Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Adem Kaptan

Deca dick problemi kafayi yiyeceğim yardm

Önerilen İletiler

Adem Kaptan    11

Benim arkadaşim ilk küründe testo ent. Deca . Boldenon. Danabol kullandi 3 aylik kür 

Dozajlari şu şekilde  haftalik

800 testo. 800 deca 600 bolde  ve 30 mg danabol çok sağlamda çikti kürden 

Bende ona heves ettim  testo deca danabol aldim bolde eklemedim

İlk enjeksiyon günümde 400 testo 400 deca ve danabol 20 mg aldim 

2. Gününde ereksiyon olamadiğimi yani testisimin sertleşmediğini farkettim  ve hemen kestim şuan 4 gun oldu bi cahillik ettim araştirmadim allah rizasi için biri yardımcı olursa ne yapmam gerektiği konusunda çok minnettar olurum 

Arkadaşim psikolojiktir ilk zamanlar banada oldu sonradan gecti diyor ama ben çok kafaya taktim Bu yuzdende daha ilk enjeksiyonda biraktm.

Zamana mi birakmaliyim yoksa. Pct yapmalimiyim @Loving hocam lutfen bir yardımcı olur musunuz yoksa kafayi yiyeceğim düşünmekten

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

toxic    204

İlk kurdeki dozlarla bak, ondan etkilenerek kullananmak ne demek yaw? Siz hicbir zaman bu işlere girmeyin bence bu kullandığınız daha kana karismamis psikoloji bozulmus bence profesyonel destek alin

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Adem Kaptan    11

Valla kafayi yedim formdada gördüm bazilarinda deca dick oldum felan yazmişlar Bende oyle düşünüyorum. Bir aptallik ettim yaptm . Kız arkadaşımla bu yuzden görüşmüyorum 4 gündür. 

Kürü ilk enjeksiyon sonrasi birakalı 4 gun oldu

Prengly Nolvadex veya proviron kullanmama gerek var mi. Bilen biride yazarsa yardımcı olursa çok mutlu olurum 

toxic, 24 dakika önce yazdı:

İlk kurdeki dozlarla bak, ondan etkilenerek kullananmak ne demek yaw? Siz hicbir zaman bu işlere girmeyin bence bu kullandığınız daha kana karismamis psikoloji bozulmus bence profesyonel destek alin

Onu düşünüyoum yoksa çok kötü yerlere gidicek bu durumum .çok kafaya taktim . Başka onere bileceğiniz birşeyler var mi acaba Teşekkuler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
toxic    204
Adem Kaptan, 31 dakika önce yazdı:

Valla kafayi yedim formdada gördüm bazilarinda deca dick oldum felan yazmişlar Bende oyle düşünüyorum. Bir aptallik ettim yaptm . Kız arkadaşımla bu yuzden görüşmüyorum 4 gündür. 

Kürü ilk enjeksiyon sonrasi birakalı 4 gun oldu

Prengly Nolvadex veya proviron kullanmama gerek var mi. Bilen biride yazarsa yardımcı olursa çok mutlu olurum 

Onu düşünüyoum yoksa çok kötü yerlere gidicek bu durumum .çok kafaya taktim . Başka onere bileceğiniz birşeyler var mi acaba Teşekkuler

Arkadasim daha kana karismamis ilac, karismasi 2 haftayı bulur sana su an bir etkisi yok, etkisi de olmayacak bir enjeksiyonla zaten. Onerdim ya sana bu işleri birak 2 3 hafta dusunme bisey hala sorun yasiyorsan bir psikologa gorunebilirsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Adem Kaptan    11
TheShoulder, 28 dakika önce yazdı:

Affınıza sığınıyorum ama arkadaş bizle gerçekten deca dick geçiyor... net yani..

Siz boyle dalgaya vurdukça keyfim yerine geliyor teşekkürler 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tom07    20

“Testis sertleşmesi” iyi de hiç birimizin testisi sertleşmiyor ki 🤣

• ahahaha 2
  • Şaşkın 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Adem Kaptan    11

Perşembe günü işten izin alip üroloji ye gideceğim kan testimi hormon testimi neyse  yaptiracağim değerlerimi buraya ekleyeceğim ve bir psikiyatri danişacağim  inşallah  korktuğum gibi bir sonuç çıkmaz :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    401

Öncelikle sakinn ol ne bu telaş hiç bir şeyin yoktur merak etme ilacın karışması 14 etki vermesi 21 gün bu birazda çevrendikilerden filandır hani ilaç kullanan şöyle olur boyle olur diye sen forumdakileride boşver onların olayı başka zaten ama dozajın gerçekten baya yüksek devam edeceksen söyle yardımcı olalım panik yok ;)))

• Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Adem Kaptan    11
Ironmann, 6 dakika önce yazdı:

Öncelikle sakinn ol ne bu telaş hiç bir şeyin yoktur merak etme ilacın karışması 14 etki vermesi 21 gün bu birazda çevrendikilerden filandır hani ilaç kullanan şöyle olur boyle olur diye sen forumdakileride boşver onların olayı başka zaten ama dozajın gerçekten baya yüksek devam edeceksen söyle yardımcı olalım panik yok ;)))

Şuan korktuğumdan dolayı devam etmek istemiyorum . Ben pek araştirmadım aptallık ettim  keşke hiç deca eklemeseydim  ama  ileride  eğer devam edecek olursam  buradan  başka hiç bir yerden  tavsiye ve ilaç temini yapmam . Şuan cevaplar sayesinde psikolojik olarak  rahatladim  allah iyi kötü  yorum yapan arkadaşların hepsinden razi olsun  sizede teşekkurler :)

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
toxic    204
Adem Kaptan, 25 dakika önce yazdı:

Şuan korktuğumdan dolayı devam etmek istemiyorum . Ben pek araştirmadım aptallık ettim  keşke hiç deca eklemeseydim  ama  ileride  eğer devam edecek olursam  buradan  başka hiç bir yerden  tavsiye ve ilaç temini yapmam . Şuan cevaplar sayesinde psikolojik olarak  rahatladim  allah iyi kötü  yorum yapan arkadaşların hepsinden razi olsun  sizede teşekkurler :)

Arkadaşım evine git yat lutfen :)

• ahahaha 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Nisay67    40

Deca durabplin ilk enjeksiyondan sonra dahil dogal testestoron seviyesini sifirlayan bir drug. İki hafta sonra kana karisir diyenlerde cahiller. 21 gun sonra ilk etkileri ortaya cikar. Fakat kana ayni gun karisir. Arkadas deca dick olmus. Kolay kolay kurtulamaz. Gecmis olsun bitti o eski ereksiyonlar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
toxic    204
Nisay67, 17 dakika önce yazdı:

Deca durabplin ilk enjeksiyondan sonra dahil dogal testestoron seviyesini sifirlayan bir drug. İki hafta sonra kana karisir diyenlerde cahiller. 21 gun sonra ilk etkileri ortaya cikar. Fakat kana ayni gun karisir. Arkadas deca dick olmus. Kolay kolay kurtulamaz. Gecmis olsun bitti o eski ereksiyonlar

Komedyen olmayı denemelisin.

• Beğen 2
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Adem Kaptan    11
Nisay67, Bir saat önce yazdı:

İnşallah dediğin gibi olmaz şuan yarılanma süresini bekliyorum gidip hormonlara baktiracağim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Adem Kaptan    11
toxic, 48 dakika önce yazdı:

Komedyen olmayı denemelisin.

sizce  benim kullandiğim testo  sahte decanin orjinal olup doğal sistemim baskılanmış olabilir mi . 7-24  formlarda bunlari araştirmaktan kafayi yedim :(  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
toxic    204
Adem Kaptan, 2 dakika önce yazdı:

sizce  benim kullandiğim testo  sahte decanin orjinal olup doğal sistemim baskılanmış olabilir mi . 7-24  formlarda bunlari araştirmaktan kafayi yedim :(  

Arkadasim daha once de söyledim bu işle ilgilenmene bile gerek yok, hatta foruma bile girme, araştırma, yok birşeyin..

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
blader06    14

ilk kez creatin içip gece kalp krizi geçiriyodum boşluktan düşer gibi oldum diyenler vardı salonumda.Sende o tiplere benzemişsin.deca dickin kralını yaşayanlardan biride benim deca küründen sonra 1 ay yerinden oynamadı bırak panik yapmayı o halde testo tren kürüne başladım ölen ölür kalan sağlar bizimdir misali.kürlerden sonra 6 ay içinde birazda bitkisel destekle eski haline geldi panik yapma bişe olmaz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zubonk    288

