Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

kafasıkarışık

Rimabolan 18 hafta kullanmak ?

Önerilen İletiler

merhaba çok kısa sorum var    heryerde Rimabolan 12 haftaya kadar kullanılır diyor ben  18 hafta kullansam nolur ? 

sorum çok kısa ve açık şimdiden teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

TheShoulder, 1 saat önce yazdı:

Rimo ve bolde çok uzun sürede açılan anabolikler,  20 hafta yap. 

hocam 20 hafta kullanılabilir mi Rimabolan ?  neden heryerde en fazla 12 hafta yazıyor ? eğer kullanırsa kullancam hatta kürüm şu şekilde olcak
1-20   boldenon
20-40 ribolon
40-52 deca

tabi yanlarında testoda var  52 hafta aralıksız kür yapcam böyle bir planım var 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    383

Rimobolan pahalıya patlar yapıcaksan 10 hafta filan yap bence

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

@TheShoulder   hocam orjinal ilaç bulamadığım için rimabolon babam satsa güvenmem artık,sadece eczane ürünü oda  seçkin eczaneden alırım mahalle arasından bile almam o kadar çok canım yandı sahte ilaçtan ! 

benim elimde boldenon deca testo masteron var  bunlar daha önce kullandığım etkisini aldığım orjinal ürünler birdaha asla bulamam! son ilaçlar zaten bitsinde kurtulayım !  amacım çok yağlanmadan 10kg kas kütlesi koymak 

1-20       boldenon  600mg      
20-32     DECA       325mg          
32-34     masteron 200mg
34-42     masteron 200mg+rimabolon 200mg
42-54     rimabolon 300mg

-Testo  500mg başlayıp  800mg  kadar çıkıcam yavaş yavaş
-Bu şekilde kür planım boldenon son kullanma geçicek ondan ilk başta mecbur o ! 
-masteron ne alaka orjinal veteriner onunda son kullanma geçicek ekledim işte
-1500 tl tutuyor rimabolon :(

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheShoulder, Bir saat önce yazdı:

Yani son kullanma sorunumuz olmasa araya bi testo brige yapsan iyi olurdu ama böyle bi şansımız yok :D hayırlısı olsun başla bakalım kardeşim :) 

eyvallah hocam pazartesi start veriyorum son kullanmalar mecburum :) 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity    171

Demek yıl boyu kür.. severim :D benimde 7. Ayım kür geçmişiniz nedir ve masteron neden kürün ortasında 

tarihinde Deity tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Deity, 20 dakika önce yazdı:

Demek yıl boyu kür.. severim :D benimde 7. Ayım kür geçmişiniz nedir ve masteron neden kürün ortasında 

son kullanması geçiyor :)  orjinal veteriner masteronu bir daha bulamam diye almıştım harbiden bir daha bulamadım bulsam koliyle alıp her kürüme eklicem :) çünkü Tr'deki  masteronlarda kısa ester testo var içinde :) 

7 ay kür nasıldı hocam ? var mı verceğiniz taktik ?  ben en fazla 20 hafta yapmıştım  kısa kürler bende işe yaramıyor  kısa kür yapıyorum pct yapıyorum 2 ay sonra 1kg kalıcı kalıyor bende 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    273
kafasıkarışık, 15 dakika önce yazdı:

son kullanması geçiyor :)  orjinal veteriner masteronu bir daha bulamam diye almıştım harbiden bir daha bulamadım bulsam koliyle alıp her kürüme eklicem :) çünkü Tr'deki  masteronlarda kısa ester testo var içinde :) 

7 ay kür nasıldı hocam ? var mı verceğiniz taktik ?  ben en fazla 20 hafta yapmıştım  kısa kürler bende işe yaramıyor  kısa kür yapıyorum pct yapıyorum 2 ay sonra 1kg kalıcı kalıyor bende 

Son kullanma olayına takılma. Roidler skt den sonra 2 yıl daha kullanılabiliyor. Şu an kullandığım deca nın skt 1 yıl geçmiş ama kullandığım en güzel deca. @TheShoulder hocamın dediği gibi decayı başlangıçta girersen pct döneminde decayla uğraşmazsın. Küründe başarılar.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38, Bir saat önce yazdı:

Son kullanma olayına takılma. Roidler skt den sonra 2 yıl daha kullanılabiliyor. Şu an kullandığım deca nın skt 1 yıl geçmiş ama kullandığım en güzel deca. @TheShoulder hocamın dediği gibi decayı başlangıçta girersen pct döneminde decayla uğraşmazsın. Küründe başarılar.

hocam 1.8 yılı geçmemeye çalışıyorum son kullanmada :)  şuan 1.2yıl geçmiş veteriner winsterol kullanıyorum yok bir  etki  2 günde 50mg vurduğum only winsterol uçurdu beni :)  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fat32    18

Dostum 10kg kas kütlesi alamazsın inş alırsın ama çok zor bayağı bir zor... 4-5 kg kas kütlesi alırsan o bile büyük başırıdır.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
arrangerant    49
TheShoulder, 06.04.2019 - 14:10 yazdı:

Decayı başa al decayı kestikten sonra ne kadar daha testo kullanırsan o kadar yan etkilerden muaf olursun, rimo bolde ben aynı küre koymazdım açıkcası. Bolde yeterli. Rimo vereceğin paraya folliststin al

Kardesim folli kullandin mi sen küründe?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fat32, 50 dakika önce yazdı:

Dostum 10kg kas kütlesi alamazsın inş alırsın ama çok zor bayağı bir zor... 4-5 kg kas kütlesi alırsan o bile büyük başırıdır.

hocam 54 hafta kür ya  alırız 10kg kas kütlesi,  54 hafta testesteron   20 hafta boldenon   12 hafta deca   18 hafta rimabolon  10 hafta masteron  ( 6 hafta turinabol    30 hafta 6iu gh  eklicem bir yerden para bekliyorum )

Bu kadar ilaca rağmen 10kg kas kütlesi koyamazsam yuhh bana yani :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
arrangerant, 20 dakika önce yazdı:

Kardesim folli kullandin mi sen küründe?

orjinal steroid bulamıyoruz  orjinal foliyi nerden bulucak    tabi şöyle markalar var 350 tl folllstatin de var bence içi boş :) yada başka şeyler var ama kesinlikle folllstatin yok içinde :) 

follistatin-344-1mg.jpg.ed5880258f21532cc16185313f0783c4.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
TheShoulder, 9 dakika önce yazdı:

Yok kardeşim. 2 kür yaptım yıl içinde 200mg deca yaptım, 300 mg npp, 600 mg bolde 500 mg testo, 50 mg anapolon. Haricinde bir şey sokmadım vücuduma :) 

decayı burak hocadan mı aldınız ?  ya ben decayı burdan alcam ya kendime uzak doğudan felan getirtcem kararsızım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
arrangerant    49
TheShoulder, 15 dakika önce yazdı:

Yok kardeşim. 2 kür yaptım yıl içinde 200mg deca yaptım, 300 mg npp, 600 mg bolde 500 mg testo, 50 mg anapolon. Haricinde bir şey sokmadım vücuduma :) 

:) ne guzel dozlar ben en son flakonlarin uzerine oturup öyle deniycem. 

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.