Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

bunuyazanTosun

40 kg versem 1cm uzarmiyim ?

Önerilen İletiler

Selam  boy;169 kilo:105 yağ oranı:%18   40 KİLO VERİP   65KG DÜŞSEM  BOYUM 1CM CİVARI UZAR MI ? SONUÇTA YILLARDIR EKLEMLERE FELAN 40KG FAZLADAN YÜK BİNİYOR  POSTÜRÜM DÜMDÜZ DÜZENLİ SPOR YAPTIĞIM İÇİN,  ÖNÜMÜZDEKİ YIL 65KG %10 YAĞ ORANINA SABİTLEMİYİ DÜŞÜNÜYORUM DA.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

İğneci, 33 dakika önce yazdı:

trol sorular :D comıng

trol değil ciddi sordum   şuan 1 yıllık kürdeyim zaten gerçekten kilom 105     65 kg sabitlicem kilomu yağ oranımı %10na indirip     yani 40kilo vercem önümüzdeki 8 ay içersinde

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

yağ oranım %18  fazla olduğunu düşünmüyorum %40 yağ oranıyla küre girenler var özellikle powerlifter yapanlar kilo niye fazla derseniz  3 yıldır kortizol tedavisinden dolayı  65kg %10 yağ oranına düşünce kaslardan da gidicek tabikide vücudu küçültcem
ömür boyu sporu bırakmadan 169cm 65kg %10 yağ oranıyla takılcam.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Metafor    3

Esnetme yapman lazım. Barfiks hareketinde falan omurga esneyeceği içi  1-2 cm uzarsın. Bunun dışında postür bozukluğun yoksa fazla kilolu olmanın boya pek etkisi yoktur...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Metafor, 1 saat önce yazdı:

Esnetme yapman lazım. Barfiks hareketinde falan omurga esneyeceği içi  1-2 cm uzarsın. Bunun dışında postür bozukluğun yoksa fazla kilolu olmanın boya pek etkisi yoktur...

3 tane 35 kg ve üstü vermiş kişilerle konuştum  2-4cm arası uzamışlar neyse kiloyu vereyimde bakıcaz uzadık mı uzamadık mı haber veririm, bence 2cm civarı uzucam  çünkü seneler önce polislik askeri mülakatlar 171-173 arası çıkmıştım tabi ozamanlar liseliyim fit vucut yüzme vardı postür dümdüzdü

+ mesaj attığım diyetisyenler cevap yazmış 40kg gibi ciddi kilo verirseniz  postür düzelcek + daha uzun görünceksin  ortalama 2-3 cm arası uzarsın dediler  + zayıf olcağın için daha uzun görünceksin

2.5cm uzasam  1.5cm postür düzelse boy 173 olur zaten mülakatlarda 173 çıkmışlığım var  2cmde ayakkabı verse 175cm 65kg yağ oranı %10  tam istediğim fizik  bakımıda masrafsız  350gr tavuk 350gr pirinç yeter  ooo 10 numara her açıdan :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
heavyweight35, 11 saat önce yazdı:

Uzamasa bile daha uzun görüneceğin aşikar. Ama uzar uzamaz konusunda bir şey diyemem

orası öyle bugün spor salonunda bir abiyle konuştum  ameliyatsız 75kg vermiş her yeri sarkmış  uzama oldumu dedim.
postürden dolayı 2-4 cm uzadım zayıflayınca + daha uzun göründüm kiloluyken  şişman kısa olarak görüyordu herkes beni şimdi orta boy fit vücut olarak görüyor beni herkes dedi,  zaten benim amacımda o  orta boy fit vücut ben yavaştan kilo vermeye başladım zaten bakalım ne olacak

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kaissbiceps    11
bunuyazanTosun, 4 saat önce yazdı:

orası öyle bugün spor salonunda bir abiyle konuştum  ameliyatsız 75kg vermiş her yeri sarkmış  uzama oldumu dedim.
postürden dolayı 2-4 cm uzadım zayıflayınca + daha uzun göründüm kiloluyken  şişman kısa olarak görüyordu herkes beni şimdi orta boy fit vücut olarak görüyor beni herkes dedi,  zaten benim amacımda o  orta boy fit vücut ben yavaştan kilo vermeye başladım zaten bakalım ne olacak

3 gün önce bu mesajı atmışsın spor salonuna gidecek göz var mı ben de demişsin.   

Para nasıl biriktiririm demişsin. Başka bir mesajında igf alcam demişsin. Şimdi burada garip garip seyler anlatiyon. Biz de ciddiye alıp cevap veriyoruz.

• Beğen 1
  • Şaşkın 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kaissbiceps, 7 saat önce yazdı:

3 gün önce bu mesajı atmışsın spor salonuna gidecek göz var mı ben de demişsin.   

