Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

kafasıkarışık

Enerji vercek birşeyler lazim ?

Önerilen İletiler

Selam beyler  İş+ek işler+judo+fitness  vs.  derken hiç halim kalmıyor sürekli geç kalıyorum yada gitmiyorum  bana enerji vericek bir şeyler lazım ne önerirsiniz ? Bana öyle bir şey önerin ki enerjim ciddi anlam da yükselsin lütfen çok ihtiyacım var....

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

arrangerant    49
kafasıkarışık, Bir saat önce yazdı:

Selam beyler  İş+ek işler+judo+fitness  vs.  derken hiç halim kalmıyor sürekli geç kalıyorum yada gitmiyorum  bana enerji vericek bir şeyler lazım ne önerirsiniz ? Bana öyle bir şey önerin ki enerjim ciddi anlam da yükselsin lütfen çok ihtiyacım var....

Vitargo carboleider

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

@Ironmann @arrangerant

Ben bayadır suplament kullanmıyordum fiyatlar ne artmış be Vitargo  en son 120tl hatırlıyordum 320tl olmuş bide 30 ölçek ben her ay 320tl veremem vitargoya  
pre workout  çok pahalanmış şansıma indirimli bulup aldım şimdi  ama bir daha indirimli bulamam enerji vercek diye her ay pre workouta  290tl veremem yazık günah o paraya

Benim başka bir şeyler bulmam lazım aylık  150tl felan verebilceğim teşekkür ederim cevaplarınız için Acaba ne bulabilirim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
kafasıkarışık, 11 saat önce yazdı:

Ucuz olsun, işimi görsün diyorsan eğer ve dozunda kullanmazsan sıkıntı çıkarabilecek bazı şeyler önerebilirim.Sadece spor yapacağın günler efedrin + kafein, veya yohimbine + kafein, oda olmazsa clenbuterol+ kafein şeklinde santral sinir sistemini uyaran adrenalin salgılattıran ilaçları kullanabilirsin...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xax1    34

Kafein + asprin + efedrin  enerji verir sana :))

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    401

O zaman hardline carbopure al antrenmandan 30 dk önce ve antrenmandan hemen sonra iç gör etkiyi ürünü şimdi ezenler filan olur onlarada he he de atletlerin çoğu bu ürünü kullanıyor;))

Ama işi direk böyle çözme en kısa zamanda kan testi yaptır kan değerleride bu konuda çok etkili 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

@metinav @xax1   clenbeterol ventolin felan bana hiç iyi gelmiyor  sürekli keyifsizlik ve mide bulantısı yapıyor asla kullanmam çok denedim, efedrine gelirsek elim biryerlerime kaçıyor kullanınca nasıl iş yapıcam onu kullanıp, zaten elimde var efedrin  iş olmadığı günler kullanıyorum ve pahalı zaten bir daha almam.
yohimbo denedim çok enerji vermiyor bana  7 gün 24 saat enerji vercek bir şeyler lazım aspirin olmaz kanı sulandırıyor ilerde sıkıntılı bir durum olursa olumsuz olur.
Her Allah'ın günü
2.5 saat ayakta yol çekiyorum,  1 saat spor, 8.5 saat  iş 1.5 saat molası, 2 saat ek iş,30dk traş duş,1 saat yapılcak dosyası ve yemek yapıp yanımda taşıma işi,6 saat uyku,kalan 1 saat öyle möyle geçiyor işte   hafta içi 1 gün izin yapıyorum  ondada 14 saat felan yatıyorum evden çıkmıyorum :)   şimdi razaman diye izin verdim kendime rahatım  ama sürekli bu tempodan dolayı
çok halsizim enerji vercek bir şeyler lazım malesef ne ek işten vazgeçerim nede spordan düzenim böyle...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

@Ironmann @Equipoise En mantıklı seninki geldi Hardline Carbopure alayım  bu pre workout bitince  eğer beğenirsem sürekli alırım kan testinde bir şey yok normel çok yaptırdım ama  6 saat uyku 18 saat çalışma normel halsiz kalmam 

kafein tablet 200mg  benim iş yerinde içtiğim 1 bardak  kahve 220mg kafein var  ben ücretsiz diye 3-4 bardak içiyorum ama kahve olmasa bile almam çünkü Abd'de aynı kafein tabletler 1-2 dolar burda 40 tl fiyat politikası çok yanlış  kimse almazsa fiyatı 20tl kadar düşer 20tl olursa alırım herkeste alır çünkü hakkı en fazla 20tl  çünkü çinden geliyor hammaddesi  

