Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

xxgokhanzz21

Çinden peptid getirtmek-lab sonuçlu

Önerilen İletiler

xxgokhanzz21    126

Arkadaşlar öncelikle herkese selamlar. Uzun süredir forumun takipçisi ve meraklı bir amatör olarak bazı heyecan arayışlarına her insan gibi bende giriyorum.
Ülkemizde ki anabolik, gh veya peptidler konusunda eminim ki sizde bir şekilde sahte veya kötü ürünlere denk gelmişsinizdir veya gelen birileri ile diyaloğunuz olmuştur.
Daha önce de birçok üründe sahtesini, orjinalini tatmış ve test etmiş bir arkadaşını,kardeşiniz olarak bugün meşhur çin sitesi Alibaba.com üzerinden satın almış olduğum ürünlerin test sonuçları ile birlikte size sunarak sizinde boş yere heyecan arayışına, hatta paranızın çöpe gitmesini önlemek amacı ile uyarıda bulunmak isterim.

Malum ülkemizde kur seviyelerinin ayyuka çıkması ile yurt dışından gelen peptid ve anabolik fiyatlarının uçması ile beraber bende farklı arayışlar içerisine girip çinden peptid getirmek istedim. Öncelikle deneme amaçlı 1gf1-lr3 5 flakon 1mg lık ürün sipariş ettim ve bana maliyeti kargo da dahil 800 tl civarı oldu. Açıkçası olumlu bi sonuç alsam birdahaki siparişim çok daha fazla olacağı kesindi ancak.... İlk flakonu bitirdim hatta kan testinden hemen 1 saat öncesinde 100 mcg kadar da ürün kullandım ve sonuç kocaman bir sıfır...

Ürünün görüntüsü okadar da kötü değil aslında, yani kurtulmuş beyaz toz ve şişenin içerisinde bütün şekilde oynatılabilen şekilde hareket ediyor, anlayacağınız orjinal bi üründe de aynı şekilde olacağı gibi. Ancak içerisinde ne olduğuna dair hiçbir fikrim yok ve firma söylemediği taktirde vucuduma soktuğum şeyin ne olduğunu da anlayamayacağım...

En azından test sonucu ile ürünün içeriğinin boş olduğundan emin olarak şüpheden kurtuldum ve ürünü şimdilik rafa kaldırarak farklı bir markaya geçiş yapacağım.
Forumda bir kaç kişi çinden ürün getirmeye hevesli olduğunu gördüğüm ve en azından paralarınıda çöpe atmamaları için bir uyarı olması amacı ile bu gönderiyi paylaşıyorum. Türkiyede'ki ürünler mükemmel diyemeyeceğim ama bildiğim birşey var ise yediğim ucuz hiç bir etin yahnisi beş para etmedi arkadaşlar, paranız yetmiyorsa yapmayın, ama ben macera peşindeyim dersenizde yine sizin bileceğiniz iş... saygılar, sevgiler.

5cb987df632ae_WhatsAppImage2019-04-19at11_06.46(2).thumb.jpeg.c7bb30b46bb2553ba8b8c10a598138fb.jpeg 5cb9882910fae_WhatsAppImage2019-04-19at11_32_58.thumb.jpeg.89ed6abe63de09898a86532fb8f186fa.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kardeşim geçmiş olsun.Keske referansı yüksek birisinden alsaydin, aldığın yerin ISO 9001 gibi belgeleri olmaliydi.yabanci forumlardan daha önce alıp verim alan sitelerden alsaydın ya da satıcıdan bı lab testi isteseydin :) Geçmiş olsun.Testi devlet Hastanesi'nde mı yaptın ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xxgokhanzz21    126
Mutlucanelcin, 36 dakika önce yazdı:

Kardeşim geçmiş olsun.Keske referansı yüksek birisinden alsaydin, aldığın yerin ISO 9001 gibi belgeleri olmaliydi.yabanci forumlardan daha önce alıp verim alan sitelerden alsaydın ya da satıcıdan bı lab testi isteseydin :) Geçmiş olsun.Testi devlet Hastanesi'nde mı yaptın ? 

