Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

dynabacc

Hocalarımdan yardım bekliyorum (ilk kür)

Önerilen İletiler

dynabacc    3

Herkese merhaba, 
25 yaşındayım, 1.83 boyunda 72 kiloyum ve kendimce uzun sayılacak bir spor geçmişinden (1.5-2 yıl) sonra kan tahlilinden sonra ilk ve son kürüme girmek istiyorum. 
Aklımda kendimce foruma bakınarak oluşturduğum bir kür var. 
Testosterone Enanthe 1-12 (4 haft 250 sonra 500mg)
Boldenone undeclynate 1-12 ((4 haft 200 sonra 400)
Dianabol 1.-4. hafta 30mg
Oxandrolone 8.-12. Hafta40 mg 
Arimidex 2 gunde 1 tablet

Sadece 1 kere kür yapmayı düşünüyorum. Amacım biraz daha hacim kazanmak. Metabolizma sebebiyle kilo almakta zorluk çekiyorum. 

Sorum ise bu kür bana hacim kazandırır mı? 

Kürün bir yerinde hata var mı?

Eklemem veya çıkarmam gereken ilaçlar var mı?

Konu daha önce açıldıysa kusura bakmayın. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler..

@Loving

tarihinde dynabacc tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bay-T    3.229

oxandrolon bence gereksiz mert dianabol 1,2 hafta daha uzatılabilirmiş bence :D boldenon en az 14 hafta yapmaya çalış

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dynabacc    3

Saol hocam, peki 16 haftalık bi kür yapsam oxandrolon yerine winstrol mu kullanayım yoksa bisey kullanmadan mı devam edeyim?

amacım hacim kazanmak

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
arrangerant    49
dynabacc, 10 saat önce yazdı:

Herkese merhaba, 
25 yaşındayım, 1.83 boyunda 72 kiloyum ve kendimce uzun sayılacak bir spor geçmişinden (1.5-2 yıl) sonra kan tahlilinden sonra ilk ve son kürüme girmek istiyorum. 
Aklımda kendimce foruma bakınarak oluşturduğum bir kür var. 
Testosterone Enanthe 1-12 (4 haft 250 sonra 500mg)
Boldenone undeclynate 1-12 ((4 haft 200 sonra 400)
Dianabol 1.-4. hafta 30mg
Oxandrolone 8.-12. Hafta40 mg 
Arimidex 2 gunde 1 tablet

Sadece 1 kere kür yapmayı düşünüyorum. Amacım biraz daha hacim kazanmak. Metabolizma sebebiyle kilo almakta zorluk çekiyorum. 

Sorum ise bu kür bana hacim kazandırır mı? 

Kürün bir yerinde hata var mı?

Eklemem veya çıkarmam gereken ilaçlar var mı?

Konu daha önce açıldıysa kusura bakmayın. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler..

@Loving

Ben senim yerinde olsam kenim icin;

1-16 testo enantate 1000

1-16 bolde 600

1-10 deca 400

1-6 anapolon

Simdi bana kaybolan yillrimi verseler ve ilk kurum olsa aynen boyle yapardim :)

• ahahaha 1
  • Şaşkın 1
  • Üzgün 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dynabacc    3
arrangerant, 13 saat önce yazdı:

Ben senim yerinde olsam kenim icin;

1-16 testo enantate 1000

1-16 bolde 600

1-10 deca 400

1-6 anapolon

Simdi bana kaybolan yillrimi verseler ve ilk kurum olsa aynen boyle yapardim :)

Hocam biraz ağır değil mi? Sonra böyle olmasın :D

6C443DAC-FD53-4552-A727-394F9DA74173.jpeg

• ahahaha 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
arrangerant    49
dynabacc, 10 saat önce yazdı:

Hocam biraz ağır değil mi? Sonra böyle olmasın :D

6C443DAC-FD53-4552-A727-394F9DA74173.jpeg

Valla benim testisler yerinde kardesim :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dynabacc, 9 saat önce yazdı:

Güncel ve doğal formum bu şekilde. Supplement kürü ve besin olarak yükleme yaptım ama genetik olarak kilo almam pek mümkün olmuyor. Hacimlenmek istiyorum. Yardımınız lazım. 

@Captain Price @Loving @anabolizanhelp Ve diger hocalarım

A46D89E8-8701-466C-B9E1-AE9D03A7BFDF.jpeg 4B90EC82-FC34-4A52-804A-BAD701FF3F87.jpeg

1B3965A5-431C-4153-9997-EAF97B453144.jpeg 01EF421A-2C01-4C13-A352-866616F74089.jpeg

Form Güzel geç oldu yarın tekrar konuya bakacağım , istediğin verimi alman adına gereken talimatları paylaşacağım vücüt tipin iyi yüksek kalorili diyetler tam sana göre yarın bakalım .

