Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

bunuyazanTosun

Geçmeyen omuz sakatliğim help !

Önerilen İletiler

Selam millet şu işaretlediğim yerlerim sakat doktorlara anlatıyorum anlamıyorlar siz yardımcı olun bari 

SOL OMZUMU 7 YIL ÖNCE evde dumbbell pullovers Yaparken sakatladım ilk başlarda hafif ağrı oluyordu sonra sonra birden ağrı girdi çok kötü canım yandı o gündür bugündür sakat sol omzum  ağrıyor  OZAMANLAR yicek ekmek bulamıyoruz sigortamız yok doktora gidemedim 2 yıl sonra gidebildim doktor bana 2 yıl önce sakatladığın şeyi nasıl tedavi edicem ozaman gelmen lazımdı dedi ve kas gevşetici ağrı kesici yazdı kovdu beni ozaman bile 55tl ödemiştim tüm param bitmişti gitmedim bir daha doktora.

20  GÜN ÖNCE İSE  DUMBBELL LATERAL yaparken sakatladım  her 2 omzumuda  yine aynı acı !  işaretlediğim yerler ağrıyor ÖZELLİKLE SOĞUK OLUNCA 5KG'DAN FAZLA İLE OMUZ ÇALIŞAMIYORUM VE SOL OMZUM 7 YILDIR AĞRIYOR GEÇMİYOR şimdi sağ tarafta sakat !

Doktora gittim sigortam olduğu için hepsine gittim fizeksel tıptan ortopediye kadar  YİNE BANA AĞRI KESİCİ KAS GEVŞETİCİ SU ATICI YAZDILAR  İLGİLENMİYOR DEVLET HASTENELERİ  BAŞINDAN SAĞIYOR ŞİMDİ BEN NAPICAM ? 

55939387_142073030175333_6112055241815883776_o.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Metafor    3

Dostum omuz eklemi hareket kapasitesinden dolayı çok fazla hareket modeli var. Ağrıya sebep olmayan bir hareket bulup "doğru formda doğru ağırlıkla" çalışabilirsin. Örneğin ben de ilk başladığım zamanlarda cahillikten lateral raise gibi hareketler yapıyordum şuan o bölgeler sakatlandığı için 4 aydır lateral yapamıyorum. Ancak omuz için tek bir hareket bile yeterli. Zaten barfiks-bench gibi hareketler de omuzu çalıştırıyor. Tavsiyem overhead press yapman. Büyük ihtimal dediğin bölgeleri ağrıtmayacaktır. Eğer ağrıtıyorsa kendin için doğru hareketi bulmalısın.

Bu arada hangi doktora gittin bilmiyorum ama doktorun savunması çok saçma sapan bir şey. 2 yıl önce sakatlanmış ve hala geçmemiş. Demek ki teşhis konabilecek durumda. Ne gerizekalı bir doktormuş. Ben olsam şikayet ederdim. Hikayene üzüldüm takıldığın konular olursa özel mesaj atabilirsin. Film çektirdin mi?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
omerpisun    14

7yıldır ağrı çekiyorsan kas yırtığın olabilir, İzmir 9 eylül hastanesinde Dr. Onur HAPA var, sadece omuz ile ilgili hastalıklarla ilgileniyor istersen onunla görüş, sana yardımcı olacaktır.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Metafor, 13.04.2019 - 20:02 yazdı:

Dostum omuz eklemi hareket kapasitesinden dolayı çok fazla hareket modeli var. Ağrıya sebep olmayan bir hareket bulup "doğru formda doğru ağırlıkla" çalışabilirsin. Örneğin ben de ilk başladığım zamanlarda cahillikten lateral raise gibi hareketler yapıyordum şuan o bölgeler sakatlandığı için 4 aydır lateral yapamıyorum. Ancak omuz için tek bir hareket bile yeterli. Zaten barfiks-bench gibi hareketler de omuzu çalıştırıyor. Tavsiyem overhead press yapman. Büyük ihtimal dediğin bölgeleri ağrıtmayacaktır. Eğer ağrıtıyorsa kendin için doğru hareketi bulmalısın.

