Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

kafasıkarışık

Çinden peptid getirtmek (resimli)

Önerilen İletiler

Merhaba forum ben dolandırılmaktan bıkmış usanmış bir kardeşinizim,çinde 8 dolara peptid buldum 5 kutu alıcam kargoyla felan 300 tl tutucak burda 1 kutusu 400 tl en ucuzu,  MACERA arıyorum açık söyleyim  10larca referans gösteren milli sporcu hocaların hocası kel abimiz zamanında bana 900tl fragment satmıştı 0 etki almıştım  1 kutuya 900tl verceğime  5 kutuya 300tl veririm birazda çinliler dolandırsın beni.

SİZDEN İSTEDİĞİM ŞU VARMI ÖNERİSİ OLAN HER TÜRLÜ TAVSİYE ALINIR 0 BİLGİM VAR BU KONUDA ! 

dip not:Reklam olmasın diye karaladım sildim bu kadar becerebildim forum kurallarına aykırıysa af ola  zaten alcağım peptid fragment değil 

LlL04z.png

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

toxic    204
kafasıkarışık, Bir saat önce yazdı:

Merhaba forum ben dolandırılmaktan bıkmış usanmış bir kardeşinizim,çinde 8 dolara peptid buldum 5 kutu alıcam kargoyla felan 300 tl tutucak burda 1 kutusu 400 tl en ucuzu,  MACERA arıyorum açık söyleyim  10larca referans gösteren milli sporcu hocaların hocası kel abimiz zamanında bana 900tl fragment satmıştı 0 etki almıştım  1 kutuya 900tl verceğime  5 kutuya 300tl veririm birazda çinliler dolandırsın beni.

SİZDEN İSTEDİĞİM ŞU VARMI ÖNERİSİ OLAN HER TÜRLÜ TAVSİYE ALINIR 0 BİLGİM VAR BU KONUDA ! 

dip not:Reklam olmasın diye karaladım sildim bu kadar becerebildim forum kurallarına aykırıysa af ola  zaten alcağım peptid fragment değil 

LlL04z.png

Cinliler dolandırmaz.merak etme, gümrükte takilmadan gecerse gelir takılırsa geri gider

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    382

Bu siteyi dün Bende gördüm aslında bir testo alıp deneyesim geldi ;))) kel abimiz kimse artık kulakları iyi çınladı ;))

• Beğen 1
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xxgokhanzz21    126
kafasıkarışık, 2 saat önce yazdı:

Bu konuda tecrübem var ancak gelen ürünlerin içeriği test edilmedikçe anlaşılamaz. Adamlar size sattığı peptidlerin içeriğine öyle ürünler koyuyorlar ki olması gereken etkileri taklit ediyor. HGH alıyorsunuz, elleriniz ayaklarınız şişiyor, su tutuyor ama gh olduğunu dediğim gibi kan testi olmadan kanıtlayamayız.

Ben igf1-lr3 getirttim 5 flakon ancak 1 flakon kullandım henüz ve olumsuz anlamda bi etki olmadı en azından :D

İgf1 seviyelerini ölçebilecek bi labratuar bulursam gidebilirim ancak diğer şekilde Des modeline geçeceğim(ABD).

Alibaba dan tedarikçinizle reship olup olmadığını sorun, eğer gümrüğe takılırsa geri dönse bile tekrar kargolyorlar.

Türkiye'den peptid de kullandım ancak igf 1e nasıl insülin koymuşsalar vurduktan 30 dk sonra kan şekerimi öyle bir düşürüyordu ki, bayılacak gibi olup direk şekere saldırıyordum. En azından çinden gelen ürün bunu yapmadı kar sayalım.

Fantazi aramaya gerek yok diyenler olacaktır eminim ancak TÜrkiye deki peptidleri kullanmaktansa en azından çok çok uyguna çinden macera aranabilir.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    3.229
kafasıkarışık, 4 saat önce yazdı:

birazda çinliler dolandırsın beni.

Hayatım da hiç bu kadar sesli güldüğümü hatırlamam harika özetlemişsin iç dünyanı :D 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.196
venatrom27, 5 saat önce yazdı:

Özelden satıcının linkini atarmısın

Özelden çay kahve randevusu da versin hep beraber toplanalım istersen forumuda kapatalım ne gerek var zaten özel mesaj denen bir şey var değil mi?

Forum kurallarını gözatın aksi halde ben kalıcı hatırlatmalar yapmak durumunda kalacağım.