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
kafasıkarışık, 25 dakika önce yazdı:

@metinav @xax1   clenbeterol ventolin felan bana hiç iyi gelmiyor  sürekli keyifsizlik ve mide bulantısı yapıyor asla kullanmam çok denedim, efedrine gelirsek elim biryerlerime kaçıyor kullanınca nasıl iş yapıcam onu kullanıp, zaten elimde var efedrin  iş olmadığı günler kullanıyorum ve pahalı zaten bir daha almam.
yohimbo denedim çok enerji vermiyor bana  7 gün 24 saat enerji vercek bir şeyler lazım aspirin olmaz kanı sulandırıyor ilerde sıkıntılı bir durum olursa olumsuz olur.
Her Allah'ın günü
2.5 saat ayakta yol çekiyorum,  1 saat spor, 8.5 saat  iş 1.5 saat molası, 2 saat ek iş,30dk traş duş,1 saat yapılcak dosyası ve yemek yapıp yanımda taşıma işi,6 saat uyku,kalan 1 saat öyle möyle geçiyor işte   hafta içi 1 gün izin yapıyorum  ondada 14 saat felan yatıyorum evden çıkmıyorum :)   şimdi razaman diye izin verdim kendime rahatım  ama sürekli bu tempodan dolayı
çok halsizim enerji vercek bir şeyler lazım malesef ne ek işten vazgeçerim nede spordan düzenim böyle...

Dikkat edersen cleni en son saydım.Motivasyon vermez adrenalin bir yerden sonra endişe ve gerginlik sıkıntı yapıyor.Efedrin motivasyon sağlar ve iyilik hali oluşturur fakat üretimi durmuş ve eczanelerde yasaklı olmasından dolayı satılmıyor.Karaborsada da fahiş fiyatlardan satılıyor ne olduğu belirsiz.Yohimbeyi düşük doz kullanırsan etki alamazsın.Ben kendim günlük 10 mg ve 200 mg kafein tabletiyle beraber spor öncesi kullanıyordum gayet iyiydi.Etkisi kısa sürede geçiyor.Onun için gün içinde bölerek almak iyi olur.Fiyat konusunda maalesef ucuza bir şey kalmadı tl nin değer kaybetmesinden dolayı...

Suplement olarak termojeniklere yönelmen tek geriye kalan yol.Uygun fiyatlı ve iş gören bir ürün ''nutrend thermo compressed'' olabilir.İki kapsül yorgunluğu alıyordu bende.

Vucudunun dinlenmesine fırsat tanıman iyi olur.Fırsatın varsa öğlen 30-40 dakika uyumaya çalış.Beslenmeni gözden geçir enerji düşüklüğü için kaloriyi arttırman gerekebilir.Sağlıklı yağları da beslenmene ekle...

tarihinde metinav tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

herkese çok çok teşekkür ederim
indirimde olduğu için pre workuot aldım bir daha almam ama alırsam anca indirimde veya ucuz pre workuot alırım NOX2 gibi
gelecek ay hardline CARBOPURE denicem sonra para biriktirip Vitargo alırım

+Her sabah toz ginseng bal limon çayı içicem
+doğal multi-vitamin minarel
+mesir macunu 
+yüksek karbonhidratlı beslenme    başkada bir şey gelmiyor aklıma herkese tekrardan çok teşekkür ederim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    285
kafasıkarışık, 4 saat önce yazdı:

herkese çok çok teşekkür ederim
indirimde olduğu için pre workuot aldım bir daha almam ama alırsam anca indirimde veya ucuz pre workuot alırım NOX2 gibi
gelecek ay hardline CARBOPURE denicem sonra para biriktirip Vitargo alırım

+Her sabah toz ginseng bal limon çayı içicem
+doğal multi-vitamin minarel
+mesir macunu 
+yüksek karbonhidratlı beslenme    başkada bir şey gelmiyor aklıma herkese tekrardan çok teşekkür ederim.