Para nasıl biriktiririm demişsin. Başka bir mesajında igf alcam demişsin. Şimdi burada garip garip seyler anlatiyon. Biz de ciddiye alıp cevap veriyoruz.

@kaissbiceps  @MediumSize  @Captain Price spor salonu dediğim fitness değil !  kick boksa gidiyorum !   başlık açmıştım bakabilirsin dövüş sanatı önerisi istemiştim hatta! parada biriktiriyorum ama sağlığım her şeyden önemli altını çizerim sakatlığım için İGF kullancam yazmışım zaten,Benim anlamadığım neden beni inceliyorsun !?  manyak mısın :)  ben son 4-5 yıldır bazen ailemle bazen arkadaşlarımla yaşıyorum şuan kaldığım evde 3 arkadaşım var 2si sporcu laptopum salonda şifresi yok genelde günde 18 saat açık  isteyen bana sormadan alıp kullanabilir forumda şifre kayıtlı zaten bu forumdan haberleri var ama üyelikleri yok belki onların yerine ben soru sorarım veya onlar girip benim yerime yazabilir bilgi alışverişi yapıyoruz burda 162 iletim var 62si benim derdim olsa 100ü başkasının herkes birbirine yardımcı oluyor işte   biraz daha incelersen beni merhaba ben ömer penisim kısa diye başlık açtığımı görürsün ama benim ismim Akın ve penis boyutuyla ilgili sorunum yok  ömer benim çocukluk arkadaşım kendi yazdı :) bu arada ömer penisini uzattı 2-2.5cm civarı :) bir ara denk gelirsek konu açılırsa nasıl uzattığını bu hesaptan penisimi nasıl uzattım diye başlık gelebilir :)  Forum bilgi alış verişi demek  ama sende haklısın MUSADUR diye veletler ve 2 mesajdan sonra sövüp tehdit eden insanlar gördüm bu forumda o yüzden bir şey demiyorum sana ama benim kimseyle dalga geçmek gibi bir niyetim yok hiçbir zaman olmadı hiçbir zaman da olmucak bu forumu seviyorum herkese KEYİFLİ FORUMLAR dilerim...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MediumSize    9
bunuyazanTosun, 10 dakika önce yazdı:

@kaissbiceps  @MediumSize  @Captain Price spor salonu dediğim fitness değil !  kick boksa gidiyorum !   başlık açmıştım bakabilirsin dövüş sanatı önerisi istemiştim hatta! parada biriktiriyorum ama sağlığım her şeyden önemli altını çizerim sakatlığım için İGF kullancam yazmışım zaten,Benim anlamadığım neden beni inceliyorsun !?  manyak mısın :)  ben son 4-5 yıldır bazen ailemle bazen arkadaşlarımla yaşıyorum şuan kaldığım evde 3 arkadaşım var 2si sporcu laptopum salonda şifresi yok genelde günde 18 saat açık  isteyen bana sormadan alıp kullanabilir forumda şifre kayıtlı zaten bu forumdan haberleri var ama üyelikleri yok belki onların yerine ben soru sorarım veya onlar girip benim yerime yazabilir bilgi alışverişi yapıyoruz burda 162 iletim var 62si benim derdim olsa 100ü başkasının herkes birbirine yardımcı oluyor işte   biraz daha incelersen beni merhaba ben ömer penisim kısa diye başlık açtığımı görürsün ama benim ismim Akın ve penis boyutuyla ilgili sorunum yok  ömer benim çocukluk arkadaşım kendi yazdı :) bu arada ömer penisini uzattı 2-2.5cm civarı :) bir ara denk gelirsek konu açılırsa nasıl uzattığını bu hesaptan penisimi nasıl uzattım diye başlık gelebilir :)  Forum bilgi alış verişi demek  ama sende haklısın MUSADUR diye veletler ve 2 mesajdan sonra sövüp tehdit eden insanlar gördüm bu forumda o yüzden bir şey demiyorum sana ama benim kimseyle dalga geçmek gibi bir niyetim yok hiçbir zaman olmadı hiçbir zaman da olmucak bu forumu seviyorum herkese KEYİFLİ FORUMLAR dilerim...

Peki siz mi ölçtünüz 2.5 cm uzadığını? Yoksa ömer mi söyledi :D te allahım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MediumSize, Bir saat önce yazdı:

Peki siz mi ölçtünüz 2.5 cm uzadığını? Yoksa ömer mi söyledi :D te allahım 

watsap grubuna fotoraf attı isterseniz sizede atabilirim, sizin güldüğünüz şey çoğu evliliğin bitme çoğu gencin depresyona girme sebebi ilerde çoluğun çocuğun olur kınama.  neyse zaten ben kendimi neden açıklıyorum ki neye inanmak isterseniz ona inanın umrumda değil 

tarihinde bunuyazanTosun tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.