Not : Satıcı önerimi ve özel mesaj sistemi kaldırılmıştır.

Keyifli forumlar.

• Beğen 1
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94    213

Dikkat et de icerisine sacma sapan birsey koymus olmasinlar ghrp 6 gibi seylerin icine insulin koyup aciktirma hissiyatini verdirip calisiyor hissi uyandirabilirler mesela acikcasi ne cikacagi belli olmaz saglik da macera aranmaz 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving, 3 saat önce yazdı:

Not : Satıcı önerimi ve özel mesaj sistemi kaldırılmıştır.

Özel mesaj sistemi olmaması tüm forum için en mantıklı karar sanırım hocam. Burası bir bilgi platformu ise verilen bilgilerin herkes tarafından öğrenilmesi için herkesin görebileceği şekilde yazılması daha mantıklı olur, ayrıca peptid satışı olan bi forumda da bu tarz satıcı paylaşımının yasak olması durumu gayet makul. 

tolgacan94, 2 saat önce yazdı:

Dikkat et de icerisine sacma sapan birsey koymus olmasinlar ghrp 6 gibi seylerin icine insulin koyup aciktirma hissiyatini verdirip calisiyor hissi uyandirabilirler mesela acikcasi ne cikacagi belli olmaz saglik da macera aranmaz 

İnsanlarında bilgilenmesi amaçlı bi kaç gün içerisinde Çin den satın almış olduğum peptid için test sonuçlarını paylaşmayı düşünüyorum, sonuç ne olursa olsun en azından olayın kesinlik kazanması açısından aydınlatıcı olur sanırım.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xxgokhanzz21, 6 saat önce yazdı:

Bu konuda tecrübem var ancak gelen ürünlerin içeriği test edilmedikçe anlaşılamaz. Adamlar size sattığı peptidlerin içeriğine öyle ürünler koyuyorlar ki olması gereken etkileri taklit ediyor. HGH alıyorsunuz, elleriniz ayaklarınız şişiyor, su tutuyor ama gh olduğunu dediğim gibi kan testi olmadan kanıtlayamayız.

Ben igf1-lr3 getirttim 5 flakon ancak 1 flakon kullandım henüz ve olumsuz anlamda bi etki olmadı en azından :D

İgf1 seviyelerini ölçebilecek bi labratuar bulursam gidebilirim ancak diğer şekilde Des modeline geçeceğim(ABD).

Alibaba dan tedarikçinizle reship olup olmadığını sorun, eğer gümrüğe takılırsa geri dönse bile tekrar kargolyorlar.

Türkiye'den peptid de kullandım ancak igf 1e nasıl insülin koymuşsalar vurduktan 30 dk sonra kan şekerimi öyle bir düşürüyordu ki, bayılacak gibi olup direk şekere saldırıyordum. En azından çinden gelen ürün bunu yapmadı kar sayalım.

Fantazi aramaya gerek yok diyenler olacaktır eminim ancak TÜrkiye deki peptidleri kullanmaktansa en azından çok çok uyguna çinden macera aranabilir.

hocam tam anlamıyla duygularıma tercüman oldunuz bende 5kutu igf1-lr3 getirtcem  ben türkiyeye gönderim var mı diye sordum sadece, reship  varmı diye sorarım reship olması lazım dimi hocam ?.Türkiyedeki peptidler aman uzak dursun 0 etki 1kg bile verdirmedi bana 10kg garanti demişti :)  grhp-6 kullananları gördük salonda parmakları morarıyordu :) hem çindeki büyük firmaya benziyor 1mg diyor ama 0.2mg çıksa bile yeter :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tolgacan94, 2 saat önce yazdı:

hocam bu dediğinizi  markalı peptidler yapıyor  grhp-6 mideden gelen açlık yapması lazım ama parmakları morartıp el ayak titretip açıktırıyor Türkiyedekiler  var mı hocam verceğiniz taktik siz bu konuda tecrübelisiniz biliyorum eski konulardan :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.196
kafasıkarışık, 29 dakika önce yazdı:

hocam tam anlamıyla duygularıma tercüman oldunuz bende 5kutu igf1-lr3 getirtcem  ben türkiyeye gönderim var mı diye sordum sadece, reship  varmı diye sorarım reship olması lazım dimi hocam ?.Türkiyedeki peptidler aman uzak dursun 0 etki 1kg bile verdirmedi bana 10kg garanti demişti :)  grhp-6 kullananları gördük salonda parmakları morarıyordu :) hem çindeki büyük firmaya benziyor 1mg diyor ama 0.2mg çıksa bile yeter :) 

Anlaşılan o ki kafanız gerçekten karışık :) Nasıl oluyor da siyah ile beyazı bir tutabiliyorsunuz? Milyon tane ürün varken nasıl hepsini aynı kefeye gönül rahatlığı ile koyabiliyor ve vicdanen kendinizi rahat, huzurlu hissedebiliyorsunuz? Türkiye geneli konusunda yaptığınız yorumu tekrar düşünemeye davet ediyorum.. 