Teşekkür ederim dostum, satın aldığım şirket Alibaba.com üzerinden ve ISO 9001-2001, GMP/FDA/HALAL/KOSHER gibi sertifikaları da mevcut. Şirket profiline baktığımda yüzlerce çalışan ve yüzbinlerce dolar ciro gözüküyor zaten site üzerinden. Ürünleri bu site üzerinden getirtmemin başlıca sebebi zaten gümrük. Amerikadan peptid veya benzeri ürünleri getirip gümrükten geçirebilme ihtimali bana ütopik geliyor açıkçası, insanlar supplement bile satın alamaz iken.
Ayrıca ürünlerinin güncel test raporlarını vs de gönderdiler ancak ürünü kullanıp teste gittim ve çıkmadı ise benim vucudum da mı problem :D 
Konu para olunca herşeyi kılıfına uydurmak kolay iş, ne olmasa ciddi paralar kazanıyorlar bu işten ve burdan çıkıp gidip adamlara hesap ta soramıyorsun.
Testi sağlık işleri müdürlüğünde yaptırdım, devlete bağlı bi kurum ancak kendi bünyesinde yapamayacakları testleri dışarıdan özel labda yaptırıyorlar. Tekrar teşekkür ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xxgokhanzz21, 14 dakika önce yazdı:

Teşekkür ederim dostum, satın aldığım şirket Alibaba.com üzerinden ve ISO 9001-2001, GMP/FDA/HALAL/KOSHER gibi sertifikaları da mevcut. Şirket profiline baktığımda yüzlerce çalışan ve yüzbinlerce dolar ciro gözüküyor zaten site üzerinden. Ürünleri bu site üzerinden getirtmemin başlıca sebebi zaten gümrük. Amerikadan peptid veya benzeri ürünleri getirip gümrükten geçirebilme ihtimali bana ütopik geliyor açıkçası, insanlar supplement bile satın alamaz iken.
Ayrıca ürünlerinin güncel test raporlarını vs de gönderdiler ancak ürünü kullanıp teste gittim ve çıkmadı ise benim vucudum da mı problem :D 
Konu para olunca herşeyi kılıfına uydurmak kolay iş, ne olmasa ciddi paralar kazanıyorlar bu işten ve burdan çıkıp gidip adamlara hesap ta soramıyorsun.
Testi sağlık işleri müdürlüğünde yaptırdım, devlete bağlı bi kurum ancak kendi bünyesinde yapamayacakları testleri dışarıdan özel labda yaptırıyorlar. Tekrar teşekkür ederim.

Teste aç karna girdiniz değil mı? Kan şekeri yüksek iken igf 1 azalıyorsa test öncesi şeker alımı ile testi yanıltmak mümkün olabilir mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

öncelikle geçmiş olsun hocam  geçen hafta çinden peptid getircem diye başlık açan bendim. Ben baya bir araştırdım genelde 0.1mg-0.5mg olan şişeyi 1mg diye satıyorlarmış  çok sağlam kaynaktan öğrendim bu bilgiyi,  ben 30dan fazla firmaya mesaj attım  kargo dahil en ucuz 5 kutu 1mg 1gf1-lr3 275 dolara buldum yani 1600tl felan siz  yarı fiyatına bulmuşsunuz %90 size 0.5mg v- 1gf1-lr3 yollamışlardır  belki 1 tanesi 1mglıktır karışık yollamış olabilirler.

Daha önce igf-1 seviyenize baktırdınız mı ? karşılaştırmak için ? Ben araştırmalarımın sonucu şöyle bir sonuca ulaştım gece yatmadan önce peptidi vuruyorsun uyurken vücudu uyarıp hormon salgılınıyor  bu olay uykuda oluyor test sonucu bir şey ifade etmez gibime geliyor.+ testten önce aç tok olmanız felan etkiliyor diye hatırlıyorum.

Bence morelinizi bozmayın kullanmaya devam edin zaten etkilerinden anlarsınız ürünün çalışıp çalmadığını ben çinden gelen ghrp-6 kullandım çok güzel etki almıştım alibabadan alınma mideden gelen açlık vardı insülin açlığı değil ve çok ucuzdu, ama grhp-6 hammadde de ucuz 1gf1-lr3 hammadde çok pahalı benim tahminim size 0.5mglık yollamışlardır en kötü 0.1mg ürünlerin boş olcağını hiç sanmıyorum  zaten türkiyedeki 1mg satılanların %90nı  0.1mg :) bir şey kaybetmiş olmazsınız 0.1mglık bile olsa 

1gf1-lr3 bende takıntı oldu kesinlikle alıp kullancam ya bu forumdan alıcam yada çinden getirtcem karar veremedim zaten para biriktiresiye karar vermiş olurum ama kesinlikle kullanıcam takıntı oldu :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xxgokhanzz21    126
Dagcıkomando, 51 dakika önce yazdı:

Teste aç karna girdiniz değil mı? Kan şekeri yüksek iken igf 1 azalıyorsa test öncesi şeker alımı ile testi yanıltmak mümkün olabilir mı?

