:

Benim fikrim şu zaten max 200 veriyorsun zaten şimdi burda bu kadar teferruata girip kafanı çok karıştırma tabiki araştır bodozlama alma fakat alırken de 1 kutu testo al 1 hafta kullan git test yaptır orjinalse kullan dahasını da al , ha diyelim orjinal değil vücuduna bir zararı olur mu bence olmaz olsaydı bir çok kişi sahte ilaç kullanmıştır zaten ödem olur sorun olur anlarsın . Burda hep şunu yazıyorlar o ilaç vücuduna girmeden anlamazsın orjinalliğini. Ben de tabi ilk başlar endişeliydim keşke net Kesin bilsek diyordum ama gerçekten girmeden anlamazsın tecrübeye her zaman saygım vardır doğru söylemişler.

Haklısın tek kutu alıp 2. Hafta teste gitmeli. Burak hocamdan almayı düşünüyorum başka güvendiğim birisi yok şuan 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
KaiGreene    34
zubonk, 15 saat önce yazdı:

Testosteron hem ucuz maliyet hem de kolayca anlaşıldığı için sahtesine denk gelmen çok düşük olasılık. Ben şahsen denk gelmedim, çevremdekilerde de aynı şekilde. Şu anda en dandik dediğimiz türk üretimi markalarda bile testo çalışıyor. Balkan iyidir eczane ürünüdür. Sahtesi olabilir ama daha çok tabletlerde bu sıkıntı yaşanıyor. Ampül üretimi o kadar kolay bir iş değil. Tedarik edeceğin yer güvenilir bir kaynaksa hiç çekinmeden alıp kullanabilirsin.

Teşekkür ederim :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
KaiGreene, 19.05.2019 - 15:14 yazdı:

Hiç sahtesi olmayan bir roid var eczaneden alabilirsin adı : SUSTANON :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.