Gönderebileceğim yüzlerce örnekten sadece 5 tanesi 

InShot_20180519_175515135.jpg InShot_20180330_232806308.jpg

20190416_155037.jpg 20190416_155140.jpg

20190416_154934.jpg

• Beğen 3
  • Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

@Loving siz işinizi düzgün yapıyorsanız üstünüze alınmayın, zaten  işini doğru yapan orjinal psr marka peptid getiren adamlarda var onlarda  üzerine alınmasın orjinal psr gibi güzel markalar tabikide çalışıyor ama pahalı işte onunda öyle bir olumsuz tarafı var.

-Fragmenti satan kişi bana numaralar verdi görüntülü aradım yarışmaya hazırlananlar bana sattığı marka peptidi vuruyorlardı buzdolaplarında o marka peptidler vardı sulandırılmış
-ben 3 sene önce 900tl verdim o para için 2 ay part time çalıştım  parasında değilim hevesimi kırdı bana garanti 10kg verceksin sonra seni yarışmaya hazırlıcam dedi 1kg bile veremedim :) 
-Ben artık bu steroid peptid işlerinden elimi çektim son kürdeyim 1 yıllık, deca  ve igf lazım bana  decayı ya bu siteden alıcam yada onuda çinden getirtcem igf burdan alacak param yok.Biliyorum benim alcağım 3 kutu decaya ihtiyacınız yok ama bu siteye güvendiğimi gösterir en başında söylediğim gibi işini düzgün yapanlar benim yazdıklarıma hiç alınmasın ben bu ülkede satılan steroidlerin %85nin  burda üretildiğini peptidlerin %85nin ya çinden ya bulgaristandan geldiğini biliyorum  geri kalan %15lik düzgün kısmında olan adamlar üzerine alınmasın yazdıklarımı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MenPowers    51

Ben şahsen dolandırılma gibi şeyler olacağını sanmıyorum,ilacın çalışacağını da düşünüyorum fakat gümrükten nasıl geçecek? gümrüğe takılırsa arayıp,mail atıp bu ne kardeş sen ülkeye ne sokmaya çalışıyorsun diyip başımıza iş açacaklar mı bunları da merak etmiyor değilim doğrusu 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MenPowers, Bir saat önce yazdı:

Ben şahsen dolandırılma gibi şeyler olacağını sanmıyorum,ilacın çalışacağını da düşünüyorum fakat gümrükten nasıl geçecek? gümrüğe takılırsa arayıp,mail atıp bu ne kardeş sen ülkeye ne sokmaya çalışıyorsun diyip başımıza iş açacaklar mı bunları da merak etmiyor değilim doğrusu 

gümrükten geçirmek şans işte dostum ben steroid getiren tanıyorum 7 kutu hemde, ben 5-10 kutu ufak peptid getircem 
ben satıcıya sordum merak etme adamlarımız çok iyi kargolar dedi büyük ihtimal gözlük kutusuna felan koyarlar gümrükte kalırsa kargo parası hariç para iadesi var dedi  millet villaya atalyö kurup steroid üretiyor kediyi kobay yapıyor  yakalanıyor serbest bırakılıyor bizim 5-10 kutu peptidimizden ne olucak  

büyük firmaların gümrükte adamı oluyor  +  x rayda görünmeyen kutu vs. var ama bunlar pahalı tabikide en başında dediğim gibi MACERA ARAMAK

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
toxic    204
MenPowers, 3 saat önce yazdı:

Oyle birşey yok, gelen urunden alici sorumlu degildir, belki sen baska birsey sipariş ettin adam uyusturucu gonderdi bu senin sorumlulugunda degil yasakli mallar iade olurlar baska bir yaptirim yok. Küçük kutular 99 yüzde geçiyor gumrukten.

Guvenilir satıcı ise al kardesim dene tr deki dolandiricilardan almaktansa daha iyidir

tarihinde toxic tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.