Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

DrHouse35

Gh kür günlüğü.

Önerilen İletiler

DrHouse35    1

ARKADASLAR HEPINIZE SELAMLAR. BÖYLE BIR FORUM OLDUĞU İÇİN GERCEKTEN COK MUTLUYUM. BENDE GH KÜR GÜNLÜĞÜMÜ PAYLAŞIP GROWTH DÜŞÜNEN ARKADAŞLARI BIR NEBZE BILGILENDIRMEK İSTİYORUM.

Ilk 8 hafta kürüm şu sekilde olacak

1.hafta : Pazartesi : 2 ampul rimabolan
Salı : 1 ampul test enanthat 
Persembe : 1 ampul rimobolan + 1 ampul enanthat
İlk 4 hafta kür planımız bu şekilde...
5. ve 6.hafta : Pazartesi : 2 ampul rimabolan + 1 ampul test enanthat
Perşembe : 2 ampul rimobolan + 1 ampul test enanthat 
5. ve 6. haftalarda kür planımız aynı...
7. ve 8. haftalarda ise testoyu kesip pct başlıyoruz ama anabolizan sabit bir sekilde devam.
7. ve 8.hafta : Pazartesi : 2 ampul rimabolan
Perşembe : 2 ampul rimabolan 

Ilk 20 gun gunde 1 anapolon. Kesinlikle gün ve dozaj arttirilmayacak.
Sabah uyanir uyanmaz aç mideye 1 tatlı kaşığı glutamin + 2 unite growth 
Growth vurduktan 30 dk sonra yemek.

Yarin 4.haftaya giriyorum. 4 haftanin sonunda net olarak hafta hafta hissettiklerimi yazacagim. Iyi forumlar...

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

zubonk    288

Anladığım kadarıyla kür toplamda 8 hafta. 6 haftalık testodan, 8 haftada primobolan ve 2iu growth dan beklentin nedir? Ve son 2 hafta testo kesip anabolizan devam edip pct deki mantık nedir anlatır mısın :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DrHouse35    1
zubonk, Bir saat önce yazdı:

Anladığım kadarıyla kür toplamda 8 hafta. 6 haftalık testodan, 8 haftada primobolan ve 2iu growth dan beklentin nedir? Ve son 2 hafta testo kesip anabolizan devam edip pct deki mantık nedir anlatır mısın :)

Hayir kur 8 hafta degil 6 ay uzatacagim icin aralarda ufak ufak testoyu kesmeyi mantikli buluyorum. Form durumuna gore testo degisebilir. Propionat cypionat gibi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zubonk    288
DrHouse35, Bir saat önce yazdı:

Hayir kur 8 hafta degil 6 ay uzatacagim icin aralarda ufak ufak testoyu kesmeyi mantikli buluyorum. Form durumuna gore testo degisebilir. Propionat cypionat gibi 

Spor geçmişin, kür geçmişin, yaşın, kilon, güncel formun nedir bilmiyorum o yüzden kürün konusunda detaylı şunu yapsak daha iyi olur diye tavsiyede bulunamıyorum, sana sadece bilgi vereceğim. 

Eğer ki 6 ay online kalacaksan aralarda ufak ufak testoyu kesmen demek senin her testoyu kestiğinde geriye düşmen demektir. Sen bunu hormonlarım, testislerim dinlensin mantığıyla yapmak istiyosun anlıyorum ama asıl böyle yaparsan hormonlarını ve testislerini gereksiz yormuş olursun ve bu kürle beslenme ve antrenmanını çok iyi yaptığını varsayarak söylüyorum zorluklarla kazandığın kas kütlesini riske atmış olacaksın. Şunu unutma ne kadar çok testo, o kadar çok kas demek. Ayrıca pct boyunca zaten anabolizan kullanılmaz mantığa ve farmakoloji ye aykırı. Hormonlarımı tamir edeyim derken daha da beter edersin. Bir diğer konu, özellikle bizim ülkemizde çok daha fazla güncel bir sıkıntı, ester muhabbeti. Roidlerin esterleri ilacın kana karışma hızı ve kandan çıkma mevzusuyla ilgili bu şekilde düşündüğünde aynen yan etkileride hızlı ve kısa. Şu az su tutar, bu çok su tutar. Çalışan her steroid su tutmak zorundadır. Şu ester parçalar, şu ester şişirir bu tamamen saçmalık, tam bir pazarlama stratejisi, bu iş beslenmede ve antrenman sisteminde biter. Eğer ki zamanın kısıtlı değilse, orda burda kanımda ilaç çıkmasın vs düşüncesi yoksa uzun esterden şaşma derim. Daha az yan etkili ve her zaman, her roid de enanthate esterinden vazgeçmem. Son olarak 6 ay growth alacaksan 2iu yerine 3-4iu ya çıkmanı tavsiye ederim amacının yağ yakmak olduğunu varsayarak söylüyorum yine. Yoksa gereksiz, ki bence hiç gerek bile yok kullanmana şu durumda beslenmene odaklanman bu durumdayken hem cebini rahatlatacaktır. Orjinal growth eczane dışında kesinlikle güvenmeyin piyasadakilerin %90'ı sahte. Hem de kendine olan inancını, azmini geliştirmende daha iyi olacaktır. 

tarihinde zubonk tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DrHouse35    1
zubonk, 11 saat önce yazdı:

Spor geçmişin, kür geçmişin, yaşın, kilon, güncel formun nedir bilmiyorum o yüzden kürün konusunda detaylı şunu yapsak daha iyi olur diye tavsiyede bulunamıyorum, sana sadece bilgi vereceğim. 