Arkadaşlar hipogonadizm dediğimiz olay öyle basit kürlerle olabilecek bir mevzu değil. Bırakın decanın ilk enjeksiyon da dick yapmasını 15 hafta deca da kullansan sağlıklı yetişkin bir gençsen bizim yaptığımız kürlerle hipogonadizm falan olamazsınız. Ancak ya zaten sağlıksızsındır yada ağır uzun aralıksız kürlerle dolu bir hayatın olacak, her şeyin cılkını çıkartacaksın ki hormonel anlamda büyük sıkıntılar yaşansın. Hücrelerinize zarar vermedikçe (bilinçsiz insülin ve growth kullanımı) haricinde hormonlar kişiden kişiye, kür içerisinde ve sonrasında yapılan kontrollere önlemlere, genetiğe bağlı elbet uzun da sürse düzelecektir. Orta yaşlı insanlarda yapılan ağır kürler zaten yaş dolayısıyla hormonlar düşüş durumunda belki sperm ve ereksiyon olarak sorunlar testo almadıkça sizi tatmin etmeyebilir. Ayrıca bu sıkıntıların hormonlardan çok psikolojik sorunlardan kaynaklandığıda bu postu yazan arkadaşdan belli zaten. Sorun olduğunu sanan arkadaş sana söylüyorum sıkıntı yok :)

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Adem Kaptan    11

1 kere  1 ml deca+testo  enjeksiyonu ondan 3 gun sonrada 1 ml testo enjeksiyonu yapmiştim sadece Son enjeksiyondan  sonra    15 gün geçti hayla   libido  yok ereksiyon yok    hastahaneye gittim  pazartesi  testlerim  çikacak   PCT için    prengly nolvadex clomid dostinex  hepsi var  test sonuçlarım çıktımı yardımcı olur musunuz ne yapmam gerektiği konusunda lütfen. bendeki durumun artik kesinlikle psikolojik oldugunu düşünmüyorum @zubonk   @toxic  sizleri etiketledim testlerden anlarsınız diye şimdiden teşekkur ederim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
toxic    204
Adem Kaptan, 1 saat önce yazdı:

1 kere  1 ml deca+testo  enjeksiyonu ondan 3 gun sonrada 1 ml testo enjeksiyonu yapmiştim sadece Son enjeksiyondan  sonra    15 gün geçti hayla   libido  yok ereksiyon yok    hastahaneye gittim  pazartesi  testlerim  çikacak   PCT için    prengly nolvadex clomid dostinex  hepsi var  test sonuçlarım çıktımı yardımcı olur musunuz ne yapmam gerektiği konusunda lütfen. bendeki durumun artik kesinlikle psikolojik oldugunu düşünmüyorum @zubonk   @toxic  sizleri etiketledim testlerden anlarsınız diye şimdiden teşekkur ederim

Yardimci oluruz tabi de senin degerlerinde bisi olduğunu sanmiyorum. Psikolojiden ote saglik sorunun var ya da baska birsey kullandiysan veya asiri yorgunsan olabilir

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Adem Kaptan    11
toxic, 5 dakika önce yazdı:

Yardimci oluruz tabi de senin degerlerinde bisi olduğunu sanmiyorum. Psikolojiden ote saglik sorunun var ya da baska birsey kullandiysan veya asiri yorgunsan olabilir

Yok abi. 23 yaşindayim daha önce hiç böyle sorun yaşamadim ne olduysa decadan oldu sadece 1 enjeksiyonda bu duruma geldi ve ben çok kötü durumdayim düzelir mi bilmiyorum ama 0 şuan hiç yok ereksiyon 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Adem Kaptan, 2 saat önce yazdı:

Yok abi. 23 yaşindayim daha önce hiç böyle sorun yaşamadim ne olduysa decadan oldu sadece 1 enjeksiyonda bu duruma geldi ve ben çok kötü durumdayim düzelir mi bilmiyorum ama 0 şuan hiç yok ereksiyon 

Deca dickte genelde dht kökenli ilaçlarla lür yapmak tavsiye ediliyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Nemesis    8
Adem Kaptan, 05.05.2019 - 17:16 yazdı:

Perşembe günü işten izin alip üroloji ye gideceğim kan testimi hormon testimi neyse  yaptiracağim değerlerimi buraya ekleyeceğim ve bir psikiyatri danişacağim  inşallah  korktuğum gibi bir sonuç çıkmaz :)

Atlarımız ne demiş yiyemeyeceğin testisin altına yatma 

Knk bende senin gibi ilk girdigimde herşeyi ilaca bağlıyordum nerdeyse serçe parmağımı vursam acaba steroiden  mi oluyor diyecek seviye geldim ama bi yola çıktıysam bunun dönüşü olmıycagını biliyordum sonradan farkettim boş kuruntu yapıyormuşum şu an testisim kalkmıyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.