Bu arada hangi doktora gittin bilmiyorum ama doktorun savunması çok saçma sapan bir şey. 2 yıl önce sakatlanmış ve hala geçmemiş. Demek ki teşhis konabilecek durumda. Ne gerizekalı bir doktormuş. Ben olsam şikayet ederdim. Hikayene üzüldüm takıldığın konular olursa özel mesaj atabilirsin. Film çektirdin mi?

valla dostum şimdi sigortam var tüm doktorları dolaşıyorum ama 1 tane iyi doktora gelemedik ya  Fiziksel tıptaki kadın bana ne diyor biliyormusun  7 yıl önceki ağrının teşhisini ve tedavisini nasıl yapayım o zaman gelcektin  diyor  soruyorum 7 yıl ağrıması normel mi diyorum kesinlikle normel değil diyor yine ağrı kesici su atıcı yazıp yolluyor  ortepediye gittim bana niye geldin fiziksel tıpa gitmişsin zaten diyor dedim fiziksel tıpçı  ortopediyede görün dedi  yok bana gelme ona git diyor 

Ben sistemi çözdüm ama, başka doktora randevu alcam  dicem 3 hafta önce  2 omzumuda sakatladım  ağrı kesici vs. yazdı geçmedi hiç karıştırmıcam  7 yıl önceki sakatlığı  zaten yazcak ilaçları kalmadı kas gevşedici ağrı kesici su atıcı hepsini yazdılar mecbur röntgen çekip adam akıllı tedaviye başlıcaklar 

omerpisun, 13.04.2019 - 20:44 yazdı:

7yıldır ağrı çekiyorsan kas yırtığın olabilir, İzmir 9 eylül hastanesinde Dr. Onur HAPA var, sadece omuz ile ilgili hastalıklarla ilgileniyor istersen onunla görüş, sana yardımcı olacaktır.

cumartesi günleri randevu alınmıyormuş  pazartesi ilk işim o doktordan randevu almak  baya uzak ama google mapsle bulurum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
omerpisun    14
bunuyazanTosun, 13.04.2019 - 22:12 yazdı:

cumartesi günleri randevu alınmıyormuş  pazartesi ilk işim o doktordan randevu almak  baya uzak ama google mapsle bulurum 

İzmir-Balçova 9 Eylül hastanesinde hoca kendisi, siteden veya özel öğretim görevlisi randevusu tlf ile alabilirsin. muayene eder sonrasında kesinlikle MR çektirmeni ister, MR sonucuna göre yapılacak yolları sana anlatır.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fat32    18

İşaretlediğin bölgeler trapezler dostum eğer eklem yerleri değilse kötünün iyisi diyebiliriz ama nasıl ilgilenmezler gerçekten çok tuhaf istanbulda olsaydın çapa tıp fakültesinin ortopedi bölümüne yönlendirirdim MR şart MR çektirmeden göremezler ister 10 sene isterse 50 sene olsun tedavi edilmeyecek birşey yok. 12 yıldır kasık fıtıgını taşıdım genel cerrahiye gittim bana 12 yıl önce gelicektin ameliyat edemem şimdi gibi bir cevap almakla aynı bu senin yaşadığın nasıl bi mantıktır bu anlamadım açıkçası e yuhhh diyorum.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
omerpisun, 34 dakika önce yazdı:

İzmir-Balçova 9 Eylül hastanesinde hoca kendisi, siteden veya özel öğretim görevlisi randevusu tlf ile alabilirsin. muayene eder sonrasında kesinlikle MR çektirmeni ister, MR sonucuna göre yapılacak yolları sana anlatır.

hocam tam randevu alcaktım muane ücreti 98tl diyor     anca haftaya o parayı bulup gidebilirim umarım çok tutmaz tedaviler  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fat32, 25 dakika önce yazdı:

İşaretlediğin bölgeler trapezler dostum eğer eklem yerleri değilse kötünün iyisi diyebiliriz ama nasıl ilgilenmezler gerçekten çok tuhaf istanbulda olsaydın çapa tıp fakültesinin ortopedi bölümüne yönlendirirdim MR şart MR çektirmeden göremezler ister 10 sene isterse 50 sene olsun tedavi edilmeyecek birşey yok. 12 yıldır kasık fıtıgını taşıdım genel cerrahiye gittim bana 12 yıl önce gelicektin ameliyat edemem şimdi gibi bir cevap almakla aynı bu senin yaşadığın nasıl bi mantıktır bu anlamadım açıkçası e yuhhh diyorum.

