Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

fatihcan1

Deca testo

Önerilen İletiler

fatihcan1    115

Deca ve testo enanthate küründeyim etkisini ne zaman görmeye başlarım ve tam patlama ne zaman olur beslenmem antremanım hersey mükemmel durumda ilk kez deca kullandıgım için soruyorum teşekkür ederim şimdiden 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

xax1    34

Testo 4 haftada  güç artışı yspıyor deca için bende merak ediyorum 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fatihcan1, 38 dakika önce yazdı:

Deca ve testo enanthate küründeyim etkisini ne zaman görmeye başlarım ve tam patlama ne zaman olur beslenmem antremanım hersey mükemmel durumda ilk kez deca kullandıgım için soruyorum teşekkür ederim şimdiden 

Aynı kurdeyim 2. Hafta bitti anapolon çok tatlı bı görünüm kazandırdı 6. Haftadan sonra artık oluyor demeye başlarız 8. Hafta zirvee :))

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    285
fatihcan1, 59 dakika önce yazdı:

Hocam fotoğrafta gördüğüm kadarıyla kütle çok iyi maşallah. 2. Hafta hissedersin decayı 4. Hafta patlamaya hazır ol. Özellikle omuzlarda. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fatihcan1    115

Mhmt38, 9 saat önce yazdı:

Hocam fotoğrafta gördüğüm kadarıyla kütle çok iyi maşallah. 2. Hafta hissedersin decayı 4. Hafta patlamaya hazır ol. Özellikle omuzlarda. 

Teşekkür ederim 3. Kürüm bu ilk iki kürüm tren bolde testoydu. Seviyorum treni aslında ama farklı tatlar deneyeyim dedim :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
khantheros    39
Mutlucanelcin, 12 saat önce yazdı:

Aynı kurdeyim 2. Hafta bitti anapolon çok tatlı bı görünüm kazandırdı 6. Haftadan sonra artık oluyor demeye başlarız 8. Hafta zirvee :))

Anapolon kaç mg kullanıyorsun hocam bende 1 gram enantat 100 mg anapolon başlıycam pzt. 2 hafta sonunda neler hissettin paylaşırmısın bizimle :) yan etki sivilce vs ?

tarihinde khantheros tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    285
fatihcan1, 4 saat önce yazdı:

Teşekkür ederim 3. Kürüm bu ilk iki kürüm tren bolde testoydu. Seviyorum treni aslında ama farklı tatlar deneyeyim dedim :D

İyi yapmışsın kardeşim. Deca kullanmamak olmazdı zaten. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
makavel1    15
xax1, ‎30‎.‎03‎.‎2019 - 21:26 yazdı:

Testo 4 haftada  güç artışı yspıyor deca için bende merak ediyorum 

hayır bende güç artışı 1-2 haftada oldu belki ilk haftadır tam anlayamadım ama bunun sebebi danabolde olabilir yani testo hiç bir işe yaramamışda olabilir :)(

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
makavel1    15
khantheros, 13 saat önce yazdı:

bende 1 gram enantat 100 mg anapolon başlıycam

1ml diyicektin sanırım ama çok az 250mg yapıyor bence 2 katını kullan

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
khantheros    39
makavel1, 42 dakika önce yazdı:

1ml diyicektin sanırım ama çok az 250mg yapıyor bence 2 katını kullan

1 gram 1000 mg hocam yanlış değil doğru

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
makavel1    15
khantheros, 01.04.2019 - 00:07 yazdı:

Hm tmm genelde kimse gram ile ifade etmiyorda ondan ml demek istedin sandim

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
toxic    204
khantheros, 4/1/2019 - 00:07 yazdı:

1 gram testo etken madde gercekse bunu hangi vucuda kullaniyorsunuz acaba boy kilo kas kutlesi var mi bunu isteyecek? 100mg anapolon???

tarihinde toxic tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
zubonk    288

Aslında dozaj mevzusu vücudun verdiği tepkiye, genetiğe bağlı. İki eleman düşünelim biri araba dolusu ilaçla bir sonuca ulaşırken, diğer eleman yarısı kadar ilaçla aynı sonuca ulaşabiliyor. Şu da bir gerçek ki yüksek dozaj = fazla yan etki. Bu işin boyla kiloyla çokta bir ilgisi yok (dozaj mevzusundan bahsediyorum). Zaten gelişimini tamamlamamış, 70 kilo, kas kütlesi zayıf, alt yapısı olmayan biri bilmelidir ki değil 1000mg 250mg bile almaması gerekir. Ayrı bir not daha düşeyim; İnsan vücudu doğal hormonlarına yani testosteron, büyüme hormonu, insülin bunlara doymaz. Dışarıdan sentetik olarak da alsan, vücut daima kullanır. Ne kadar çok alırsan, o kadar etki/yan etkisi fazla olur. Bu söylediğimden yüksek dozaj gir, aygır ol anlaşılmasın :) kişiye, genetiğe göre değişir bu durum.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
toxic    204
zubonk, 41 dakika önce yazdı:

Aslında dozaj mevzusu vücudun verdiği tepkiye, genetiğe bağlı. İki eleman düşünelim biri araba dolusu ilaçla bir sonuca ulaşırken, diğer eleman yarısı kadar ilaçla aynı sonuca ulaşabiliyor. Şu da bir gerçek ki yüksek dozaj = fazla yan etki. Bu işin boyla kiloyla çokta bir ilgisi yok (dozaj mevzusundan bahsediyorum). Zaten gelişimini tamamlamamış, 70 kilo, kas kütlesi zayıf, alt yapısı olmayan biri bilmelidir ki değil 1000mg 250mg bile almaması gerekir. Ayrı bir not daha düşeyim; İnsan vücudu doğal hormonlarına yani testosteron, büyüme hormonu, insülin bunlara doymaz. Dışarıdan sentetik olarak da alsan, vücut daima kullanır. Ne kadar çok alırsan, o kadar etki/yan etkisi fazla olur. Bu söylediğimden yüksek dozaj gir, aygır ol anlaşılmasın :) kişiye, genetiğe göre değişir bu durum.

ARkadasin resmine bakinca 1000mg testonun sadece yan etki yapacagi ancak gelisimine katki saglamayacagi taraftarıyım. Genetik yoksa vücut ne yapsan gelişmez o gelişme görülen şey yüksek testonun fazla e2ye dönüşmesinden tutuğu geçici su olur ancak kür zamanı şişer 1 ay sonra iner şişme bebek gibi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.