Eğer ki 6 ay online kalacaksan aralarda ufak ufak testoyu kesmen demek senin her testoyu kestiğinde geriye düşmen demektir. Sen bunu hormonlarım, testislerim dinlensin mantığıyla yapmak istiyosun anlıyorum ama asıl böyle yaparsan hormonlarını ve testislerini gereksiz yormuş olursun ve bu kürle beslenme ve antrenmanını çok iyi yaptığını varsayarak söylüyorum zorluklarla kazandığın kas kütlesini riske atmış olacaksın. Şunu unutma ne kadar çok testo, o kadar çok kas demek. Ayrıca pct boyunca zaten anabolizan kullanılmaz mantığa ve farmakoloji ye aykırı. Hormonlarımı tamir edeyim derken daha da beter edersin. Bir diğer konu, özellikle bizim ülkemizde çok daha fazla güncel bir sıkıntı, ester muhabbeti. Roidlerin esterleri ilacın kana karışma hızı ve kandan çıkma mevzusuyla ilgili bu şekilde düşündüğünde aynen yan etkileride hızlı ve kısa. Şu az su tutar, bu çok su tutar. Çalışan her steroid su tutmak zorundadır. Şu ester parçalar, şu ester şişirir bu tamamen saçmalık, tam bir pazarlama stratejisi, bu iş beslenmede ve antrenman sisteminde biter. Eğer ki zamanın kısıtlı değilse, orda burda kanımda ilaç çıkmasın vs düşüncesi yoksa uzun esterden şaşma derim. Daha az yan etkili ve her zaman, her roid de enanthate esterinden vazgeçmem. Son olarak 6 ay growth alacaksan 2iu yerine 3-4iu ya çıkmanı tavsiye ederim amacının yağ yakmak olduğunu varsayarak söylüyorum yine. Yoksa gereksiz, ki bence hiç gerek bile yok kullanmana şu durumda beslenmene odaklanman bu durumdayken hem cebini rahatlatacaktır. Orjinal growth eczane dışında kesinlikle güvenmeyin piyasadakilerin %90'ı sahte. Hem de kendine olan inancını, azmini geliştirmende daha iyi olacaktır. 

EVET KESİNLİKLE BAZI KONULARDA HAKLISIN ESTER MUHABBETLERİNDE :) AMA YARIŞMA HEDEFİM OLDUĞU İÇİN BÖYLE BİR YOL DÜŞÜNÜYORUM. GH I İLK AYDAN SONNRA 4 YA DA 6 Uİ DÜŞÜNÜYORUM ZATEN. TESTO KESME KONUSUNA GELİNCE HER ANTRENÖR HERKESİN KENDİNCE BİR BİLGİ BİRİKİMİ VARDIR. GÜZEL DÜŞÜNCEN İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM :) DOZAJ YÜKSELTEREK GİDECEĞİMDEN BÖYLE BİR ŞEY TERCİH ETTİM. SON BİR NOKTAYA DEĞİNEYİM ZATEN ANTREMAN VE BESLENMESİNİ PROFESYONEL BİR SEVİYEDE YAPMAYAN SPORCU KESİNLİKLE KÜR YAPMAMALI. TABİ KİŞİSEL DÜŞÜNCEM. İYİ FORUMLAR DİLERİM

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
arrangerant    49
DrHouse35, 14.04.2019 - 22:14 yazdı:

ARKADASLAR HEPINIZE SELAMLAR. BÖYLE BIR FORUM OLDUĞU İÇİN GERCEKTEN COK MUTLUYUM. BENDE GH KÜR GÜNLÜĞÜMÜ PAYLAŞIP GROWTH DÜŞÜNEN ARKADAŞLARI BIR NEBZE BILGILENDIRMEK İSTİYORUM.

Ilk 8 hafta kürüm şu sekilde olacak

1.hafta : Pazartesi : 2 ampul rimabolan
Salı : 1 ampul test enanthat 
Persembe : 1 ampul rimobolan + 1 ampul enanthat
İlk 4 hafta kür planımız bu şekilde...
5. ve 6.hafta : Pazartesi : 2 ampul rimabolan + 1 ampul test enanthat
Perşembe : 2 ampul rimobolan + 1 ampul test enanthat 
5. ve 6. haftalarda kür planımız aynı...
7. ve 8. haftalarda ise testoyu kesip pct başlıyoruz ama anabolizan sabit bir sekilde devam.
7. ve 8.hafta : Pazartesi : 2 ampul rimabolan
Perşembe : 2 ampul rimabolan 

Ilk 20 gun gunde 1 anapolon. Kesinlikle gün ve dozaj arttirilmayacak.
Sabah uyanir uyanmaz aç mideye 1 tatlı kaşığı glutamin + 2 unite growth 
Growth vurduktan 30 dk sonra yemek.

Yarin 4.haftaya giriyorum. 4 haftanin sonunda net olarak hafta hafta hissettiklerimi yazacagim. Iyi forumlar...

Pet şiseden mutfak gereçleri yapmak gibi bisey olmuş dostum :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
interfectum    44

2 Ampül Rimobolan 200 mg eder ve bu çok düşük bir doz,bu dozla; sadece prostatına ve saç köklerine yük bindirdiğin gibi hayal ettiğin gelişimi sağlayamazsın.Ya dozajı yükseltmelisin ya da başka ilaç tercih etmelisin.Bolde varken Rimobolanı tercih etmeyi fazla makul bulmuyorum.Rimobolan maddi açıdan da daha zorlayıcı bir ilaçtır unutma.GH 2 ünite konusuna gelirsek;sadece para kaybı.Ayrıca üstteki arkadaşın da dediklerini dikkate al güzel noktalara değinmiş.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.