hiç sorma hocam bana hep böyle  cins doktorlar geliyor ben geçen hafta dişlerimi yaptırdım   3 yıl önce çürümüştü   dişçi 3 yıl önce gelcektin demedi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Serkansur    0

Morlini bozmak gibi olmasin ama o kadar vitamin ilac kullandim sol omuz bas ve on kismi benimde gecmiyor anca spor oncesi iyi isinirsam bcaa alirsam magnezyum calsiyum alirsam hafifliyo sonra tekrarliyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Serkansur, 8 dakika önce yazdı:

Morlini bozmak gibi olmasin ama o kadar vitamin ilac kullandim sol omuz bas ve on kismi benimde gecmiyor anca spor oncesi iyi isinirsam bcaa alirsam magnezyum calsiyum alirsam hafifliyo sonra tekrarliyor

valla geçmesi için yapılcak çok şey var ben hiçbir şey yapmadım yakı yapıştırmak haricinde   deca tb-500  IGF1  kullanılabilir ozon yağı bitkisel kremler vs. sürülebilir jelatin calsiyum vs. düzenli kullanılabilir  masaj yaptırılabilir     güzel bir doktor röntgen mr çekip sorunun ne olduğunu söyleyebilir 

Benim başımdan geçeni anlatayım  baş parmağım basketbol oynarken ters döndü hayvan gibi şişti doktor bana ömür boyu çekceksin orası iyileşmez dedi 5 sene ağrıdı   ben 5 sene boyunca kas gevşetici bitkisel kremler sürdüm çünkü EL olduğu için ne yapsam ağrıyordu  ama hergün sürdüm  100 kutu kullanmışımdır bitkisel kremler  ve geçti gram ağrı yok 2 yıldır sağlam hiç sakatlanmamış gibi   ne kremi kullandın dersen en ucuz bitkisel vazelin gibi kremler 3-5tl fiyatları vardı :) her aktarda olur o kremler omuza üşendiğim için sürmedim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
omerpisun    14
bunuyazanTosun, 15.04.2019 - 14:21 yazdı:

hocam tam randevu alcaktım muane ücreti 98tl diyor     anca haftaya o parayı bulup gidebilirim umarım çok tutmaz tedaviler  

öğretim üyesi doktorlar ücretli oluyor. MR isteyecek büyük ihtimalle onun içinde MR sırası ağustosa fln verirler ücretsizlerde. ücretlide yaptırabilirsin fiyatlarıda değişiyor onların. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
omerpisun, 46 dakika önce yazdı:

öğretim üyesi doktorlar ücretli oluyor. MR isteyecek büyük ihtimalle onun içinde MR sırası ağustosa fln verirler ücretsizlerde. ücretlide yaptırabilirsin fiyatlarıda değişiyor onların. 

98 tl çokmuş hocam ya  ben yarın başka hastaneye gitcem mr felan isticem sonuçları alır ona öyle giderim  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
morningstar    46

Sol omzumun eklemlerinde problem var benim de. Yaklaşık 1 senedir bu problemi çekiyorum, doğru düzgün kol ve göğüs bile çalışamıyorum omzuma vurmasından dolayı. Deca kullanmayı düşünüyorum iyi gelmesi için. Çevremde çoğu kişi de ne hikmetse sol omzundan sakatlanıyor. Çektiğimiz ne dert be.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
omerpisun    14
bunuyazanTosun, 18.04.2019 - 00:21 yazdı:

98 tl çokmuş hocam ya  ben yarın başka hastaneye gitcem mr felan isticem sonuçları alır ona öyle giderim  

MR sonuçlarını alıp mutlaka git göster kendini o doktora inan mutlu olacaksın sonucundan.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
omerpisun, 2 saat önce yazdı:

MR sonuçlarını alıp mutlaka git göster kendini o doktora inan mutlu olacaksın sonucundan.

gitcem hocamda sonuçlarımı alıp öyle  gidicem 100tl biriktirdim  ilk muane için   yoksa  diğer doktorlarla olcak gibi değil ortapediye gösterdim bana diyor niye bana geldin git fizik tedaviye sonra doktorun adını yazdım google rüşvetten 1 milyon tl ceza yemiş hep salak sahtekar doktorlar bana denk geliyor zaten  hayatımda hiç iyi doktorla karşılaşmadım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.