Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Dagcıkomando

Arimidex boy uzatma

Önerilen İletiler

Merhaba,östrojenin büyüme plaklarını kapsayıcı etkisini baskılamak için ager gün 1 mg arimidex alacağım.Daha önce aromataz inhibitörleriyle boy uzatmayı deneyen var mı?Fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

Yaşım 16 165 boy

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Anlkzk    9

Arimidex'e ne gerek var GH almaya başla şimdiden(!).

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Anlkzk, 7 dakika önce yazdı:

Arimidex'e ne gerek var GH almaya başla şimdiden(!).

"Şimdiden" olmasının sebebi keyiften değil,büyüme plaklarım ortalama 6 aya kapanacak,uzayabildiğim kadar uzamak istiyorum.Ayriyeten hormon değil ai kullanacağım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Equipoise    332

Ostrojenin kemik buyumesi ve sağlığı açısından ne kadar onemli olduğunu bilmiyorsun sanırım? Ayrıca ostrojeni azalttığında igf-1 de doğrudan azalacağından kemikler uzerindeki anabolik etki de azalacak, uzaman yavaslayacaktır..

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.468
Dagcıkomando, 36 dakika önce yazdı:

Merhaba,östrojenin büyüme plaklarını kapsayıcı etkisini baskılamak için ager gün 1 mg arimidex alacağım.Daha önce aromataz inhibitörleriyle boy uzatmayı deneyen var mı?Fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

Yaşım 16 165 boy

Bu yaşta hormon dengenle oynama aklından bile geçirme.Sonra düzelemezsin bu işler senin yaşındakiler için uygun değil...Git vitaminini al suplement kullan iyi beslen iyi uyu...Kim diyor büyüme duruyormuş diye ? Öyle bir şey yok, 25 yaşına kadar sporunu yapar sağlıklı yaşarsan büyümeye devam edersin...Boy uzatmak istiyorsan uyumadan önce zma veya arjinin ornitin lizin (AOL) iç yat ve bol bol basket oyna vucut germe egzersizleri yap.Ağırlık kaldırma çok gerekmedikçe uzarsın merak etme...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Büyüme plaklarım kapandı kapanacak dedi doktor,neslimin arasında en kısa olmak beni psikoloji yönden olumsuz etkiliyor .Plasebo etkisi veren aol vs dışında somut sonuç alabileceğim bir şey var mı?Yabancı makalelerde letrozol kullanımından bahsedilmiş.Ayrıca ben kararımı zaten verdim,kimyasallardan sonuç almaya çalışacağım.Prozac kullanacağıma letrozol kullanırım en azından kendimi avutmuş olmam.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xax1    34

Eveet önümüzdeki aylarda forumda açılacak başlık belli oldu arimidex uzamamı durdurdu napmam lazım düzelemiyorum 😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xax1, 5 dakika önce yazdı:

Eveet önümüzdeki aylarda forumda açılacak başlık belli oldu arimidex uzamamı durdurdu napmam lazım düzelemiyorum 😂

1)Büyüme plaklarım %90 kapandı.

2)Yabancı makalelerde aromataz inhibitörlerinin kullanımıyla epifiz kapanmasının geciktirilebileceğine dair makaleler buldum.

3)Boyumun türkiye ortalamasından 10 cm kısa olması sebebiyle kullanmaya karar verdim acaba forumdan deneyen var mıdır,tavsiye verebilecek var mıdır diye konu açtım.

4)Son derece gayrıciddi ve dalgaya alan cevaplar geliyor,sizden ricam yardım edebilecekseniz yazmanız.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.468
Dagcıkomando, 1 saat önce yazdı:

Büyüme plaklarım kapandı kapanacak dedi doktor,neslimin arasında en kısa olmak beni psikoloji yönden olumsuz etkiliyor .Plasebo etkisi veren aol vs dışında somut sonuç alabileceğim bir şey var mı?Yabancı makalelerde letrozol kullanımından bahsedilmiş.Ayrıca ben kararımı zaten verdim,kimyasallardan sonuç almaya çalışacağım.Prozac kullanacağıma letrozol kullanırım en azından kendimi avutmuş olmam.

O doktor sallamış...Git başka bir doktora.Tek gercek etkili sey büyüme hormonudur.Ya direkt yada salgilatan en direkt maddeler kullanilirsa büyüme garanti.Arimidex-letrozol östrojen geri tepmesi yapar.Başlardan iyi gibi gelir sonunda başladigindan daha kötü durumda olursun.Hani yasin gelisimin ileri olsa neyse, bu yasta riske giriyorsun.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

kardeşim  ben 17 yaşında kemiklerime baktırdım  %100 kapalı  0.001cm bile uzamazsın dedi doktor direk yüzüme  ben 3 hafta ağladım sonra kendine bıraktım kabullendim  17yaştan  21yaşıma 5cm uzadım HİÇBİR ŞEY YAPMADIĞIM HALDE !     21-22 yaş hiç uzamadım 