Gün içinde 2 kaşık keçiboynuzu pekmezi. Antrenman öncesi 2 fincan nescafe gold. Ucuz yollu olur. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Filtre kahve işini görür kafeine etki yapıyorsa vücut zamanında hastanede vardiyalı çalışırken sudafed ve kahve içiyordum sudafed üst solunum yolları için içinde psidoefedrin var az da olsa daha enerjik yapmakta. Ben ilacı doktor yazdığından içiyordum tek kahve tercih etmeni öneririm

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xax1    34
metinav, 14 Mayıs 2019 - 09:10 yazdı:

Ucuz olsun, işimi görsün diyorsan eğer ve dozunda kullanmazsan sıkıntı çıkarabilecek bazı şeyler önerebilirim.Sadece spor yapacağın günler efedrin + kafein, veya yohimbine + kafein, oda olmazsa clenbuterol+ kafein şeklinde santral sinir sistemini uyaran adrenalin salgılattıran ilaçları kullanabilirsin...

Yohimbine bulunmuyor kolay kolay

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
toxic    204

Efedrinden öte birsey tanimam, ama bu sefer de almadan yasayamiyor insan... Birakinca yerlerde surunduruyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Anlkzk    9

@toxic Abi Psödoefedrin normal Efedrine kıyasla nasıl bir etkiye sahip bilgin var mı ? TYLOL HOT ilacında 60mg Psödoefedrin HCL bulunmakta ve bulması aşırı kolay.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
toxic    204

Saniyorum efedrinin nerflenmis hali, etkisi daha az ve o kadar birsey hissettirmiyor. Kendim ictigim icin o tylol hot denen seylerden oyle ahim sahim.birsey hissetmemistim. Efedrin cok baska birsey bütün havada geziyorsun

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Eczane den broksin öksürük şurubu al başka marka kesinlikle olmaz.. Üç tam ölçek iç sert yüksek kafein li bi kahve çak arkasından sonra git o ağırlıkları kemir

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

@Adanalı  sorun antreman değil   ben 18 saat full aktifim   6 saat felan uyuyorum   bana sürekli enerji vercek bir şeyler lazım.
@toxic   efedrin var elimde ama az bir şey zaten orjinalini bulamam bulsamda  pahalı artık.

Tylol hot benim uykumu getirip terletiyor hiç enerji verdiğini hatırlamam yada hastayken kullandığım için ondan hissetmemiş olabilirim.

tarihinde kafasıkarışık tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Adanalı    70
kafasıkarışık, 1 saat önce yazdı:

sorun antreman değil   ben 18 saat full aktifim   6 saat felan uyuyorum   bana sürekli enerji vercek bir şeyler lazım 

Kardeşim ben mobilyacıda çalışıyorum ağırlık kaldırmaktan emin ol halim kalmıyor ama antrenmana psikolojik olarak hazırlanıyorum yoksa mümkünatı yok 

beslenmeni düzenle yüksek karb al

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aylardanKASIM, 6 saat önce yazdı:

Eczane den broksin öksürük şurubu al başka marka kesinlikle olmaz.. Üç tam ölçek iç sert yüksek kafein li bi kahve çak arkasından sonra git o ağırlıkları kemir

not etttim pazartesi alıcam  1 ölçekle başlarım   zaten balgam problemim var sigarayı yeni bıraktığım için  onada iyi geliyormuş her zaman kullanılcak bir şey değil ama  joker ürün olarak kenarda kalsın.
Bende sana bir şurup önereyim ismi Sıpraktın   hayvan gibi acıktırıyor grhp-6 gibi   felaket uyku yapıyor  ben bulk zamanları kullanıyorum bazen gece dertlerden düşünmekten yatamıyorum çeyrek ölçek içip yatıyorum veya şehirler arası otobüs yolculuğunda uyumak için,  hemde egzama uyuz vs. gibi kaşıntılı hastalıkların kaşıntısını kesiyor benim joker ürünüm sıpraktın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kafasıkarışık, 18.05.2019 - 11:35 yazdı:

not etttim pazartesi alıcam  1 ölçekle başlarım   zaten balgam problemim var sigarayı yeni bıraktığım için  onada iyi geliyormuş her zaman kullanılcak bir şey değil ama  joker ürün olarak kenarda kalsın.
Bende sana bir şurup önereyim ismi Sıpraktın   hayvan gibi acıktırıyor grhp-6 gibi   felaket uyku yapıyor  ben bulk zamanları kullanıyorum bazen gece dertlerden düşünmekten yatamıyorum çeyrek ölçek içip yatıyorum veya şehirler arası otobüs yolculuğunda uyumak için,  hemde egzama uyuz vs. gibi kaşıntılı hastalıkların kaşıntısını kesiyor benim joker ürünüm sıpraktın.

Bir ölçek ile olacak olsa bir ölçek iç yazarım Efedrin şurubu sana önerdiğim şurup üç tam ölçek olmadan etki alamazsın 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: KAMO
      iyi akşamlar bilindik bir isimden koçluk aldım 125testo 250bolde il enjeksiyonumu dün yaptım kalçadan hiçbir hemsire veya doktor yapmadıgı için ilaç kullanan bir abimden yapmasını istedim normalde yüzüstü yatılarak enjeksiyon olur ama arabada yapmak zorunda kaldık ve cenin pozisyonu gibi bir pozisyonda yapmak zorunda kaldık ve steril kurallarına çok uyulmadan yapıldı enjeksiyon sırasında hiçbir acı hissetmedim fakat saat geçtikçe artan bir acı başladı enjeksiyon yerinde akşam saatlerinde ise ani bir halsizlik ve ateş ile hastaneye gidip vitamin+ağrı kesici serum yedikten sonra biraz daha iyiydim ama bugün ağrı çok daha fazla arttı zor yürüyorum ve enjeksiyon yerine dokunduğumda sertlik mevcut bilginiz dahilinde yardımcı olursanır çok mutlu olurum acıdan zor duruyorum🙏🏻
    • Yazan: luffiec
      Kalçadan vurulması gereken iğneleri bilen kişi tarafından nasıl yaptırabilirim.Herhangi bir tanıdığım yok acil servisler sıkıntı çıkarır mı ilaçları gördüğü zaman ?
    • Yazan: Kayacrw
      MERHABALAR
      20 yaşında 3 yıllık naturel olarak yarısı bilinçsiz yarısı bilinçli bb yapıyorum son zamanlarda powerbuildinge sardım
      sustanon ve rimobolan kürü için kimden yardım istesem geri çeviriyor
      ürünleri eczaneden temin ettim şuan elimde
      2 kutu sustanon 4 kutu rimobolan var
      kilom 91 
      boy 183
      Kısa bir kür istiyorum ve kaç doz kaç hafta yapılacağı hakkında pek bilgim yok 8 hafta önermiş herkes ve yanında kullanmam gereken koruyucular vesaire bilgim yok yardımcı olabilirmi birisi lütfen

tertemiz yüksek yiyorum güç amaçlı
      yüksek protein yüksek karb kilo başına 1 gr yağ tüketiyorum kilomun iki katı protein ve yaklaşık 300 gr karb alıyorum
    • Yazan: kola001

Yardım Edin !!!

Meraba arkadaslar bu sporu 3 Yıl'dır Naturel olarak yapıyorum. Genç yaşlarımda da yüzme kariyerim vardı belirli nedenlerden dolayı bırakmıştım.  Artık gelişim bayagı yavaşladı ve bende zamanın geldigini düşünüyorum Sizinle şimdi ölçülerimi, paylaşıcam ilk kürüm nasıl olmalı die yardımcı olurmusunuz ?
      Maksimum kalıcı kas kütlesi almak istiyorum.  Hangi kürün bana ne katacagını ögrenmek istiyorum
      Boy: 170
      Kütle: 87.1
      Vücut yag oranı: %16 - %18
      Vücut ölçüleri
      Omuz: 137
      Gögüs: 112
      Biceps(Kol): 40
      Ön kol: 34
      Bel (Karın): 90
      Kalça: 100
      Bacak: 62
      Kalf: 40
      Arkadaslar benim ölçülerimdeki birinin kürde kullanacagı ilaçların oranı ne olmalı Hangi Kür'ü denemeliyim

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.