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xax1    34

Danabol alıyon arimidex alma arimidex alıyosan su tutan hacim kürüne girme mantıksız bi kür olmuş . Ben arimidex kullandım deli gibi aldığım hacmi tuvalette işeyerek geri verdim büyümem bi miktar durdu . Bunu yapana kadar definasyon kürü yap 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dynabacc    3

Arimidex su tutma veya su kaybetmeyle ilgili bi ilaç değil ama. Hem diyorum ki bulk olmak istiyorum sen definasyon kürü gir diyosun. Yanlışın var arimidex vücutta kürle beraber artan östrojeni bastırmak ve jinekomasti riskini düşürmek için kullanılır. Sen winstrol benzeri bir ilaçla karıştırdın sanırım. Yanlış bilgilerle yorum yapmayalım lütfen.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dynabacc    3
anabolizanhelp, 11 saat önce yazdı:

Form Güzel geç oldu yarın tekrar konuya bakacağım , istediğin verimi alman adına gereken talimatları paylaşacağım vücüt tipin iyi yüksek kalorili diyetler tam sana göre yarın bakalım .

Hocam gerçekten çok sevinirim, mutlu edersin beni. Yardımı bekliyorum. Teşekkür ederim şimdiden..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dynabacc, 9 saat önce yazdı:

Hocam gerçekten çok sevinirim, mutlu edersin beni. Yardımı bekliyorum. Teşekkür ederim şimdiden..

Evet geç oldu biraz hemen konuya gireyim kür planlamasi olarak 1 er ml testosteron boldenon deca maddiyat el verirse 4 hafta 40 mg dianabol 5 er saat arayla alinabilir , armidexe hassasiyet olmadigi surece gerek yok . kür süren 18 20 22 24 haftaya kadar cikabilir buradaki husus dozaj arttirimni ne zaman yapacaginla alakali 8 10 12 haftlarda dozaj arttiimina gidebilirsin deca sabit kalacak digerlerini blirtmis oldugum araliklarda 2 ml e cikarabilirsin. beslenme ilk 6 hafta kilo basina 5 gr karb 1.8 gr protein 1 gr yag. sonraki haftalarda karb 6 7 8 e kadar cikman gerek yag sabit proten 2.25 e kadar cikabilirsin su dengeni iyi ayarla 1 saat icinde 500ml suyu gecme sabah 7 de beslenmee basla 21 30 da kes . idman sistemi 4 hafta da bir idman prog degistir ikili 3 lu giant setlere yer ver farkli adele grublari ile tabi tek bolgede ornek decline machine pres yaptin hemen cable fly veya incline barbel press yaptin hemen reverse cable fly snra machine fly gibi bunu 2. ay sadece 1 hafta uygula drop setler ekle form durumuna gore . idmanlar 35 dk surmeli idman sonu 15 dk 125 nabiz cardio karin kaslarini agirlikla calis . suanlik bunlar ihtiyacini karsilayacaktir. musait oldugmda guncellemeler yaparm. eger istikrarli olursan cok iyi sonuc alacaksn emin ol. fazla ereksion olma ya da bir gozlem yap bir hafta on bir hafta of ver bakalim ne gibi degisiklik olacak farki gor. idmanlari ve beslenmey asla birakma hastalik vs olmadikca verim alamazsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dynabacc    3
anabolizanhelp, 2 saat önce yazdı:

Evet geç oldu biraz hemen konuya gireyim kür planlamasi olarak 1 er ml testosteron boldenon deca maddiyat el verirse 4 hafta 40 mg dianabol 5 er saat arayla alinabilir , armidexe hassasiyet olmadigi surece gerek yok . kür süren 18 20 22 24 haftaya kadar cikabilir buradaki husus dozaj arttirimni ne zaman yapacaginla alakali 8 10 12 haftlarda dozaj arttiimina gidebilirsin deca sabit kalacak digerlerini blirtmis oldugum araliklarda 2 ml e cikarabilirsin. beslenme ilk 6 hafta kilo basina 5 gr karb 1.8 gr protein 1 gr yag. sonraki haftalarda karb 6 7 8 e kadar cikman gerek yag sabit proten 2.25 e kadar cikabilirsin su dengeni iyi ayarla 1 saat icinde 500ml suyu gecme sabah 7 de beslenmee basla 21 30 da kes . idman sistemi 4 hafta da bir idman prog degistir ikili 3 lu giant setlere yer ver farkli adele grublari ile tabi tek bolgede ornek decline machine pres yaptin hemen cable fly veya incline barbel press yaptin hemen reverse cable fly snra machine fly gibi bunu 2. ay sadece 1 hafta uygula drop setler ekle form durumuna gore . idmanlar 35 dk surmeli idman sonu 15 dk 125 nabiz cardio karin kaslarini agirlikla calis . suanlik bunlar ihtiyacini karsilayacaktir. musait oldugmda guncellemeler yaparm. eger istikrarli olursan cok iyi sonuc alacaksn emin ol. fazla ereksion olma ya da bir gozlem yap bir hafta on bir hafta of ver bakalim ne gibi degisiklik olacak farki gor. idmanlari ve beslenmey asla birakma hastalik vs olmadikca verim alamazsin.