22 yaşından sonra  full esneme hareketleri ters asılma  vs. yaptım günde 30 dakika,  22-24 yaş  3cm uzadım

sen 16 yaşındasın daha ne bu acele günlük 1mg arimidex ne ? ben kürde okadar kullanmıyorum dozaj fazla !
git doktora danış ağla zırla yardımcı olur mecbur olmazsa başka doktora git anneni al git yanına benim arkadaşım 17 yaşında ağlayarak annesini yanına alarak doktora büyüme hormonu yazdırdı sana sihirli cümleyi söyleyim psikoloğa yönlerdircek büyük ihtimal şunu diceksin eğer boyum uzamazsa ya kendime zarar veririm yada başkasına :)  madem girdin bu yola doktor reçete yazsın,doktor kontrolünde kullan + büyüme hormonu yazdırmaya bak kendine

+Abi tavsiyesi seni çok iyi anlıyorum çekmeyen bilmez, ama hiç uzamazsan bile umrunda olmasın 165cm'sin  airmax giy  168.5 ol  sorarlarsa 170 dersin   170cm gayet iyi boy    kaldıki 16 yaşındasın en az 5 cm uzarsın   o zaman 175 olursun ortalama üstü bak keyfine kal sağlıcakla 

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: berserkzirhimvar
      Merhaba arkadaşlar,
      Haftalık olarak:
      500 bolde 500 testo  Küründeyim fakat bolde henüz açılmadı. Her çarşamba 1 tablet arimidex kullanıyorum. 80 kiloyu görüyorum arimidexten sonra 77 düşüyor iyileşme hızı düşüyor gücüm azalıyor. Östrojeni bu sıklıkla baskılamam gerekiyor mu?
      Arimidex kullanımı bu kürde sizce nasıl olmalı?
    • Yazan: Meeter
      Herkese selamlar,
      Kürümde 5. haftaya girdim, testo enante, boldenon ve deca olarak kür planı yaptım ve devam ediyorum, tablet olarak günlük 100 mg anapolon alıyorum. tam sayı bilmiyorum fakat öncesinde farklı planlamalarla ortalama 8-10 kür yapmışımdır, şu an ki kürümden öncede yaklaşık 3-4 yıl bir ara verme dönemim oldu.
      jinekomastiye yatkın bir vücut tipim yok ve bu zamana kadar kür içinde hiçbir zaman dostinex gibi ilaçlar kullanmadım, çünkü hiç ihtiyacım olmadı. şu an ki kürümde herhangi bir göğüs hassasiyeti, kaşıntı vs gibi yan etkilerde görmedim. bu kürde farklı olarak tek göğsümün altında nohut büyüklüğünde bir kitle oluştuğunu fark ettim. tam meme ucunun altında değil, 2 cm falan solunda. daha önce hiç karşılaşmadığım bir durum, bilgisi olan arkadaşlarımın yardımlarını bekliyorum şimdiden teşekkürler.
    • Yazan: Şahinbey
      Yarın only sustanon başlayacağım elimde tamoksifen ve arimidex var nasıl kullanmam lazım haftada kaç adet ?
    • Yazan: Carlos
      Değerli hocalarım hayırlı günler herkese eczane kür planlamam nasıl sizce ilk kürüm olucak ilerde yarışmak istiyorum öğrenci olduğum için maxiumum sustanona erişim sağlayabilirim fiyat bakımından eklemem gereken  nac600 tarzı başka bir ilaç var mıdır jinekomasti gibi bi durumu engellemek için aromasin veya arimidexten hangisini tercih etmeliyim veya planlamada, kür süresinde bi sıkıntı var mıdır bilgilendirir misiniz ?
      kür süreci içindede Çinko magnezyum b-12 gibi vitaminleri eklemeyi düşünüyorum.
      Biraz vücut ölçülerimden bahsedeyim :
      Yaş:18 boy:170 kilo:80 Yağ oranı 11-12 civarları  omuz:132 göğüs:110 kol:41 bel:76 12 haftalık kür planlaması 
      500 sustanon - 100 primabolon  750 sustanon - 200 primabolon 750 sustanon -  200 primabolon 750 sustanon -  200 primabolon 750 sustanon -  200 primabolon  750 sustanon -  200 primabolon  750 sustanon -  200 primabolon  750 sustanon -  200 primabolon 750 sustanon -  200 primabolon 750 sustanon -  200 primabolon 750 sustanon - 200 primabolon 500 sustanon - 100 primabolon       5-6-7. Hafta günlük 50 mg anapolon
      3.Haftadan sonra haftada bir tablet aromasin farklı ışıklarda çekilmiş Bir kaç tane de fotoğrafımı ekliyorum.
    • Yazan: Berat Ç
      Öncelikle herkese merhabalar. Bir haftadır haftada iki ampul sustanon kullanıyorum fakat göğüs hassasiyeti başladı ve sıkınca sıvı geldiğini gördüm. Daha önce trenbolone dianabol boldenone gibi Kürlerim olmuştu kısa süre hepsi ama ve ara verdiğimde oldu öyle uzun süreler kullanmadım fakat hiç birinde bunu yaşamamıştım. Bunu görünce proviron kullanmaya başladım hemen iki gündür falan kullanıyorum hassasiyet azaldı diyebilirim.
      Jinokomasti mi oluyorum yoksa durdu mu? Proviron kullanmaya devam etsem bu riski kaldırır mıyım? Şimdiden teşekkürler.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.