Elbette aç karna gittim, ilk defa kan vermiyorum :) 

kafasıkarışık, 14 dakika önce yazdı:

öncelikle geçmiş olsun hocam  geçen hafta çinden peptid getircem diye başlık açan bendim. Ben baya bir araştırdım genelde 0.1mg-0.5mg olan şişeyi 1mg diye satıyorlarmış  çok sağlam kaynaktan öğrendim bu bilgiyi,  ben 30dan fazla firmaya mesaj attım  kargo dahil en ucuz 5 kutu 1mg 1gf1-lr3 275 dolara buldum yani 1600tl felan siz  yarı fiyatına bulmuşsunuz %90 size 0.5mg v- 1gf1-lr3 yollamışlardır  belki 1 tanesi 1mglıktır karışık yollamış olabilirler.

Daha önce igf-1 seviyenize baktırdınız mı ? karşılaştırmak için ? Ben araştırmalarımın sonucu şöyle bir sonuca ulaştım gece yatmadan önce peptidi vuruyorsun uyurken vücudu uyarıp hormon salgılınıyor  bu olay uykuda oluyor test sonucu bir şey ifade etmez gibime geliyor.+ testten önce aç tok olmanız felan etkiliyor diye hatırlıyorum.

Bence morelinizi bozmayın kullanmaya devam edin zaten etkilerinden anlarsınız ürünün çalışıp çalmadığını ben çinden gelen ghrp-6 kullandım çok güzel etki almıştım alibabadan alınma mideden gelen açlık vardı insülin açlığı değil ve çok ucuzdu, ama grhp-6 hammadde de ucuz 1gf1-lr3 hammadde çok pahalı benim tahminim size 0.5mglık yollamışlardır en kötü 0.1mg ürünlerin boş olcağını hiç sanmıyorum  zaten türkiyedeki 1mg satılanların %90nı  0.1mg :) bir şey kaybetmiş olmazsınız 0.1mglık bile olsa 

1gf1-lr3 bende takıntı oldu kesinlikle alıp kullancam ya bu forumdan alıcam yada çinden getirtcem karar veremedim zaten para biriktiresiye karar vermiş olurum ama kesinlikle kullanıcam takıntı oldu :) 

Açıkçası igf1 değil dışarıdan, belirli bir miktar alınan gh bile İgf1 seviylerini referans seviyelerinin üzerine çıkarır ki doğrudan 100 mcg peptid enjekte ediyoruz, bana göre testte çıkmama durumu mümkün değil. İçinde azmı vardır, çok mu vardır veya en vardır onu bilemeyiz ancak sonucum referans değerinin alt sınırında :) 

Ben denemek amaçlı aldım zaten ürünü ve şuanlık rafa kaldırdım farklı bi marka ile devam edeceğim sonra ne olur zaman gösterir.
Ürün getirtirseniz sizde deneyimlerinizi paylaşırsanız bizde bilglenmiş oluruz en azından ancak ürünün içeriği dolu olsa dahi kullanıp aman aman bi sonuçla karşılaşmayacaksınız çok büyük beklenti içinde de olmamak lazım, en azından merak giderebilirsiniz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
omerpisun    14

ghrp 2 ve follistatin çalışıp çalışmadığını anlamak için hangi kan  testini yaptırmamız gerekiyor?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
omerpisun, 8 saat önce yazdı:

ghrp 2 ve follistatin çalışıp çalışmadığını anlamak için hangi kan  testini yaptırmamız gerekiyor?

grhp-2'nin büyüme hormonunu artırması lazım karşılaştırma yapıp anlarsın anca.Foliye gelirsek :) ben orjinal boldenon bulamıyorum eğer orjinal foli kullanan bulan varsa Helal olsun ne diyim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kardeşim gerçekten çok yararlı bir bilgi paylaşımı 800 tl değerinde 😊 emeğine sağlık para olayına da fazla takılma tekrar kazanırsınıdostum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Darknessot    27
xxgokhanzz21, 19.04.2019 - 16:46 yazdı:

Hangi satıcıdan aldın ? Ona göre ondan almıyalım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.