Hocam eline saglik cok guzel anlatmissin konuyu. Beslenme ve antrenman sistemi tamamdir. Onlar kafamda oturdu ve gayet net anladim. Ama gel gelelim şöyle bi durum var yeni evliyim ve decadan cekiniyorum acikcasi. Malum decadick durumlari..

ilk kurum oldugu icin biraz daha hafif girsem ne dersiniz bu konuda?

misal;

1-18 testo e (ilk 4 haft 250mg geriye kalan 500)

1-18 bolde ((ilk 4 hafta 200mg geriye kalan  400)

1-6 danabol gibi

ya da sizin fikriniz nedir? Decadan en azindan ilk kurumde uzak durayim..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dynabacc, 4 saat önce yazdı:

Hocam eline saglik cok guzel anlatmissin konuyu. Beslenme ve antrenman sistemi tamamdir. Onlar kafamda oturdu ve gayet net anladim. Ama gel gelelim şöyle bi durum var yeni evliyim ve decadan cekiniyorum acikcasi. Malum decadick durumlari..

ilk kurum oldugu icin biraz daha hafif girsem ne dersiniz bu konuda?

misal;

1-18 testo e (ilk 4 haft 250mg geriye kalan 500)

1-18 bolde ((ilk 4 hafta 200mg geriye kalan  400)

1-6 danabol gibi

ya da sizin fikriniz nedir? Decadan en azindan ilk kurumde uzak durayim..

1 ml deca da problem olmaz daha doğrusu bu dick olayı biraz farklı idman şiddetin ve beslenmen iyi ve istikrarlı isen hiç problem olmaz. Kür süresinde psikolojik durumlar çok önemli kafanda soru işareti olmaması lazım yoksa kürün yarısda acaba bıraksam mı gibi durumlar oluşursa kürden verim alamazsın. ortası yok ya kullan ya kullanma şahsen ben deca dick olayını yaşamadım kürler idman varsa işe yarar idmanlar ne kadar sert ve kuvvetli geçerse beslenmen o kadar iyi olur sonuç kaçınılmaz derecede pozitif olur . idman yoksa beslenmen iyide olsa yan etkiler daha baskın olur . Bu önermiş olduğun kür için ilk 10 hafta 1 er ml kalan 8 2 şer ml ürünler tam dolu ise güzel sonuç alırsın . dianabol 6 hafta değil 4 max 5 hafta yeter etkisi çok azalıyor 6 ya gerek yok.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dynabacc    3

Hocam iş gereği her zaman beslenmeye dikkat edemiyorum. 

anabolizanhelp, 16.05.2019 - 06:23 yazdı:

1 ml deca da problem olmaz daha doğrusu bu dick olayı biraz farklı idman şiddetin ve beslenmen iyi ve istikrarlı isen hiç problem olmaz. Kür süresinde psikolojik durumlar çok önemli kafanda soru işareti olmaması lazım yoksa kürün yarısda acaba bıraksam mı gibi durumlar oluşursa kürden verim alamazsın. ortası yok ya kullan ya kullanma şahsen ben deca dick olayını yaşamadım kürler idman varsa işe yarar idmanlar ne kadar sert ve kuvvetli geçerse beslenmen o kadar iyi olur sonuç kaçınılmaz derecede pozitif olur . idman yoksa beslenmen iyide olsa yan etkiler daha baskın olur . Bu önermiş olduğun kür için ilk 10 hafta 1 er ml kalan 8 2 şer ml ürünler tam dolu ise güzel sonuç alırsın . dianabol 6 hafta değil 4 max 5 hafta yeter etkisi çok azalıyor 6 ya gerek yok.

Hocam iş gereği her zaman beslenmeye dikkat edemiyorum. Ben decayı 2. Kürde kullanma taraftarıyım. Olası etki ve yan etkileri işk kürümde görüp sonrasında ona göre adım arabilirim. Ama dianabol ve diğer dediklerini uygulayacağım. Teşekkür ederim güzel bilgiler için. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.