Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Cmbilinmeyen

Anavar ve primabolan

Önerilen İletiler

5 hafta primobolan 5. Hafta anavar ekledim 10 haftada bitiricem dostlar herhangi bir sorun yasar mıyım haftalik 300mg primo gunluk 30mg oxandralone kullaniyorum 5. Haftadayim ptc gerekli mi. Ve en onemlisi anavar kalpa pharma marka tadı yok gibi birsey orjinalligi nasil anlarim?

Screenshot_20190514-091649_WhatsApp.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ben bu ülkede orjinal anavar olduğunu sanmıyorum ben 1 kere kullandım anavar oda dandik markaydı 4 kg aldım ama ben anavarı yağ yaksın diye  almıştım  hahahaha :) danabol koymuşlar içine :)  ama orjinal olma ihtimali varsa  kafein+creatin+anavar komibini yap +  primobolan varmış onu ekle biraz daha fazla etki alırsın.
Ama şahsen testosuz küre karşıyım zaten yazdığını  anlamadım,

şimdi sen kürünü detaylı yazsana zaten kısa şu şekilde
1. hafta: 300mg primobolan
2.hafta:  300mg primobolan +30mg anavar    şeklinde 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
venatrom27, 6 saat önce yazdı:

Dostum sen dynamic black dragon la pharma veya shree ye denk gelmemişsin ozaman🤗

denk geldim de  orjinal olduklarını düşünmedim düşünmücem de  :) çünkü bu markaları satan aynı anda hiç çalışmayan markaları da satıyorlardı  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Equipoise    333

Oxandrolone hammaddesi trenden bile pahalıdır.. Orijinalini bulmak zor özellikle Türkiye’de :))

En iyi ihtimal içine proviron basarlar 😁

tarihinde Equipoise tarafından düzenlendi
  • Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542    67

Burak hoca satıyordu 60 tablet halen düşünüyorum ancak 290 tl biraz pahalı açıkcası dianabol kullanmak daha mantıklı sanırım maddi açıdan

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferhat82    447

Anavar nerede diananol nerede ayni şey değiller ki anavar yerine diananol kullanmak mantıklı olsun 😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542    67
Ferhat82, 18 dakika önce yazdı:

Anavar nerede diananol nerede ayni şey değiller ki anavar yerine diananol kullanmak mantıklı olsun 😂

Tablet streoidler açısından söylüyorum malum tablet olarak fazla alternatif olmadığı için

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
oppomer    10
Cmbilinmeyen, 14.05.2019 - 08:18 yazdı:

5 hafta primobolan 5. Hafta anavar ekledim 10 haftada bitiricem dostlar herhangi bir sorun yasar mıyım haftalik 300mg primo gunluk 30mg oxandralone kullaniyorum 5. Haftadayim ptc gerekli mi. Ve en onemlisi anavar kalpa pharma marka tadı yok gibi birsey orjinalligi nasil anlarim?

Screenshot_20190514-091649_WhatsApp.jpg

Hocam hondayı dikkatli kullan günlük 50mg' ı geçme :))

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kenjirro59    49

Orjinal olsa dahi 30mg ile bi etki alamassınız kayda değer bi etki için minimum günlük 70mg gibi dozlara çıkmak lazım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542    67
kenjirro59, 07.10.2019 - 00:16 yazdı:

Orjinal olsa dahi 30mg ile bi etki alamassınız kayda değer bi etki için minimum günlük 70mg gibi dozlara çıkmak lazım

maddi açıdan ciddi zorlayacak dozajlar :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kenjirro59    49
Hasan3542, 09.10.2019 - 09:49 yazdı:

maddi açıdan ciddi zorlayacak dozajlar :)

Malesef öyle fakat yüksek dozajlarda kendi üstümde güzel verim aldığımı söyleyebilirim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542    67
kenjirro59, 12 saat önce yazdı:

Malesef öyle fakat yüksek dozajlarda kendi üstümde güzel verim aldığımı söyleyebilirim

yan etki konusunda birşey gördünüzmü ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kenjirro59    49
Hasan3542, 22.10.2019 - 14:58 yazdı:

yan etki konusunda birşey gördünüzmü ?

Karaciğer alt ast değerlerimin yükselmesi dışında pek bir yan etki görmedim. Ancak buna sebep olan anavar değil büyük ihtimal kullandığım winstroldü :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
roidrage    3

Anavar genelde uzun kullanımda kolesterol değerlerini bozar onun dışında çok yan etkisi olan bir ilaç değildir. Orjinal almak istiyorsan bence balkan pharma al onun dışındakilere ben güvenmiyorum.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hasan3542    67
roidrage, 34 dakika önce yazdı:

Anavar genelde uzun kullanımda kolesterol değerlerini bozar onun dışında çok yan etkisi olan bir ilaç değildir. Orjinal almak istiyorsan bence balkan pharma al onun dışındakilere ben güvenmiyorum.

Zaten emin olmadığım yerden almam  pahalı bir streoid :D:D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.